PDA

Zobrazit normální verzi : Fps :(



Dev1L
23-10-11, 17:54
Zdravim. chcel by som poziadat o pomoc s fps lebo tu:http://csko.cz/?strana=fps nieje nic o grafickej karte: Intel a tak si ani neviem nastavit fps. Nieco o
mojom pc:
MS Windows 7 Home Premium 64-bit
Celeron Dual -Core CPU T3100 @ 1.90Ghz, 2,0GB RAM, Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family

Chcel by som vas poprosit o neaky taky navod:http://csko.cz/?strana=fps k mojej Grafickej karte.

Spozdravom : Dev1L

Tino
23-10-11, 20:43
Začneme tým že nájdeme nasledujúci súbor podľa grafickej karty:
pre Nvidia : skopírujte súbor z C./Windows/System32/nvoglnt.dll
pre Ati : skopírujte súbor z C./Windows/System32/atioglxx.dll
pre iný typ : Zkopírujte súbor z C./Windows/System32/opengl32.dll
Tento skopírovaný súbor vložte teraz do nasledovnej zložky:
pre Steam : C:/Program Files/Valve/Steam/SteamApps/vas ucet/counter strike/gldrv
pre NonSteam : C:/Program Files/Valve/gldrv
Potom v zložke gldrv máte 3 súbory aj s nakopírovaným. Otvorte si súbor "drvmap" napríklad v Textovom Dokumente a prepíšte tam:
pre Nvidia : gldrv/nvoglnt.dll OpenGl Driver
pre Ati : gldrv/atioglxx.dll OpenGl Driver
Pre iny typ : gldrv/opengl32.dll OpenGl Driver
Teraz si zapnite Váš Counter Strike stlačte consolu a do nej píšte nasledovne príkazy, ktoré potvrdíte Enterom:
fps_max "101"
cl_bob "0"
cl_bobcycle "0"
cl_corpsestay "10"
cl_himodels "0"
cl_weather "0"
cl_cmdrate "101"
To isté môžeme spraviť aj tak, že príkazy vložíme, prípadne vprepíšeme v configu.
Pre užívateľov Grafickej karty Nvidia niekedy ostane fps aj po týchto nastaveniach ostane na obvyklej 60tke. V tomto prípade treba vypnúť Vertikálnu synchronizáciu, alebo tiež zvyslú synchronizáciu.
Vypnete ju nasledovne =>
1.Kliknete si na plochu pravým tlačidlom a dáte Vlastnosti.
2.Otvori sa Vám tabuľka na nej hore prepnete Nastavenia
3.Potom si dole v pravo kliknete na Upresniť
4.Potom si znova hore prepnete napr. (GeForce FX 5200)
5.Na ľavej strane sa Vám vysune ďalšia tabuľka na tej kliknete na Nastavenia OpenGL
6.V strede tabuľky budete mať Vertikálna synchronizácia a tam prepnete na Vždy vypnutá alebo vynútiť vypnutie.
7.Potvrdte OK a už by ste mali mať fps 100