PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o post Moderátora



Lynviy
29-08-11, 01:14
Zdravím,

taktéž žádám o Moderátorské práva, abych učinil co nejvíce pro Kotelnu.

Chci tu učinit ve všem přehled, a vynaložit veškeré své úsilí, abych pro Kotelnu udělal co nejvíce věcí k dobru. Sepsat dobrá pravidla, učinit pořádek ve fóru.

Je mi 15 let, a zkušenosti s Moderátorskými právy mám docelá velké. Jsem také dobrý grafik. Na Kotelně hraji delší dobu, ale na fóru jsem teprv 1 měsíc (ani ne), ale tato situace je příšerná a donutila mě, abych si také zažádal o post moderátora fóra, jelikož pokládám za nezbytné, mít minimálne 2 moderátory navíc. Velké +, kdyby jich bylo o něco více z důvodu přehlednosti a zástavě spamů a topiců, které se stávají off topici a zbytečně se spamuje fórum jednou a tou samou věcí. Sám bych nečekal, že bych toto rozhodnutí učinil.

Jestli chceme aby to tu mělo budoucnost, potřebuje fórum moderátory, a já se nabízím jako 1 z nich. Potřebuje se zabránit Jur0bově ideologii, aby se tu furt nespamovala a lidé se tak zbytečně nehádali.

Prosím o vyjádření mnoha členů, a doufám, že bude kladné.

Děkuji
ElYtE HuNtEr

vedouci venny
29-08-11, 01:16
zkušenosti s Moderátorskými právy mám docelá velké

Taky máš dost zkušenosti s nadávkami co jsem si tak všiml :)

Lynviy
29-08-11, 01:17
Promiň, ale jak jsem říkal, to jsem se neovládl..

vedouci venny
29-08-11, 01:21
Když nedokážeš ovládnout sebe jak chceš zvládnout ostatní na fórku?

Lynviy
29-08-11, 01:21
Neboj, to už mám promyšlené všechno dopředu...

bones
29-08-11, 01:37
funny tho

UFOusek
29-08-11, 10:15
Dobry zase, aby se vsichni nevysrali na hrani a nesli sem delat moderatory... Navic zrovna od tebe to povazuju jako vtip a jestli si myslis, ze dokazes delat chmodovi konkurenci, tak ses teda kurva sekl :D

Lynviy
29-08-11, 10:33
Asi si to nepochopil, nechci mu dělat konkurenci, ale chci abychom tu dělali pořádek na fóru a k tomu je potřeba i více lidí jak 2...

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 10:39
No vzhledem k tomu, jaký postoj k moderátorství zastává Kotel (http://csko.cz/forum/showthread.php?p=30888#post30888), bych byl mnohem radši, kdyby přibral karl0se (http://csko.cz/forum/showthread.php?1847-%C5%BE%C3%A1dost-o-post-forum-moder%C3%A1tora&p=29726&viewfull=1#post29726), to nemyslím ve zlém.

Lynviy
29-08-11, 10:49
V pořádku, ale taky jsem byl pro aby byl Karl0s Moderátorem, Kotelna potřebuje, nedá se to snést pomalu..

ZEUS
29-08-11, 11:42
Pokud moderátory neschválí Kotel, tak myslím, že celá tato debata je k ničemu....

Lynviy
29-08-11, 11:43
Máš naprostou pravdu, počkáme na jeho vyjádření... ať se potom vyjadřují ostatní...

vedouci venny
29-08-11, 11:51
Myslíš že ti řekne něco jiného než Karlovi ? Si trošku snílek ne? On tu hraje skoro rok a ty ? :D

Lynviy
29-08-11, 11:54
+/- 3 roky...

1488.6
29-08-11, 12:23
No vzhledem k tomu, jaký postoj k moderátorství zastává Kotel,

Moderator tudiz nepripada v uvahu, protoze by tu byla nuda.
nějak tak. Aspoň se dovíte světové zprávy o 5 dimenzi ;) :D A koho to nezajmá tak to může přehlížet. Přece nebudete jako dementní antifáček šukající stalina do prdele nebo nacista kterej zastřihuje hitlerův dementní knírek. Ale zase díky vám, když reagujete na ty jeho příspěvky a on pak na vaše, tak se zase dost bavím :) :D Vždyť jste na netu,tady vás nikdo nezná. A jestli zná, tak přece ví jaky jste. Rozbít huby přes net to nejde, tak stačí to ignorovat nebo připsat něco dalšího vtipnýho zase otom druhým. Třeba: hele ty jsi špekáček ..... a já jsem zase o tobě slyšel že jsi šukal s holkou a 5x ti vyklouzl. A různě vtipně si můžete psát,však jurob a billy to taky píšou vtipně,když se tomu pak já směju :DD ale musí to bejt dost vtipny;)

Kdybyste Jur0ba ignorovali, neodpisovali na jeho sracky, tak vam dam brzo pokoj . Ale vy si s nim vyvolate konflikt a mu to dela dobre .. Proste ho ignorujte a ho to prestane zachvili bavit .. Pak od neho mate pokoj . Proste dejte add to ignore list .
to nemá cenu dávat do ignoru, pak si nepřečtete světovy novinky o 5dimenzi :D ale stačí to očima ignorovat nebo jak už jsem psal, tak vtipně na to zareagovat

Karl0s
29-08-11, 13:02
On tu hraje skoro rok

2+-

Ridik :D
29-08-11, 13:54
Dobry zase, aby se vsichni nevysrali na hrani a nesli sem delat moderatory... Navic zrovna od tebe to povazuju jako vtip a jestli si myslis, ze dokazes delat chmodovi konkurenci, tak ses teda kurva sekl :D

tak si zazadej o moderatora ty nebo se toho bojis stejne stravis vetsinu dne na foru

UFOusek
29-08-11, 13:56
tak si zazadej o moderatora ty nebo se toho bojis stejne stravis vetsinu dne na foru


nemuzu, musel bych si dat ban za flame, vulgaritu a tak

Ridik :D
29-08-11, 14:44
tak to potom jo :D

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 21:07
nějak tak. Aspoň se dovíte světové zprávy o 5 dimenzi ;) :D A koho to nezajmá tak to může přehlížet. Přece nebudete jako dementní antifáček šukající stalina do prdele nebo nacista kterej zastřihuje hitlerův dementní knírek. Ale zase díky vám, když reagujete na ty jeho příspěvky a on pak na vaše, tak se zase dost bavím :) :D Vždyť jste na netu,tady vás nikdo nezná. A jestli zná, tak přece ví jaky jste. Rozbít huby přes net to nejde, tak stačí to ignorovat nebo připsat něco dalšího vtipnýho zase otom druhým. Třeba: hele ty jsi špekáček ..... a já jsem zase o tobě slyšel že jsi šukal s holkou a 5x ti vyklouzl. A různě vtipně si můžete psát,však jurob a billy to taky píšou vtipně,když se tomu pak já směju :DD ale musí to bejt dost vtipny;)

to nemá cenu dávat do ignoru, pak si nepřečtete světovy novinky o 5dimenzi :D ale stačí to očima ignorovat nebo jak už jsem psal, tak vtipně na to zareagovat

Dva dny na to, co Kotel napsal, že moderátory nechce, Billy s Jur0bem začali psát falešné příspěvky, kde se vydávali za adminy a poškozovali Kotelnu. Zjevně se cítili nedotknutelní, jakoby pod ochrannou Kotla (Billy to dokonce otevřeně přiznával).

Podal jsem proto stížnost, z níž nakonec vyplynul BAN pro oba dva. Ještě tentýž večer se vrátili na fórum a zahltili chat posměšky, opět posílení pocitem vlastní nedostižnosti.

Flame zde vznikají v zásadě jen kvůli snaze přesvědčit protistranu o správnosti svého názoru. Diskuze s Jur0bem a Billym se dostaly do jiné úrovně, ti dva totiž vyvolávali flame jen z důvodu zábavy, o názor druhé strany jim nikdy nešlo.

Stojím si za tím, co jsem řekl už dříve:

Existuje jen jediné řešení: zablokovat jim účty, a blokovat každý další účet, který bude podezřelý z Jur0bovitosti.

AnnoyingGreg
29-08-11, 21:17
Dva dny na to, co Kotel napsal, že moderátory nechce, Billy s Jur0bem začali psát falešné příspěvky, kde se vydávali za adminy a poškozovali Kotelnu. Zjevně se cítili nedotknutelní, jakoby pod ochrannou Kotla (Billy to dokonce otevřeně přiznával).

Podal jsem proto stížnost, z níž nakonec vyplynul BAN pro oba dva. Ještě tentýž večer se vrátili na fórum a zahltili chat posměšky, opět posílení pocitem vlastní nedostižnosti.

Flame zde vznikají v zásadě jen kvůli snaze přesvědčit protistranu o správnosti svého názoru. Diskuze s Jur0bem a Billym se dostaly do jiné úrovně, ti dva totiž vyvolávali flame jen z důvodu zábavy, o názor druhé strany jim nikdy nešlo.

Stojím si za tím, co jsem řekl už dříve:

Kotel již někde napsal..že moderátor= konec srandy na foru. Takže i přes všechna ANO zase tak velká šance není. Zřejmě je lepší, pokud tu je zábava z dvou idiotů vydávající se za adminy, než mít pěknou vizitku jako forum. V závěru je to stejně naše vina. Neměli jsme si jich vůbec všímat a určitě jsme nepochopili vtipnost jejich jednání. :P

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 21:24
Kotel již někde napsal..že moderátor= konec srandy na foru.
Ano na to jsem právě navazoval - právě po tom, co to Kotel napsal, si Billy s Jur0bem začali dělat co chtěli.

AnnoyingGreg
29-08-11, 21:47
Ano na to jsem právě navazoval - právě po tom, co to Kotel napsal, si Billy s Jur0bem začali dělat co chtěli.

Když jsme s Kotlem řešili ty dva před zabanováním(včera), padla z jeho strany možnost to zabanovat z té druhé strany barikády. UFO, Flashh,Larodar a dalších 12 lidí. Snad to bylo jen návalem vzteku nad těma dvouma..Takže jsem ted zmatenej, zda rozhodnutí změní PRO moda.

chmod a+x /bin/laden
29-08-11, 21:56
Když jsme s Kotlem řešili ty dva před zabanováním(včera), padla z jeho strany možnost to zabanovat z té druhé strany barikády. UFO, Flashh,Larodar a dalších 12 lidí. Snad to bylo jen návalem vzteku nad těma dvouma..Takže jsem ted zmatenej, zda rozhodnutí změní PRO moda.
Stále má ještě třetí možnost - zabanovat všechny. Kotel se na tohle téma moc nevyjadřuje, takže o tom, co se mu honí v hlavě, můžeme jen polemizovat; snad si jen chce vše důkladně rozmyslet, a proto se moc neozývá.

Lynviy
29-08-11, 22:03
Když jsme s Kotlem řešili ty dva před zabanováním(včera), padla z jeho strany možnost to zabanovat z té druhé strany barikády. UFO, Flashh,Larodar a dalších 12 lidí. Snad to bylo jen návalem vzteku nad těma dvouma..Takže jsem ted zmatenej, zda rozhodnutí změní PRO moda.

Aspoň, že to neudělal, kdyby zabanoval těch 15 lidí, tak by tu byla ta jejich ideologie furt.. takže by se našel někdo jiný, kdo by je zastupoval a nadával na ně..

Charon35
29-08-11, 23:32
Stále má ještě třetí možnost - zabanovat všechny. Kotel se na tohle téma moc nevyjadřuje, takže o tom, co se mu honí v hlavě, můžeme jen polemizovat; snad si jen chce vše důkladně rozmyslet, a proto se moc neozývá.

Pochybujem. Kotel sa už vyjadril, že on má na háku fórum. Už som to niekoľko krát písal. Preto sa čudujem, že starosť oň nedal niekomu inému. Nuž, môžme len čakať kedy sa vtipálci zase vrátia, zaspamujú celé fórum s blbosťami a nemusí sa ani rozhodovať komu dá Ban. Ak tu zas budú tí dvaja obsmŕdať, ako teraz vyše mesiaca, tak končím s fórom sám.

EDIT: A nie preto, že by som si nevedel dať na nich Ignore, ale preto, že nechcem byť v komunite s deckami, ktoré neustále obchádzajú Ban, aby tu mohli nakydať slohové práce o 5. dimenzií a tučných robotických gayoch. A keď ich niekto zotre jak špinu z tabule, tak sa idú vyplakávať, že sme všetci zlí a že sme začali my. Resp., že mama mu kúpila 2 tričká inej veľkosti, tak ich nosí 5 rokov... to ma dostalo.

Posledné slová o nich a dúfam, že už fakt posledné.

SudHowen
30-08-11, 10:15
Já jsem PRO :cool:

Fro
30-08-11, 12:14
get stop viac by si musel opravovať seba a vymazavat svoje prispevky a spam ako ostatných.

vedouci venny
30-08-11, 13:39
Kájo promiň já to počítal tak jako na fórku jakou si dobu.. Promiň a další palec dolů prosím aspoň dva děkuji :))

boleslav
31-08-11, 16:27
Vidím, že sa tu opäť hromadia haldy nezmyslov, ktoré vznikli ohováraním za našimi chrbtami.


Zjevně se cítili nedotknutelní, jakoby pod ochrannou Kotla (Billy to dokonce otevřeně přiznával).

Priznával??? Kde??? Kedy??? Zacituj ma.


Flame zde vznikají v zásadě jen kvůli snaze přesvědčit protistranu o správnosti svého názoru. Diskuze s Jur0bem a Billym se dostaly do jiné úrovně, ti dva totiž vyvolávali flame jen z důvodu zábavy, o názor druhé strany jim nikdy nešlo.

My nepresviečame druhých o správnosti svojho názoru prostredníctvom flame. Flame tu spravidla vyvolávate VY, ktorí na naše názory reagujete urážkami. A hádať sa takisto chcete iba vy. Ak by ste sa nechceli, neurážali by ste nás a nesnažili by ste sa nás zbatliť. My sme sa s vami hádať nikdy nechceli, iba sme sem písali svoje názory, na ktoré ste vy reagovali hádkami.

Larodar56
31-08-11, 16:33
Jurobův účet na foru číslo 18? really?

Lynviy
31-08-11, 16:35
Ne Billyho, Jur0b to nemá jak obejít :D

boleslav
31-08-11, 16:43
Ne Billyho, Jur0b to nemá jak obejít :D

juro je tu tiež