PDA

Zobrazit normální verzi : Battlefield 3 problém



kevlar
26-10-11, 14:11
Pri hraní novinky Battlefield 3 sa mi vyskytol nasledovný problém:

Hra mi šlapala v pohode, až kým neprišla misia "Comrades (súdruhovia)". Je to misia, ktorá začína v aute, v ktorom idete do budovy ukradnúť kufrík s jadrovými zbraňami. V tom aute sa mi už videlo niečo divné, až neskôr som po zhliadnutí "walkthrough" videí na YT zistil, že na sedadle spolujazdca vpredu má sedieť ešte jeden človek. Mne sa v hre ten človek vôbec neukázal, proste na sedadle spolujazdca nikto nesedí. Hral som to teda iba s tým jedným a dalo sa dostať po velkú halu, v ktorej som vystrielal pár nepriatelov a potom som mal ísť schodami na 2. poschodie, no ten jeden spoluhráč ostal stáť v tej hale pred dverami a nechce ísť ďalej - zrejme čaká, kým príde aj ten ďalší spoluhráč, ktorý sa však na začiatku vôbec neukázal.

V hre som sa teda zasekol, nedá sa ísť ďalej, nedá sa preskočiť misu, proste nič... Skúšal som hrať celú misiu od začiatku, vymazal som zo zložky to "TM", skúšal som znížiť úroveň grafiky a rozlíšenie, no nič nepomohlo...

Stretol sa niekto tiež s takouto chybou, alebo, vedel by niekto, ako ju vyriešiť?

Môj pc: CPU AMD Athlon X2 6000+ (3GHz), RAM 4x1GB 800MHz, GPU NVIDIA 8800GT 512MB, OS Windows 7 Ultimate 64bit.

Hru som inštaloval cez Origin Installer.

BAWSON
26-10-11, 14:22
Mas Origo a nebo si to z warezu? Pokud z warezu, tak mas mozna spatny crack. Pokud origo, tak pri stahovani mohlo dojit k nejake chybe a byt tebou, tak to stahnu znova, ulozenou pozici si nekde zalohuju a jak to budu mit, tak zpet nakopiruju a hraju dal.

kevlar
26-10-11, 14:24
mám warez, yes