PDA

Zobrazit normální verzi : Dotaz na hráče



scott
23-08-11, 14:57
Nazdar,
chtěl bych se zeptat, zda si někdo pamatuje na hráče „Benifik Im Awesome“ nebo „Scarlett Johansson“ -nevím jak vypadal přesný tvar nicku, ale základ je stejný. Jediné co si pamatuju je, že to byl svého času největší skiller na war3 a dost často se dostával do konfliktu s adminem „23“. Známý mi potom sdělil, že se ho podařilo odhalit. Bohužel s ním už nejsem pár let v kontaktu a zajímalo by mě co mu našli a jak se mu to podařilo skrýt. Myslím, že to bylo v několika předchozích letech. Kdyby se našel nějákej „pamětník“ a věděl by oč se jedná, byl bych rád za odpověď. Předem podotýkám, že neshromažďuji informace pro svou vlastní potřebu v oblasti hacků :D, jen mi kolega připomněl pár hodin na serveru a otázal se mě jestli si na tuhle „legendu“ pamatuju. V souvislosti s tím jsem mu řekl, že cheatoval, avšak nic podrobnějšího jsem nevěděl. ENJOY!

BAWSON
23-08-11, 15:28
Tak toho hrace si pamatuju. Hraval na war3 Ft, nekolikrat jsem ho nahlasoval, ze ma cheaty, ale nikdy se nic nezjistilo aspon co ja pamatuju. Byl neco jako "ParadoXx", taky trpel "noob komplexem". Potom jsem tu jednu dobu prestal hravat a od te doby jsem ho nevidel.. taky by mne zajimalo, co se s nim stalo.

apach29
23-08-11, 15:38
Mel jen jednou ban za vulgaritu, ale jinak nic. Stale tu muze hrat.

scott
23-08-11, 18:59
aha, tak mi bylo, zdá se milně řečeno, že dostal ban za WH a AB které měl nějak nabindované...no každopádně je to překvapující, že nic neměl. Avšak ten komplex musím potvrdit, jeho ego někdy přesahovalo samo sebe. Ale pokud tedy hrál čistě tak klobouk dolů a snad to odneslo jenom to ego. dík za odpověď.