PDA

Zobrazit normální verzi : Rozbor map- Pozice, kempy



GeW_DaX
06-08-13, 14:17
Zdravím


V ČR jsem žádného aktivního Youtubera z 1.6 nenašel proto jsem dostal nápad. Co byste říkali na rozbor map kde bych v každém (zhruba 10-15 min.) díle rozebral nějakou mapu ukázal bych různé taktiky a kempy pro CW. Proto se vás ptám měl by o to někdo zájem? Zkušebně bych vydal první video a pak by se uvidělo :)

Určitě napište svůj názor :)

Přeji pěkný den

The Frisco
06-08-13, 14:28
Tak vyzkoušet to můžeš. Hlavně pro nováčky rozebrat, jak se daná oblast jmenuje atd.. Třeba když jí projdeš, tak že by se tu v rohu videa ukázalo..

GeW_DaX
06-08-13, 14:31
Na něčem podobném právě pracuji ale bude to ještě chvíli trvat bude to sestříhané a doufám i nějak pěkně dokomentované :D

:D Dal Ta Bhoper:D
06-08-13, 16:15
http://csko.cz/forum/showthread.php?3629-Komentovan%E9-video-ze-hry-na-koteln%26%23283%3B&highlight=VINCE.C

GeW_DaX
06-08-13, 16:34
Ano o Vincovi vím sledoval jsem jeho videa ale on točit přestal... Škoda byl to frajer....

A psal jsem AKTIVNÍHO :)

:)

:D Dal Ta Bhoper:D
06-08-13, 20:25
A na aké mapy by si to chcel spraviť? VINCE spravil tie základné okrem mirage (ak som zabudol prepáčte) a neviem si predstaviť rozbor mapy a poziciu na mape assault lol a podobne upravené mapy.
E: Prosím ťa mohol by si si ten triple post hodiť do jedného?

GeW_DaX
06-08-13, 20:33
Normálně rozeberu jednu mapa řeknu ty nejlepší strategie ukážu jak se která část jmenuje a pak ještě nějaké granáty :)

Acid
07-08-13, 00:19
Tak vyzkoušet to můžeš. Hlavně pro nováčky rozebrat, jak se daná oblast jmenuje atd.. Třeba když jí projdeš, tak že by se tu v rohu videa ukázalo..


Právě toho se od něj bojim.

DarwiN
07-08-13, 21:03
Keby niečo budeš potrebovať rád ti pomôžem :)

kofi
08-08-13, 12:35
Podle me zbytecny, Vince uz to delal pro vsechny zakladi mapy.

GeW_DaX
08-08-13, 22:07
Důkladnej rozbor map? Opravdu každej WallBang? :)

kofi
09-08-13, 15:43
Je to jen na tobě, ale všechny wallbangy jsou na YT a rozbory map dělal Vince.

beather
10-08-13, 09:26
nevím, můžeš to zkusit jenže na netu se toho hemží tuna.. když se jenom podíváš tak máš tunu steam guids a většina lidí už umí nějaký ten světový jazyk takže tomu porozumí. Na playzone už taky vznikla tuna těchto vláken, ale když by jsi to udělal nějak přehledně, srozumitelně + zkusil přidat hodně wallbangů ( i těch netradičních ) tak by to možná mohlo být cool.

- na závěr bys mohl čerpat z těch steam guids ( oni rusáci někdy vymyslí fakt dobrý "blbosti" :happy: )
- nebo tu jsem našel nějaký blog: http://cs-blog.webperfection.net/

+ kdyžtak se určitě ozvy, poradím ti :)

dhaaqu
14-08-13, 09:13
Dohledávat strategy guides je opruz. Pokud víš o čem točíš, tak dobrý průvodce mapou má imho stále cenu...

P.S.: Kdo ví o dobrých podobných videích házejte sem pls i odkazy, vygooglit rozumná videa pro CS 1.6 není pro začátečníka tak jednoduché, jak se může zdát...

Acid
14-08-13, 09:59
Je to jen na tobě, ale všechny wallbangy jsou na YT a rozbory map dělal Vince.


Tady šlo jenom o post hunt... Tenhle kluk pro to nehne ani prstem.