PDA

Zobrazit normální verzi : EnderMan Farma a Ender



Bujak
25-12-13, 19:16
Vraj sa ma kazdý tyždeň stredu restartovat END. Vraj to je kvoli tomu aby mohol ist na draka kazdy alebo kvoli lagom servera. Ked laguje server end a end trapky mam par pripomienok.

End by som nerestartoval ale urobil spawnovanie draka kazdych 7 dni, dodatok k pravidlam ze enderman trapka moze byt 200+ blokov od ostrova a 100+ blokov od ender trapky ineho hraca. Kazdy hrac moze mat iba 1 enderman trapku. Max rezidencii(trapiek) je napr. 10. Mozno by to nelagovalo server. Ked fungovala KOTELNA MC predtým tak bol end normalny a neboly lagy.(Aspon ja o nich neviem nepocitoval som ich).

To je vsetko.

pajda
25-12-13, 19:54
Souhlasím, my jsme už s 0ndrulasem měli Ender Trapku. A nelagovalo to

Facened
25-12-13, 20:03
Čočočo ? End bol predtým normálny ? Hrával si tu vôbec ? Veď tam bolo 15 trapiek a teraz keby si každý hráč postavý 1 trapku tak by tam bolo časom cez 16 trapiek a to by sa ti vôbec žiadny endermani nespawnovali a je jasné že nič nelagovalo teraz keď tam bola len 1 trapka ale žiadne výnimky na serveri niesu.

AlternativníPravda
25-12-13, 22:36
Bude jedna trapka, kdo tam postavi dalsi smazu muji. End se nebude resetovat. Jedine co bych resetoval tak nether, ten kdo by tam mel blaze farm tak bych muji okopcil.

Bujak
26-12-13, 11:16
Čočočo ? End bol predtým normálny ? Hrával si tu vôbec ? Veď tam bolo 15 trapiek a teraz keby si každý hráč postavý 1 trapku tak by tam bolo časom cez 16 trapiek a to by sa ti vôbec žiadny endermani nespawnovali a je jasné že nič nelagovalo teraz keď tam bola len 1 trapka ale žiadne výnimky na serveri niesu.

Hraval som tu dost. Spawnvali by sa. Ked je trapka 200+ blokov od ostrova a od ine trapky 150+ tak sa urcite spawnuju ja som tak mal a fungovalo. A End bol predtym normalny. Ja som ziadne lagy servera nepocitova.

Facened
26-12-13, 11:47
Hraval som tu dost. Spawnvali by sa. Ked je trapka 200+ blokov od ostrova a od ine trapky 150+ tak sa urcite spawnuju ja som tak mal a fungovalo. A End bol predtym normalny. Ja som ziadne lagy servera nepocitova.

Tak zaujimavé že vtedy sa nespawnovali :think:

ZombieBot
26-12-13, 12:47
Souhlasím, my jsme už s 0ndrulasem měli Ender Trapku. A nelagovalo to

Po odmazání endu s tou vaší trapkou se ramce ulevilo o 1,5GB.

Bujak
26-12-13, 15:44
Tak zaujimavé že vtedy sa nespawnovali :think:

Mne sa spawnovali super.

Facened
26-12-13, 16:58
Mne sa spawnovali super.

Tak to je haluz že len tebe anikomu inému ale nevadí :D nehať ťa tak
E: Boze co sa mi ty snazis vysvetlit ? Co si dmnt ? Toto bol jeden z problemov ze sa nespawnovali endermani tak o com tocis ? Musel sa robit 2 End aby to bolo ok a ani ten nepomohol, ani jedna trapka nesla ako by mala ist, darmo tebe nieco vysvetlovat

Bujak
26-12-13, 19:52
Tak to je haluz že len tebe anikomu inému ale nevadí :D nehať ťa tak

Nechcem nikoho urazit ale LOGIKA urobim trapku daleko od vsetkych a budu sa spawnovat.

kono159
27-12-13, 10:26
staci mat daleko trapku 150 blokov od ostrova a spawnuju sa normalne, ale cim dalej tym lepsie

Bujak
27-12-13, 21:59
staci mat daleko trapku 150 blokov od ostrova a spawnuju sa normalne, ale cim dalej tym lepsie


To sa mu snazim vysvetlit.

0ndrulas
29-12-13, 01:43
ja bych udelal to, ze kdo nebude min. 200 bloku od spoluhracove trapky tak bych ji smazal a . :D :D