PDA

Zobrazit normální verzi : zm vip



Dev1L
07-09-11, 16:07
tak zacal by som asi tym zeby som chcel aby zm bol ako niekedy a nie kazdy 1 hrac mal vip.
navrhujem preto aby na zm mali vip iba slovaci preco?. lebo slovakov hraje menej ako cechov.
tym padom by sa aj menej lovilo a zm by maly vecsiu sancu vyhrat aspon 5 kôl.
vip by bolo obmezene len na zm a zm 2. tako toto je môj navrh - dufam ze ho schvalite..

Smile
07-09-11, 16:09
navrhujem preto aby na zm mali vip iba slovaci preco?. lebo slovakov hraje menej ako cechov.


<sarkasmus>Nebo třeba podle barvy očí..</sarkasmus> To jako myslíš vážně, nebo se jen snažíš vyhrát soutěž o nejhloupější nápad?

Dev1L
07-09-11, 16:13
myslim to vazne lebo by sa aj menej lovilo a bolo by to zabavnejsie ako teraz..
alebo moze byt vip pre cechov a nie pre slovakov nech sa rozhodne kotel

Smile
07-09-11, 16:15
Kdyby jsi řekl, ať se vip zruší uplně, tak bych neřekl ani slovo, ale tohle si strč víš kam...

Dev1L
07-09-11, 16:17
preco uplne sak nech kotel zaraba ide my len oto aby sa zm dal hrat aj pre zm , stacilo by aby na zm mali vip bud cz alebo sk to my je jedno

Kotel
07-09-11, 18:05
Rozpocitam vas na prvy, druhy. Prvy o vip prijde. A nebo muzes hrat na zombie 3 (hard), kde nejsou ani bazuky, ani miniguny ani armory.

AnnoyingGreg
07-09-11, 19:47
tak zacal by som asi tym zeby som chcel aby zm bol ako niekedy a nie kazdy 1 hrac mal vip.
navrhujem preto aby na zm mali vip iba slovaci preco?. lebo slovakov hraje menej ako cechov.
tym padom by sa aj menej lovilo a zm by maly vecsiu sancu vyhrat aspon 5 kôl.
vip by bolo obmezene len na zm a zm 2. tako toto je môj navrh - dufam ze ho schvalite..

jj, určitě o tom Kotel uvažoval( minutu to četl znovu a znovu. nakonec uvěřil.. že si to skutečně napsal) Potom ten server může přejmenovat na Chyť je všechny..aneb: VIP SK vs NON VIP CZ.

UFOusek
07-09-11, 19:59
ja zas navrhuju, aby se deb1lum s jednickou v nicku a velkym L na konci odpojil internet, protoze pisou deb1Lni napady, ktery nestoji ani za hovno..

Dev1L
07-09-11, 20:35
kotle tak aspon vrat tie stare mapy ako je zm_camp_zone_beta2, zm_inferno atd.

Kotel
07-09-11, 21:40
Ty mapy se nehrajou proto, ze se na server nehodi a jsou tam lepsi. V infernu se zakempis a pak cekas 5 minut, jestli nekdo prijde.

ZombieBot
08-09-11, 09:19
tak zacal by som asi tym zeby som chcel aby zm bol ako niekedy a nie kazdy 1 hrac mal vip.
navrhujem preto aby na zm mali vip iba slovaci preco?. lebo slovakov hraje menej ako cechov.
tym padom by sa aj menej lovilo a zm by maly vecsiu sancu vyhrat aspon 5 kôl.
vip by bolo obmezene len na zm a zm 2. tako toto je môj navrh - dufam ze ho schvalite..
Ty špinavej rasisto! To si děláš srandu? Dokud slováci neměli VIP, tak to bylo na ZM hratelné a dalo se připojit, ale jakmile se spustilo pro SK, bylo to hrozné, pač se přidalo dalších 100 hráčů. Já proti SK nic nemam, ale tohle si přehnal ty špinavej rasisto! To jsi opravdu rovnou mohl napsat, ať kotel zabanuje všechny čechy. Možná ti to ještě nedošlo, ale tenhle portál je víceméně CZ. Takže myslim, že ty tady nemáš co pyskovat! A to, že to hrát neumíš, si hned nemusíš chodit vybrečet na fórum. Já sám osobně umim hrát i za lidi i za ZM a NIKDY mi nedělalo problém někoho nakazit. To je tvůj problém, že za zm neumíš používat šílenství, granáty a bonusy za XP. Ježiši kriste...

Dev1L
08-09-11, 12:52
Po: 1: niesom rasista
2: mam vpiči ci vip bude mat sk alebo cz to ma nejebe

boleslav
08-09-11, 15:27
šance pre zombie sa dajú zyšiť nastavením servera a ak by tu proti tomu nepyskovali rôzne individuá typu Virgins, už dávno by mali Zombie vyššie šance.

AnnoyingGreg
08-09-11, 16:23
Ja sy tyež mislym ,že yba slovacy maju mať vyp. Česy sú ženi.

A ty jsi s těma vyjadřovacíma schopnostma vylezl z které jeskyně? Pokud jsou češi podle tebe všichni ženI, měl by si sakra z kotelny utíkat. Český pařanky jsou sakra dobrý. :-))

UFOusek
08-09-11, 19:54
To byl LaTEEe::_eEenUNv pokus o vtip, doufam

TEX
12-09-11, 15:56
No nechci ti do toho kecat Dev1viLe ale kdyz zrušíš VIP na všech zm tak lidi nemaj šanci ale tol si ještě asi nepochopil. A souhlassim více mene s ostantnima že kotelna je CZ , Sk tu alespon me nevadi protože dřiv sme byli jeden stat ale než něco npíšeš tak PŘEMEJŠLEJ!!!!!! Dík

TEX
12-09-11, 16:07
Ješte můžeš chtít at na Kotelna.CZ maji vip jen slovaci

Dev1L
12-09-11, 18:41
este raz mne je jedno kto by mal vip ci sk alebo cz... a kotel uz na inom vlakne pisal nieco v tomto zmysle: zm server je otom ze ludia musia premyslat ako sa pred zm ubrániť. keby boli na zm hraci ako niekedy tak by si nehovoril ze ludia by nemali sancu dakze drz hubu.

TEX
13-09-11, 15:45
Stojiš si na vedení????? asi jo! Zm maj neco pres 2000 hp a jestli ti vadi ze si takova lama a nemis se uhnout bazuce tak jdi na HARD!!!!!