PDA

Zobrazit normální verzi : Rank



Qip
05-11-11, 18:18
Zdravím, tak mě napadlo proč vlastně ja JB není Rank. Asi tu bude proto, že hráči jsou rozděleni na T a CT. To přeci ale vůbec nevadí ne ?

Moje řešení ? 2 ranky !
Takže, na JB by byly 2 ranky. K T a k CT. Ranky by byli stejné jako na jiných serverech, a počítali by se zvlášť u T a zvláště u CT.

Po zadání příkazu /rank by se nám ukázal ten rank, podle toho kde ptávě jsme (T, CT) Zvláště ranky bychom si mohli zobrazit příkazem /rankt a rankct

Co vy na to ?

Svacinar
05-11-11, 18:20
Tohle je úplně, ale úplně zbytečný, aspoň podle mě.

ParaKnock
05-11-11, 18:29
Ale v jb nejde o rank , ide o zabavu..

mrkvicka
05-11-11, 18:30
pro radost je to dobre...
inac nieje rank uzitocny na jb.. naco by tam bol..

Lynviy
05-11-11, 18:32
Je to blbost, naco kazit i JB server rankem, je to ubohost dát na "fun" server rank...

MARTiii
05-11-11, 18:43
pekna kravina

Damon
05-11-11, 19:46
Nwm proč dávat na Jb rank jelikož tam nehraješ na to jestli jsi skill nebo Looser.

slepice
05-11-11, 19:53
Blbost..

Valdez-9
05-11-11, 20:22
Na Jail Break ide o zábavu a nie o to koľko zabiješ T alebo CT. Takže môj verdikt netreba to tam kaziť.

grEy
05-11-11, 20:25
Ja by som suhlasil maximalne s rankom pre T. Rank by sa mohol tvorit na zaklade poctu vyvolanych vzbur a zabitych CT. Ale aj tak si myslim, ze nezmysel. :)

Shamino
05-11-11, 21:16
Rank na JB je úplně zbytečný....

H M
06-11-11, 19:02
když chceš hrát na rank tak jdi na jiny server ne?

Rosi! xP
07-11-11, 00:14
Kravina jak pro t tak pro ct. Je to fun ne na fragy nekdo hraje pro zabavu a nevyvolava vzpoury nekdo zase jo

Karl0s
08-11-11, 20:17
Kravina jak pro t tak pro ct. Je to fun ne na fragy nekdo hraje pro zabavu a nevyvolava vzpoury nekdo zase jo
kapku zavítám do offtopicu, ale já už v tom jailu moc fun nevidim,
šmoula simon zakáže se hýbat, ty cukneš s myší a on šmoula dozorce půl minuty otravuje jestli tě může zabít, i když je to úplně zbytečné, a takových puntičkářských případů tam jsou mraky..
žádný nový hry se nevymejšlí, stále jen zákazy, reakce, otázky a s posledníma čtyřma eventuélně fotbal nebo dráhy a takhle se to točí celý den, vyjma přestřelek a schovek
U CT jsou taky stále jen ti samí, žalujou, donášej a jsou neschopní

podle mě ten jail kazí lidi, ne pravidla či úprava serveru a map

k tématu..
přijde mi to jako blbost, vyjma jedné věci.. -> kdo chce fragy, musí si brát simona pochopitelně :-), takže by si ho nepřehazovali jak horký brambor a teráci by se samozřejmě snažili
jenže to je jen teorie, v praxi by to (a s největší pravděpodobností s jistotou) bylo jinak

Svacinar
08-11-11, 20:26
+1 karlosi, chtělo by to nějakou změnu, tenhle styl hraní jailu je nuda.

Dejf
25-11-11, 10:00
Som výrazne proti ranku u CT ct napr pri otázke budú čakať kedy do niekoho boxne a všetci na to budú čakať aby ho zabili práve oni on ešte ani neboxne a už budu zabíjať bolo by o 70% viac FK ... Ale proti ranku u T nic nemám naopak je to dobrá motivácia pre vzbury a pod

TheFinrod
25-11-11, 10:07
Ja by som suhlasil maximalne s rankom pre T. Rank by sa mohol tvorit na zaklade poctu vyvolanych vzbur a zabitych CT. Ale aj tak si myslim, ze nezmysel. :)
To není špatný nápad Grey, přibylo by více vzpour. To by bylo lepší :)