PDA

Zobrazit normální verzi : Mapy-úpravy



Pikii :D
23-09-13, 16:00
Zdravím na Knife servery trávim väčšinu dňa,no tento server by mal prejsť menšími zmenami.
1. By mohlo byť priadnie máp 1,35,100hp.
Sám mapy nerobím tak hráči ktorý s tým majú skusenosti by sem mohli podávať dáke mapy na návrh
2. Dá sa hrať po každej 3 mape zase tá istá čo sa mi zdá dosť opakované napríklad votuje sa 1HP_final potom 1HP_final_3 35HP_2 a zase 1HP_Final príklad bol finalka lebo je to jedna z najobľúbenejších máp na knfe a hrá sa primerane často hned ako je vo vote tak sa ide hrať mne osobne to dosť lezie na nervy ked mám hrať stále finalku :-).Čiže chcelo by to pridať aspoň 3-4 nové mapy + zmeniť hlasovanie o mapu minimalne 3-4 kolá.

Ďakujem za prečítanie a skúste sa na tým zamyslieť.

Grakon2702
24-09-13, 16:02
Udělat knife mapu není problém, je to jeden z těch ,,jednodušších módů", tady je ale spíše problém o lidech. Co já vím, tak server knife má map celkem dost ne?

Pikii :D
24-09-13, 19:43
Dosť,ako dosť daj me tomu ,že áno ,ale čo sa hrá ? Finalky,lava,lava,35hp_2/3 a to je všetko občas zablúdi grey a 1HP aj to hned po 5 min "RTV" aspoň 3 nové mapy to uvítať chce a halvne zmeniť votovanie na 4 kolá minimalne !

human
24-09-13, 19:56
Grakon :slap:

K mapam. Nech pridas ake kolvek, tak sa bude hrat stale aj tak len final.

Pikii :D
24-09-13, 20:03
Práve preto chcem aby sa nedalo votovať hned po 2 mapách ,ale aspoň po 4 tak by sa prestriedalo viac máp a nehral by sa final,final3,lava,final ,ale final,final3,lava,grey,acer príklad :-). Schválne som pryšiel teraz na server a čo sa hralo láva a hned potom finalka.. fakt super a takto to ide celý deň.

Grakon2702
24-09-13, 21:37
A nebo to udělat rovnou tak, že by se zrušilo veškeré votování a všechny mapy by šly chronologicky zasebou...

Pikii :D
24-09-13, 21:44
To určite nie nikde na žiadnom servery to tak nieje a Knife určite nebude výnimka najlepšie by to bolo tak 4-5 máp nieje to až taký problém a konečne by sa nikedy zahrali aj iné mapky čo by mňa osobne potešilo ,ale určite aj iných hráčou ! V sekcii dotazy som zahľiadol novú mapu na Knife a Kotel bol spokojný a chce ju pridať ešte tak 2 mapy zmeniť vot a bolo by to excelentné.

Grakon2702
25-09-13, 14:47
A proč ne? Protože to na jiných serverch není? Proč by se to nemohlo zkusit? Vyřešilo by to spoustu problémů ve votování.

fake?
25-09-13, 15:45
Heh , bude super , když na knifu zůstane nějaký dobrý hráč , ale tímhle způsobem už totálně všichni odejdou ..... Nechal bych to tak , jak to je ..... A pokud se to změní , že mapy půjdou chronologicky zasebou , tak amen

Pikii :D
25-09-13, 16:25
100% súhlasím s Mixem chronologicky určite nie,ale minimálne na tie 4. to chce myslím ,ked sa bude dať hrať mapa každé 4 kolá tak to vyrieši aspoň z časti ten problémik.

hofy
25-09-13, 21:09
Můj názor je takový, že na knife 1 bych udělal votování map bez nominací, jak píše Grakon (tedy stejný princip, jako na classicu), případně pořádně omezil nominování map alespoň na 6-7 map zpětně. Na knife 2 bych to nechal, jak to je.

Pokud se najde nějaká pěkná a hratelná mapa na knife, která tam ještě není, neměl by být problém s jejím přídáním, stačí ji navrhnout..

Pikii :D
25-09-13, 21:48
Som rád ,že dOeS ako tak súhlasí knife2 som nemyslel tam sa hrá celkom často všeličo :-) stačilo by 5-6 máp z5.7 máp je už podľa mňa až príliš veľa možná by sa tým spôsobom vymení viac máp,ale zase aby nebolo na dákej tej mape prázdno.
Knife mapky by nám mohol dáky borec vyrobiť spomínalo sa,že to nieje ťažké.

human
29-09-13, 16:08
Zrusit vote je blbost ako hrom. Ked hraci chcu hrat finalky, tak nech hraju. Od toho tam ten vote je, aj ked nam to moze liezt na nervy. Ja by som mal skor napad spravit este jeden knife server. Jeden by bol only 1hp a dalsi by bol 35hp/100hp alebo mapy s acerom a mapy bez neho, to je jedno a ten treti by som nechal taky fun, aky aj je. Padaky, dm, slash atd

Pikii :D
30-09-13, 16:59
Ďalší server knife admini stíhate sotva 1 :D chudák dOeS je tam sám občas tam zabehnete ty,fake,smooke ,ale väčšinu času je tam chudák sam a aby ste stíhali 3 servery tak to by ste museli hrávať aktívnejšie ,týmto ťa nechcem kritizovať,alebo tak chápem,že nemáš stále čas byť len na knife ,ale 3 servery sú veľa ja si za svojím návrhom stále stojím ,aspoň vote po 4-5 mapách.

human
30-09-13, 17:24
ved keby bol ten jeden server only acer, tak by bol teoreticky admin potrebny iba tam

hofy
30-09-13, 17:35
To zní pěkně, ale muselo by se to nějak domyslet. Např. jak by to bylo s deathmatchem? To by potom nebylo možno hrát deathmatch na acer mapách, což mě osobně docela baví a hráče řekl bych také.

human
01-10-13, 15:51
Co je teraz 2ka, tak by zostala tak jak je. Len by pribudol dalsi a potom by sa to nejak podelilo ale henten by sa nijak nemenil. Tak ze by teoreticky ani praca nepribudla. Zaplnit servery by nebol problem si myslim.


To zní pěkně, ale muselo by se to nějak domyslet. Např. jak by to bylo s deathmatchem? To by potom nebylo možno hrát deathmatch na acer mapách, což mě osobně docela baví a hráče řekl bych také.

hofy
01-10-13, 16:55
Aha, takhle.. problém by tu určitě nebyl, ve špičce jsou oba servery plné (než se votne mapa s acerem a půlka hráčů dostane ban).

Takže jestli to správně chápu, tak by to potom vypadalo následovně: Knife 1 (rank; mapy s acerem), Knife 2 (fun-DM - ten bych tam nechal možná i trvale; všechny mapy) a Knife 3 (rank; mapy bez aceru) ?

Před časem mě ještě napadl jeden koncept knifu, možná je to blbost a neuchytilo by se to, ale mě to přišlo docela zajímavý. Šlo by v podstatě o stejný server, jako je klasický DM (cca těch 20 slotů), akorát only knife. Na začátku každé mapy by se hlasovalo, zda chtějí mapu hrát jako 1hp, 35hp nebo 100 hp.

human
01-10-13, 17:21
Aha, takhle.. problém by tu určitě nebyl, ve špičce jsou oba servery plné (než se votne mapa s acerem a půlka hráčů dostane ban).

Takže jestli to správně chápu, tak by to potom vypadalo následovně: Knife 1 (rank; mapy s acerem), Knife 2 (fun-DM - ten bych tam nechal možná i trvale; všechny mapy) a Knife 3 (rank; mapy bez aceru) ?

Před časem mě ještě napadl jeden koncept knifu, možná je to blbost a neuchytilo by se to, ale mě to přišlo docela zajímavý. Šlo by v podstatě o stejný server, jako je klasický DM (cca těch 20 slotů), akorát only knife. Na začátku každé mapy by se hlasovalo, zda chtějí mapu hrát jako 1hp, 35hp nebo 100 hp.

To tiez nie je zly napad. Len klasicke mapy by sa asi neuchytili, to by kolo trvalo hodinu, nez by sa vsetci ponachadzali, neviem no.

hofy
01-10-13, 17:28
Tak bylo by to DM, takže pokud by se server uchytil a naplnil, určitě by to nebyl problém, naopak by se nechodilo pořád po dvou a více, jak si pořád každý stěžuje.

Pikii :D
02-10-13, 15:48
Ak by si dali mapy ako sú fun,pool ,alebo napr mapy z aimu :3 tak to by nebolo také zlé.