PDA

Zobrazit normální verzi : Nový server - Knife 100HP DM



hofy
18-05-14, 14:08
Dnes byl spuštěn nový knife server ve zcela jiné podobě, než bylo zvykem. Nabízí pouze jednu z nejoblíbenějších knife map - ka_acer_2.


Novinky:

Nonstop deathmatch - už nikdy nečekejte na respawn.
Doplnění na 100 HP v případě, kdy dáte nepříteli headshot.
Stab only - pro nerušenou 100 HP hru.



Přejeme příjemnou zábavu na:
csko.cz:27089
http://cache.www.gametracker.com/server_info/212.80.69.60:27089/b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png (steam://connect/csko.cz:27089)


http://csko.cz/d/XTKEEomL

[/URL]

Pravidla pro herní mód knife:





http://csko.cz/d/kYWyW1pH
Blokování hráčů na mostě
Je zakázáno blokovat hráče před sebou (tak, aby se nemohli pohnout dozadu) a za sebou (tak, aby nemohli projít například přes lávku).


http://csko.cz/d/kYWyW1pH
Vláčkování
Vláčkování na mostě není povoleno. Pokud před vámi zabijí vašeho spoluhráče, nesmíte ihned zaútočit na soupeře. Soupeř musí mít dostatečný čas pro obnovení nože, aby měl šanci zabít vás.


http://csko.cz/d/kYWyW1pH
100+ FPS
Není povoleno používat příkazy, které zvyšují hodnotu FPS nad 100 (developer 1 nebo fps_override 1).







[URL="http://csko.cz/page/pravidla"]+ globální pravidla (#pravidla)

Grakon2702
18-05-14, 14:51
Super, ovšem nechápu to pravidlo na více než 100 FPS, příjde mi to jako blbost.

matis
18-05-14, 14:55
Super, ovšem nechápu to pravidlo na více než 100 FPS, příjde mi to jako blbost.

co je na tom blbe? proste nesmies mat viac ako 100 fps.. dovi dopo

halelujah
18-05-14, 16:07
Pre vip by sa hodil nejaky ten skin a že by ich to oživovalo rychlejšie napr. normal hračov 5 sekund vip 3 sekundy

human
18-05-14, 18:52
Nerobte z toho GS s vip vyhodami :/

halelujah
18-05-14, 19:07
Nerobte z toho GS s vip vyhodami :/
Ano pretože jeden skin na nôž a to že sa budú vip o niečo rychlejšie oživovať su obrovské výhody :)

hofy
22-05-14, 20:41
Přikládám připomínky a návrhy od hráčů, které jsem obdržel:



doplnění knife pravidel do motd (blokování, vláčkování + nově obskakování spoluhráčů na aceru (?)),
rychlejší oživování (zejména v případě sebevraždy je to opravdu dlouhá doba),
přidání možnosti změny pohledu na 3D (/cam),
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistik.


Osobně bych tyhle funkce moc nevyužil, takže je mi to vcelku jedno, vkládám to jen k posouzení na podměty hráčů, kteří by to uvítali.

human
22-05-14, 22:07
Tie pravidla by som urcite pridal ale tak, aby boli nejak viac viditelne.

Toto by som urcite nedaval. Mam s tym zle skusenosti. Treba si uvedomit, ze to je knife a nie hns. Polovica bude skakat na spawne a druha bude hrat knife. Tu som zasadne proti.
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistiky

hofy
22-05-14, 22:23
Tie pravidla by som urcite pridal ale tak, aby boli nejak viac viditelne.
Souhlasím, ale vůbec nevím, jak by to šlo lépe udělat (aby to zároveň neotravovalo slušné hráče). Většina motd okno automaticky odklikne, takže tam asi nějaké zvýraznění nepomůže (já už to dělám tak automaticky, že o tom ani nevím :D).


Toto by som urcite nedaval. Mam s tym zle skusenosti. Treba si uvedomit, ze to je knife a nie hns. Polovica bude skakat na spawne a druha bude hrat knife. Tu som zasadne proti.
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistiky

Pravda, jen ten měřič rychlosti by až tak vadit nemusel, i když sám netuším, jaký by tam měl význam, i když se o tom zmínilo několik hráčů.

Kebabko
22-05-14, 22:33
Přikládám připomínky a návrhy od hráčů, které jsem obdržel:



doplnění knife pravidel do motd (blokování, vláčkování + nově obskakování spoluhráčů na aceru (?)),
rychlejší oživování (zejména v případě sebevraždy je to opravdu dlouhá doba),
přidání možnosti změny pohledu na 3D (/cam),
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistik.


Osobně bych tyhle funkce moc nevyužil, takže je mi to vcelku jedno, vkládám to jen k posouzení na podměty hráčů, kteří by to uvítali.

E: nezabudni na Jumpbug staty ;) :D

GRANDMOTHER
22-05-14, 22:35
Přikládám připomínky a návrhy od hráčů, které jsem obdržel:



doplnění knife pravidel do motd (blokování, vláčkování + nově obskakování spoluhráčů na aceru (?)),
rychlejší oživování (zejména v případě sebevraždy je to opravdu dlouhá doba),
přidání možnosti změny pohledu na 3D (/cam),
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistik.


Osobně bych tyhle funkce moc nevyužil, takže je mi to vcelku jedno, vkládám to jen k posouzení na podměty hráčů, kteří by to uvítali.

1. Ano
2. Ano
3. Ano
4. Ano
5. Ne, hráči si budou skákat Staty a co potom? Bude ztoho hns, ve kterém se zabíjejí obadva týmy.

human
22-05-14, 22:36
Zbytocne to cele komplikujete. Jednalo sa o jednoduchy knife server na trosku vyssej urovni. Teraz je to podla mna uplne perfektne. Je takmer stale plny a su tam prevazne steamaci.

zyx
23-05-14, 19:23
Co tak pravidla nastavit tak, aby se automaticky v určitých intervalech zobrazovala v chatu jako oznámení (zelené písmo klasicky)? Jinak jumpstats ne, měřič rychlosti ne a urychlit respawn ano.

YETTCZ
17-12-14, 20:51
Kdyby to byly fakt good skiny, tak bych si třeba to VIP za 100kupil :D

AnarchY
02-01-15, 12:50
Přikládám připomínky a návrhy od hráčů, které jsem obdržel:



doplnění knife pravidel do motd (blokování, vláčkování + nově obskakování spoluhráčů na aceru (?)),
rychlejší oživování (zejména v případě sebevraždy je to opravdu dlouhá doba),
přidání možnosti změny pohledu na 3D (/cam),
přidání měřiče rychlosti (/speed),
přidání jump statistik.


Osobně bych tyhle funkce moc nevyužil, takže je mi to vcelku jedno, vkládám to jen k posouzení na podměty hráčů, kteří by to uvítali.



1) Není víc co dodat
2) Rozhodně jo :D
3) Tohle určitě přidat, rád si zahraji taky s 3D pohledem :-)
4/5) Rozhodně ne, na tohle tu mají HNS server, akorát by si polovina hráčů někde na spawnu skákalo a vůbec by se nehrálo...

I když nevím jestli by ty víc zvýrazněná pravidla pomohli, stejně když hráče upozorníš aby držel odstup či nedělal jiné neplechy, dělá je s radostí dál. Jako za zkoušku to stojí ale neřekl bych že by to pomohlo.

Rozhodně bych sem nedával různé výhody nebo nějaké nové skiny a takové další blbosti...

Šup ať už to tam je :D

jandyscz
09-01-15, 21:17
Jako všechno fajn ale jak už tu někdo říkal ten 3D pohled by tam padl dobře. Teď jak je na tom Knife, Knife 2 na písmenu R nastavena kamera tak proč by ne tady? Tady by to bylo ještě lepší než na knife, knife2


GJ Does dobrej server :)