PDA

Zobrazit normální verzi : Zadost o Práva (mc server)



TibQoLama
05-04-14, 18:35
Dobrý den,
Ja som by som Vás chcel opýtať že či by som mohol byť adminom,helperom na csko.cz minecraft serveri.
Velmi Vás prosím.Ja už som bol adminom aj helperom takže už mám skúsenosti.
Nick v Hre:XxDarkSpacexX
Budem dobrý admin,helper spolahnite sa :)
Dúfam že to pochopíte.

matis
05-04-14, 18:44
Dakujeme za ponuku, ale ja som ta na MC este nevidel, ale myslim si, ze momntalne, ziaden novy admin nie je zapotrebi

ZeMi7
05-04-14, 19:17
Takže, pokud se dobře dívám, tak jsi se na server připojil dnes poprvé a moc dlouho jsi tam nepobyl.
Minimálně bych byl rád, kdyby ses ještě trochu rozepsal. Bylo by dobré minimálně vědět kolik ti je let. Popřípadě můžeš doplnit i další info o tobě, ale toto je nejdůležitější.

Ale k žádosti:
- neaktivita
- podle všeho tu hraješ odedneška
+/- zkušenosti

Za mě ne

Takže bych chtěl, abys odpověděl na pár základních otázek.

1. Jak dlouho tu hraješ?
2. Jak často? Např. 1 hodinu denně apod.
3. Napiš mi prosím na jakých serverech jsi již dělal admina. Popřípadě, jestli by ti to mohli potvrdit tamní admini/majitel.

Bujak
05-04-14, 21:16
Ja ta tiez nepoznam. Nieco mi to meno hovori ale na novom servery som ta nevidel. Ako napisal Zemi. Napis podrobnosti Ake dlhe skusenosti na akom servery. A ak chces byt adminom tak zvys aktivitu, A Adminov je dost ale aktivita tam "velka" nie je.

AlternativníPravda
05-04-14, 22:34
Dobrý den,
Ja som by som Vás chcel opýtať že či by som mohol byť adminom,helperom na csko.cz minecraft serveri.
Velmi Vás prosím.Ja už som bol adminom aj helperom takže už mám skúsenosti.
Nick v Hre:XxDarkSpacexX
Budem dobrý admin,helper spolahnite sa :)
Dúfam že to pochopíte.

Ne. Doufám, že to taky pochopíš.

TibQoLama
06-04-14, 14:22
Helper ? poprosím o helpera
volám sa tam XxDarkSpacexX je tam nový spawn lebo som ta hrával ešte predtím Zemi7 Vám to potvrdí :)

Hrávam som tam 1 hod. 2hod. a bol som admin na serveri MyEcoLife :)

AlternativníPravda
06-04-14, 15:02
Neznam, neberem.

Dej tomu cas ...

ZeMi7
07-04-14, 10:46
Ano viděl jsem tě na starém serveru, ale na tomto jsi byl v době podání žádosti jen jednou.

Skupina Helper na našem serveru neexistuje. Máme jen admina. A navíc s Helperem bys neměl žádné pravomoce. Jen bys to měl napsáno před jménem. Takže pokud máš zájem pomáhat, tak můžeš i bez nápisu před jménem.

Takže za mě ne a ani nikdo není v tuto chvíli potřeba. Adminů je na serveru dost. viz http://csko.cz/forum/showthread.php?26836-N%E1bor-uzav%26%23345%3Ben-na-dobu-neur%26%23269%3Bitou