PDA

Zobrazit normální verzi : Admin na pb



HANNy^
18-08-13, 21:00
Tyto témata tu byla už dávno ale žádny z adminů nebyl schopný se starat nebo občas skočit na servery: PB a PB2

Toje absurdní poslední admin co tam byl si pamatuju s nickem: Mr.Safari (myslim teda že se tak jmenoval) a to bylo asi před 2 roky... za tu dobu se tam oběvila horda kemperů, cheaterů , a mnoho dalších hráčů kteří porušují pravidla.

Tímto tématem bych chtěl už asi po stopadesátý upozornit adminteam aby vyslali nějakého admina na PB a PB2

Pokud toto budete i nadále ignorovat tak z PB stane cheater zóna :D a to opravdu nechci :)



PS: Ty padáky sou ZLO nejsou vůbec reálné. :D

DarwiN
18-08-13, 22:15
Tyto témata tu byla už dávno ale žádny z adminů nebyl schopný se starat nebo občas skočit na servery: PB a PB2

Toje absurdní poslední admin co tam byl si pamatuju s nickem: Mr.Safari (myslim teda že se tak jmenoval) a to bylo asi před 2 roky... za tu dobu se tam oběvila horda kemperů, cheaterů , a mnoho dalších hráčů kteří porušují pravidla.

Tímto tématem bych chtěl už asi po stopadesátý upozornit adminteam aby vyslali nějakého admina na PB a PB2

Pokud toto budete i nadále ignorovat tak z PB stane cheater zóna :D a to opravdu nechci :)

PS: Ty padáky sou ZLO nejsou vůbec reálné. :D

S tým že pred 2ma rokmy si dovolím /ak dovolíš/ nesúhlasiť . Admini tam sú , podla toho čo píšeš máš NS , tak ich proste nevidíš . Hrávajú pod fake nickam1 .

Charon35
18-08-13, 23:21
Vysvetlí mi niekto, načo by niekomu bol WH, alebo AB na paintballe (PB guličky sa správajú inak ako classik strely)? Kemp sa dá nahlásiť, ale ja som z PB videl naposledy hlásenie asi pred 2-mi rokmi... Navyše na PB mapách znamená kemp tak 3 sekundy, kým na neho niekto nenarazí...Či?

Sometypes
18-08-13, 23:32
Wh bych ještě pochopil, ale proč si dávat AB, když to kosí na jednu ránu kohokoli? Nevěřím, že by tam admin nebyl 2 roky :)
Charone, jsou i větší mapy.. ale v podstatě to tak je.

HANNy^
19-08-13, 11:58
takže:

1. STEAM mám.

2. Nejsem blázen abych každej den hlásil jak o život když stejne mě často ignorujou. Už jsem hlásil hodněkrat a to určitě nebylo před 2roky :)

3. CHARONKU.. :D kemp ja beru to že si nějakej imbecil cupne do nejakého rohu a je tam dokud ho nenajdou což často trvá velice dlouho a tím se zkracuje délka mapy.

4. DarwiNe Když tedy tvrdíš že hrajou pod fake nickami :D (což mi přijdu ujeté , protože ty hráči často ani nepoznají admina) jaktože nezasahují ? stokrát denně tam vídám zprávy do chatu typu: tenhle a tamtem kempí , lama on kempi , on ma WH , on ma cheaty- ANO většinou to sou ti hráči kteří nerozeznají kemp od nabíjení ( u nabíjení se schovám) , cheaty od skillu ale někdy mají pravdu.

5. O AB vim sám že je na PB k ničemu , ale ani jsem se o něm nezmínil. pojem: cheater neznamená jen WH a AB (což samozrejmě víte) ale také SH... i SH jsem párkrát viděl.. a nikdo z FAKE adminů nezasáhnul..

No.. jsem zvědavej jaké připomínky budete mít k této zprávě ale určtě pište dál rád o tom budu diskutovat.. :)

Slunicko
19-08-13, 12:34
Je to pravda, admini tam nehrajou, sice jsem tam dlouho nebyl ale predtim jsem tam hral aktivne rok (nic jinyho jsem nehral) a videl jsem tam admina jen 1 a to zrovna, kdyz mi dal ban :D
Kemp tam neni na 3 sekundy, kdyz zbydou 2 posledni a blbecci se. Rozhodnou zakempit v rohu a pockat az druhej prijde, tak to je hodne na pres drzku.
AB tam take funguje, tusim jsem tam I banoval, strely na pb se sice chovaji jinak ale ab neni na strely, nybrz zamerovani, ktere funguje stejne jako na jinych class serverech, ale jde tam hlavne o ten kemp, to je proste konec hry, take tam je hodne klanu a vsichni si spolu radi pres komunikacni programy, to jsem take banoval, navic dalsi typicke prohresky typu kopirovani nicku, hodne urazlive vulgarismy a dalsi a kdyz si to vemete, na tom serveru neni ani 1 admin.

HANNy^
19-08-13, 13:00
Slunicko: moje řeč :D dík za podporu :)

SomTu/sefk_O
19-08-13, 15:29
Na paintballe som naposledy videl admina "514pro", ktorý vtedy dal jednému hráčovi nespravodlivý ban za ab :laughing1: (neskôr dostal ten hráč unban), eustraliena (keď ešte nebol admin), ale boli tam len chvíľu a inokedy som ich tam nevidel, samozrejme ani ďaľších adminov, takže žiadny admin tam nehrá aktívne. Pred 2 rokmi tam bol admin safari, ale ten skončil a pochybujem, že by to začal znovu hrať. A cheatery tam sú! Hlavne whčkari .. za tento necelý rok som nahlásil 4 whčkárov a doložil samozrejme aj DEMO a všetci dostali ban. A snoopy /matesik/ veď aj ty si dostal pred rokom ban za WH (mával si s ním skoro vždy skóre, ktoré sa pohybovalo okolo tých 20:2... ) a keď si si kúpil STEAM a začal zase hrať "už bez WH" to vyzeralo úplne inak (samozrejme omnoho horšie :D).

HANNy^
19-08-13, 16:25
Šefino... to když máš ročný přestávky.. :D tak ti to moc nejde ale samosebou že s tím WH to bylo lepší. :D Poučil jsem se ale 20:2 dám i teď.. xD

Charon35
19-08-13, 20:26
Nahlasuj cheaterov na fóre. Keď sa otvorí nábor, nech si podajú aj z PB žiadosti. Ale jednoducho zatiaľ nebola asi žiadna schopná žiadosť, alebo bol malý záujem.

HANNy^
19-08-13, 20:46
Ok pokusím se, ale nebylo by od věci kdyby tam nějakej ten admin občas skočil :wink:

Charon35
19-08-13, 21:07
Ak bude niekto kempiť, napíš cez "!" a ak budem v hre, určite prídem, alebo hááááádam aj niekto iný.

HANNy^
19-08-13, 21:23
Ok ale co když odejde nebo přestane kempit.. budeš se na mě zlobit ? :D ,,přijdeš zbytečně,, :D ?

Charon35
19-08-13, 23:24
Ok ale co když odejde nebo přestane kempit.. budeš se na mě zlobit ? :D ,,přijdeš zbytečně,, :D ?
Jasne že budem. Ty by si bol tiež rozčúlený kebyže prídeš o 16 000 skóre 100:1 kvôli ničomu... :D

HANNy^
20-08-13, 09:52
Tak přijdi až budeš moct. :D já počkám.

slide
20-08-13, 10:33
takže:

1. STEAM mám.

2. Nejsem blázen abych každej den hlásil jak o život když stejne mě často ignorujou. Už jsem hlásil hodněkrat a to určitě nebylo před 2roky :)

3. CHARONKU.. :D kemp ja beru to že si nějakej imbecil cupne do nejakého rohu a je tam dokud ho nenajdou což často trvá velice dlouho a tím se zkracuje délka mapy.

4. DarwiNe Když tedy tvrdíš že hrajou pod fake nickami :D (což mi přijdu ujeté , protože ty hráči často ani nepoznají admina) jaktože nezasahují ? stokrát denně tam vídám zprávy do chatu typu: tenhle a tamtem kempí , lama on kempi , on ma WH , on ma cheaty- ANO většinou to sou ti hráči kteří nerozeznají kemp od nabíjení ( u nabíjení se schovám) , cheaty od skillu ale někdy mají pravdu.

5. O AB vim sám že je na PB k ničemu , ale ani jsem se o něm nezmínil. pojem: cheater neznamená jen WH a AB (což samozrejmě víte) ale také SH... i SH jsem párkrát viděl.. a nikdo z FAKE adminů nezasáhnul..

No.. jsem zvědavej jaké připomínky budete mít k této zprávě ale určtě pište dál rád o tom budu diskutovat.. :)

Tak to si mýliš... SH je jeden s cheatov na ktoré reagujú admini najrýchlejšie .. hned ako sa objaví v hláseniach SH ide tam admin ... ako tak všímam postupnosť je takáto SH>AB>WH - vo význame rýchlosti príchodu admina ...

HANNy^
20-08-13, 11:09
Mě celkem nezájímá na jaké cheaty kdo přijde mě zajímá proč nikdo z (darwinových imaginarních adminů s fake nickami) nezasáhl :D :D .