PDA

Zobrazit normální verzi : Nová class - Gangster



Grakon2702
06-05-14, 16:54
Gangster

Inteligence: 0
Životy: 25
Obrana: 0
Kondice: 25

Zbraně: mac-10, p220

Speciální bonusy: Plný zásobník za kill

shootradar
07-05-14, 09:57
Zajímalo by mě, jestli tyhle zbraně mají slowdown, protože to by hrálo docela roli, by měl full kondici a přibyl by tě na místě.
Jinak ten blok headshotů mě přijde brutální, ale co, stejně si myslím, ře by tenhle class neprošel aspoň u mě. :)

Aladin_MUDAFUKA
07-05-14, 10:07
NIE nie nie nie a zase nie ... pretože každá stých troch zbraní ma slow down ... stačí že už tu máme fs , sapp , protectora -.- ja by som mu dal fiveseven ako sekundárku a primárku by som mu dal galil asi ... ten nemá slowdown .. je celkom v pohode ,,, ;)

Grakon2702
07-05-14, 15:45
Aha, o tom slowdownu jsem nevěděl. I tak ale nesmíte zapomenout, že ty zbraně jsou na dálku hodně nepřesné. Tato classa by měla význam hlavně v boji zblízka, jinak proti takovému FS, SS, Sniperovi či jiným je naprosto bezmocná, ale takový commander by měl už problém.

Rejko
07-05-14, 17:55
Ja som Pro. Celkom sa mi páči tento class

Aladin_MUDAFUKA
07-05-14, 20:56
Noooo ... poviem ti takto :D NENI TO COMMANDER sa uvedom :D to je commando a ja som PROTI pretože na boj z blízka už tu je FS a niekedy aj protector pretože guloment neni najpresnejší ... a teraz šup všetky lamy s COD podťe sem písať že chceťe new class na blízky boj , aby ste si to kosili , aby ste boli OP ... Radšej si pozrite návrh od granka ... ten je o 8975375925% lepší než tento OP shiet :D

Grakon2702
07-05-14, 21:01
Noooo ... poviem ti takto :D NENI TO COMMANDER sa uvedom :D to je commando a ja som PROTI pretože na boj z blízka už tu je FS a niekedy aj protector pretože guloment neni najpresnejší ... a teraz šup všetky lamy s COD podťe sem písať že chceťe new class na blízky boj , aby ste si to kosili , aby ste boli OP ... Radšej si pozrite návrh od granka ... ten je o 8975375925% lepší než tento OP shiet :D

Nemusíš to vidět tak pesimisticky. No a co, že tam jsou už jiné classy na boj zblízka? To jako automaticky znamená, že už žádná jiná nemá být? Určitě ne.

Aladin_MUDAFUKA
08-05-14, 16:25
Nó nemusela by byť ... je tam dosť classov ktoré sú na blízko účinejšie ako práve táto navrhovaná

SuperVafle
08-05-14, 18:56
Určitě NE.. budeš třeba se SS aimit nějakého borce kterej bude mít gangstera a bude do tebe šít galilem.. Si bez šance. Už je prostě podvědomé to šít na hlavu a on by měl blok dmg.. Naprosto nereálné.. A kdyby měl ty 3 "slabé" zbraně, tak by to nebylo o nic lepší.. Když umíš, tak s UZI můžeš trefit hlavu na dálku.. Jen to nesmíš fulloutit jal dmnt.. :) + ten slowdown.. Běžíš třeba s comm on tě zastaví a jediná šance na přežití je vytáhnout dgl a hodit mu na 1. ránu hlavu.. Bum hlava jemu to neubere ani hp a je happy s novým itemem.. :) Fakt ne dík. :D

shootradar
12-05-14, 11:18
Určitě NE.. budeš třeba se SS aimit nějakého borce kterej bude mít gangstera a bude do tebe šít galilem.. Si bez šance. Už je prostě podvědomé to šít na hlavu a on by měl blok dmg.. Naprosto nereálné.. A kdyby měl ty 3 "slabé" zbraně, tak by to nebylo o nic lepší.. Když umíš, tak s UZI můžeš trefit hlavu na dálku.. Jen to nesmíš fulloutit jal dmnt.. :) + ten slowdown.. Běžíš třeba s comm on tě zastaví a jediná šance na přežití je vytáhnout dgl a hodit mu na 1. ránu hlavu.. Bum hlava jemu to neubere ani hp a je happy s novým itemem.. :) Fakt ne dík. :D

Navíc, když ti masírujou hlavu, tak ti to rozhodí pěkně aim a než se ti srovná vetšinou už ležíš, takhle jsem to měl u awp snipera většinou :)

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 16:32
Hlavne FS masíruje hlavu :D aj protector + demolitions ... nemám ich rád :( :D

slender
12-05-14, 17:44
Já jsem PRO. novou classu bych ají uvítal, ale radši bych zbraň dal ten Galil. A střelu do hlavy třeba za 1/2 dmg protože jak říkal jeden hráč (a celkem to vystiuhuje :D) "Tohle je k**ve*í AIMu...

Grakon2702
12-05-14, 17:58
Ok, takže na základě vašich názorů a i jiných příspěvků na fóru jsem trochu více upravil navrhovanou classu (stačí se podívat na první příspěvek).

slender
12-05-14, 18:08
Ta int -30 se mi zdá příliš tvrdé, ale přeci jen si počkej na názor ostatních a zkušenějších hráčů... Ale rozhodně to vypadá mnohem lépe... Kdyby se upravila ta int. tak to bude, řekl bych, dokonalé... PRO (jestli tu ještě někoho nenapadne nějaký pádný argument proč ne, nebo se to ještě více nevylepší)

Grakon2702
12-05-14, 18:17
Ta int -30 se mi zdá příliš tvrdé, ale přeci jen si počkej na názor ostatních a zkušenějších hráčů... Ale rozhodně to vypadá mnohem lépe... Kdyby se upravila ta int. tak to bude, řekl bych, dokonalé... PRO (jestli tu ještě někoho nenapadne nějaký pádný argument proč ne, nebo se to ještě více nevylepší)

To int je hlavně kvůli tomu speciálnímu bonusu. Navíc jsem někde četl, že každá druha střela vystřelená z Galilu je nejpřesnější (nevím jestli je to pravda).

Aladin_MUDAFUKA
12-05-14, 20:45
som PROTI tomu že nemusí nabíjať ... úplná hovadina s galilom ktorý je "celkom" presný keď s ním niekto vie ... a tiež vie byť dosť nepríjemný aj v slowdowne celkom ... ale tie staty už sú lepšie a tú int iba na -20 by som dal

Grakon2702
12-05-14, 21:27
som PROTI tomu že nemusí nabíjať ... úplná hovadina s galilom ktorý je "celkom" presný keď s ním niekto vie ... a tiež vie byť dosť nepríjemný aj v slowdowne celkom ... ale tie staty už sú lepšie a tú int iba na -20 by som dal

-30 je právě kvůli tomu megazásobníku, ty tež vidíš všechno pesimisticky a všechno pokazíš. Anebo vymysli ty sám nějakou speciální schopnost nebo item. Ono to jen tak bez schopnosti začíná být nuda, proto to tam pořád něco cpu, ale to už je subjektivní názor.

slender
13-05-14, 07:54
som PROTI tomu že nemusí nabíjať ... úplná hovadina s galilom ktorý je "celkom" presný keď s ním niekto vie ... a tiež vie byť dosť nepríjemný aj v slowdowne celkom ... ale tie staty už sú lepšie a tú int iba na -20 by som dal

Já si myslím že je to zatím nejlepší návrh na novou classu. A classa Kemper o hráče Kempa (na serveru myslím Dr. Kempa) :D je tomu velice podobná... Taky měl Kempa dobrý nápad... pro jistotu ještě jednou PRO

shootradar
13-05-14, 09:12
Jako to, aby měl mega zásobník bych pochopil, kdyby na něj nabíhali comanda, ale když si představíš, že půjde do souboje s normal classou dejme tomu rambo či medic, ty vystřílejí zásobník a můžou se jen dívat, jak to do nich vesele sype dál, u tohohle bych věřil i těm tvrzením, že by lvl 1 této classy dal i lvl 200.

Grakon2702
13-05-14, 15:39
Ok, takže megazásobník se vám také nelíbí. V pohodě, je to názor většiny. Navrhněte nějaký bonus vy, jste zkušenější, hrajete déle než já na serveru, vy byste možná věděli, co tam chybí (ne, nemyslím to ironicky, však já tam hraju sotva dva měsíce). Určitě ale nechci tuto classu nechat bez nějakého bonusu, to by pak byla nuda.

Bujak
13-05-14, 20:14
Nová class - Gangster
Gangster

Inteligence: -15
Životy: 20
Obrana: 10
Kondice: 15

Zbraně: SMGs, USP

Speciální bonusy: Nemusí nabíjet alebo 50 nabojov v zasobniku pre SMGs.

Môj názor.

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 01:32
Granko ... namiesto megáču by som dal plný zásobník za kill ... bude to férovejšie voči ostatným ... nooo a bujak ... dobrý nápad nó len akú smg tam chceš ? ... mp5 nie ... možno vrtačku alebo tú pod mp5 neviem jak sa volá :D tá čo prdí .. .:D

shootradar
14-05-14, 11:26
Granko ... namiesto megáču by som dal plný zásobník za kill ... bude to férovejšie voči ostatným ... nooo a bujak ... dobrý nápad nó len akú smg tam chceš ? ... mp5 nie ... možno vrtačku alebo tú pod mp5 neviem jak sa volá :D tá čo prdí .. .:D

To je vážně skvělej nápad za kill plnej zásobník, mnohem lepší varianta jak mít mega zásobník/nimble fingers.

Bujak
14-05-14, 14:55
Granko ... namiesto megáču by som dal plný zásobník za kill ... bude to férovejšie voči ostatným ... nooo a bujak ... dobrý nápad nó len akú smg tam chceš ? ... mp5 nie ... možno vrtačku alebo tú pod mp5 neviem jak sa volá :D tá čo prdí .. .:D

http://cs.herniweb.cz/file/leco77/zbrane/mac10.gif

Tuto. Na Gangstra pasuje lepsie.

Aladin_MUDAFUKA
14-05-14, 15:37
nó :D tak teda mac ... + sekundárku by som dal p220 :D pokiaľ niekto nevie tak pištolis čo má sharp :D

Grakon2702
14-05-14, 21:10
Toho maca jsem tu navrhoval od začátku a právě ten mac měl být prioritou té classy, ale mac má slowdown, což vám dělá moc velký problém.

Aladin_MUDAFUKA
15-05-14, 01:18
nó mac tiež klincuje ku zemi keď s ním niekto vie ... ale ako keď zaňho budú hrať boti :D tak môže byť aj mac :)

Grakon2702
15-05-14, 16:48
Takže najednou jste změnili názor, ok. V tom případě měním oficiální popis classy. Stačí se podívat na první příspěvek.

E: Takže na bonusu a na zbraních jsme se dohodli, teď bychom se mohli dohodnout na rozložení statů.

Aladin_MUDAFUKA
16-05-14, 14:46
kon dať aspoň na 10 nech to neni tak pomalé ... :)

Bujak
17-05-14, 12:10
Inteligence: -5
Životy: 20
Obrana: 10
Kondice: 15

Grakon2702
17-05-14, 12:44
Vzhledem k tomu, že má Mac-10 celkem malý dmg, ale jinak má zase noslowdown, tak bych nechal int na nule. Gangster nosí lehkou zbraň, tudíž by měl být i trochu rychlejší, navrhuju tedy o základu dát 20 nebo 30 kondice. Pravý gangster by měl i něco vyrdžet tak mu dávám 20 nebo 30 životů. Když se na to tak podívám a trochu sorvnám, tak by to vypadalo asi takhle:

Inteligence: 0
Životy: 25
Obrana: 0
Kondice: 25

Grakon2702
20-05-14, 14:51
Tak vzhledem k tomu, že nikdo nemá námitky na mnou navržené rozdělení statů, tak myslím, že mohu napsat kotlovi, ať se na to podívá. Nebo, aby to bylo definitivní, mohu ještě udělat anketu jestli teda souhlasíte pro zavedení této classy do hry. Všichni jsme se dohodli na tom jaké bude mít classa zbraně a bonusy, nechci, aby tenhle návrh šel do kytek.

Bujak
21-05-14, 21:47
Tak vzhledem k tomu, že nikdo nemá námitky na mnou navržené rozdělení statů, tak myslím, že mohu napsat kotlovi, ať se na to podívá. Nebo, aby to bylo definitivní, mohu ještě udělat anketu jestli teda souhlasíte pro zavedení této classy do hry. Všichni jsme se dohodli na tom jaké bude mít classa zbraně a bonusy, nechci, aby tenhle návrh šel do kytek.

Ja by som mu dal do obrany aspon 5-10 a zbran Uzi ale to uz asi nezmenim.