PDA

Zobrazit normální verzi : Soukromé zprávy adminovi na serveru



InVitro
14-12-10, 19:20
Tady bych chtěl říct typ jak napsat soukromou zprávu adminovi . Pokud se třeba na serveru náchází nějaký hráč o kterým si myslíte, že používá cheaty a je tam i nějaký admin, který například zrovna nemá moc přehled, tak můžete adminovi poslat soukromou zprávu jako hráč. Když otevřete teamchat a zprávu začnete @ na začátku, tak pošlete soukromou zprávu adminovi, který je na serveru . Např.: @ hráč XxX ma asi cheaty . Tím pošlete zprávu, kterou uvidí jen admini na daným serveru kde jste to napsali . Je to dobré třeba, když nechcete toho daného cheatera varovat veřejnou zprávou, kterou by mohl vidět i on, tak se tohle vyplatí využít . Možná to většina lidí ví, ale pro ty co to neví, tak prosím zkuste tohle využívat, usnadníte a urychlíte tím práci všem přítomným, jak adminům, tak samotným hráčům . Díky za váš čas . ;-)

apach29
14-12-10, 22:49
Ono to staci napsat tak, jak jsou hraci zvykly, a to prez ! (vykricnik). To uvidi i admin na dany serveru a i vsichni ostatni a jak se sejde vic adminu, muzou o danym hraci aspon podebatovat.

InVitro
15-12-10, 11:17
To je taky možnost, ale jde o princip . To nikdo prostě nevyužívá, přitom je to tak snadné .

easyyy
02-01-11, 11:24
já jsem o tom zavináči ani nevěděl, když už, tak jsem psal přes vykřičník :)

negative
02-01-11, 11:40
@ = amx_tsay....:..: @r = amx_tsay red......:.. máš to v tom jednoduchšie, že nemusíš ísť do konzole. Stačí Ti začiatočné písmeno farby po anglicky a máš tam tú farbu :)