PDA

Zobrazit normální verzi : Doporučit novou hru,



ABRACADABRA
18-11-13, 18:48
Zdravím,znáte n'ákou hru? Jestly ano prosím,pošlete jméno do příspévku.

Rail
18-11-13, 19:01
GTA 5., Battlefield 4 :D

Trey
18-11-13, 20:44
Míny

3k a Jerry
18-11-13, 21:27
Zdravím,znáte n'ákou hru? Jestly ano prosím,pošlete jméno do příspévku.

Svého světa Strucujem.
Ja když měl asi tolik let co ty podle tveho podpisu tak jsem hrával dětský koutek .. Naučil jsem se tam počítat, skládat domino občas poslechl pohádku a popříadě vybarvil správně obrázek a porazil jsem tak čáryfucka.. Když bylo nejhuř zahral jsem si človeče nezlob se z koníkem a byl jsem spokojenej člověk o tom žádna ..

kono159
19-11-13, 15:34
Ja když měl asi tolik let co ty podle tveho podpisu tak jsem hrával dětský koutek .. Naučil jsem se tam počítat, skládat domino občas poslechl pohádku a popříadě vybarvil správně obrázek a porazil jsem tak čáryfucka.. Když bylo nejhuř zahral jsem si človeče nezlob se z koníkem a byl jsem spokojenej člověk o tom žádna ..

ahaha, skor kaktus a benzin

Kyblík Hnoje
20-11-13, 09:58
Posel smrti 1,2,3 - Česká Klik&Point adventura s dlouhou herní dobou a výborným zpracováním. Skvělá hudba a český dabing. Jednička je dost stará a jsou tam občas chyby, ale stačí začít hrát od dvojky, pak myslím, že jde příběh pochopit docela dobře. Je to hra na pokračování, tedy je třeba vyhrát minimálně dvojku a trojku (trojka je poslední). Střílečům možná bude chvilku trvat, než si zvyknete na pomalejší rozjezd, ale pak to stojí za to!


https://www.youtube.com/watch?v=K3llVk0R2yc

3necky
20-11-13, 16:04
Posel smrti 1,2,3 - Česká Klik&Point adventura s dlouhou herní dobou a výborným zpracováním. Skvělá hudba a český dabing. Jednička je dost stará a jsou tam občas chyby, ale stačí začít hrát od dvojky, pak myslím, že jde příběh pochopit docela dobře. Je to hra na pokračování, tedy je třeba vyhrát minimálně dvojku a trojku (trojka je poslední). Střílečům možná bude chvilku trvat, než si zvyknete na pomalejší rozjezd, ale pak to stojí za to!

Docela mě překvapilo, že toto téma vzal někdo vážně, vzhledem k tomu, kdo ho založil.

Protože Posel bohů a jeho mladší bratr Posel smrti patří mezí mé srdcovky si dovolím podotknout, že doporučit tuhle sérii někomu s tím, že první díl je starý a je možno ho přeskočit je barbarství. Navíc aby někdo nebyl zklamán, počínaje druhým dílem tato hra přestává být česká a vyvýjí ji německé studio!

Ridik :D
22-11-13, 02:22
port royale 1,2 mozna 3 zatim sem nestihl otestovat (zabavi az to pochopis)
war3 + war 3 ft (super pribeh)
stronghold (suprova strategie)
age of empires 1 2 3 (taky na chvili zabavi)

je hafo dobrejch her jen se mi to nechce vypisovat a pokdu myslis doslova novou tak Bf4 mozna tak multiplayer single player je tak na 2 hodiny

trew
22-11-13, 15:38
Dej si hru co mám v podpisu. Dost dobrá hra, u které utiká rychle čas. Co hraju na serveru zenobia, tam jsem potkal dost čechů :-) navíc ta hra má i PvP (od30 lvlu). Je to lepší než lolko co jsem dříve hrál občas.

Kyblík Hnoje
22-11-13, 23:14
Docela mě překvapilo, že toto téma vzal někdo vážně, vzhledem k tomu, kdo ho založil.

Protože Posel bohů a jeho mladší bratr Posel smrti patří mezí mé srdcovky si dovolím podotknout, že doporučit tuhle sérii někomu s tím, že první díl je starý a je možno ho přeskočit je barbarství. Navíc aby někdo nebyl zklamán, počínaje druhým dílem tato hra přestává být česká a vyvýjí ji německé studio!
Zakladatele tématu neznám, předpokládám, že kdyby bylo něco špatně, moderátoři zasáhnou :-)

Jako 1 byla dobrá, ale stalo se mi, že se třeba ztratily všechny savy a nebo že nebylo možné použít předmět a nešlo tak pokračovat dál. A to přeci naštve :-)

Ještě mě napadá legendární Mafie I a Mafia II, pokud je ještě někdo, kdo ji nehrál, tak šup do obchodu a povinně :-D

Moje první hra na mém prvním vlastním PC byla Croc: The Legend of the Gobbos. Libovka :-D


https://www.youtube.com/watch?v=jGgq1FH5EnQ

frydas
25-11-13, 12:46
tomuhle klučinovi doporučím nějaké hry ze školičky, aby doplnil vzdělání, hlavně co se týče jeho pravopisu, protože aby mi svéprávnej člověk napsal něco takového co umí plodit tento jedinec, tak to je vážně něco :D
Abych nebyl OT doporučuju ti zahrát si vláček, solitér nebo hledače min ...

Connor
26-11-13, 18:19
Elder scrolls V: Skyrim

beather
26-11-13, 19:24
Euro Truck Simulator 2 pro odpočinek
Tomb Rider mě bavil nejvíc za poslední dobu co jsem hrál

lynx
27-11-13, 18:10
kto nehral, nevie čo je rpg :O) Gothic 1, Gothic 2: Night of the Raven, Gothic 3
Skús ich prejsť bez návodu, a máš čo hrať celý rok :D