PDA

Zobrazit normální verzi : Apokalypsa něco k tomu



Killer Bee
04-08-14, 00:57
Takže poprosil bych 1)Za ZM udělat silko max. 2x za kolo to by bylo podle mě nej.
2)Udělát ten padák do nastavení jak jsem psal v postu jednom.
3)Když zabiješ s Thunderboltem (to AWP či co to je na laser) tak ať hnedka máš nabito že nemusí přebíjet ale jen v přípádě když zabiješ (myslím že to je docela dobrý nápád)
4)Bazuku dát cenu 40 klidně i 50 protože 20 je moc levný ... na to že koupíš a máš za jedno kolo s ní 100 bodů.
5)Povolit jenom 1x INF granát za kolo ... sice to je nevýhoda i pro mě ale když jedén a ten samý hráč hodí Granát 4x za sebou ... nasere :D
6)Nevím ale jestli se to dá udělat ale aby Smookeři nemohli přitáhnout posledního hráče ... ale nevím jestli to jde.
7)Když použiješ protilátku tak ať máš nachvílí nesmrtelnost třeba 2-3 sekundy
8)ZM Apokalypsa - Smoker aby byl a na ZM Apokalypsa 2 - aby Smoker nebyl jak je to uděláno na ZM ... protože tolik lidí toho smokera nesnáší takže by to bylo dobrý takhle to udělat :)


Zatím asi vše kdyžtak budu editovat nějaký nápády nový atd. ...

Romisak
04-08-14, 02:37
Bazuku za 30, infekcaky 2, šilko som este 2x za kolo ani nevidel :D AWP- Celkovo ten reload by sa mohol zrýchliť. Smoker maximálne 3 v teame.

Killer Bee
04-08-14, 10:06
Romisak - 2x za kolo neviděl ? .... že já ho zažiju za den snad 5x ... :D
Smoker - z 15 pokusu aby měl jenom 3 ... a těch 3 v týmu taky není špatný nápád
Bzuku - ee za 50 ... 30 je málo ... když víš jak tak za 1 minutu na tu BZ zvládneš vydělat :) stačí na začátku kola jít HUNT na ZM :)

Airsoft
04-08-14, 10:41
Ani s 1 myšlenkou nesouhlasím, inf a silko omezit? Šílenost, má být težké pro lidi ne pro zm. Už tak kdo ovlada mod tak uběhá lehce 20 zm. Smoker je dobrý takový jaký je. bazuka taky.

Killer Bee
04-08-14, 11:08
Chceš to moc lehký sakra ... Šílenost, má být težké pro lidi ne pro zm. ... nic proti ale skoro každé kolo poslední člověk zemře ... tak jako twl co chceš jasný že omezit + když to použijou několik hráču takže zkus popřemýšlet to už je šílenost přežít když do tvého kempu přiletí 2x INF ...
Smoker ani není dobrý jsi sám kempíš a jdou na tebe 3 ... jeden smoker z dálky přitáhne a ti druzí tě zabijou ... nasere
Bazuka moc levná koupíš a máš za 20 sekund 100 bodu ...

GyTTE
04-08-14, 11:14
1) Škoda reči .. si normálny?
2) To som nečítal .. pozrem sa na to :D
3) S tým súhlasím , Thunderbolt by sa mohol zrýchliť
4) 20 je málo , ale podla mňa takých 35 stačí
5) 1 inf je málo .. nieje lahké nakaziť CT keď behá po mape a zm má slowdown .. 2 alebo 3 , alebo urobiť to tak , že keď je viac ako napríklad 22 alebo 23 ľudí , tak by boli 3 infy. Ak je pod 22 - 23 tak 2.
6) To tu už bolo .. stále niečo s smokermi .. podľa mňa je to tak dobré , pretože ak máš milkor a si zalezený v kempe tak bez smokerov by to bolo pre ZM o dosť ťažšie.. ale ak lovíš , tak smokery dosť zavadzajú . .:D s týmto niesom ani pro ani proti..

Killer Bee
04-08-14, 11:19
GyTTE
1)Jop jsem normální spočítej kolik je ZM a každý může udělat silko atd.
4)No klidně 35-40 aspoň tak :)
5)Mno tak v tom přípádě 2x INF ale to už je konec 2INF max.
6)Mno tak prostě rozdělit ty 2-ě apokalypsy a na jednu dát smokera a z druý smokera smazat ... jako je to na ZM :)

halelujah
04-08-14, 11:19
Bonus veci by sa mali zdražiť , písal to už aj kotel ale má toho veľa takže asi zabudol . Ostatne veci dosť nechapem , osobne sa mi najviac pačil mod predtym ako bol nastaveny keď sa hadzalo veľa liečok , noobov infikovali a skillery prežili aspoň chvilu ak ich obklopovali desiatky zm , a hrač si zahral cele kolo .Teraz to je už pomaly ako na clasic zm kde sa hrači zakempia a cele kolo len čakaju kto za nimi pride z desiatimi lasermi bz a mg.

Killer Bee
04-08-14, 11:21
Mno na castlu jsem házel hodně lečék a jeden hráč Magulax na mě jednoho dal 2x silko -_-

ImGustak
04-08-14, 11:42
Jojo Magulax to je hovado neskutečný .. Hodí na tebe infa i když si sám a někde jsou i po 4 .. A jinak s tim Thunderboltem dobrý nápad :)

Itako
04-08-14, 13:03
Všetko je dobré tak, ako je iba s tým thunderboltom je to dobrý nápad :)
Obmedziť infekty? Bolo to obmedzené 1x na kolo a vtedy vyhrávali iba ľudia, lebo oni mohli hádzať oliečovacie HEčka stále
Obmedziť silka? Si sa s koňom zrazil že :D ten kto to vie hrať, tak sa ubráni aj 5-tim silkám ;)
Ombedziť smokera? K tomuto sa nejdem vyjadrovať :) ako napísal gytte niekedy je užitočný, niekedy nie a keď ťa lapne začni skákať dozadu a rýchlo ho zasiahni a ubrániš sa tomu :)

Kotel
04-08-14, 13:29
Ostatne veci dosť nechapem , osobne sa mi najviac pačil mod predtym ako bol nastaveny keď sa hadzalo veľa liečok , noobov infikovali a skillery prežili aspoň chvilu ak ich obklopovali desiatky zm .

Lečící granáty nejdou házet? Nebo kde je problém?

Toreto
04-08-14, 13:39
Kedy pochopite, že to ma byť nastavene tak, aby to mali ludia tažšie ako zm ? Všetky tvoje navrhy by zvyhodnovali ludi a zm by boli znovu oslabení, takže ja som proti všetkemu, čo bolo napísane.

Samco
04-08-14, 13:48
Ja si zas myslím že by sa oplatilo obmedzenie liečiaceho granátu max. 3 krát za kolo. Napríklad včera jeden nemenovaný hráč hádzal každú minútu aspoň 5 granátov, následne zm nestíhajú nakaziť ľudí a nemajú šancu zabiť aj posledného.

Kotel
04-08-14, 13:51
Ja si zas myslím že by sa oplatilo obmedzenie liečiaceho granátu max. 3 krát za kolo. Napríklad včera jeden nemenovaný hráč hádzal každú minútu aspoň 5 granátov, následne zm nestíhajú nakaziť ľudí a nemajú šancu zabiť aj posledného.

Halelujah psal, že léčící se nehážou a mají se naopak přidat, tak jak to je?

Zoyer
04-08-14, 13:57
lečící neomezovat. pokud vím tak jde koupit jen když je víc jak 12 zm (doufám že to tak pořád ještě je. dlouho jsem tam nebyl) a stejnak polovina lidí, kteří se vyléčí tím granátem jsou hned zm, protože nestihnou utéct.

Samco
04-08-14, 14:00
lečící neomezovat. pokud vím tak jde koupit jen když je víc jak 12 zm (doufám že to tak pořád ještě je. dlouho jsem tam nebyl) a stejnak polovina lidí, kteří se vyléčí tím granátem jsou hned zm, protože nestihnou utéct.

A presne toto sa zopakuje 6-8x za kolo, takže posledného je ťažké zabiť.

Zoyer
04-08-14, 14:11
pořád lepší než aby skončilo kolo za 30 sekund

Killer Bee
04-08-14, 14:20
Lečící granáty jsou v pohodě hážou se normal takže nic s nima neměnit.
Posledního vůbec není těžké zabít za celou mapu poslední hráč přežije jenom cca 2 hráči ... takže taky pohoda

+ jste pro pro to aby když použiješ protilátku tak dostaneš nesmrtelnost na 2-3 sekundy ? o.O

Samco
04-08-14, 18:38
Lečící granáty jsou v pohodě hážou se normal takže nic s nima neměnit.
Posledního vůbec není těžké zabít za celou mapu poslední hráč přežije jenom cca 2 hráči ... takže taky pohoda

+ jste pro pro to aby když použiješ protilátku tak dostaneš nesmrtelnost na 2-3 sekundy ? o.O

Keď už hovoríš o protilátke tak užitočné by bolo, aby každý hráč ju mohol použiť iba raz za jedno kolo.

rIDer
04-08-14, 21:56
Takovýhle změny z tý apokalyspy udělaj klasik zombie.. Cílem bylo udělat jiný zombie a to se povedlo. Hard pro lidi. Jediný, co by se mělo udělat je thunderbolt, ten je zabugovanej, ale zřejmě to nebude tak jednoduchý, jelikož se to Kotel už pokoušel opravovat.. Ještě ten m79gl se buguje.. Když člověk stříli primárkou, potom přepne na m79 a chce z něj vysřelit, tak je to se strašnou prodlevou (asi po 5s možná víc).. S porovnáním s bazukou je ta odezva otřes..

halelujah
04-08-14, 22:11
lečící neomezovat. pokud vím tak jde koupit jen když je víc jak 12 zm (doufám že to tak pořád ještě je. dlouho jsem tam nebyl) a stejnak polovina lidí, kteří se vyléčí tím granátem jsou hned zm, protože nestihnou utéct.

Ano presne su obmedzene na 12 hračov a veľakrát keď je večer nemôže nikto vôbec hadzať kvôli tomu liečka . A prave druhy bod bol tak zábavny lebo niekto hodil liečko a väčšina bola hneď aj infikovany ale už aj taketo oživenie hry je zabavnejšie ako cele kolo len tak pobehovať , potom niektory hrači afkuju zatiaľ čo keď sa viac hadzali liečka tak sa vždy snažili byť pri ľuďoch a ja som sa vždy snažil nejako prežiť a z možno 5 pokusov sa mi to raz podarilo a to i na 30 s ale bolo to zabavnejšie ako hocičo zo zm modov :)

Kotel
04-08-14, 22:31
Divny, kdyz je malo lidi, tak je treba i min zombie, viz:


if(g_lidi < 3)
need = 5
else if(g_lidi < 6)
need = 10
else
need = 14

if(g_zombies<need)
zp_colored_print(id, "^x04[ZP]^x01 %s", "Na lecici granat je malo zombie !")

g_lidi je aktualni pocet lidi, co jsou nazivu

halelujah
04-08-14, 22:41
Divny, kdyz je malo lidi, tak je treba i min zombie, viz:


if(g_lidi < 3)
need = 5
else if(g_lidi < 6)
need = 10
else
need = 14

if(g_zombies<need)
zp_colored_print(id, "^x04[ZP]^x01 %s", "Na lecici granat je malo zombie !")

g_lidi je aktualni pocet lidi, co jsou nazivu
To som si nevšimol pecka :)

Airsoft
05-08-14, 16:06
Jako sorry Killer bee, ale odstranit smokera? Šílenost, eště víc to dělej Ctečkům.

Killer Bee
05-08-14, 17:02
Říkám na Apokalypsu 1 - Nechat Smookera
Apokalypsa 2 - Smookera smazat

Takhle jsem to myslel

GyTTE
05-08-14, 18:25
Smokera nechať .. potom to bude pre CT veľmi jednoduché..

Tensa Zangetsu
05-08-14, 20:39
Ten heal nekdy i pri 20 ZM napise ze pry je malo zombiku a proto nevim, kkolik musi byt min zomnbiee, nekdy to jde i jen pri 8 ZM.
Abez INF granatu a silek nejde vetsina kempu dobyt. Treba na Italy naleze pulka nebo tretina na 1 kemp a bez INF pres tu palebnou silu se neda projit. Zdrazeni bonus itemu je dobry napat. Nejlepe treba Plasma gun za 70-80 bodu, milkor i za 100 bodu a bazuku s minigunem za 75 bodu. Protoze s temi zbranemi je za techto
cen naprosto free body.

Grakon2702
05-08-14, 21:37
Já jsem třeba na serveru hodil dvakrát inf a nikoho jse nenakazil. U prvního jsem to hodil do kempu se čtyřma lidma, kde mi to ukazalo, že jsem to hodil na 1 člověka a ani jsem ho nenakazil. To jsem pak kupil druhý, hodil ho tam znova, ale ten se odrazil od stěny a letěl kajsik do.... :D

Killer Bee
05-08-14, 21:46
Grakon to znám hodíš do tebe někdo střelí a granátku PAPA :D