PDA

Zobrazit normální verzi : BB - super věc do shopu - bazuka



Martin17CZ
09-05-14, 23:29
Ahoj , napadla mě super věc na přídání do hry basebuilder . A to bazooka . Ano zdá se to být divné a přehnané . Ae chtěl bych to a je to super věc . Chci aby : bazooka vypadala stejně jak na zm serverech (na kotelne) , aby ubýrala 7 000 dmg , dala se použít pouze 1x za kolo , stalá 2 000 bodů . Bazooka by velmi spestříla hru všem , a to i nováčkům . Jak píši dala by se použít 1x za kolo a to asi když je hráč v nesnázích . Myslím že je to super nápad . Klidně by se dala použít místo laserminy . A to v tu chvíli kdy ji hráč veme . Nahradila by nůž který je prakticky k ničemu . Kupovala by se za 2 000 bodů navždy (jako lasermina) . :)))

hofy
09-05-14, 23:33
Hmm, to se mi líbí. :D Ale dal bych to spíš dal jako item, který by sis musel zaplatit vždy, když bys ho chtěl použít. A samozřejmě za nějakou pořádnou cenu.

SuperVafle
10-05-14, 14:43
Velmi dobrý nápad, ale místo laserminy bych to nedával.. :D Jak říkal Does spíš jako item. :) A 7000 plošně nebo každému zm v okolí ?

oli221
10-05-14, 17:23
Tiež sa mi to páči. Keby to bol item tak by som ho dal za 400b na jedno kolo. Ale keby že na celú mapu tak 700b.

SuperVafle
10-05-14, 20:02
Oli dal bych na celou mapu za těch 700bodů, ale zase nevím jestli ne za míň.. :/ Bylo by to dálší znevýhodňování nováčků. :) Jestli by šel udělat nějaký systém v kterém by to počítalo nahrané body a od nějaké hranice by to zdražilo aby si i nováčci mohli zachránit krk a upřímně ti to potřebují víc jak pokročilý hráči...

Beat
10-05-14, 20:17
Zišlo by sa tam skôr pridať niečo pre zm, na takom antiq... nemám šancu prejsť so všetkým na full a s riotom 2 ladder keď sú tam dvaja a regen by mal ísť viackrát ako raz za kolo....

SuperVafle
10-05-14, 20:21
To je pravda, ale pořád mysleme na nováčky.. Kdyby se to tam dalo lidi by museli přemýšlet a když vidí, že je rád že postavil tunel tak na něj nejít na začátku kola s full zm, riotem, regenem atd, atd, atd... -.-.-.- Prostě až si něco nahraje.. Sám si pamatuju uplné začátky... -.- :DDD To byl rage za ragem.. :DDD

Martin17CZ
11-05-14, 16:40
Víte když hodíte granát tak vám to naznačí takové barevné okolí tam kde granát působý to samí s bz . Bazooka by bala místo laserminy ale zas by stála třeba 10 000 :) co myslíte :D .

Jsem rád že se vám to líbí . :)

SuperVafle
12-05-14, 01:02
jo chytré dát místo miny za 100 bazooku za 10 000 na kterou by sotva měl Likan než si dal reset.. :D Udělal bych to jako ten item jak navrhl Oli.. :) a minu bych nerušil.. :)

Martin17CZ
12-05-14, 10:59
jooo minu zrušit jinak by zm neměli šanci

SuperVafle
12-05-14, 15:41
Prosím tě v čem je mina neporazitelná? :D Ano pro zm s 2k hp hroznej problém, který se po jedné smrti zničí.. -.- A řekni mi kolik asi hráčů bude mít na to kupovat si BZ ? :)) Bude se to spíše využívat u hráčů co jsou už full a chtějí na konci kola stihnout co nejvíc killů. :) Akorát odebrání miny zase zhoršíš podmínky nováčkům.. :)

Beat
12-05-14, 15:59
Víte když hodíte granát tak vám to naznačí takové barevné okolí tam kde granát působý to samí s bz . Bazooka by bala místo laserminy ale zas by stála třeba 10 000 :) co myslíte :D .

Jsem rád že se vám to líbí . :)

15k by bolo good, keď to bude za 10k tak to bude pre mňa ako darček. hh

SuperVafle
12-05-14, 16:29
AA takže beat bude jedinej na bb kdo bude mít BZ.. -.-.-.-

Beat
12-05-14, 17:09
AA takže beat bude jedinej na bb kdo bude mít BZ.. -.-.-.-

By som radšej bral nazad 1bod do hp=100hp a nekonečno regenov

Kotel
12-05-14, 17:12
Bazuka pro VIP 1x za kolo = profit.

Cip3r
12-05-14, 17:57
Blbost, to radší dolatit ty drobné chybičky, podle mě je bz moc velka vyhoda, to spíš granate launcher, nebo autosniperky pro VIP.
A také pro zombiky typy tombiky přidat, nějaké sem navrhoval, ty co tam sou ted mají tak malé rozdily mezi sebou že by bylo jedno kdyby tam byl 1 se stejnym nazvem.

hofy
12-05-14, 18:04
Zase záleží na tom, kolik bude mít dmg. Asi bude lepší, když bude méně dmg pro vip, než hodně dmg pro každého - sice za body, ale byla by to moc velká výhoda a kupovali by si to převážně ti nejsilnější hráči.

Classy prosím nerušit, jsem závislý na jumperovi. :D Bych classy už moc nekomplikoval, určitě bych nedával zmrazovací, oslepovací,... zombie, to podle mě na BB moc nepatří.

oli221
12-05-14, 18:16
Class by som tam dal bunnyhopera ten by sa tam podľa mňa hodil. A tie sniperky by nebol zlý nápad.

hofy
12-05-14, 18:23
Class by som tam dal bunnyhopera ten by sa tam podľa mňa hodil.

To by bylo zajímavé, ale bohužel by to nefungovalo, protože by s ním půlka zm pasivně skákala po mapě.

Cip3r
12-05-14, 18:51
Posledně sem navrhoval chemika(imuní vuči granatum), pyramid zm (imuní vuči hs), tank zombie (hodně hp, hodně pomalej), nakeho oslepujiciho s malo hp a pomaleho.
K těm co tam sou tak u speeda vetší speed, class nechapu na co tam je, jump ten je tak akorat, tank ten ma malo hp myslim,

Kotel
12-05-14, 19:22
Takze nahazet tyhle classy z normal zombie? To je snadny.

Martin17CZ
12-05-14, 20:13
what ?
jak to myslíš ? :) Jako že pro vip bude levnější
:D jestli jo tak super :D (jsem vip :D) kdy se přidá ? :D

no nic , ale prosím néééééééééééééééééééééééééééééééééééééé to se na bb nehodí CLASSI UŽ NECHTE BEJT .... autosniperka možná

A už je přidaná ?

kotle tak co kdy se přidá ? :)

Kotel
12-05-14, 23:25
To neni za 5 minut.

SuperVafle
12-05-14, 23:52
Classy určitě NE! Hlavně ne pyramid.. Mám skoro full a bez HS mi projde 3/4 ladder 4 i s 4k hp.. bral by to každy a nedalo by se hrát.. Class co bych tam bral by byl Chemik. To je asi jediný.. :) Zbytek by znemožnil hry za CT.. :)

sQueR~^
13-05-14, 08:07
Ohledně těch classů: Určitě chemika a boomera (oslepovacího),určitě né pyramida,protože to jak už tady někdo psal,by CT neměli šanci,zvlášť ti,co staví ladder (nevim jak se to píše :D) nebo HS tunel.

Cip3r
13-05-14, 09:29
Zombikum se omezilo hp, takže ct mají ted převahu, a proč by tam nemohl být pyramid? Hrači ted stavi takové dlouhé layery že zm nemají šanci a kdyby se u něj nedalo vylepšovat hp a měl by jen určitý počet hp, tak by až tak silný nebyl.

Martin17CZ ty furt nespamuj

hofy
13-05-14, 09:43
Pyramid si taky nedokážu představit (jedině že by měl HP---), jinak přežijí jen nejsilnější CT nebo když budeš mít layer a ZM se tam budou blokovat.

shootradar
13-05-14, 09:47
Když budou 2 ct v kempu není taková šance pro zm, ale když půjde pyramid zm i proti zkušenějšímu hráči, tak ten hráč nemá šanci, včera jsem olimu dal ladder 4 či 5 tam měl na castlu a ani jsem nepotřeboval rege a zbylo mě kolem 1000 hp z max 12 300 hp :)
Na druhou stranu s pyramidem by to byla další výzva pro ct :D

Spíše než pro bazuku jsem pro ty nové classy co navrhuje Ciper a hlavně udělat něco s tou stavěcí zonou aby byla menší, nějakej šikula si na castlu blokne jeden z bloků hned u vchodu a uteče stavět jinam a pak tam nemůže stavět nikdo a nebo zjistíte, že přední stěnu tam dát nemůžete, protože vás z boku tlačí stavěcí zona jiného :)

hofy
13-05-14, 09:58
Zóna pro autolock by měla být už v pohodě, včera jsem mohl stavět air nad tunelem, což dřív nešlo ani náhodou.

SuperVafle
13-05-14, 17:17
Za mě pyramid zombie prostě NE! Beztak by na něj bylo tolik stížností, že by se dle mého do týdne musel mazat.. :) Boomer je taky celkem dobrej nápad, ale to oslepení bych dal kradší, protože za tu dobu oslepení by zm vyšel ladder 5 aniž by ho viděl.. :) + je tady fish. :) A to, že CT mají převahu je celkem logické. :)

Martin17CZ
16-05-14, 14:12
Kdy už se přidá :) ?

halelujah
16-05-14, 21:58
Takze nahazet tyhle classy z normal zombie? To je snadny.

Ale nech sa to hodí len na dvojku a odskušalo sa ako to funguje .Teroristicke auto snipery pre vip by sa hodily za unlock , ta bazuka by mohla fungovať napr. že by si ju mohol každý hráč najprv vyskúšať zadarmo (čo by bolo dobré pre nováčikov ) a potom by zdražela napr. na 500 b za mapu a potom ešte na 1000 , a vip by mohli mať aj to druhe odskušanie zadarmo.

Cip3r
17-05-14, 18:05
Ty classy a sniperky sem ti dřív kotle posilal do pm a přesny navrh jak by to mělo vypadat, jak sem posilal vše na unlock za body