PDA

Zobrazit normální verzi : Lehčí Úpravy COD:MW



Ciniminy
31-01-14, 11:24
Zdravim, jelikož jako každému hráči který hraje déle na Kotelna Cod:MW se nelíbí jak často padají Dobré itemy, Rusher tam je OP apod. věci :) chtěl bych sdělit jestli by se nemohl podat návrh o snížení Dropu Kapitanovo notesu, Nano vesty, a snížit dmg u rushera :) a jelikož ty notesy padají hodně často tak nemá ani cenu zakládat snipera :) Což to navazuje na další věc že něco stím sniperem udělat :) a ještě bych chtěl poprosit ( hodně lidí to tak chce :) ) o navrácení itemu jménem : Spicl :) Děkuji předem za odpověd :) :mega_shok:

backpase
31-01-14, 13:38
podla mna dmg u rushera nechat, ked mas vacsi level neda ta na ranu a da sa ho v pohode zabit, s tym sniperom je to pravda ked ma niekto commando a notes tak ho s awp nedas, nic nestihnes

Ciniminy
31-01-14, 17:01
Dobrá okey tak rusher zamítnut jak chápu... :) a stim sniperem bude něco provedeno ? neboj ne přečteno? :D :)

Ciniminy
31-01-14, 17:01
Dobrá okey tak rusher zamítnut jak chápu... :) a stim sniperem bude něco provedeno ? neboj ne přečteno? :D :)

*Nebo jen přečteno

backpase
31-01-14, 17:14
Skus navrhnúť voľačo čo by mohol spraviť s sniperom

Grakon2702
31-01-14, 19:48
Přidat item speciálně pro snipery, který by mu umožnil z nějakého procenta na okamžité zabití ze sniperkou (něco jako střelec fart). Chvíli jsem na CODu hrál za toho snipera, a jde to za něj hodně těžko. Rozhodnul jsem se, že půjdu prvně do full int, protože to pak nemá cenu, stejně je hodně slabý a papírový, gord když tam ještě mají hráči speed na max, tak to vůbec nejde trefit (Taky nejsem žádná sniper skilla, to bude možná i tím :D ). To je možná důvos toho, proč jsem tam i přestal hrát. Kdykoliv jsem se napojil, hráli proti mě neustále o 100 lvly vyšší než já.

backpase
31-01-14, 20:05
no ale vieš keby pridáš ten item tak môžu vzniknúť 2 problémy, buď to bude na nič lebo ak nevieš s awp a netrafis tak je ti to jedno či to máš alebo nie, alebo by to mohlo zvýhodniť snipera a zas by bol thread na úpravu snipera, ale aspoň nejaký nápad totiž ja nemám žiadny :D

Mytrim
31-01-14, 20:45
Podle mě je to zbytečnost, stačí chytit pěkné itemy a jde vše, dnes jsem tam dal nějakých 61:4 a to jsem za snipera přes půl roku nehrál, všechno je prostě jen o itemech.

backpase
31-01-14, 20:47
Ale aj podľa hráčov na serveri ;-)

DISK
01-02-14, 11:22
Podľa mňa je všetko ok, ja len suhlasím s navrátením itemu špicl.

IKEA
01-02-14, 11:32
Rusherovy snižit dmg? Rushera nechat tak jak je - stává se mi, že mám full INT a dám někomu z blízka za 43-96 dmg! S Full INT! - třeba i malým lvlům

lynx
01-02-14, 14:01
pridat rovnaku sancu na zabitie ako je to pri knife u snipera, a teda 50%. - aj cez notes, a bude to ok.

kub1n0
01-02-14, 14:58
Tiež si myslim že sniperovy by mali zvýšiť DMG lebo niekedy sa to hrat proste neda snipr trafi napr. comando lvl 100+s nano a bere mu po 30-40dmg,,,,,,, co je dost malo sniper by mal v podstate mataspon daco ako 50% sancu ze zabije na 1 ranu

yadort
04-02-14, 15:44
pridat rovnaku sancu na zabitie ako je to pri knife u snipera, a teda 50%. - aj cez notes, a bude to ok.
:idea: