PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Unban



MCKissak
24-09-13, 23:10
Zdravím. Chci zažádat o unban na hru Minecraft. Můj nick ve hře je MCKissak. Mám ban za to, že jsem griefoval. Ale pozor! Jestli se tím má namysli to, že jsem se díval na stavby kde nemá hráč residenci a zničil jsem plot a zase ho tam vrátil tak já nevidím problém. Díval jsem se na stavby a chtěl jsem se dostat blíž, tak jsem zničil plot, ale vrátil ho na původní místo. To není zakázné. Prostě jsem se jenom díval toť vše.

Sometypes
25-09-13, 05:52
Jméno ve hře máš jaké? Už si nepamatuju. Každopádně si byl za banován, protože to tak asi nebylo. Kdyby bylo vše v původním stavu, tak si toho nikdo nevšimne a ban nemáš.

E: Teď sem se tam byl podívat a už sem si vzpomněl. Aspoň tu nelži, když si griefnul hráčku Klárku a ukradl si ji redstone lampy.

MCKissak
25-09-13, 17:51
Jméno ve hře jsem psal - MCKissak. A ano vzal jsem asi 3 redstone lampy (ty jsem zapomněl napsat), ale když jsem se chtěl připojit na server a vrátit jí je(teď mi hlavně neříkejte, že tohle si vymýšlím, zas takový blbec nejsem) tak už jsem měl ban.

The Frisco
25-09-13, 18:30
Ty nemáš nikomu brát žádné redstone lampy..

MCKissak
25-09-13, 18:34
To vím, že nemám bože -.-

MCKissak
26-09-13, 15:07
Odbanujete mě v případě, že hned po přihlášení všechny redstone lampy vrátím na původní místo ?

Sometypes
27-09-13, 13:58
Do konce týdne ti to ještě nechám, pak uvidím.

MCKissak
27-09-13, 14:17
Ok :)