PDA

Zobrazit normální verzi : Zmena Nicku.



Del!k98
03-02-14, 19:32
Nevim,nevim ale zda sa mi že na furienu to je už priliš..A ješte když si chcem zmeniť meno musim čakať 5 minut .. Chcel by som navrhnuť aby sa čakalo 2 minuty.. Predsa 5 minut je veľa a je to nevyhoda pre tych,ktorý hraju na rank .

sypex
03-02-14, 19:45
taky jsem pro ....

Del!k98
03-02-14, 20:31
Nebo nech sa to da tak, ako to bolo normalne .
E:Proč pišete že (to je kvuli ranku) když ste ho tam moc chceli ? za všetko može len rank ? trochu blbosť nie ?

Bezdak
03-02-14, 20:37
Myslim že se to omezilo kvůli tomu, že když hráči neměli prachy na super knfie nebo jak se tomu nadává, tak si hned změnili nick aby si náhodou nepokazili svůj rank. Což je úplná kravina. Do ranku se mají ukládat všechny vaše kola, ne jen ty lepší.

Cip3r
03-02-14, 20:45
To se to zavedlo brzo, nebylo by špatny rank reserovat :D

Del!k98
03-02-14, 20:47
Kdyžtak to tam zavesť tak 2 krat do 3 minut ..
E:5minut a 1 krat zmeniť nick je trochu blby. .

hofy
03-02-14, 20:52
Kdyžtak to tam zavesť tak 2 krat do 3 minut ..

Přesně proto se to zavedlo. Takhle by se to mohlo rovnou zrušit.

Del!k98
03-02-14, 21:48
Přesně proto se to zavedlo. Takhle by se to mohlo rovnou zrušit.
Tak nech sa to zruši..

Kotel
03-02-14, 21:58
Predsa 5 minut je veľa a je to nevyhoda pre tych,ktorý hraju na rank.


Jinde je rank na steamid nebo ip, coz si taky nemuzes menit kazdou minutu. Rank mozna resetnu, kdyz nevyresim zatizeni databaze.

Cip3r
03-02-14, 22:03
Tenhle rank je na nic, jen lidi zblbnul a lidi se tak k sobě chovají jak dementi, zrušit ho by bylo nejlepší pochybuju že by kvuli němu přestali hrat.Nebo dát rank na ip a neni co řešit mužete si menit nicky jak chcete.Ale podle mě by byl stejně nejlepší rank (tabulka) s nejvetším skorem za mapu nic vic.

sypex
03-02-14, 22:11
Myslím že reset ranku by byla ta největší hovadina kterou by kotelna udělala.... hodně top hráču by skončilo mnoho lidí by začalo nadávat kecat at ten rank dají z5, Pamatuju si jak všichni hrozně škemraly o to aby byl na rank..., když je tak najednou polovina hráčů chce aby ze to zase resetlo nechápu to... ale co kdo je tu pánem Kotel. s pozdravem leveange

DarwiN
03-02-14, 22:14
Neodišiel by nikto , už su tak naviazaný ne tento typ furienu že by nedokazali prejsť sami ani na wc a netož na in1 portál

sypex
03-02-14, 22:18
nemyslím jako ůplně pryč myslým pryč z furieny.... darwi ty víš jak to na furienu chodi vyjmenuj mi aspon 5 hráčů z topky co si nedavání za jmeno , ani .

Eust.
04-02-14, 01:44
nemyslím jako ůplně pryč myslým pryč z furieny.... darwi ty víš jak to na furienu chodi vyjmenuj mi aspon 5 hráčů z topky co si nedavání za jmeno , ani .

Nikdo by kvůli tomu neodešel, právě naopak, spousta super lidí co jsem znal odešla právě kvůli tomu podělanému ranku. Zkuste si někdo z adminů co tam nehrají tam zajít, ať taky vidíte co tam hraje za humus a to všechno podělal jen ten zatracenej rank. Jó pamatuju ty doby před rankem, tam se lidi uznávali podle skóre co dávali po sobědoucích mapách a né kvůli nějakému pořadí jak na banány, ty doby kdy se tam dalo normálně komunikovat s každým, ty doby kdy jsem se tam cítil jak mezi svejma. Ty časy za Warhacka,Vyhula a spol. byly super, pravda že někteří přestali hrát před rankem, ale absolutně ti lepší z těch fakt dobrejch odešlo jen kvůli tomu ranku. Stačí se podívat do chatlogu všech furienů a sami se podívejte co za špínu tam hraje. Dle mého názoru je Furien s rankem ostuda celé Kotelny a vrhá to špatné světlo na celý portál. Vemte si že sem příjde nějaký nováček, který se chce naučit hrát a všichni ho hned vypičujou s tím, že nedal všechny enemy když byl last a CT/T dostali body do ranku a oni ne. Já už tam ani nechcu kvůli tomu ranku hrát, ať si říká každý co chce, radši budu trávit čas na metinu, než na furienu s rankem.

Peas.

Gramatiku kašlu. ;)

E: A nejradši bych omezil měnění nicku jednou za mapu, celkem by to spestřilo náladu všem rankerům.
viz.

mě to stejné dělá i na furienech... rushnu nedostanu nic. sejmou mě 13 pointu -____- kotle nemůže to být nějáá systémová chyba?? Strašná tragédia.!

Zoyer
04-02-14, 01:56
E: A nejradši bych omezil měnění nicku jednou za mapu, celkem by to spestřilo náladu všem rankerům.
pěkný nápad. zaveď to tam kotle. nebo tam rovnou zruš celý rank. Kdysi dávno jsem hrával furien s kámošema ze třídy a bývalo to úplně něco jiného než je teďka..
Dnes si každý mění nick kvůli ranku
čeká na sk
kempí kvůli ranku
pičujou tam po tobě že jsi nula zapnutá, když dostanou hlavu. a proč ? protože přišli o vyjebaných 5 bodů v ranku.
za všechno zlé co tam je vlastně může rank, tak proč ho nezrušit ?

sypex
04-02-14, 10:59
píšeš že dát pryč rank? když polovina lidí s velkým ůsílý ho nahrála to je trošku nesmysl

Eust.
04-02-14, 11:35
píšeš že dát pryč rank? když polovina lidí s velkým ůsílý ho nahrála to je trošku nesmysl

Podělali si to sami, kdyby se chovali jako normálně myslící lidi, tak by sme se tu o tom nemuseli hádat. Si vem třeba takovej rodičovskej trest, kvůli tomu že furt sedíš u PC si kazíš známky a co udělaj rodiče? No zabavijou ti ho. Tohle je prostě stejnej princip, je velmi zajmavé že se lidi na ostatních serverech chovají celkem slušně, ale na furienu je mi z těch hráčů někdy až na zvracení.... Pokud se ta komunita nijak nezlepší a rank tam zůstane, tak začnu banovat i ty sebemenší prkotiny a narážky bez ohledu na to, jakej je to skyler. Dosud sem to řešil pomocí mute, ale to přeci nejde aby celej server měl mute no...

sypex
04-02-14, 11:38
no to máš pravdu že se kvůli tomu zhoršily děcka ve škole to je fakt... ale když někoho ta hra baví tak i když mu rodiče seberou ten pc tak si stejně najde jinou metodu jak se na to csko dostat... jinak byl bych pro aby se banovaly sebemenší kktiny tohle fakt na tom serveru není normální... děcka z toho zblbnou začnou si nadávat a hned je problém na světě ...

Zoyer
04-02-14, 11:54
pokud te ten furien bavi, tak te bude bavit i bez ranku

ZeMi7
04-02-14, 11:55
Co zavést pouze na furien to co už Kotel zavedl asi na půl dne? Prostě automat ban za kkt, dpc , atp...

sypex
04-02-14, 11:58
zemi to není vůbec špatnej nápad..

Beat
04-02-14, 14:21
Co zavést pouze na furien to co už Kotel zavedl asi na půl dne? Prostě automat ban za kkt, dpc , atp...

Potom tam budú dávať ******, keď napíšeš normálne že je niekto kokot, pica tak dostaneš mute + chatlog to nezaznamenáva, čiže by sa to malo pridať aj na tieto skratky.

E:
To mute sa dá obchádzať ak napíšem krátke slovo alebo dám na začiatok / - malo by sa to už nejako vyriešiť.

hofy
04-02-14, 14:35
Nedělal bych žádné změny, na rank opravdu nehraju a vůbec mě nezajímá, přes to bych ho ale zachoval. Myslím že dost hráčů stojí alespoň o statistiky třeba v tom, jak se zlepšují, apod. Pokud je někdo fanatik na rank, tak je to pouze jeho problém.

To s automatickým banem za "dpc" snad nemyslíte vážně.

Del!k98
04-02-14, 15:40
Nedělal bych žádné změny, na rank opravdu nehraju a vůbec mě nezajímá, přes to bych ho ale zachoval. Myslím že dost hráčů stojí alespoň o statistiky třeba v tom, jak se zlepšují, apod. Pokud je někdo fanatik na rank, tak je to pouze jeho problém.
Súhlasim.

Del!k98
04-02-14, 16:22
no to máš pravdu že se kvůli tomu zhoršily děcka ve škole to je fakt... ...
Ale ja sa zlepšil. :clap::harhar: