PDA

Zobrazit normální verzi : Nízké FPS



scott
13-10-11, 18:08
Nazdar,
od doby co mám steam se mi hra trochu sekala...avšak totální kolaps přišel když jsem usmažil procesor a grafárnu, takže jsem musel renovovat. Nyní je to ještě lepší, FPS mám 100 a pak najednou 60, několikrát během minuty se mi stane, že díky tomu sekání se mi blokne zbraň a vystřílím celej zásobník nebo naopak chodím furt do stran. Stahoval jsem nove ovladače, kopíroval soubory ze systemu do složky cs, do configu připisoval rates a nakonec tam dal i příkazy na snížení FPS po kterejch jsem se cítil ve hře jako trpaslík. Ale stále nic nepomáhá. Jestli jste někdo měl podobnej problém a víte jak na to, budu rád za každou pomoc. ENJOY!

Karl0s
13-10-11, 19:23
máš všechno ostatní vyplý ? icq,skype,antivirák..
povrtej se v nastavení grafiky, optimalizuj to pro maximální výkon
kompletní smazání a reinstall cska

Charon35
13-10-11, 20:34
Mne to sekalo, keď sa mi prehrieval procák (neskôr asi rupla základovka). Keď si mal podobný problém a len si tam dal nové veci, zisti si, či sa ti neprehrievajú tie nové veci znovu. Pri prehriatí procesoru sa jeho výkon zníži a to môže spôsobovať to sekanie.

napr. s týmto: http://pc-wizard.en.softonic.com/

Aimb00st
14-10-11, 07:46
Co máš za grafickou kartu? A CPU?

scott
14-10-11, 08:16
Tak všechno vypínám, krom antiviru. Vypadá to, že k přehřívání nedochází...ale právě, když hraju tam mám CPU kolikrát na 100%. Zkusím ještě ten reinstal snad to nějak pomůže. Kartu tam mám Radeon HD5450 žádnej zázrak, ale lepší než co tam bylo a jelo mi to v cajku.

Aimb00st
14-10-11, 08:43
Reinstall woken doporučuji.

mef
14-10-11, 10:38
Ještě než budem reinstalovat, zkontrolujeme snad vypnutí vertikální synchronizace v nastavení grafiky ne ? Zkoušels highfps modely? Všechny scany, který Ti při hraní začnou prohledávat harddisk jsou vyplý?

scott
14-10-11, 19:41
tak v těhle vodách jsem poprvé...můžeš mi to trochu zjednodušit? Udělal jsem reinstal ale nepomohlo to...:(

kashpi
15-10-11, 10:52
Pokud má 100fps a pak mu to spadne na 60fps, tak to není vertikální synchronizací, ta by to víš ani nepustila. Jinak AMD grafárny myslím ani problém s vertikální synchronizací nemají, ale to si ted nejsem jistej, bych musel zkusti na starým notebook a ten se mi nechce zapínat.