PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva



LukaSK
09-10-11, 21:01
Čavte.. týmto by som chcel požiadať o práva na servery hns.

•vek o tyžden mam 16 :)
•bývam v Liptovských Revúcach (pri Ružomberku)
•našteujem Hotelovú Akadémiu

•Steam meno : LukaSK351
•Nick v hre : LukaSK
•Steam id : STEAM_0:0:29154236
Skúsenosti s adminovaním mám , adminoval som na byvalom bufferi , mzone a forgare , ale na hns servery nie. :happy:
Práva by som chcel hlavne pre textúrovanie niektorych hracov.

Ďakujem s pozdravom LukaSK :happy:

perry
09-10-11, 21:04
Jak dlouho hrajes na kotelne ??

LukaSK
09-10-11, 21:23
Hrával som tu cca. 1,5 roka. Čisto na hns servery. Potom som si dal pauzičku na taký 1 rok a teraz som znova začal.:happy:

tdown
09-10-11, 22:07
Nikdy jsem tě tam neviděl.

LukaSK
09-10-11, 22:12
Hmm..no v poslednom case tam byvam dost casto.

Freiwyk
09-10-11, 23:17
vysvětli mi, jaké textury máš na mysli (jaké mapy) a co víš o hns (rozeznávání scriptů a znalost HnS celkově).
+ mám takovej pocit, že nick 'LukaSK' jsem tam snad ani 1 neviděl.
+ kontrolní otázečka :-) --> jaký je rozdíl mezi regulerní texturou a ''texturou'' (jestli víš, jakou myslím) na hns_play4fun ?

LukaSK
09-10-11, 23:44
..no tak znalost hns ak tym myslis lj , cj atd.... pozry si nejake topky :) som tam ..potom hns hravam cca 1-3 hod denne...zalezi aky je den a podla skoly :)
a tie textury napr na mapke ktoru si spomenul (viem co myslis :) ) .neviem ci to vystihem spravne... ako keby chodenie uplne na vrchu mapky
ale neviem co myslis pod slovom regularna textura :x
a tie scripty.... ked som bol mladsi tak som skusal kadeco a vyskusal som si aj scripty.. takže viem ako to vyzera a rozoznat viem skill od scriptu

Freiwyk
10-10-11, 18:42
ne, nemyslím lj (bj, cj, wj, ..), ale znalost pravidel; resp. co se smí/nesmí. dobře staty jsou jen bonus, na tom se nelpí.
chození po 'vrchu' mapy na hns_play4fun je úmysl autora, tudíž se nemlže banovat. Regulerní texturou bylo myšleno to, co není úmysl autora, tudíž se normálně banuje.
+ s těma scriptama to taky není tak jednoduchý; např. kdyby jsi přišel poprvé jako admin na HnS a viděl, jak skáče METRIOX (například, sorry bro :-)), tak by jsi mu hned vlepil banán za script (kdo zná, ví o čem mluvím).

LukaSK
11-10-11, 15:02
hmm no metrioxa som videl :-) ...a pravidla celkom ovladam ... popripade by som sa naucil :-)

TheFinrod
11-10-11, 15:32
A mimochodem, na fórum ses zaregistroval jen pro to, aby sis požádal o práva :)