PDA

Zobrazit normální verzi : Restart



The Frisco
31-07-13, 17:23
Nechcete při nové verzi (1.6.2) opět resetovat server? Pokud jde o můj názor, tak bych tam nechal jen jednu základní mapu. Také bych tam nedával město, jak bylo ve vegas, ale jen třeba pěkný domek, kde by byly vypsány pravidla / příkazy / jak udělat rezidenci. Kotelna je proslulá klasickým stylem hry a to by mělo platit i na minecraftu. Spoustu hráčů vyhledává server, kde to není přeplácané pluginama..

Hlavně by to zase přilákalo nové lidi a byl by tam zas život. Teď tam nehraje skoro nikdo.

I-Mouse
31-07-13, 20:14
Radsej keby sa spravil druhy server s tekkitom/nargboxom/nejakymi modmi. Myslim, ze to by bavilo viac ludi ako normal obycajny mc

Airsoft
01-08-13, 09:27
Ak říká Mouse,já bych byl pro Tekkit server a ne pro restart.

znedlob
01-08-13, 11:09
Hexxit by taky nebyl spatnej. :)

Airsoft
01-08-13, 13:00
Hexxit ani moc ne lebo tam jsou myslím jen dungeony a ty by bylo do dne roztěžené,prohledané.Chce to víc tekkit,IC.Tam je to na delší dobu,nejdřív norm težit potom udělat zakladní zdroj elektriky,stroje a co nevidět se přestoupí na atomovou elektrárnu a spousta blbůstek.

AlternativníPravda
01-08-13, 14:00
Jsem pro kompletní restart. Udělal bych mine mapu a obyč vegas. Ve vegas by si hráči postavili město, jediné co bych tam udělal tak nějakou stěnu s pravidly atd... Potom bych ponechal event mapu (kterou bych nějak přeskládal) na event mapě by mohl mít každý creativ - z přechodu z vegas do event a naopak by se smazal inventář + brnění. Dále bych udělal server/mapu na UHC.

I-Mouse
01-08-13, 14:02
Nargbox by bol najlepsi podla mna ak to ide nahodit co by malo ist

Bezdak
01-08-13, 14:11
Jestli to budete furt resetovat, tak tam fakt už nikdo hrát nebude. Nebo je nějaký jiný důvod proč předtim než koupil Kotel extra mašinu na mc, tam hrálo 20-30 lidí a teď je server věčně prázdnej?

The Frisco
01-08-13, 14:34
Minecraft je hra, která po dvou třech měsících hraní omrzí, protože už tam není co dělat. Restart by zajistil opět kupu práce. Myslím si, že ideální by bylo, udělat dva servery po 50 slotech. 1. server obyčejný, restartnutý. 2. server s nějakým tekkitem.

E: Jestli existuje nějaký typ hry jen v dungu, tak to může být víc než zajímavé. Rád bych to zkusil.

Piner
01-08-13, 14:41
Hlavně že ve hře všichni tvrdili jak už se to restartovat nikdy nebude :D

The Frisco
01-08-13, 14:45
Ale dopadlo to tak, že v té hře teď nikdo není..

Kotel
02-08-13, 11:25
Jsem pro kompletní restart. Udělal bych mine mapu a obyč vegas. Ve vegas by si hráči postavili město, jediné co bych tam udělal tak nějakou stěnu s pravidly atd... Potom bych ponechal event mapu (kterou bych nějak přeskládal) na event mapě by mohl mít každý creativ - z přechodu z vegas do event a naopak by se smazal inventář + brnění. Dále bych udělal server/mapu na UHC.

To jste měli navrhnout na začátku. Měl jsem stejný názor, ale teď už je pozdě. Město jsem nechtěl delat, přesto jste ho pořád stavěli.

Server je prázdný, protože se tam hráči nenapojí s originálkou, downgrade udělat neumí (2 kliknutí). Je to tak při každém updatu. Vždy se musí čekat, až někdo bude mít čas udělat update serveru (zadarmo).

Na serveru je minimum pluginů. Má se snad zrušit rezidence? Nebo banlist? Žádný fun plugin tam není.

AlternativníPravda
02-08-13, 14:04
Fun plugin tam je. Jmenuje se Knox :taunt:

Sometypes
02-08-13, 23:38
Jsem pro restart... opravdu poslední a po něm udělat nějakou reklamu pro Kotelna Minecraft.

Kotel
03-08-13, 12:23
Kvuli spawnu? Tak se zrusi.

The Frisco
03-08-13, 12:35
Nejen kvůli spawnu. Server by se mohl tak na týden vypnout. Za ten týden rozmístit všude možně reklamu, že se spustí nový server třeba 10.8.2013 a možná by přišly nějaké nové tváře.

AlternativníPravda
03-08-13, 15:00
Frisco, přidělej tam anketu zda resetovat či ne.

Kotel
03-08-13, 15:49
Pak ale musíte napsat nějaké důvody pro reset. Nenapadá mě žádný, když se těží jen na mine. Jestli to má vypadat jako že je server po restartu, tak stačí zarovnat spawn a nikdo nic nepozná. Doteď spawn nikomu nevadil, tak to nechápu. Můžete někdo napsat proč? Pokud vím, tak ten spawn byl hlavně kvůli reklamě.

Hruusa
03-08-13, 16:20
Abych přidal i svůj názor za který mě určitě nezdupete jelikož je tu demokracie a svoboda projevu. Jako nově příchozí na server, jsem byl velice zklamán, a to především nepřehledností města, směrovky, kde stavět, jak veliké, poté porty do VIP lokací. Minecraft nehraji něják extra ale občas mám v sobě chuť si něco postavit popř. zkusit z logických obvodů. A toto je věc která hned po připojení hráče maximálně znechutí. Co se týče tech fun pluginů a dělení serverů. Je to absolutní blbost. Pro mašinu je to záhul + co s tím když tam nikdo nebude hrát? Radši se snažit vytvořit komunitu hráčů kteří budou schopni i ten vývoj podpořit svými podněty a nápady. Ačkoliv se to píše snadno a hůře dělá ale nevidím v tom problém. Pro příklad 1.6 servery - Komunita hráčů globálně opouští tuto verzi hry jelikož je zastaralá, graficky nevzhledná a hráče již po XY let nebaví. Proto vycházejí updaty které hry zkrášlují a tak to by to mělo být i s MC. Kotelna je pro 1.6 originální a proč nebýt originální i v MC ? Chce to nápady a zase nápady :-) Rád pomohu pokud bude potřeba :-)

S pozdravem, a přáním krásného dne,
Hrůůša.

The Frisco
03-08-13, 16:35
Co jsem se procházel kousek za městem, tak je tam spoustu starých nevzhledných budov od hráčů, kteří už tam víc jak půl roku nehrají. V 1.6.1 verzi přibyla do hry nová zvířata - koně. Koně se nacházejí pouze v neobjevených oblastech po updatu. Ve Vegas už se koně, dá se říct, nedají najít. Co se týče města, nedá se do něj ani vkročit. Jednou jsem se o to pokusil a už jsem si málem nezahrál. Je tam spoustu koček, které snižují fps na 0. Ještě k tomu je ve městě spoustu nášlapných desek, na které když vkročíte, tak vás to portne na určité místo. Kočky na to neustále vstupují a tak vás to portuje po celém městě. Event mapa je také špatně udělaná. Všude jen pláně. Navrhuji tam dát větší biomy, ale zase ať tam jsou všechny. Už jsem psal, nechal bych minecraft týden vypnutý a poté restartoval. Naposledy.

The Frisco
03-08-13, 17:41
Aktivně tam nehraje nyní nikdo.

AlternativníPravda
03-08-13, 19:17
Pak ale musíte napsat nějaké důvody pro reset. Nenapadá mě žádný, když se těží jen na mine. Jestli to má vypadat jako že je server po restartu, tak stačí zarovnat spawn a nikdo nic nepozná. Doteď spawn nikomu nevadil, tak to nechápu. Můžete někdo napsat proč? Pokud vím, tak ten spawn byl hlavně kvůli reklamě.

Důvod: knox si hral s WE.

Jinak město je hnusné co jsme postavili :D. Nechal bych to na hráčích nechť tam něco postaví. Možná bych to město dal někam mimo spawn, pořádaly by se tam nějaké slvanosti atd.

E: jinač frisco mi poslal pár úžasných snímku s reklamou.

Kotel
04-08-13, 16:18
Mesto bylo spis pro adminy, co si tam staveli. Ti uz tam nehrajou, tak to muzu srovnat se zemi. Jestli se daji nejak vygenerovat kone i na starem svete, tak se to nemusi hned rusit.

The Frisco
04-08-13, 16:53
Restartem se nedá nic ztratit, už jen získat. Město by se mohlo překopírovat a opravit. Zatím by se mohla dát jako spawn jedna budova s pravidly.

Facened
04-08-13, 17:42
Aj ked teraz nehram ale som proti restartu. Uz ked som hraval pomenej ku koncu kedze som vedel,ze budem mat väcsiu pauzu tak som toho natazil az moc ale tu nejde len omna cize nic. Ja som proti

The Frisco
04-08-13, 17:46
Tak o koho teda jde, když tam nikdo nehraje? Jsi proti restartu, protože tam už sice nehraješ, ale natěžil sis diamanty?

Facened
04-08-13, 17:52
To že omna nejde som napisal preto, lebo som tam seba vykreslil a neviem ako to je u druhych a natazil som si toho viac nie len dia,ide mi aj o stavby ktore som chcel stavat a ktore mam postavene a ten material co som si doteraz nato setril bude prec.

E: Ano, chcem aby to bolo tak ako to tam je doteraz. Ale aj ked bude restart, tak hrat neprestanem.

The Frisco
04-08-13, 17:57
Takže ty souhlasíš s tím, aby to tam bylo jak do teď?

E: Takže kotel pak kupoval stroj zbytečně, když se i adminům zamlouvá, že tam hraje jeden člověk.

Sometypes
05-08-13, 11:46
Mňo co tak koukám, tak se tam začíná zase trochu hrát. Smazal bych město a pokud se to nějak povede, tak vygenerovat koně. Byl jsem taky pro restart, ale myslím že to půjde i bez něho.

The Frisco
05-08-13, 13:17
Tam nejde jen o město. Tam jde o to celkové prostředí. Je tam plno nevzhledných staveb, sloupů 1x1, cobblů na pevnině atd..

E: No, chtěl jsem serveru pomoct, ale asi není dostatečný zájem.

Facened
05-08-13, 13:34
Vo Vegas som ich vela nenasiel ( mozno tak 2 stlpy ) a v mine spawn presunut nestaci, tam to treba restartovat a je dost mozne, ze sa tam niekto sniecim hral ( we ) lebo tak ako to je tam rozbite sa bez we hadam ani neda a kedze to je uz dlksie tam rozbite tak to bolo davnejsie a mohli to spravit aj tie blbe body

E: resp. zavinit

Kotel
05-08-13, 14:41
Tam nejde jen o město. Tam jde o to celkové prostředí. Je tam plno nevzhledných staveb, sloupů 1x1, cobblů na pevnině atd..

E: No, chtěl jsem serveru pomoct, ale asi není dostatečný zájem.

A jak to vyřeší restart? Zítra může zase někdo postavit barák, co se ti nebude líbit a budeš chtít další restart.

The Frisco
05-08-13, 15:10
Myslel jsem rozebrané stavby od lidí, co už tam půl roku nehrají.

A těch 100 slotů je tam zbytečně. Nejlepší řešení by bylo udělat dva servery třeba po 40 slotech. Jeden server klasický a jeden s nějakým módem.

Kotel
05-08-13, 16:53
Někdo si zřejmě hrál, protože na spawnu je milion koček a pořád mě něco portuje do hotelu. Ukažte mi odkud kam mám smazat město a já to pročistím. Takhle tam nikdo hrát nebude.

Bezdak
05-08-13, 18:18
Děláte si dopíči prdel? Kdo tam dělá takovýhle pýčoviny? Kotel vám koupí mašinu speciálně na mc a vy mu to takhle serete, šmarjá.

Sometypes
05-08-13, 19:10
Smazat celé město. Možná jak říká Frisco.. snížit počet slotů a udělat druhý server s nějakým módem.. je třeba zjistit o co lidi stojí, takové začátky jsou. Bezďáku nenervuj se zbytečně, vsadím se, že takhle kdysi vypadalo i csko.

Klarka=P
05-08-13, 23:11
Jestli se můžu jako obyčejná hráčka zapojit do debaty ...
Ten problém je město, je to sice hezký ale když jsem sem poprvé přišla před měsícem nic jsem tam nenašla, je to nepřehledné a přijde mi že zbytečné. Když mě Face poradil že něco najdu ve městě tak mě po pul hodině brouzdání to stejně nakonec musel ukázat jiný admin :D
Další problém : ty koně a ty stavby asi 1000 x a z okolo města. Ty stavby od bývalých hráčů taky celkem odpuzujou (já osobně kdyby mě megawatt neportl daaaleko od spawnu bych odešla hledat jiný server)
<---- prostě první dojem fakt není hezký a to odpudí většinu hráčů pro které je jednodušší zadat adresu jineho serveru =x
Ale myslím si že jestli ten restart dělal takové problémy tak to jde vyřešit i jinak. Klidně město nechejte (pokuste se něco udělat s kočkama) ale spawn dejte jinam. Jak tu padaly návrhy na domeček s pravidly, základními příkazy (a portem do města klidně) to je podle mě ideální pro takový server jako je tento, a jak tu už padlo že je to dělané aby to bylo uplně jako survival jen s více lidmi tak to do toho ideálně zapadne.
A jak vyřešit problém s koni a těmy stavbamy o které se už měsíve nikdo nestará? Je to jednoduchý dejte ten spawn 10 000 bloků jinam a budou všechny problémy vyřešeny. Pak ještě nějak sehnat reklamy a myslím si že lidem se to bude víc líbit. =)

Jen můj osobní názor , doufám že k něčemu přispěl ;)

AlternativníPravda
06-08-13, 07:11
Ja to viem opraviť, moment.

nejen na spawnu.

Sometypes
06-08-13, 12:06
Klárčin nápad se mi líbí. Pokud by se dal ten spawn do nějaké prdele, tak se nemusí nic řešit.. bylo by to daleko od města a od zřícenin budov neaktivních hráčů.

Bezdak
06-08-13, 13:28
To nic nevyřeší. Ty hnusný budovy apod. tam zas budou po nějakym čase. Chtělo by to spíš někoho, kdo se o to bude starat :).

Sometypes
06-08-13, 15:10
Na konci srpna, nebo začátku září bych měl začít hrát, tak bych se toho klidně ujal. Co jsem tam teď týden byl, tak jsem různe kraviny zkoušel a zjistil jsem, že admini nemají pravomoce ničit věci v resce a ani nic v nich stavět, nedalo by se to pozměnit, že by admini měli pravomoce v reskách?

Kotel
06-08-13, 15:20
Jestli nemají, tak je to chyba. Zřejmě musím updatnout rezidenci.

Facened
06-08-13, 15:20
Na konci srpna, nebo začátku září bych měl začít hrát, tak bych se toho klidně ujal. Co jsem tam teď týden byl, tak jsem různe kraviny zkoušel a zjistil jsem, že admini nemají pravomoce ničit věci v resce a ani nic v nich stavět, nedalo by se to pozměnit, že by admini měli pravomoce v reskách?

Musis si to sam povolit

Sometypes
06-08-13, 21:19
Jaj, to mě nenapadlo :D Ale kdysi to bylo automatické ne?

Facened
06-08-13, 23:53
Kedysi ano

castelL
07-08-13, 14:45
Tak rád by som sa zapojil do debaty aj ja.

Po prvé nechápem prečo si hráč nemôže urobiť "ľubovolný" obchod a tým pádom nefunguje základný "trade" medzi hráčmi. Ved to je základ MC serveru. Všade kde som hrával fungovali
obchody, hráči medzi sebou proste obchodovali, jeden si nechal postaviť dom, druhý mu predal nejaké veci. Určite by bolo veľké ++ pridať

Spawn by som úplne odlúčil od mesta, ale urobil by som tam chodník ktorý by smeroval do "Hlavného mesta" kde by si ľudia mohli prípadné postaviť dom, vytvoriť vlastný SHOP.
Jednoznačne ale treba aktívnych hráčov ktorý by chodili na server a dávali aj pozor čo sa tam deje, takto by bola mapa "zasratá" do týždňa všade samý bordel.

Čím viac EVENTOV .. ťažebné, rôzne športové, skákačky ktoré lákajú hráčov, kde môžu získať "zdarma" nejakú tú cennosť.

To že je viac svetov, neviem, najlepšie je stále ak by sa ťažilo v tom istom svete, veď mapa je veľká. Vrátim sa aj k tým budovám, určite by to chcelo aj nejaké zaujímavé dominanty, čo som
mal možnosť vidieť množstvo hráčov sa nechá na nejakú tú chvíľu pokochať zaujímavými budovami (atrakciami). Každé normálne mesto je ++ všetko by som nemazal.

Kotel
07-08-13, 22:22
Trade se bugoval, jestli už funguje, tak ho zkusím přidat. Založení obchodu je trochu složité, ale to tam bylo. Asi se musí updatnout.

Piner
08-08-13, 18:02
Já jsem pro restart

bibink0
09-08-13, 01:17
Jestli to budete furt resetovat, tak tam fakt už nikdo hrát nebude. Nebo je nějaký jiný důvod proč předtim než koupil Kotel extra mašinu na mc, tam hrálo 20-30 lidí a teď je server věčně prázdnej?
predtým som tam hrával aj ja s kamarátmi :) lenže jak sa to resetlo a pribudli všelijaké pluginy tak ma to prestalo baviť..proste by som to celé resetol, spravil nejaký spawn+endfarmu (ktorá by mohli hráči používať po nejakej dobe odohratej na servery) a nejakú tabulu s príkazmi a pravidlami :) myslím že by to prilákalo dosť hráčov :)

Sometypes
09-08-13, 15:42
restart už ne.. výjde Tě to nastejno, když admini smažou město a vyčistí okolí spawnu od zřícenin a dalších sraček. A spawn se může třeba přemístit a udělat něco primitivního. V jednoduchosti je krása, tak na co nějaké kolosální stavby.

The Frisco
09-08-13, 16:39
Hlavně zprovoznit dynamickou mapu, ať víme kde všude ty zříceniny jsou.

Piner
09-08-13, 20:26
restart už ne.. výjde Tě to nastejno, když admini smažou město a vyčistí okolí spawnu od zřícenin a dalších sraček. A spawn se může třeba přemístit a udělat něco primitivního. V jednoduchosti je krása, tak na co nějaké kolosální stavby.
Aktivní je tam jen Frisco a taky to není nolifer. Navíc, na co mine mapy apod. kraviny, když ve Vegas toho je jak sraček. Na co mazat město ? Na co se to teda stavělo a na co jsme se srali s reklamou ? ( Která sice za nic moc nestojí, ale snaha byla. ) Na serveru jsem začal po 3 měsících znova úplně od začátku, protože na starým acc už v podstatě nemám co dělat a do velkých projektů se sám pouštět nebudu. Něco tomu serveru prostě chybí, nemůžu si pomoct..

Hruusa
09-08-13, 21:54
Pinere - řekl jsi to celkem výstižně, chybí - lokalizuj a definuj kde co a naveď lidi dál. Vždy to potřebuje komunitu! A tu prostě chybí. Ale jak jí rozšířit tak to už nepomohu :-(

Kotel
15-08-13, 20:05
Tak to je problém, jeden tu nehraje proto, že tu nejsou pluginy a druhý proto, že tu jsou. Nebo těmi pluginy myslí nějaké stavby? Těžko hádat. Ukažte mi server, kde nemají rezidenci nebo jiný plugin na ochranu staveb, kde nemají logy co kdo postavil, kde nemají banlist, kde nemají příkazy pro adminy. Udělám to jednoduše tak, jak myslím, že by to mělo být.
Shop tam byl, ale hraci ho neumi vytvorit. Je to moc slozite. Spis pridam neco na trade.