PDA

Zobrazit normální verzi : Builder / Eventer - PRIJATY



Bujak
01-02-14, 00:51
Ahoj moje meno je Adrian a herne Bujak :). Chcel by som poprosit o prava Eventera alebo Buildera. Rad by som prilozil obrazky ale nechce mi ich uplodnut na forko. Mam par eventov. 1:The Dropper ktory si mozere vyskusat na /Warp dropper su tam 2 dropperi a ten 1 je mega tazky. (neodporucam ho) 2 je easy/normal.
2:Survival-PvP. Je event ktori funguje ako pvp arena ale trosku inym sposobom. Hraci budu spawnuty do areny a maju v cheastkach veci.(nahodne) maju nazbierat co najviac veci a bojovat. (veci su schovane aj po mape) Event je na /warp BujakEvent. 3: Su dostihy ktore nie su 100% doriesene.(kazdy kon ma ine vlastnosti a blbo sa hlada taky ktory ma rovnake a aj ked sa najde nemoze nahno nasadnut kazdý. 4: 4BOJ ktorý sa prave dokoncuje :)

To su vsetky Eventy ktore mam postavene a rozostavane. Niečo o mne. Hrajem csko/kotelnu uz asi 4 roky a MC kotelnu hrajem od MC verzie 1.3.

To je vsetko.

ZombieBot
01-02-14, 12:55
Jsem pro, jak eventer.

ZeMi7
01-02-14, 15:51
Eventer jo...na serveru si často
Jinak nežádal/nechtěl sis žádat o práva na csko?

Ještě poslední dotaz, jestli máš nějaký event, který si vymyslel sám.

Bujak
01-02-14, 16:18
Prava na csko som neziadal.(nemam ho na steam). A vlastny event. Snazim sa vymyslat vlastne. Ten dropper som staval sa nic som neokopiroval ale ako dopper je vseobecne znami. Survival-PVP som postavil podla svojho ale uz ho niekto postavil cize to nie je moj napad. 3: Dostihy to iste. A 4BOJ som nikde nevidel. Stavam to preto lebo to je dobry napad ale tiez su tam mensie komplikacie.

ZeMi7
19-02-14, 16:24
gratuluji admine

Pokyny a důležité informace ti pošlu do PM ;)