PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



Nejakej Muerteeee
23-12-13, 09:51
Ahoj, chtěl bych poprosit o práva (EventMaster)
Nick: Snick_CZ
Aktivita: Hraji od spuštění serveru tak 4-6hod. denně.
Jméno: Radek
Věk: 13 Narozeniny mám 12.4.2014
Něco o mě: Jmenuji se Radek Brázdil, bydlím ve Zlínském kraji ve vesnici Zdounky. Chodím na Základní školu do 8.třídy.
Kontakt: Skype: radek.brazdil13
email: radek.brazdil12@seznam.cz
Skušenosti: Byl jsem na 2serverech admin, na 3EventMaster a na 1Helper. Příkazy ovládám. Moc neumím s comand blockama, ale myslím že AT mě pomůže.

AlternativníPravda
23-12-13, 11:04
Ne.

Nejakej Muerteeee
23-12-13, 11:10
Tvůj názor :) asi věk co?

ZeMi7
23-12-13, 11:21
Muerte okey, nechtel sem sem vubec nic psat, ale at jsi spokojen, tak tady to mas....

Tohle opravvdu neni spravne chovani admina... http://csko.cz/forum/showthread.php?23206-Unban-jeziss&highlight=muerte

abych to shrnul... Zadal sis o spesla na JB, ale kdyz si dostal ban za tvoje WH, tak sis rekl, ze muusis mmit nejake prava nekde jinde, tak si prisel na MC server...

U te tve zadosti... Lezes adminum do prdele, a jeeste se snazis svvest na kamarada.. Ikdyby to byla pravda, tak smrada, ktery sveho kamarada uda, vazne v AT nechci...

Navic po tom co server bezi 2 dny jsi urcite toho adminum moc neukazal, to skoro ani nejde... A take pochybuji, ze predtim nnez si dostal ban na csko si MC vubec hral (popripade na drivejsich serverech Kotelny)



Pokud chces, muzes to klidne svest na vek....

NE

The Frisco
23-12-13, 11:27
Taky proti. Už jednou jsme mezi nás vzali mladšího a dopadlo to tak, jak dopadlo..

DelteN
23-12-13, 18:09
Kto bol mladší? ;-)

The Frisco
23-12-13, 18:13
Pajda

:moqq
23-12-13, 20:15
Pro......
.....ti

pajda
23-12-13, 20:16
Taky proti. Už jednou jsme mezi nás vzali mladšího a dopadlo to tak, jak dopadlo..





Pajda

Hele Frisko , ja nic neudelal.

Adminoval jsem tu ani ne 2 týdny .
Meli jste mi napsat nejaka ta pravidla , nikomu jsem nic negivnul , nic jsem nikomu nedal atd.

Nevedel jsem ze se nemsi pouzivat WorldEdit v survivalu na zarovani plochy

Zadnou pycovinu jsem neudelal ...

Dekuji ti za uprimnost a jak mi vcera napsal nejaky admin ktereho nechci jmenovat

"Ne, nikdo te nechce" :)

ZombieBot
24-12-13, 03:11
Hele Frisko , ja nic neudelal.

Adminoval jsem tu ani ne 2 týdny .
Meli jste mi napsat nejaka ta pravidla , nikomu jsem nic negivnul , nic jsem nikomu nedal atd.

Nevedel jsem ze se nemsi pouzivat WorldEdit v survivalu na zarovani plochy

Zadnou pycovinu jsem neudelal ...

Dekuji ti za uprimnost a jak mi vcera napsal nejaky admin ktereho nechci jmenovat

"Ne, nikdo te nechce" :)

To je právě to, že jsi moc mladý a prostě nechápeš spoustu věcí. Problém je v tom, že tím, že jsi použil WE na srovnání plochy v survivalu jsi opravdu "něco udělal". Udělal jsi to, že jsi díky tomu měl výhodu. Obyčejní hráči nemají přístup k WE a ani itemům. Tobě to přijde fér? Zkus si to dát dohromady a možná ti dojde co jsi udělal špatně. Prostě si zneužil práv ve svůj prospěch.

Napsat pravidla? Tohle je snad úplně jasné ne? Když hráči WE používat nemohou, tak proč by jsi ty mohl?

A klidně mě jmenovat můžeš. Řekl jsem ti to upřímně, nemá cenu ti lhát. Jen jsem napsal, že o to, aby jsi adminoval nikdo zatím nestojí. Počkej, prosím ještě nějaký ten rok.

Uvědom jsi také, že jsi tak trošku otravný. Furt něco chceš, furt se na něco ptáš. Já vim, že je to v tvém věku normální, ale spoustě lidí to už lezlo na nervy.

DelteN
25-12-13, 17:48
To komu ste dali práva? Lepšie povedané "čomu"? :omg: Ak je to ten hráč, ktorý si myslím tak sa nečudujem že práva dlho nemal...