PDA

Zobrazit normální verzi : Pridanie máp



lynx
28-09-13, 10:44
Zdravíčko,
chcel by som požiadať o pridanie týchto 2 máp, na COD servery. Mapy som robil ja, mód hrávam, takže viem, že sa budú hodiť.

varant: hlavne pre kemp miesta, takže by aj menšie lvly (napr. commanda, mali väčšiu šancu fragovať).
http://cs.gamebanana.com/maps/169607

persia: konečne by sa využilo aj to nightvision čo tam je :D
http://cs.gamebanana.com/maps/162226

mapy su dobre vyvážené, žiadne bugy, imho nie sú ani moc veľké (i keď to je asi každého subj.pohľad), ani nejak zložité, takže po pár prejdeniach sa dajú naučiť, a ak by sa neujali, vždy sa dajú odstrániť, no dúfam že sa dajú aspoň na skúšku :O) ďakujem!

KaVoPiC
28-09-13, 15:27
Ja by som bol za pridanie cs_assault_lol lebo bola to super mapa a doteraz nechapem preco je prec

inak mapy su v pohode tak jak su tie 2 urcite nepridavat

a odstranil by som de_sklad lebo myslím že to je najhoršia mapa proste nema ani hlavu ani pätu za každým rohom niekto campí a ked nie tak hadze rakety

a tu kotel by som nejak prerobil aby sa nedalo skocit na texturu pretoze nema vyznam ked nas stamad dava dole niekto s awp

shootradar
01-10-13, 12:53
Ja by som bol za pridanie cs_assault_lol lebo bola to super mapa a doteraz nechapem preco je prec

inak mapy su v pohode tak jak su tie 2 urcite nepridavat

a odstranil by som de_sklad lebo myslím že to je najhoršia mapa proste nema ani hlavu ani pätu za každým rohom niekto campí a ked nie tak hadze rakety

a tu kotel by som nejak prerobil aby sa nedalo skocit na texturu pretoze nema vyznam ked nas stamad dava dole niekto s awp

Cs_assault_lol chybí asi většině hráčů.
De_sklad a de_huntic největší zla, 6 hráčů v každém teamu si veme FS a 4 rakety na teeb letí ani nemrkneš, takže souhlasím s Kavopicem.
Cs_kotel. Tak ty textury by měli pohlídat admini, aby tam na ně lidi nelezli jinak to je jako na každé mapě, kde textury jsou a lidi tam nemají lézt ;)

Ale pro co jsem hlavně je ten cs_assault_lol. Snad se někdy dožiju jeho návratu. :p

Proxima Centauri
03-10-13, 20:37
Ja by som tam dal ešte nejaký ten Rats...

Damon
03-10-13, 20:55
Nejsem proti přídání nových map ale rats určitě ne.