PDA

Zobrazit normální verzi : žádní koně a zelenáči (offline hraní)



BiA Fz
17-04-14, 14:44
Ahoj, mám následující problém:

svůj save ze světa (survival mód) 1.5.2 jsem si převedl do novýho spouštěče pod 1.7.2.

všechno se v pohodě aktualizovalo, jdou vyrábět vodítka, běhaj tam minizombie, spawnujou se nový biomy, v truhlách sem našel brnění na koně....

ale nespawnují se mi tu teď 3 druhy mobů- zelený skákací krychle (co se spawnovali v bažinách), koně a ani osli, a to sem prošel nový území kde sem dřív nebyl, snad o rozloze 3000x3000 a každej ten biom kde se mají spawnovat jsem prošel snad 3 už ty biomy a nikde ani mob :I

Any ideas čím by to mohlo být? Případně triky, jak si v survival koně vytvořit? :I

(když spustim novej svět, tak tam koně normálně jsou...ale nechci to hrát odznovu, mam v tom sejvu nahráno stovky hodin)

ZeMi7
17-04-14, 14:56
Nejspíše bude problém v tom, že je seed starý. Ale v nově vygenerovaných biomech by být měli. Ale také nejsou všude! :)

Jinak pokud chceš koně, dej nastavení, tam vytvořit server po LAN. Pak ti půjdou příkazy do chatu. Napiš /gamemode 1 a vem si spawnovací vajíčka. Spawni si koně, pak zas dej /gamemode 0 a hraj dál :)

Jinak skákací krychle (slime) se spawnují jen v bažinách a to ne vždy. Pak se spawnují jen v určitých chuncích. (chunk= 16x16). Ale od úrovně 40 dolů. Tyto "slime chunky" si najdeš na netu.

AlternativníPravda
17-04-14, 15:58
Nejlepší je otevřít si multiplayer a připojit se na náš server

Ikosan
18-04-14, 18:29
Problém je jednoduchý dřív si hrál na seedu kde nebyli dřív kone a oslove proto musíš znova vygenerovat planiny kde se budou spawnovat bohužel to tak je ;)

ZeMi7
18-04-14, 19:18
Problém je jednoduchý dřív si hrál na seedu kde nebyli dřív kone a oslove proto musíš znova vygenerovat planiny kde se budou spawnovat bohužel to tak je ;)



ale nespawnují se mi tu teď 3 druhy mobů- zelený skákací krychle (co se spawnovali v bažinách), koně a ani osli, a to sem prošel nový území kde sem dřív nebyl, snad o rozloze 3000x3000 a každej ten biom kde se mají spawnovat jsem prošel snad 3 už ty biomy a nikde ani mob :I

To mu nepomohlo :) Mělo by to fungovat, to už sem taky psal, ale píše, že mu to nejde. ;)

BiA Fz
19-04-14, 10:02
ach jo, uz dvakrat sem tu psal podrobnou odpoved a podelanej mobil mi to smazal, potreti uz na to nemam nervy tak jen ve zkratce diky za rady uz to mam celkem vyreseny a na online uz hrat nechci pac tam vzdycky stravim hodiny a ono se to pak resetne :P

E: tohle sem stvořil včera, kdo se nad tím chce pousmát :D https://www.youtube.com/watch?v=7_DfmHPoN-0