PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o Práva



FreeShotCZ
15-02-14, 21:58
Zdravím, mám tu drzost Vám sem napsat žádost o práva, ale nebudu zdržovat, takže se na to vrhnem.
Nick : FreeShotCZ ( I'm Anonymous )
Jsem schopen natočit třeba reklamu na tento portál, když bude třeba Případně přidám Yt channel
Steam ID :STEAM_0:1:70608058
Ip : 89.24.154.196
Skype : dark sapiens moon
Mail : FreeShotCZ@gmail.com
1, věk : 14
2, Narozen : 23.1.2000
3, Znalosti s OP : Mám již praxi na již zrušených portálech jako bylo třeba VG a F-S
4, Mody : Umím pracovat s World Edit, rezidencema, a víceméně s každým modem který se mě dostane pod ruku.
5, Proč csko.cz ? : Líbí se mi Vaše komunita, A-Team a víceméňě tady je věčí klid a pohodová společnost.
6, Jaké práva ? : Měl jsem původně v plánu žádat o Buildera, ale pak jsem se dozvěděl že "zrušen", takže zažádám o Admina, ale stejně se budu věnovat víceméně pořádku na serveru, a vymýšlení způsobů jak cokoly upravit aď už půjde o Shop, Spawn, nebo něco jiného.
7, Jsi schopen respektovat ? : Jsem schopen příjmout cokoly co mě položíte do cesty a nějak se s tím vypořádat.
8, Jak dlouho jsi na Csko.cz ( kotelně ) : Na kotelně hraju cca už asi 6 měsíc a asi nejvíce JailBreak, ale myslím že je zbytečné žádat o něco co ještě nemám úplně v malíčku a zárověň si myslím že pomocí na MC pomůžu více.
9, Jak vycházíš s A-Team : Vycházím dobře s níkím nemam "problémy", ale každý má své oblíbence moji : Smooke, Jiří, Zemi, Gusťák, Gregyy, Burton, ViRpo, nobody, Dwarf Child, FHacker, Vikernes, Kono, Pat, Frisco, Leryx, a Fox.
10, Když mě odmítnete, tak se zlobit nebudu, a když mě příjmete tak budu rád.
Protože v dnešní době najít kvalitní server je docela dřina !

Swagrid
15-02-14, 22:57
Ty tvoje Bindy na smajlíky na JB jsou otravný jak výběrčí daní.
Na jb tě potkávám poslední týden, ale dřív jsem tě tam neviděl.



9, Jak vycházíš s A-Team : Vycházím dobře s níkím nemam "problémy", ale každý má své oblíbence moji : Smooke, Jiří, Zemi, Gusťák, Gregyy, Burton, ViRpo, nobody, Dwarf Child, FHacker, Vikernes, Kono, Pat, Frisco, Leryx, a Fox.


Když žádáš o práva na mc tak proč se rozepisuješ o JB a tvých oblíbencích? Jinak ta tvoje gramatika je taky nic moc.. "cokoly, aď, nikím, "

Tohle si admini musí rohodnout sami.. nicméně moje vyjádření a názor o tobě máš.

Bujak
15-02-14, 23:03
Podľa mňa je uź dosť Adminov. Síce nesu furt aktívny ale to je vedľašie. Už tu písal nie jeden admin ze mladšich medzi seba neberu lebo zobrali a nedopadlo to dobre.

Killer Bee
15-02-14, 23:14
Jako jestli se můžu vyjádřit :D
Kámo jestli žádáš o práva přečti podrobně kam to vůbec psát :) VIZ. ---> http://img.janforman.com/Beznazvut3s1.JPG
Rok 2000 takže 14 let typuji že do spešlu tady nejdřív nabírají aspoň 15+ nevím :)
A ještě když už se snažíš psát krasopisně tak to piš už bez chyb :D nikím-nikým , cokoly-cokoliv atd. :)
Jinak napsáno Žádosti o práva na serveru - kromě JB :)
Ale jinak ať se vyjádří admini no toto co jsem napsal je jenom maličkost mno :)

The Frisco
15-02-14, 23:15
Co se týče věcí, které ti zrovna nepomáhají..
- ten pravopis je někdy fakt hrozný
- věk (čerstvě 14)
- slabá aktivita

Ale nezáleží jen na mně. Pokud by se ukázalo, že tomu fakt rozumíš, pluginy ovládáš a chtěl by ses tomu minecraftu věnovat více, tak by to za zkoušku stálo. Je jasné, že tu nebudou podávat žádosti lidi, kteří už vydělávají a pomalu si zakládají rodinu, s tím se v téhle hře už počítá. A teď, když jsme přišli o 3 adminy, by se posila hodila.


Jako jestli se můžu vyjádřit :D
Kámo jestli žádáš o práva přečti podrobně kam to vůbec psát :) VIZ. ---> http://img.janforman.com/Beznazvut3s1.JPG
Rok 2000 takže 14 let typuji že do spešlu tady nejdřív nabírají aspoň 15+ nevím :)
A ještě když už se snažíš psát krasopisně tak to piš už bez chyb :D nikím-nikým , cokoly-cokoliv atd. :)
Jinak napsáno Žádosti o práva na serveru - kromě JB :)
Ale jinak ať se vyjádří admini no toto co jsem napsal je jenom maličkost mno :)

Je to žádost na minecraft server, jen to nešťastně zkombinoval s jailbreakem.

ZeMi7
15-02-14, 23:59
Myslím si, že tím souhrnem Frisco vyjádřil i můj názor.

Osobně si ale myslím, že pokud by v tuhle dobu měl někdo dostat práva, tak Bujak, který si před pár týdny žádal.


Zkus být aktivnější, a třeba změním názor.



E: Začíná to být nepřehledné... Odteď OT příspěvky mažu.

Killer Bee
16-02-14, 00:36
Sry Frisco trochu jsem pochopil že žádal i JB práva :)

FreeShotCZ
16-02-14, 15:21
Aktivitu, klidně zvýším...
S tím nemám problém, ale to že jste tady měly někoho kdo vám dos*** server a byl mladší 15 let, tak za to já nemůžu...
Nesuď knížku podle obalu. Všichni mladí lidé nejsou dementi, někteří se dokáží chovat normálně.

ViRPo
16-02-14, 15:46
Mna do MC nic, len vam poviem, ze ho poznam, ze je to chalan, co sa rozumovo vyrovna kdekomu tu na fore
MC nejako upadlo, nechodia tam moc ani admini, tak asi nemate moc sancu spoznat ho, no hrava aj JB... Frisco a Zemi ho tam maju sancu uvidiet

AlternativníPravda
16-02-14, 18:48
Škoda toho věku a pravopisu, ale video by se nám hodilo :D

FreeShotCZ
16-02-14, 20:34
:D No kdybych sehnal dobré záběry tak bych to nějak zplácal do kupy a do [HD] ViRpo by udělal nějaký logo :D

matis
16-02-14, 20:55
Aktivitu, klidně zvýším...
S tím nemám problém, ale to že jste tady měly někoho kdo vám dos*** server a byl mladší 15 let, tak za to já nemůžu...
Nesuď knížku podle obalu. Všichni mladí lidé nejsou dementi, někteří se dokáží chovat normálně.

O tom silne pochybujem, ja o sebe tiez tvrdim, ze som krasny :D:D

Leryx
17-02-14, 01:19
Ve 14 je mnoho lidí dostatečně rozumných a vyspělých na to, aby něco takového zvládli. Problémem je, že admin jistým způsobem reprezentuje portál a taky to, že musí jednat i s lidmi staršími a mít u nich jakýsi respekt, alespoň trochu být autoritou, což je bohužel s tímto věkem těžké jak jsme se již přesvědčili.

ZeMi7
17-02-14, 01:24
Hm...dal bych tomu čas..

na JB dnes vypadal pohodě, ale chtělo by se to více poznat.

ZeMi7
19-02-14, 15:30
Po dohodě s ostatními Mimecraft adminy jsme rozhodli, že kvůli Tvé nepříliš velké aktivitě a také krátké působnosti na serveru obecně dáme přednost hráči, který je aktivnější a hraju tu už delší dobu.

Duska
21-02-14, 18:12
...
Rok 2000 takže 14 let typuji že do spešlu tady nejdřív nabírají aspoň 15+ nevím :)
A ještě když už se snažíš psát krasopisně tak to piš už bez chyb :D nikím-nikým , cokoly-cokoliv atd. :)
)

Musíš dávat pozor, když někoho peskuješ za gramatiku, aby byla i ta tvá v pořádku.. Slovo tipovat se píše s měkkým i :drinks:

Pan květináč
21-02-14, 20:16
To není tak úplně pravda, existuje i varianta s ypsilonem, tedy "typovat", avšak s odlišným významem, který Igor zřejmě užít nechtěl.

ZeMi7
21-02-14, 22:59
Žádost vyřešená, verdikt (zatím ne) byl také dán najevo.

LOCK