PDA

Zobrazit normální verzi : prosím o unban... perma je příliš tvrdé



martan109
13-12-10, 21:03
Dobrý den. Dnes jsem dostal ban a hodně mě to mrzí. Ano, používal jsem (Wall HAck) ale nikdy jsem nechápal jak to může fungovat a nevěřil jsem tomu. Kamarád mě do toho stále nutil až sem to zkusil, nějak jsem se do toho dostal až mi to napsalo že mám Ban. Teď mě to velice mrzí a kamaráda jsem poučil. I on ho přestal používat. Ještě jednou se omluvám, poučil jsem se a rozhodně už si ho nikdy neztáhnu. Také nechápu že někteří lidé mají ban jen na 112 dní +- a já mám perma. To mě velice mrzí :( Tímto dopisem prosím o unban.

me jméno ve hře: Husi***NO MERCY***

moje ip: 90.179.135.75

Kotel
13-12-10, 21:34
Unban za cheaty se nedava. Delka banu nerozhoduje. Kdyz zjistim, ze hrac nema dynamickou ip, tak je permanentni.

martan109
13-12-10, 21:48
tjn.. to me tak štve jinak bych si asi změnil ip.. a to by nešlo dát aspoň na ňějakej počet dní? nebo ho prostě zrušit? ja to fakt jen zkoušel.. já tomu nevěřil jak to může fungovat. a páč jsem nezkušený tak sem to podělal no...

Kotel
13-12-10, 22:12
To musím do pravidel napsat: "Zákaz zkoušení cheatů" ? Proč nestačí, že je to zakázané? Zkoušet to můžeš na botech, na jinych serverech.

Unregistered
13-12-10, 22:20
Omlouvám se... na botech mám za to že to nefunguje či ano? ještě jendou se omluvám. Šlo by to teda vrátit? jestli ne tak já se teda jdu zastřelit :D ne dělám srandu.. ale kolegu asi zabiju... každopádně mě to velice mrzí.

Unregistered
13-12-10, 22:22
Já jsem se na pravidla tak trochu nepodíval :/ To kdybych býval udělal dříve tak bych tomu asi zabránil.

Karl0s
13-12-10, 22:25
Já jsem se na pravidla tak trochu nepodíval :/ To kdybych býval udělal dříve tak bych tomu asi zabránil.
neznalost neomlouvá a tohle jsi snad musel vědět

Unregistered
13-12-10, 22:28
No věděl.. Ale já netušil že na to přijdou tak rychle. Kolega mi neustále nalhával že to bude větší zábava že na to nikdo nepřijde.

Karl0s
13-12-10, 22:38
kolega , bratr... u pc jsi byl ty a jen ty neseš za to zodpovědnost , je hezké jak jsi o ten unban požádal , napsal jsi hezké story , ale to by mohl kotel rovnou zrušit banany když každý přijde a slušně požádá o unban

martan109
13-12-10, 22:41
To je pravda.... Tak já si to radši odpikám abych nezničil autoritu :) příště pudu více opatrný.

Unregistered
13-12-10, 22:49
Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč ybch ho nemohl dostat já?

martan109
13-12-10, 22:51
[QUOTE=Unregistered;3062]Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč bych ho nemohl dostat já?

Karl0s
13-12-10, 23:03
Tak ale proč je založena tahle stránka v které je možnost požádat o unban? jak tak koukám tak dost lidem se podařilo získat unban... proč ybch ho nemohl dostat já?

musíš podat hodně dobré vysvětlení , a z drtivé většiny jsou tyhle diskuze vedeny o bananech ziskanych z jinych duvodu než jsou cheaty

hopik
13-12-10, 23:12
bejt já kotlem, tak mu ten unban dam :) už jen za to, jak to napsal :) sice porušil pravidla, ale v jeho případě bych se i vsadil že to bylo tak jak to napsal a že už to příště nezapne :D

Jur0b
14-12-10, 00:01
Nato stačí IQ mierne nad 80.

Kotel
14-12-10, 00:50
Unban se dá dát po nějaké době. Ban je za trest a trest si musí hráč pamatovat, jinak to bude brzy zkoušet znovu. Když by něco ukradl, tak taky může po nějaké době požádat podmínečné propuštění, ale bez trestu to nejde.

Charon35
14-12-10, 01:08
HOPIK to by sem mohol každý prísť a pekne poprosiť. VŽDY sa niekto na niekoho vyhovára ;)

martan109
14-12-10, 08:15
Já si ten trest odpikám. Nechci abyste kvůli mě dělaly vyjímky... jen jsem to zkusil a říkám že je to škoda, ale co se dá dělat že :)

Syrius.
14-12-10, 10:21
Že si to skúšal tak to možno hovoríš pravdu. Nehovorím že nie, ale to by tu mohol potom takto povedať každý aby dostal unban.

martan109
14-12-10, 17:48
Jo to vim. Ale ja když se podíval na stránky abych kouknul na jak dlouho ten ban mam.. tak sem si řek že zabrouzdám po stránkách kotelny. a na forum sem našel mistnost kde se žádá o unbany. Tak mi přišlo jako dobrej nápad požádat o unban když už na to tahle místnost je :) Ale jak už sem řekl. zkusil sem slušně požádat o unban... ale jestli to fakt není možné, tak mi řekněte že ztrácím čas a já nebudu obtěžovat. Nechci vám snižovat autoritu.. jestli tu máte tak přísný režim a hodně lidí to respektuje tak já to nechci kazit...