PDA

Zobrazit normální verzi : Návrh na pár změn



Grakon2702
01-12-13, 13:06
Itemy:
AWP sniper: Navrhuju to, aby se při získání tohoto itemu automaticky zbraň nepřepínala na AWP. Již několikrát se stalo nejen mě, že jsem byl uprostřed souboje, někoho jsem zabil a najednou držím v ruce AWP načež než stihnu zareagovat už jsem dávno mrtvý.

Bouchací classy: Pokud vím u Sappera je možné bouchnout miny tím, že se do nich střelí. Nejsem si jistý, zda je tohle možné u raket od FS či dynamitu od Demolitions. Pokud tedy ne, navrhuji přidání této možnosti. Dále, když mě někdo odstřelí s raketkama nebo nějakým jiným bouchacím nástrojem, tak nemohu pak zjistit informace, když do chatu napíšu /me či /hp. Mohlo by se to nějak upravit.

Bugy: Hodně hráčů si teď stěžuje na možnost procházení přes sebe na začátku kola. Jednak se všichni bugují a jedna to na malých mapách dělá neplechu u commandů, kteří pak nemohou seknout ani do nepřítele s nožem. Navrhuji tedy dvě možnosti: Buď celkově zrušit procházení mezi sebou, anebo ponechat procházení mezi členy týmu po celou dobu, ale s tím, že přes nepřátele projít nelze.

Dále jeden zajímavý bug, který se mi stává pouze na COD serveru je zobrazení malého žlutého crossu na začátku každého kola. Když však se zbraní vystřelím nebo jenom zbraň přehodím, cross zmizí.

Capture base: Tento mód je úžasný, bohužel tam ale téměř nikdo nechodí. Hlavním problémem je d*mence botů. Nejenže tito boti úplně nesmyslně střílí po sobě, když jsou v týmu, jednak jsou úplně leví. Kazí to pak hru hodně hráčům a ti se pak odpojí. Pak to dopadá tak, že je server úplně prázdný a jsou tam věčně boti. Pak se takvá skupinka lidí dohodne, že budou společně v jednom týmu, pak jdou na nepřátelský spawn a spawnkillujou. Navrhuji tedy buď úplné odtranění botů, anebo alespon 54816546541x zvýšit inteligenci těchto botů.

Spawn ochrana, když už jsme tedy u té spawn ochraně, docela mě někdy naštve, když se na spawnu objeví nový hráč, ten má spawn ochranu, já do něj nemohu střílet, ale on ano. Navrhuji tedy, že při spawn ochraně by danný hráč nemohl střílet na ostatní hráče.

To je ode mne vše.

Edit: Když vystřílíte všechny rakety a chcete vystřelit znovu, napíše vám to na obrazovku "Již nemáš žádné raketz".

KaVoPiC
01-12-13, 15:01
Ten cross máš myslím len na steame... ja ho mám tiež :)) na indiu sa niekedy hodi :DD

demence botú stále bola a stále bude :)

IKEA
01-12-13, 18:46
Grakone, pro to s tím itemem awp sniper, to uděláš tak, že do konzole napíšeš tuším _cl_autowepswitch 1/0
1 znamená zapnuté, 0 vypnuté.

E1: Bouchací classy. Souhlasím.

Drago
16-12-13, 18:41
S botama - souhlasím, bohužel 0 x 51451511 = 0 :(


Ted bych se rád vyjádřil k té spawn ochraně...je fdajn že on střílet muže, alespon tak moc není to že se zabijí slabší na spawnu a nemužou hrát

Grakon2702
29-12-13, 15:10
Přidávám návrh na nové itemy:



Jméno itemu
Typ itemu
Hodnota itemu (x)
Vlastnosti itemu
Šance na získání


Encyklopedie
Ofensivní
25
+ 25 inteligence
Normální


Pokročilý sniper
Ofensivní
1/5 - 1/2
1/x šance na okamžité zapití z AWP
Normální


Pokročilý střelec
Ofensivní
1/20 - 1/15
1/x šance na okamžité zabítí
Minimální


Absorpční vesta
Defensivní
10 - 20
X% absorbce udíleného DMG
Normální


Antiofensivní pancíř
Defensivní
-
Blokuje efekt ofensivních itemů protivníka v momentě střelby na vlastníka
Minimální


Tlaková vlna
Use
100 - 300
Vyvolá tlakovou vlnu, která odstrčí všechny kolem vlastníka na vzdálenost x
Normální


Drogy
Use
10 - 20
Po použití získá hráč maximální hodnotu všech statů na x sekund (Použití 1x za kolo)
Minimální


Armor baterie
Utilita
1(10)
Každou sekundu doplní hráči 10 jednotek armoru
Normální


Vnitřní bomba
Utilita
0 - 100
Po smrti hráč vybouchne a udělí x DMG nepřátelům v závislosti vzdálenosti od něj
Normální


Vylepšený zásobník
Utilita
5 - 10
Přidá x nábojů navíc do zásobníku
Normální


Časovač
Utilita
5 - 10
Když vlastník itemu položí bombu, bombá má o x sekund menší dobu do vybouchnutí
Minimální


Velepšené kleště
Utilita
1 - 3
Hráč má o x sekund menší dobu defusu bomby
Normální


Tlumič
Utilita
-
Hráč má sníženou hlasitost výstřelů
Normální



Tyto itemy jsem vymýšlel tak zhruba půl hoďky, určitě je těch možností na itemy více.

Proxima Centauri
30-12-13, 20:28
Vnitřní bomba- veď to je ako Autodestrukce
Vylepšené klešte- zbytočné....podla mňa

Armor batérie-..to by som rád uvítal...max by bolo 100vesty..

MaNDRaGORa
30-12-13, 22:20
super nápad...určitě souhlasím ;)) :-)

Milancik
10-10-15, 15:07
Souhlas

Martin_V
10-10-15, 20:16
Takže, ten cross se mi ukazuje taky a steam nemam, ale to neberu jako problém, jestli jsi myslel jako odpalit raketu, ktera na me leti, to je ok, dynamit odbouchnout jako minu u sapera? Ok, videl jsem mnohokrát demolitiona jak polozi dynamit a kempi u nej... itemy- defusky mi prijdou zbytecne, ale napad dobrý, pokud by to bylo pridane, tak treba jen o minimum... encyklopedie, ta tam uz je, ten pokročili strelec by mohl byt OP... musela by to byt hodne mala šance, protoze kdyz do nekoho strilim, tak ani zasobnik mu nestaci aby chcipnul, a kdyby to bylo treba 1/30 tak bych ho teoreticky dal na tech 30 naboju (teoreticky), bylo by to nefer vuci velkym lvlum, ale zas by mel sanci maly lvl, ale nevím, armor baterie, kazdou sekundu 10 armoru se mi zda moc.. treba kazdych 5 vterin 10 armoru... antioffensini vesta-mala sance na ziskani tohoto itemu... jinak ja nevim, zatim souhlasim, je jasny, ze kdyz se neco prida, musí se to doladit nebo doje.at :-D , ale pro zpestření COD si myslim, že je to fajn napad...

Grakon2702
10-10-15, 22:46
Ehm, ten thread je dva roky starý. Jediný, co se přidalo, je právě ta Encyklopedie.

Martin_V
10-10-15, 22:55
Omlouvám se, nevím proč, ale na mobilu se mi to ukázalo hned pod hlavními tématy jako neprectene, to ze je to stare, to jsem prehledl, ted na pc se mi to ukazuje uz dobre, nevim v cem byla chyba... vim, ze jsem tim porusil pravidla, takze se omlouvam :(

SpLaXS
16-10-15, 14:25
Tu armor baterii bych maximálně upravil... 1s je kapku moc rychlé...
Neříkám, kdyby to bylo jak item "zdravotnický trénink= každých 5 sekund= dobije 20 Health Pointu"
dal bych to jako 5s = 10 armoru, tak jak je to u tréninku...
Vnitřní bomba= autodestrukce...
Pokročilý střelec= fart na zbraň (jakoukoliv)... navíc stačí dobře mířít...
Tlaková vlna.. Myslím si, že by to byl užitečný item proti commandům, takže by to bylo zajimavé...
Ta Absorpční vesta = X% absorbce udíleného DMG... Regenerace hp ze zásahu nebo jak si to myslel, promiň ale nepochopil jsem to...

Exot
23-12-15, 17:57
tie kliešte by boli fajn už nespočet krát sa mi stalo že chýbal len milimetrík od defuse:D

Martin_V
23-12-15, 18:13
Splaxs, tlakova vlna proti comm je blbost, uz tak dostava comm slowdown od velke vetsiny zbrani, sniper ho spomaly glockem, comm no dobre, ss dava slowdown s Ak a obcas i m4, prot dava slowdown, medik- sg dava obcas taky slowdown, málokdy, fs dava slowdown jak svina, saper taky dava slowdown, rusher zase utece :-D , rambo da glockem, demo tusim neda.. kentaur da dualkama, a snad jsem nic nezapomněl :-D a jeste kdyby byla tlakova vlna, tak comm muzes zrusit, pokud nemas notes... a ehm, je to tak 2 roky stary -.-