PDA

Zobrazit normální verzi : Adminství (Žádost o práva)



slepice
10-09-11, 10:16
Jméno ve hře:$lepice
Věk:14
Steam: STEAM_0:1:29133382 - Vím že tam Bude že hraji krátce ano je to pravda ale krátce hraji jen přes steam dříve jsem hrál nonSteam hraji asi od roku 2007
Proč bych chtěl být adminem ? Protože když hraji tak tam celkem dost lidí kazí hru tak bych to chtěl trošku zpravit.A hlavně aby tyto serveri Běželi dále ;)
Kde žádám o Práva? Na Serveru JailBreak
Zálibi: Škola,Sport.

slepice
10-09-11, 10:18
Dříve sem hrál pod jiným Nickem a na tomto portálu hraji asi více než1 rok

UFOusek
10-09-11, 10:30
Zálibi: Škola,Sport.

:D blbej vtip tohle..

$vac!nar v2

slepice
10-09-11, 10:34
??

Larodar56
10-09-11, 10:38
Žádnou ukdákanou slepici jsem na jailu neviděl.

slepice
10-09-11, 10:42
Anoo Protože sem Hrál s jiným nickem *Ptakopysk.#.Perry^*,[Pecivo]rohlik s maslem,*Pikatchu

SudHowen
10-09-11, 10:42
:D blbej vtip tohle..

$vac!nar v2

Vzpamatuj se už ty taliáne. Píšeš čím dál větší píčárny.

Změn si nick na Ufopíču

Charon35
10-09-11, 10:55
Tak týmto zbieraním postov si ma moc nepresvedčil:

xD :D

??

slepice
10-09-11, 10:58
Hele já sem si tento ůčet založil dnes protože sem na svůj starý zapoměl heslo a Nick. ;) A Radit na Forum Urco budu jen co budu moct ;)

UFOusek
10-09-11, 10:59
Vzpamatuj se už ty taliáne. Píšeš čím dál větší píčárny.

Změn si nick na Ufopíču

seber se ty 16-ti letej hero a tahni do pici, popr. napis tisicatou zadost o prava, ktery stejne nedostanes, protoze ses malej idiot.. nick menit nemusis, imho nejsi nic jinyho nez ten sudhowen.. tudiz slovo "píča" neberu vazne, stejne jako zbytek tech tvejch howen w sudu, debilni emo kryple

Charon35
10-09-11, 11:02
Hele já sem si tento ůčet založil dnes protože sem na svůj starý zapoměl heslo a Nick. ;) A Radit na Forum Urco budu jen co budu moct ;)

JJ. A to si tu ako dlho nebol, keď aj nick si zabudol?

slepice
10-09-11, 11:07
Nějakou dobu sem moc nechodil na Forum a zapoměl sem to ;)

BUBEN
10-09-11, 11:21
seber se ty 16-ti letej hero a tahni do pici, popr. napis tisicatou zadost o prava, ktery stejne nedostanes, protoze ses malej idiot.. nick menit nemusis, imho nejsi nic jinyho nez ten sudhowen.. tudiz slovo "píča" neberu vazne, stejne jako zbytek tech tvejch howen w sudu, debilni emo kryple

A co jseš ty FRAJERE? Připiš si za každou vulgárnost 2b a dej si ten tvůj DISLIKE

UFOusek
10-09-11, 11:23
jezis, cela vase 16-tileta crew me ted bude dissovat.. mas tam ten muj DISLIKE

ps: myslis si, ze si necham nandavat od nejakyho idiota s huwstwym nickem? to si myslis spatne

perry
10-09-11, 11:23
Pokud vim tak Ptakopysk Perry dostal perma za slowmotion a ted hraje steam ..

Larodar56
10-09-11, 11:27
SudHowen ho vyprovokoval, takže sa nenavážaj..

Ufon se do lidí sere celou dobu, tak nemel.

Svacinar
10-09-11, 11:27
$vac!nar v2

Mě s nim vůbec nedávej do kupy, nemám s nim nic společnýho.

K žádosti: NE. Adminů je tam dost.

Flash
10-09-11, 11:31
Tak a honem si podte vsichni koho UFO nekdy poslal do pice pobrecet a poflamovat ho, protoze kdyz vas je deset, tak mu muzete konecne poradne nalozit a povyroste vam z toho penis! A to se vyplati.

perry
10-09-11, 11:32
seber se ty 16-ti letej hero a tahni do pici, popr. napis tisicatou zadost o prava, ktery stejne nedostanes, protoze ses malej idiot.. nick menit nemusis, imho nejsi nic jinyho nez ten sudhowen.. tudiz slovo "píča" neberu vazne, stejne jako zbytek tech tvejch howen w sudu, debilni emo kryple

Hlavne ze ty jsi nejlepsi. Myslis si o sobe buh vi co, ale jsi stejnej debilni emo krypl. Ty nepises nic uzitecneho, jen vsechny ponizujes, nic vic, nic min. Takze se seber radsi ty a tahni do pici.

UFOusek
10-09-11, 11:34
Hlavne ze ty jsi nejlepsi. Myslis si o sobe buh vi co, ale jsi stejnej debilni emo krypl. Ty nepises nic uzitecneho, jen se do vsechny ponizujes, nic vic, nic min. Takze se seber radsi ty a tahni do pici.

_=ok=_

Larodar56
10-09-11, 11:36
Jak už podobně publikoval bones, tak toto je přesne o ufonovi.

http://static.aumojekoule.eu:443/images/articles/default/1340_1293560024.jpg

slepice
10-09-11, 11:47
Problém je že mam taky bratra... Kuli němu mam i Perma na cod 6

Smile
10-09-11, 11:55
Vzpamatuj se už ty taliáne. Píšeš čím dál větší píčárny.

Změn si nick na Ufopíču

Ty jsi nad tím nickem asi vážně nemusel dlouho přemýšlet, co? Než začneš někoho dissovat, vyzkoušej si to třeba na tvejch vrstevnících na prvním stupni, protože pak se akorát ztrapňuješ. A jestli si myslíš, že ti tohle pomůže u tvé osmé(?) žádosti o práva, tak ti s klidem říkám, ne nepomuže. Takže si v klidu dál běž lézt adminům na jail do prdele*, ale na fóru už nic nezkoušej.

viz.*
http://img822.imageshack.us/img822/8971/beznzvuuq.png


K žádosti:

Problém je že mam taky bratra... Kuli němu mam i Perma na cod 6

Kdyby to náhodou byla pravda. Dostaneš práva, bratr ti vleze na compl a pobanuje půlku serveru. Promiň, ale ne.

slepice
10-09-11, 12:01
Já to chápu No problem jen sem to chtěl skusit ;) díky za ochotu ;) (A neboj Brácha mi sem už nevleze Komplet zaheslovanej komp ;) :D )

UFOusek
10-09-11, 12:44
Ufo napsal pár vět hlavně na Bubna, Sváču. Teď je z toho facepalm, stejně jako GR řekli 1 větu na Radikála (Dramatikz) - Chytil se a bylo z toho 5 dissů.
Ufáku - Nech je, ať je tu větší klid prosím.
Sváčo a Bubne atd. kdo na vás Ufo něco škaredého napsal - Ignorujte to prosím, nemusí být v každém topicu vaše nenávist (nadávky) k Ufounovi.

Proč furt řešíte nenávisti, je to virtuální svět založený na lži a mamrdství.
Jestli chcete aby Kotelna byla normálním a solidním portálem, tak vás prosím aby ste se tu přestali urážet a lidi, kteří přišli žádat o unban, atd..
Zkuste to prosím pochopit, není to ani proti Ufounovi a ani proti nikomu jinému, prostě není to dobrá vizitka pro Kotelnu a navíc je to úplně zbytečné, ten člověk si z toho stejně nic neveme. Stejně jako z tohoto co jsem vám napsal mi je jasné, že se na to vyse*ete a budete pokračovat dál, ale zkuste se nad tím zamyslet..


palec nahoru

SudHowen
10-09-11, 12:47
Smile, ty vždy vidíš do každého. Víš co je kdo zač.


Všechno vím všechno znám. Víš velkou píču s přehazovačkou fracku.

Svacinar
10-09-11, 12:52
Traktore já nevim, jestli čteš to samý, ale já proti UFOskovi nic nenapsal. Nemínim se tady s nikym hádat. Ukončil bych to tady, je to naprosto o ničem.

Stundiso
19-09-11, 19:34
ved sud sa donho navažil...

H M
20-09-11, 07:39
NE

negative
20-09-11, 10:08
Ufo napsal pár vět hlavně na Bubna, Sváču. Teď je z toho facepalm, stejně jako GR řekli 1 větu na Radikála (Dramatikz) - Chytil se a bylo z toho 5 dissů.

offtopic. Bacil vo svojom tracku spomenul dramatikz (kurva fix dramatix). gr si ho nenechalo a začala sa vojna :))))
sorry, musel som to napísať :D

bones
20-09-11, 10:13
Ziadost sa zamieta, nevidim tu jedine pro a dostal si ban za slowmotion.

(war)lock.