PDA

Zobrazit normální verzi : Nový ZM Aasenál



JandyCZ
13-09-13, 23:09
Ahoj. Mám nápad na rozšíření arsenálu pro lidina ZM serverech.

Motorová pila - Velký DMG (tak 100 - 200), velký knockback.
*Automatický granátomet - Něco jako standartní GL, jen automatický
Plamenomet - 200 Ammo, zapálí a zpomalí ZM
Phaser - Střílení přez zeď s malou DMG penaltou. Malá šance na zapálení ZM
Frostgun - Vystřelí 1 za 10 sekund granát, co po doteku se zemí vybouchne a zmrazí pár ZM okolo
*Lasergun - Něco jako laserový rotačák. měl by malé poškození, ale dokázal by zapálit ZM
Výbušný granát - Po časovém limitu vybouchne. Nezapálí, nezmrazí, nezpomalí ZM. Pouze ubere HP
Jedová bomba - Po zasažení ZM se po určitou dobu budou ubírat HP
//EDIT//
*Zbraně ve zlatém provedení - Větší poškození, více nábojů v zásobníku
*Děgtarajev - Má to být náhrada za MG - Větší rychlost, než standartní kulomet, přesnější střelba
*Mina - Sada 3 min. Detonace na dálku
Upravený T-Virus - Přidá člověkovi větší rychlost, vyšší skok, přidá auto-bunnyhop
*Bouncing Betty - Položí se na zem, při přiblížení ZM Betty vyskočí, začne okolo sebe střílet, poté vybouchne
*Terminator - Může jej použít pouze jeden hrající člověk. Přidá 5000 Armoru, 300 HP, Minigun a Bazuku. Perk je časově omezen.

Jsou to jen návrhy. Zkuste nad tím zapřemýšlet.
//EDIT2//
* = Vyřazené věci

Kreml
13-09-13, 23:11
Proti, na zm toho už je dost.

V E J C E
14-09-13, 00:55
To by mali ľudia moc veľkú prevahu

JandyCZ
14-09-13, 12:22
To by mali ľudia moc veľkú prevahu

Pravda... zkusím něco vyloudit i pro ZM.. popravdě jsem to zplácal za 10 minut :D co mi padlo pod nos, tak sjem napsal :D

Kotel
18-09-13, 16:02
Az se k tomu dostanu, tak neco pridam. Uz to chce nove veci. Jinak jsou servery, kde je asi 10x vic veci, takze tu toho jeste moc neni.

PRAETORIAN
19-09-13, 20:30
Hehe dobrej nápad akorat se mě líbí jen plamenomet a určo by to chtělo něco pro zm.

Hruusa
22-09-13, 13:01
Mě se líbí ta představa toho Terminátora :-) A pro ZM tu malou Nemesis to bylo fájn :-)

Kazki
22-09-13, 13:21
mne sa paci asi najviac ten frostgun a plamenomet, to by sa mohlo pridat... naopak ten terminator mi prijde troska moc OP :-D

Toreto
22-09-13, 20:01
Plamenomet(nejak ho ale určite obmedziť),Vybušny granat,Jedovy granat sa mi páčia.
Lasergun je to iste čo plamenomet.Frostgun-su tam frost granaty,takže zbytočne.
Zlate zbrane somarina.Degtarajev tiež.Betty,Terminator radšej nie.Upraveny T-virus..no tie hodnoty by nesmeli byť moc vysoke inak by to bola priliš veľka vyhoda,max.tu rychlost.
E: Návrhy pekné, ale dá sa povedať, že zbytočné.Všetko je to na Kotlovi a veta "Až se k tomu dostanu" je už ako ohraná piesen.
Množstvo návrhov sme s riderom podali v afku,tu sú tiež zaujímave navrhy, ale kým si nato Kotel nenájde čas, tak vpodstate sú nanič.

JandyCZ
23-09-13, 19:56
Plamenomet(nejak ho ale určite obmedziť),Vybušny granat,Jedovy granat sa mi páčia.
Lasergun je to iste čo plamenomet.Frostgun-su tam frost granaty,takže zbytočne.
Zlate zbrane somarina.Degtarajev tiež.Betty,Terminator radšej nie.Upraveny T-virus..no tie hodnoty by nesmeli byť moc vysoke inak by to bola priliš veľka vyhoda,max.tu rychlost.
E: Návrhy pekné, ale dá sa povedať, že zbytočné.Všetko je to na Kotlovi a veta "Až se k tomu dostanu" je už ako ohraná piesen.
Množstvo návrhov sme s riderom podali v afku,tu sú tiež zaujímave navrhy, ale kým si nato Kotel nenájde čas, tak vpodstate sú nanič.

Máš pravdu s většinou věcí, ale čím víc návrhů, tím víc možných věcí na přidání :)

halelujah
01-10-13, 22:14
Terminator by bola dobra vec ak by sa oslabili ľudia bola by to dobra nahrada :)

RadolfSVK
09-10-13, 20:24
jj presne ľudia by mali moc veľkú prevahu tak skús niečo vymyslieť aj pre ZM. A ako už Kotel napísal na iných portáloch je toho viac takže by sa mohlo niečo pridať :)

havingsexwithanimals
10-10-13, 07:31
Me se to libi ;D ale jak rikal Toreto pridat nalyho nemesiska ;D

vikernes
10-10-13, 07:59
Souhlasím s PRAETORIANEM chce to spíše něco pro ZM a zaujal mě taky jen ten plamenomet.To ostatní jsou také šílenosti :D

havingsexwithanimals
10-10-13, 13:02
No ja nevim plamenomet se mi moc nelibi a otazka kolik by plamenonet stal a je pro vip nebo novip ? A kolik bd by daval.

PRAETORIAN
10-10-13, 14:55
No ja nevim plamenomet se mi moc nelibi a otazka kolik by plamenonet stala a je pro vip nebo novip ? A kolik bd by davala :D
Plamenomet není ženského rodu omg TOTO ČÍST

RadolfSVK
10-10-13, 17:21
Práve preto som navrhol zvýšenie maximálneho počtu bodov omg. Čím viac takýchto vecí , tým viac bodov to bude stáť.

havingsexwithanimals
10-10-13, 19:55
:D spletl a pisu blbe jsem na mobilu. Tak kdyby plamenomet byl jenom pro vip a daval by vic bd nez mg tak super !

Rail
12-10-13, 17:11
Líbí se mi akorát Terminátor a upravený T-virus.. Ten Auto-Bhop by byl Cool..
Nedávám Pro ani Proti, protože se mi líbí jen něco :)