PDA

Zobrazit normální verzi : zadost o admina!!



stasmeshcheryakov
05-09-11, 19:39
Ahoj Jmenuju se standa, 22 let, ze hry mě znáte pod nickem BiA Fz.

Zde na fóru jsem se zaregistroval až teď, asi že jsem nemusel zatím řešit žádnou žádost o unban CS sem poprvé nainstaloval asi pět let zpátky, se steamem (steamid STEAM_0:0:35803060) hraju skoro rok. Na Kotelně už to bude pomalu dva roky co sem tu začal hrát, nejdřív ns s nickem maso na kostech , později s tím co sem uvedl výše. Nějakou dobu už se tu držím v top 12ce na classic serveru a hraju i na jailBreaku, výjimečně mam vzdy vip. Rád bych tedy adminoval na serveru JailBreak. AMX příkazy ovládám, základní cheaty dokážu rozeznat. S většinou ostatních stálých pařanů vycházím dobře, pokud dostanu práva, budu je užívat s rozvahou. Doufam že mě přijmete =)

perry
05-09-11, 19:40
Takze BiA Fz velmi zajimave

Smile
05-09-11, 19:43
No tak myslím, že tohle je fail sám o sobě a nepotřebuje více komentovat..

UFOusek
05-09-11, 19:54
http://slicedproductions.webs.com/photos/epic_fail3.jpg

Luccy
06-09-11, 07:09
To že neumíš napsat do správného topicu je celkem moc na tvůj věk. Tak se nauč číst a pak to skus třeba. :)

Tino
06-09-11, 16:17
nechapem :( a co ten Bia Fz?

apach29
12-10-11, 22:36
Pekna zadost, skoda, ze uz jednoho admina BiA Fz mame :D.

ZEUS
12-10-11, 22:37
Tak takhle jsem se dlouho nezasmál :D :D :D :D :D :D

Freiwyk
13-10-11, 15:27
ze hry mě znáte pod nickem BiA Fz.
BiA Fz (admin) --> jaký to je, mít tu dvojníka ? :-)

výjimečně mam vzdy vip.
tohle mě taky dostalo ..

Mlady buddha
13-10-11, 15:47
vyjimecne mam vzdy vip.
''zabil.''

BiA Fz
13-10-11, 16:07
BiA Fz (admin) --> jaký to je, mít tu dvojníka ? :-)

tohle mě taky dostalo ..

Denně potkávám nuly, které by se chtěli mít aspoň tak dobře, jako já... :-) Jen mě trochu štve, že když mi takovýhle navždypanický mentální děcko nadává dopoledne do dementů (viz žádosti o unban) tak to tu ještě odpoledne najdu, že to nikdo nesmaže, včetně mých reakčních komentů, protože si nenecham líbit aby mi takovýhle ubožáci nadávali a já abych jim musel odepisovat slušně. Na netu páni, ale udělat tohle někde venku, tak to udělají naposled, takový dělo co by spratek (nejen) ode mě dostal by už nerozchodil.