PDA

Zobrazit normální verzi : Runescape klan



Trsak
05-11-11, 11:43
Zdravim,
skola uz zacina byt v pohode, tak se vracim k hrani. Dival jsem se, ze hodne lidi z Kotelny hraje hru RuneScape, proto jsem se rozhodl vytvorit klan. Kdo ma zajem, piste sem svoje nicky. :)

mrkvicka
08-11-11, 08:39
runescape cmb lvl 137 a co ty? :)

nick : combat cz
toho mam darovaneho

Freiwyk
09-11-11, 20:28
nick : combat cz
toho mam darovaneho

Combata jsem znal, je sad, že dal pryč acc ..

mrkvicka
09-11-11, 22:47
njn... zadarmo zoberie kazdy

mrkvicka
10-11-11, 09:33
myslim ze combat cz nieje ziadna legenda... pre sk/cz komunitu dokopy nic nespravil len nejake tie navody.. ktore uz su vymazane...

Freiwyk
10-11-11, 16:15
Combat Cz že není legenda? V tom případě ti jména Plastick, Elektrik a Sco Angel asi taky nic neříkají, co?

mrkvicka
10-11-11, 17:44
jak mi muzes polozit takuto otazku..


Combat Cz že není legenda? V tom případě ti jména Plastick, Elektrik a Sco Angel asi taky nic neříkají, co?



kdyz hraju od roku 2007... myslis ze ja neznam celou rsko.cz komunitu?

napis mi co spravil.. combat cz pre sk/cz komunitu

mrkvicka
10-11-11, 18:36
1 si nervacik skus sa ukludnit dobra rada
2 combat cz.. a legenda?? tak ty si myslis ze iwina nebo ostatny clenove.. elektrik clanu su legendy? co s tym ma spolocne combat..
3 nevies rozlisit slovo legenda.. za to ze niekto ma rank u elek cc neznamena ze je niekto legenda
4 proc hraji za combata? ak si si vsimol combat uz davno neni mmb.. sice uz rok.. myslim ze o tejto akoze legende vies hovno.. pretoze combat uz rok nehra rs..
5. . skus vychladnut.. myslim ze niesi skuseny pre rsko.. a to je vidno prvym pohladom.. tvojim pisanim... nebudem sa fakt divit ak si nikdy nebol mmb.. a skus viacej citat rsko forum

mrkvicka
10-11-11, 19:29
1. elektrik


ahoj...a nezabudnem na tvoje mudre vety

Fajn, já hraju od 2004-2005..

Nikdy jsem nebyl mmb a rs hraju asi 2 dny..



mocny fail

Trsak
11-11-11, 14:53
Combat je legenda, treba je to 2. Cz/Sk s 99 rc :),
A nesnasim lidi co hraji na accounty, ktere si nensakillovali, ale dostali nebo koupili.. Me nabizel account kamos Joda301 (maxed), ale nevzal jsem ho - radsi si udelam vlastni maxed postavu :),

Pedrito
13-12-11, 20:48
já hral tky když už tu píšete legendy sice to není cz ani sk ale patří tam Zezima první dal všechno na 99 poté co se přidal summ atd propadl se 403

Bezdak
13-12-11, 20:59
Nick: Bezdomovec5 (http://services.runescape.com/m=adventurers-log/display_player_profile.ws?searchName=bezdomovec5) (kliknutím se zobrazí můj adv log)
Combat: 138
Total lvl: 2383
Působim už nějakou tu dobu jako moderátor na forum.rsko.cz a taky jsem redaktor na rsko.cz, kde odemě můžete najít pár starších návodů.
Jinak můj cíl je teďka max cape, možná později comp cape ale na tu fakt nemam koule :D

Pedrito
18-01-12, 20:20
Ted se koukám na runescape.com doprdele já to hrál když mi bylo 8 let do nějakých 13 mám asi 110 s pauzama velkýma to rune bylo uplně jiný :D možná bych zase začal hrát :D jenom, ale bych jel jeden skill :D na 99 :D z nudy :)

Bezdak
18-01-12, 21:18
Ted se koukám na runescape.com doprdele já to hrál když mi bylo 8 let do nějakých 13 mám asi 110 s pauzama velkýma to rune bylo uplně jiný :D možná bych zase začal hrát :D jenom, ale bych jel jeden skill :D na 99 :D z nudy :)

Teďka už ta hra neni zdaleka to co bývala. Podlě me se to snaží napodobit jiným mmorpg hrám a už to nemá ten svůj "RS" styl který to mělo.