PDA

Zobrazit normální verzi : Matser_Ti-grief, vlupanie sa do resky, derturkk-grief-zabijanie podpalenim-II-



FreeDie666
03-05-14, 15:28
Presnejsi dokaz na zabitie zapalovacom namam ale mal som 2 srdia a zapalil ma derturkk. Rychlo som dal / home ale umrel som. Nasledne som povedal ze si nezelam aby toto robil a ze dostane ban. Neviem ako ako teleportoval sa pri moju resku a preskocil hradby (obrazok) a zacal mi pod zemou zabijat slepky. Potom sa dal AFK a prisiel Master_Ti a zacal mi tiez zabijat zvery (kone, ovce). Az ked som ho podpalil vo svojej reske aby odisiel tak sa odportil a ja som si nastavil pohybovanie v reske tak so uz sem nemohli dostat. Na hraca derturkk nemam screenshooty lebo som nestihol odfotit ale opytajte sa napr. hraca yustorm ten to tiez videl a ostatny to riesili. Ziadam IP perma ban obom.
Ps: nakolko mi neislo nacitat subory sem tak prikladam link na stiahnutie http://ulozto.sk/xzYW1UBZ/mc-rar
Dakujem

ZeMi7
03-05-14, 15:39
Pokud nechceš aby se ti portovali na resku, stačí příkaz /res set tp false (NIKDO se nebude moct portovat na resku, ani ty).

Na dertuka tam žádný důkaz není takže tomu ban nee. Navíc sám mu tam píšeš, ať se omluví a vše bude v poho.

AlternativníPravda
03-05-14, 17:40
Ti hráči už jednou byli nahlášeni, kouknu se na to a uvidíme co se dá dělat, ale banovat tohle perma banem je přílíš.

Dostali tempban na 5 dní, ale nějak to teď nemá účinek, tak jim to dám až se server rozjede