PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o admin práva



rehy
29-09-11, 00:08
Ahoj,timto bych chtel pozadat o admin prava na vasem servru...mam celkem velke zkusenosti s adminovanim...drive jsem byl adminem na TheHys...ale nemelo to tam budoucnost..sefoval tomu 14 lety kluk a jeho otec jen obcas koukl na forko...tak jsem tam skoncil...tu tomu sefuje nekdo normalni..a je tu poradek..tento portal patri mezi nejlepsi servry cska 1,6....s gamesites atd se to proste rovnat neda

vek-14 let (skoro 15)

zkusenosti s amx-ano mam...vim vse co se tyka adminovani)jako napriklad amxmodmenu a dalsi jine prikazy

jak dlouho hraji cs 1,6-asi priblizne 2 roky..drive jsem hral s botama...to k tem 2 rokum ani nepocitam...jak dluho u vas?priblizne asi rok a pul..steam mam asi pul roku mno..(+,-)

steam id-"rehy" 4925 STEAM_0:0:41226790

nick ve hre-rehy(+ dalsi jine variace...jmeno nejakeho klanu atd) ale momentalne mam nick rehy

PS:vim ze jsem mel dost banu i stiznosti na mou osobu..ale poucil jsem se...hlavne kdyz jsem dostal prava na servru TheHys..naucil jsem se ovladat..nebyt vulgarni a vse dulezite co k adminovani patri..prosim dejte mi 1 sanci

bones
29-09-11, 00:13
Mas steam ledva 5 mesiacov a uz si dostal 8 banov?
http://666kb.com/i/bxchxit94rfuksfp2.jpg
Proti. Na adminovanie mas este cas, este hodne casu.

rehy
29-09-11, 00:16
ano to mam..plne s tebou souhlasim..jen to chci zkusit..a myslim ze na to mam..akorad si moc netroufam davat ban za WH,AB atd...zatim))jinak zapomel jsem dodat..chci prava na JB..a obcas zajdu na war3ft a DMko))tot vse)

AnnoyingGreg
29-09-11, 00:21
Vidim to takhle: Máš na poměr nahraný čas/bany dost banů. Jsi/byl jsi v konfliktu s členem admin týmu. (Vím jen o jednom) A to by ti určitě nedělalo dobrotu. Je to taky hlavní důvod proč tě od toho odradit.

rehy
29-09-11, 00:29
vim,vim...s luccou uz se nehadame...a myslim ze problemy nemame..na JB kdyz ma jeden nebo druhy simona normalne spolu mluvime...a ja vim vse proste choval jsem se jak dement..ale rikam...adminovani na TheHys me uplne zmenilo..mozna ani nezmenis svuj nazor...ale tak diky ze ses aspon vyjadril..vlastne jeste jedna vec...bany?to nemam jak zamluvit vse byla moje chyba...a nejvic slo o to ze nez jsem se naucil hrat JB tak jsem chodil k CT a ne k T..ted uz chodim obcas i k T..dalsi duvod byl ten ze jsem hral na servru war3ft...a nez jsem poradne pochopil zpusob hrani..tak jsem neplnil ukol mapy)kazdy se neco musi nekdy naucit...musis uznat ze ty jsi taky nevedel vse hned ze zacatku..mno..a vulgarnost?mam za ni taky nejake bany...je to ma chyba omlouvam se za vse...ale uz jsem se vzpamatoval..

apach29
29-09-11, 07:59
Znam te ze hry a nejsou s tebou v posledni dobe zadny problemy. Jen s tim adminovanim si to jeste poradne rozmysli, pac jak nepoznas AB, WH, AutoAim a podobny klony fungujici na stejnym, nebo podobnym smyslu, jsi jako admin nepouzitelnej.

rehy
29-09-11, 08:15
vim...ja to rozpoznam...ale ze zacatku bych se proste bal nerikam ze bych to nerozpoznal..ale ze se bojim za to dat ban...pokud bych si myslel ze to nekdo ma...tak bych radeji udelal demo...zapamatoval si jeho steam ID a pak bych to poslal treba tobe..ty bys mi rekl...nebo bych udelal demo dal ban..a kdyby mel nejaky problem tak bych vam poslal demo

rehy
29-09-11, 08:17
apach..jinak nenapsal jsi ano-ne...kdyztak napis abych vedel..diky

Luccy
29-09-11, 08:50
V žádném případě ty tvoje vulgarismy na mě to sis posral totálně. Takže prostě Ne nikdy NE.

1488.6
29-09-11, 10:28
V žádném případě ty tvoje vulgarismy na mě to sis posral totálně. Takže prostě Ne nikdy NE.
Volám energie archanděla Metatrona, aby mi pomohl plně rozpoznat božskou bytost, kterou JÁ JSEM.

Odpouštím absolutně každé bytosti a bezpodmínečně, u které jsem cítil(a), že mi způsobila křivdu skrze jakékoli myšlenky, slova, nebo činy, skrze všechny časy, místa, prostory a sedmé dimenze mé existence jako vědomí. Každá bytost, která se skrze mne cítila neprávem zacházena jak myšlenkou, slovem nebo činem, skrze všechny časy, místa, prostory a sedmé dimenze, odpusť mi zrovna tak absolutně a bezpodmínečně.

Odpouštím sám (sama) sobě absolutně a bezpodmínečně za provedení jekékoli myšlenky, slova nebo činu, při kterých jsem cítil(a), že jsou nesprávné ve všech časech, místech, prostorech nebo sedmích dimenzích, ve kterých existuji.

Volám energie archanděla metatrona, aby mi pomohl při přeměnách všech nízkých energií z viny a ze studu, z vnitřku celistvosti mého bytí, ve všech časech, místech, prostorech nebo sedmích dimenzích, ve kterých existuji.



__________________________________________________ __________________________________________________
a teď k věci: dema musíš nahrát vždy ne jen že to chceš někomu nejdřív poslat na kontrolu, třeba jak jsi psal apachovi. Nahrát a nechat si je u sebe asi měsíc.

BiA Fz
29-09-11, 12:00
Občas sem Tě zahlídl na classicu, nu ale žádná sláva to nebyla pane :-) Mě bys teda musel přesvědčit....nechal bych to dýl otevřený, zatím asi spíš ne...točit cheatey apod., chovat se na serverech s tím nadhledem jak říkáš že už máš (nevim teda na kterých serverech všude hraješ...) Ale jako na druhou stranu určitě je to jedna z těch lepších žádostí, myslím že to nemáš úplně ztracený...

rehy
29-09-11, 13:06
diky za komentare..dokonce i lucce..pise ze jsem vulgarni..tak bys mela napsat vzorovou vetu..ale ne ty napises ze jsem si to POSRAL))to mi neprijde normalni ale resit to nebudu hadat se uz fakt nechci...ty vis sama moc dobre ze chybu jsi na tom mela i ty ne jen ja))ale dement?tak vypadam jen ja..mno jinak to je jasne ze bych tocil dema..a pro Bia...na clasik vubec nechodim...mozna 1-2x jsem tam sel...ale urcite tam dnes zajdu abys videl neco trochu styl meho hrani,chovani atd)

rehy
29-09-11, 14:11
kdyby jste se chteli na neco zeptat...muj skype rehy121

BAWSON
29-09-11, 14:27
Super. Chtel jsem se te zeptat, proc za kazdou vetou pises vzdy tri tecky. Pokud te to tak uci ve skole, tak rekni pani ucitelce, ze je to spatne. Jop?

rehy
29-09-11, 14:59
Je to zvyk,umim psat i carky,ale jsem zvykli z FB atd delat ty tecky

doufam
29-09-11, 15:06
Na hráče "Rehy" mám dobrý názor, jsem sním spokojen, a na JB podává velmi dobrou práci.Sice ten pravopis,a ty vulgarismy, ale i to se dá naučit =)...Myslím že aspoň jako admin na JB bych to sním zkusil, zase tak špatný není aktivní je, snaží se, tak není důvod proč ne !..

PwReD By Chelsea

Karl0s
29-09-11, 15:21
tři tečky jsou tady na fóru častý, třeba takovej smile nenapíše post bez nich :P
rehy víceméně dobrej, ale na žádost bych to viděl až za nějakej čas, lucca se taky nechová svatě, takže v tomhle bych chybu neviděl

AnnoyingGreg
29-09-11, 15:24
Právě jsme na JB přibrali Karlose. Nic proti rehymu, ale je nesmysl udržovat 4 sloty jenom adminům. Takže 100% JB admin je k ničemu. Karlos si myslím byl poslední člověk, u kteréhé bylo správné udělit JB práva. takže ted bude o JB nejlíp postaráno.

EDIT: Po reakci Luccy je jasně vidět, jak by dopadlo mít vás dva v jednom týmu.

Smile
29-09-11, 16:20
vim...ja to rozpoznam...ale ze zacatku bych se proste bal nerikam ze bych to nerozpoznal..ale ze se bojim za to dat ban...pokud bych si myslel ze to nekdo ma...tak bych radeji udelal demo...zapamatoval si jeho steam ID a pak bych to poslal treba tobe..ty bys mi rekl...nebo bych udelal demo dal ban..a kdyby mel nejaky problem tak bych vam poslal demo
Jakej je teda rozdíl mezi tím, jestli na něj zavoláš admina, nahlásíš ho na fóru a nebo jestli budeš mít práva a budeš dělat to samé? Takovej admin je naprosto zbytečnej, promiň...




tři tečky jsou tady na fóru častý, třeba takovej smile nenapíše post bez nich :P
Někdo dělá teček víc, někdo zase žádnou...:P

rehy
29-09-11, 17:44
coze?smile prosimte nez neco napises tak si to promysli..ja napsal neco ve smyslu ze se zatim budu bat za to davat bany,ale ze problem s tim nemam (ban typu WH,AB)udelam pokazde demo,dotycnemu dam ban,a vi usoudite,ale podle me s tim problem nebude zadny,jinak ja sam vidim ze na JB je potreba 1-2 admini zrovna dnes jsem tam byl,a hruza jako byl tam hrac typu dete do boxu a zabijel proste vse,byl tam i mato bez mikraku a dalsi lidi kteri davali FK proste hruza,asi po hodine prisel Grey to je jedina slava,ja vas prosim jen o jednu sanci,co se stalo se stalo,zapomenme na to a zkuste to od znova PROSIM to ze mam problem s luccou neznamena ze nemuzu byt admin ne gregu?a na JB se proste 1-2 admini jeste hodi,prosim moc.

rehy
29-09-11, 18:08
ty patris mezi ty lidi s kteryma se hadam,tak je mi jasny ze das proti ale tak je to tvuj nazor,delat mi problemy proto ze se nemusime je celkem moc od tebe)

TEX
29-09-11, 18:12
Dneska ráno na JB řekl rehy : ,, Nebudu tu mluvit sproste protože sem si dal žádost o admina, a prosím všichni hlasujte." A pak jeom vsichni psali tak jo ale PROTI!!!!!! tak nevim nevim :)

rehy
29-09-11, 18:17
ne bylo to jinak..byl tam ten dement mato bez mikraku..rekl jsme ze je dement..a ty jsi rekl ze by se k nemu hodilo horsi slovo...a ja jsem rekl ze horsi slovo nemuzu ptz jsem si podal zadost o admina..mno..a prijde mi divny mluvit vulgarne kdyz tu mam zadost...ale nebylo to mysleny ze kdyby me prijali vulgarni bych zacal byt..to si zas promysli v hlave jo texi..a rekl jsem hlasujte...ne hrasujte pro atd...takze co mas proti tomu?sory za ty oje tecky ale jsem na to proste zvykli :D

AnnoyingGreg
29-09-11, 18:29
Až mi přijde ntb a konečně dostanu přístup na eduroam, budu tam pořád. Ted si ale vážně nemyslim, že JB má nedostatek adminů. Kolikrát se stává, že je tam 5 adminů.

rehy
29-09-11, 18:41
no a kolikrat se stane ze tam zadny admin neni...ja tu jsem kolikrat i ve 3 hod rano atd)a ten admin tam je v tolik hodin dost potreba..chodi tam malinky decka takhle rano davat FK a normalni lidi kvuli nim odchazi..gregu..dej mi prosim 1 sanci...uviidte sami..a kdykoli mi snad prava muzete vzit..ale toho se nebojte..zarucuju ze bany bezduvodne davat nebudu,nebudu vulgarni nebudu se vztekat a budu vzdy na pomoci..prosim

AnnoyingGreg
29-09-11, 18:52
no a kolikrat se stane ze tam zadny admin neni...ja tu jsem kolikrat i ve 3 hod rano atd)a ten admin tam je v tolik hodin dost potreba..chodi tam malinky decka takhle rano davat FK a normalni lidi kvuli nim odchazi..gregu..dej mi prosim 1 sanci...uviidte sami..a kdykoli mi snad prava muzete vzit..ale toho se nebojte..zarucuju ze bany bezduvodne davat nebudu,nebudu vulgarni nebudu se vztekat a budu vzdy na pomoci..prosim

Trufám si říct, že admin netopejr jsem tu já. Takže mě ve všední dny kolem druhé ráno u PC najdeš. Dát ti šanci nezáleží jenom na mě. A já se za tebe říct ti ted ANO nezaručím. Test admini se tu nevedou.

MARTiii
29-09-11, 18:52
je tam adminu vic nez je zdravo
zadost se zamita

TheFinrod
29-09-11, 19:05
Lock

Svacinar
29-09-11, 19:09
Adminu je tam ted az moc. Ja mam slaby nervy, takze se obcas vytocim, ale nedokazu si predstavit co by si delal ty. Navic by te to po pár tejdnech omrzelo jako vetsinu adminu tady. Ale co je hlavní...je blbost, aby si ty dostal prava a jinej admin/ka se kvuli tomu prav vzdala. Z tohohle duvodu za me NE.

rehy
29-09-11, 19:27
a jak vite ze by lucca odesla kvuli me?to nerekla)takze zase kvuli lucce mi to nevyslo?jsou tu i jini lidi ktery by chteli abych admin byl..ale zase kvuli lucce nic..vsichni se ji musi podridit?to snad ne)mate i svuj nazor ne?

Svacinar
29-09-11, 19:31
Já to myslel tak, že já nechci aby kvůli tobě Lucca odešla. Je tady dlouho a má už přeci jen nějaký ty zkušenosti.

EDIT: A jo, mám svůj názor. Právě jsem ti ho řek, i když tady budou milion a 3 palečky dolů.

AnnoyingGreg
29-09-11, 19:42
Uzavřel bych to tím, že vy oba v týmu být nemůžete. :)

bones
29-09-11, 20:03
Tu nie je o com rozhodovat, prava sa na skusku nedavaju a na adminovanie mas este furu casu.