PDA

Zobrazit normální verzi : Max lvl + reset lvlŮ



blackgord
01-07-14, 23:21
Tenhle server na kotelně je výbornej, ale mám menší návrh, který by se mohl vyzkoušet třeba po resetu lvlů.

Maximální lvl je aktuálně 200, což je trošku moc, navrhuji dát max lvl 100 nebo 150.
nebylo by od věci hodit max staty na 75 -> pak by si tolik lidí nestěžovalo na rakety, miny nebo nesmrtelnost mediců

Výhody: větší rozmanitost stats - na lvlu 100 si bude muset člověk vybrat co bude mít, jestli bude mít hp + obranu nebo int + obranu

Nevýhody: trošku posílení commanda, protože inteligenci nikdy nepotřebuje téměř.

Bylo by vhodný zresetovat expy čas od času a potom by se dalo vyzkoušet nový max lvl, ten lvl se dá vždycky zvednout nahoru zpátky jako teď když má člověk 1500000 xp a má lvl 200 tak má expů na lvl 210 třeba.

by Zuzka

Grakon2702
02-07-14, 00:07
To by naši maníci s 200 lvli poctivě naexpenými na malých levlech a botech, s raketkama a s čup a fullout style s lékarnou pod sebou by nevydrželi a přešli na jiný server.

SuperVafle
02-07-14, 01:05
Lvl 200 nemám Grako, ale i tak s tím nesouhlasím.. :D

Rejko
02-07-14, 01:06
Reset levelov zrejme nebude, pretože sú tam aj hráči s 200levelmi, ktorí si to poctivo naexpili. Keby sa to urobilo, buď by to bolo tak že by tam bolo nonstop plno, alebo tam budú 4hráči. Neviem, ale niekde som čítal že reset ani nikdy nebude na COD:MW. Ja som asi proti tomuto resetu, sice nemám zas až tak velké levely, ale hrám to od začiatku tak by ma mrzelo tie levely.

blackgord
02-07-14, 01:36
to rejko: me se jenom nelibi, ze kazdej hraje kazdou class temer stejne, a lvl 200 to ma proste 100 v kazdym statu anema moznost to nejak ovlivnovat .. tak treba zmenit max stats na 150 ... pak bys mel 600 moznosti a 400 statu aspon

Bujak
02-07-14, 11:27
Ja som PROTI.

Nikto nema ešte vsetky lvly na 200 aby to bolo nutne, nikto netrolli s lvlom 200 , vsetci su spokojny a ja hrajem COD uz tak 2 roky +- a dosť by ma nasral restart.

A keby som bol v Radarovej kozi tak asi vybuchnem lebo on ma asi 3-200, a 1 rad class skoro vsetko nad 100

shootradar
02-07-14, 12:07
To by naši maníci s 200 lvli poctivě naexpenými na malých levlech a botech, s raketkama a s čup a fullout style s lékarnou pod sebou by nevydrželi a přešli na jiný server.

To si byl asi hodně slepý grakon když všechny lidi s lvly 200 hážeš do jednoho pytle že expili na botech zvlášt, když 2 classy lvl 200 sem dal ještě než byl vůbec base server a boti vymazaní ze serveru, belik snipera lvl 200 též i za doby jednoho itemu a další a další jako ducq s saperem, mrtvej s ss, killer s medicem atd. ;)

Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)

Grakon2702
02-07-14, 12:14
To si byl asi hodně slepý grakon když všechny lidi s lvly 200 hážeš do jednoho pytle že expili na botech zvlášt, když 2 classy lvl 200 sem dal ještě než byl vůbec base server a boti vymazaní ze serveru, belik snipera lvl 200 též i za doby jednoho itemu a další a další jako ducq s saperem, mrtvej s ss, killer s medicem atd. ;)

Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)

Hah, to byl vtip. ale ne vážně. Nic mě nedokáže nasrat víc jak pro medik lv 150 co si čupne dá pod sebe lekarnu a vyfullouti to o sto-šest a ještě si říká "pro". Trošku se nad tím prosím zamysli.

oli221
02-07-14, 12:52
Nebolo by lepšie spraviť další cod server, kde by sa začinalo od začiatku ? Začiatočníci by si zahrali a nikto by nebol nasraný.

Kotel
02-07-14, 13:19
Reset je problematickej. Proč třeba nikdy nebyl reset ve hrách jako wow? Zřejmě se měl ze začátku udělat jen lvl 100 a pak přidávat. Napadá mě vybrat classu, která se nehraje, předělat a nastavit tohle omezení.

Grakon2702
02-07-14, 14:10
Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.

Busox4ever
02-07-14, 15:09
Určite NIE. Je jedno či to je fs, medic, čas, ktorý pri tom, aby si určitú classu dal na lvl 200, rozhodne nieje krátky. Je to dobré tak ako je to 200lvl a 1,4kk XP, ani staty by som nemenil ako to jeden navrhol, a u rushera by som mu vrátil tie staré. 9 ludí z 10 nemá na kotelne steam. Ked vám robí problém, že máte velký lvl, jednoducho si zmeňte meno. Na capture base sa chceli spraviť ak viem, Fy a Aim mapy. 3/4 ludí, ktorý by o svoje poctivo naexpené classy, aj keď už na botoch, prišli, tak by COD prestali hrať, a aj já, a tak by ten server podla mňa upadol. Je to zbytočný nápad. Zuzka, ak si to ty čo si myslím, nehráš tam dlho, a keby máš aj ty lvl 200, nechcela by si oň prísť ;)

blackgord
03-07-14, 10:22
Jinak background tvůj návrh je dost šílený max lvl 100 někteří dají do měsíce a pak když bude furt restart, ztratí to smysl něco nahrávat :)
A dále by mě zajímalo jak dlouho hráš na cod kotelně, protože takovéhle návrhy vždy přijdou od těch co tam hrajou sotva měsíc a vadí jim, že tam hrajou hráči co si tam class lvl 150+ hrají a dělají ho třeba už půl roku či déle, ale to tě asi nenapadne co ;)

cod mod jsem na kotelne hrala už před lety, na GS jsem hrála 3 roky celý a měla jsem tam práva, tady hraju v kuse tak posledních 6-8 měsíců, mám sappa lvl 100 a v pohodě si to dávám, nebrečím protože maj lidi velký lvly, reset mě napadl, aby si nikdo nestěžoval na zmenšení maximálního lvlu


Reset je problematickej. Proč třeba nikdy nebyl reset ve hrách jako wow? Zřejmě se měl ze začátku udělat jen lvl 100 a pak přidávat. Napadá mě vybrat classu, která se nehraje, předělat a nastavit tohle omezení.

Co takhle hodit max stats na 150?? Mě jde jenom o to, že by na serveru mohla být větší rozmanitost, takhle má každej lvl 150+ daný úplně stejně všechno
Prosím vyjádření na rozmanitost

by Zuzka

***Nocturm***
06-07-14, 14:00
Nechapu co chces resetovat se prober mila zlata mi kteri sme od zacatku vzniku Cod bysme meli prijit kvuli botum kteri to ted zacli hrat ano vetsina jsou opravdu boti o Levely nebrec tu a nedavej sem takovy Joke myslim si ze kotel bude dost normalni aby levely hracum kteri si je vydrely nebral to by mu taky nikdo nemusel zbyt natom serveru takze prestan plakat psat sem kokotiny a naexpi si to taky kazdej to musel udelat!

***Nocturm***
06-07-14, 14:05
Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.



Dodam jojo ty boti co pak lezou s levelama 150+ a neznaj ani mapu a jak se strili?Urcite by jim tam nechaly boty server jak fy,aim, ci nakej pro level 100 je k hovnu popira to smysl cod a naco botum ulehcovat expeni kazdej z nas tech starych hracu si to prosel na level 200 poctive tedy aspon vetsina tak naco pomahat lamkam mi sme tu taky nebrecely at nam udela to a to mela by se spis resit funkcnost class a ne takovy kokotiny!

blackgord
06-07-14, 15:33
Nechapu co chces resetovat se prober mila zlata mi kteri sme od zacatku vzniku Cod bysme meli prijit kvuli botum kteri to ted zacli hrat ano vetsina jsou opravdu boti o Levely nebrec tu a nedavej sem takovy Joke myslim si ze kotel bude dost normalni aby levely hracum kteri si je vydrely nebral to by mu taky nikdo nemusel zbyt natom serveru takze prestan plakat psat sem kokotiny a naexpi si to taky kazdej to musel udelat!

Nauč se psát věty i s čárkama, bez nich to postrádá někdy smysl.
Hlavní pointu vidím v změně maximálních stats a max lvlu, proto se ptám kotla, co na to ..

slender
06-07-14, 15:40
Reset lvlů mi příjde jako volovina, roky snažení a najednou jsou fuč... Taky jsem s lvl 1 hrál proti 200. a dnes mám lvly 58,88,69,22 atd... Není v tom žádný problém... jen to trvá trochu déle...

Bujak
06-07-14, 15:49
Myslim ze by to server pochovalo. Ja tam hrajem 2 roky s prestavkmi. A pravdepodobne by som nato uz kaslal.

***Nocturm***
06-07-14, 15:52
Myslim ze by to server pochovalo. Ja tam hrajem 2 roky s prestavkmi. A pravdepodobne by som nato uz kaslal.

Ne pravdepodobne ale urcite Herr Bujak:).Ted k te slecne nezajima nas kdes hrala a jak si byla dobra a kde si vynikala kdyz sem pises takove kraviny pocitej ze te tu lidi utrou brat lidem kteri sou tu od zacatku levely jak rekl Herr Bujak na Cod by to melo devastujici vliv aby si kazdej mesic musel zacinat znova expit.

shootradar
07-07-14, 08:31
Ne pravdepodobne ale urcite Herr Bujak:).Ted k te slecne nezajima nas kdes hrala a jak si byla dobra a kde si vynikala kdyz sem pises takove kraviny pocitej ze te tu lidi utrou brat lidem kteri sou tu od zacatku levely jak rekl Herr Bujak na Cod by to melo devastujici vliv aby si kazdej mesic musel zacinat znova expit.

Klídek, musí ti být jasné, že reset neprojde. Tak proč se nad tím tak rozčilovat ;)

***Nocturm***
07-07-14, 20:12
Klídek, musí ti být jasné, že reset neprojde. Tak proč se nad tím tak rozčilovat ;)


Pac mi vadi radare ze tohle pisou lidi kteri maj na Kotelne na serveru nahrano hovno vis ze sem celkem utocnej:Dtak mi to trocha zvedlo mandle ze nekdo takou kravinu vypusti s ust :D sry sem starnouci kokot kterej rekne co na srdci to na jazyku:D

HANNy^
03-09-14, 17:48
Však máme uzavřený capture base, tak můžem z něho urobit server s max 100 lv. Menší lvly alespon budou mít nějakou šanci. Začátečníci si urobí první classu na cod 100 lv a pak budou pokračovat na 200 lv. Něco jako v superhero.
S tímto naprosto souhlasím.
Akorát to nyní udělat místo jiného serveru. (capture base už neni)

J3ZUsSs*
03-09-14, 23:29
Reset určite nie.

Mr.N0b0dy
04-09-14, 00:02
Reset určite nie.

To by jsi nepřežil. :D

Jinak pro ten server do 100lvl a ten druhej od 100 do 200 klidně :)

Trey
04-09-14, 00:20
To s tými statmi na 150 je podľa mňa dobrý nápad... Ale na hp by som nechal len 100 max, pretože viac ako 255 sa už nezobrazuje a (neviem či ešte stále) buguje po páde.
Celkom by to spestrilo hru, keďže hráči by si mohli rozmyslieť, či chcú radšej rushovať alebo čupieť...

Belinko12
04-09-14, 03:16
reset v ZIADNOM PRIPADE a Trey, musim ta opravit. Na prvy pohlad, je to zaujimava myslienka na spestrenie, ale po sekunde zistime, ze je to totalna pitchovina - S prepacenim. Najviac hracov na serveru, ktori maju pomerne vysoky level, su commanda. ma IK na knife, a absolutne nepotrebuje stats v kategorii INT. to znamena, ze sa mu uvolni 100 stats, ktore si smelo rozdeli tak, ze bude mat kondiciu 220 (zaklad + 150), HP 310 (zaklad plus150) a este zvysne do obranz = IMMORTAL

Trey
04-09-14, 15:38
reset v ZIADNOM PRIPADE a Trey, musim ta opravit. Na prvy pohlad, je to zaujimava myslienka na spestrenie, ale po sekunde zistime, ze je to totalna pitchovina - S prepacenim. Najviac hracov na serveru, ktori maju pomerne vysoky level, su commanda. ma IK na knife, a absolutne nepotrebuje stats v kategorii INT. to znamena, ze sa mu uvolni 100 stats, ktore si smelo rozdeli tak, ze bude mat kondiciu 220 (zaklad + 150), HP 310 (zaklad plus150) a este zvysne do obranz = IMMORTAL

Tak napísal som že max hp by som nechal tak ako je, ale do ostatných statov by som to pridal. Keď si dá bonusovú kondíciu komando, môže to isté spraviť aj FS, rusher atď. Ono treba vziať v úvahu aj to, že napríklad Sapper si môže dať o 50 viac int. Takto bude dávať plukáčmi cca 50, a aj commando s 260 hp a 170 obrany bude mať problém to zdržať + je tam slowdown. Jedinú nevýhodu vidím v tom, že by to nižšie levely mali ťažšie, čo by sa dalo ale spraviť serverom pre level 1-100 a 101+ s tým, že server 101+ by mal iba jeden item.
Ale pridal by som aj možnosť dať určitý stat na full. Pretože ak by sa hráč s levelom 170 chcel prispôsobovať itemu trvalo by mu to celkom dlho...

HANNy^
07-09-14, 09:55
Docela bych rád viděl nějaký konečný verdikt.

Rejko
07-09-14, 11:17
Toho verdiktu sa tu asi nedočkáš =D. Mááálo kedy som sem dotiahol kotla aby sa niečo urobilo napr. vyhodil botov, spravil 1item apod. Keď chceš aby ti na toto odpovedal, napíš mu PM.

E: inak som proti resetu to je jasné, mám tam 2levely nad 100 a to expím bez VIP a tiež tam niesom nonstop takže určite proti a max lvl by som ponechal 200 lebo to doserete ešte viac.

Kotel
07-09-14, 13:13
Už jsem psal, že reset nepřichází v úvahu. Další cod server je v plánu, ale úplně jiný. A na to je třeba asi měsíc práce.

Martin17CZ
07-09-14, 14:46
Moc by se mi to nelibilo ... ale ten reset by sedl ... jinak blbost ..

Rejko
07-09-14, 16:54
Martin, tak si daj resetnúť levely a máš, alebo si daj trocha iné meno, ak nemáš steam a hotovo, reset by som nedal mám tam fakt moc classov s väčšími levelmy a určite by bolo proti resetu 85% ľudí.

HANNy^
07-09-14, 19:25
OK