PDA

Zobrazit normální verzi : D2 only - Teamflash



jimmy
09-10-14, 17:53
Ahojky,
rád bych požádal o zavedení normálního teamflashe na server dust 2 only.

Nevidím důvod proč by tam neměl být a k tomu už mě nebaví taktiky typu: půlka teamu hází flashe a druhá půlka vyběhne a rozdá.

Dix J!mmy

Zoyer
09-10-14, 18:01
Ahojky,
rád bych požádal o zavedení normálního teamflashe na server dust 2 only.

Nevidím důvod proč by tam neměl být a k tomu už mě nebaví taktiky typu: půlka teamu hází flashe a druhá půlka vyběhne a rozdá.

Dix J!mmy
primo tohle jem vcera zacal resit mezi adminama. uz davnejs jsem psal kotlovi aby to zrusil, rekl ze ano, ale nic se nestalo.
oduvodneni proc to tam je je takove, ze pry tam hraje hodne dementu kteri nevi co je flash a flashuji vlastni...
souhlasim s tebou a jsem taky pro zruseni

ZeMi7
09-10-14, 18:36
Když se zruší antiflash, tak tě budou flashovat spoluhráči... tudíž žádná změna

A zas tak často se nestává, že by se někdo dokázal zkoordonovat tak, aby mu to cizí lidi flashli když vybíhá. Tudíž za mě nechat tak jak to je.

Giussepe
09-10-14, 18:59
Když se zruší antiflash, tak tě budou flashovat spoluhráči... tudíž žádná změna

A zas tak často se nestává, že by se někdo dokázal zkoordonovat tak, aby mu to cizí lidi flashli když vybíhá. Tudíž za mě nechat tak jak to je.

S tím bych si dovolil nesouhlasit. Ačkoliv jsem zásadně proti tomuhle pluginu, když hraju na serveru, tak ho využívám ve svůj prospěch a vzdy když spoluhráči něco rushnou, naházím tam flashe, páč se nemusím obávat, že to zaflashuje někoho z mých. A co jsem si tak všímal, nebyl jsem zdaleka jediný, kdo to takhle využíval.

Fighter
09-10-14, 20:03
Nechal bych to tak,neni vela hracu ktery to vyuziva,vacsinou aj ked im napisem at tam flushnou tak se nic nedeje

Rush???Velmi malo T rushuju jedine ked hras za ct a oni nemaju rushovat ale strazit.

Chces aby si celu dobu hral slepy???Uz aj teraz polovicu casu stravime s cumenim do steny a este aby zacaly aj nasi :wall::wall::wall:

jimmy
09-10-14, 20:31
1)Podle mě to využívá úplně každý kdo ví že to tak funguje (a těch je opravdu hodně)

2)I když ct mají hlídat planty občas se stane že jdou rush mid nebo tak něco a tam si toho můžeš všimnout úplně pokaždé, opravdu se mi nezdá fér, aby jeden teepek od ct mohl vidět furt i když tam lítají další flashe a tčka slepý ještě hodinu po smrti.

3)Myslím, že děcka která to neumí hrát jsou všude a i tam kde není antiflash si myslím že se dá hrát úplně na pohodu, takže nevidím problém to zrušit.

Britny
09-10-14, 21:52
Napíšu to tu klidně znova. Jsem zásadně proti tomu, aby se to zrušilo. Lidi jsou na to zvyklí, normálně to tam funguje už dlouho. Nevidím v tom problém. Funguje to jak má, prostě mě oslepuje flash jen nepřítele a můj a nemusí mě oslepovat ještě nějací moji vlastní v týmu. Jestli se vám tento způsob nelíbí, máte tu classic server, kde je méně slotů, je tam víc brain hráčů, tam chodte hrát a je to. Ale aby mě tu na 28 slotovým serveru oslepilo 10 lidí z mého týmu je trochu off. Kdyby se zvedla laťka více schopných hráčů, tak pro mě za mě, at to tam je, ale dokud tam budou hrát boti co děrujou s mp5, střílí po vlastních a pod nohy hážou fleše, tak jsem proti.

Zoyer
09-10-14, 22:28
právě protože si lidi na to zvykli a hází flashe kamkoliv, protože ví, že to spoluhráče neoslepí.

Maaaaaaaaaaja
09-10-14, 22:35
Přesně tak. Pak se divte, že lidi neumí házet flashe, když je v tom ještě podporujete.

Bager258
09-10-14, 22:52
Som proti zmazanie. Osobne mi je to jedno ale keď tam hrá niekto kto ma skill, brain a flashne ho xxx krát svoj tak začne nadávať a hovoriť mu nech to nehádže alebo odinštaluje hru, což je dosť blbé. Nechať to tam,hráči si zvykli... a ako bolo vyššie, polku kola čumí do steny a druhú polku sa bude vyhýbať flashom vlastných... takže som za ponechanie.

BUBEN
09-10-14, 23:51
Hrajte na D2 někdy vůbec za T? To už musí být konstelace hvězd, aby se za T včas pokládalo. V80% T někde postávají a hledají bombu. Pokud tohle vypnete, tak T nikdy nepoloží. Málokdo chce hrát za T. Tímto bych chtěl zmínit over na D2. Dost často vidím, jak borec s awp co to mastí na midu má 40:7 a když ho to hodí k T, tak při 42:11 se nacpe zase k CT. Já taky hraju s awp, ale když mě to přehodí tak hraju za T. Spíš bych řešil tohle.

Britny
10-10-14, 00:57
Hrajte na D2 někdy vůbec za T? To už musí být konstelace hvězd, aby se za T včas pokládalo. V80% T někde postávají a hledají bombu. Pokud tohle vypnete, tak T nikdy nepoloží. Málokdo chce hrát za T. Tímto bych chtěl zmínit over na D2. Dost často vidím, jak borec s awp co to mastí na midu má 40:7 a když ho to hodí k T, tak při 42:11 se nacpe zase k CT. Já taky hraju s awp, ale když mě to přehodí tak hraju za T. Spíš bych řešil tohle.

Já sem toto spíš pocítila ze strany CT, že většinou je u T je over. Já raději hrám u T, ale to taky záleží na to jací tam hrajou lidi no. Někdy je over tam, někdy tam. Jindy dlouho nefunguje ptb že u T je 10 lidí a skore 10 u CT je 9 lid skore 2 :D A podle mě odebrání antiflese tento problém ještě více zhorší. Navíc spousta lidí tam hrá, že to má takové výhody, že to není vyloženě class kde je FF on a toto. Prostě je to pub a je tam spousta hráčů, natož aby z toho udělali class server. A to ještě máme je tam učit jak házet flash jo? To jo :3

Fighter
10-10-14, 15:01
Ja osobne radeji hram za T ale jenom vynimocne sa tam nazbiera lepsi team kde sa da rushovat,uzivat si hru a tam by som sa moc nemusel dbat i na teamflushe
realita-vacsinou je tam jenom 2-3 lepsich hracov a zbytek by ta jenom oslepoval :sad:
Kdyby se ozvalo vacsie mnozstvo hracov tak by sa to asi malo riesit ale 1-2,kazdemu sa nieco ine paci takze na 100% sa nebude dat nikdy vyhoviet,stale sa najdu jedinci ktorym vyhovuju ine kriteria
na 100% suhlasim s Britney :hypocrite:

Zoyer
14-10-14, 15:05
přidána anketa

Charon35
15-10-14, 19:13
Na dust2 only je 27 slotov. Vieš si predstaviť, čo by bolo za chaos, keby sa to z ničoho nič povolilo? Popdľa mňa je to zbytočná zmena k ničomu. jediné čo by narástlo by boli hlásenia na teamflashe, nadávky, nervy a sťažnosti na fóre. Prínos do hry? Nič. Nikoho nenaučíš hrať s flashom tak, že ho necháš zaflashovať svojich.

Keď už tak radšej spraviť Classik2. Jeden je dosť plný.

b4official
20-12-14, 11:31
Napíšu to tu klidně znova. Jsem zásadně proti tomu, aby se to zrušilo. Lidi jsou na to zvyklí, normálně to tam funguje už dlouho. Nevidím v tom problém. Funguje to jak má, prostě mě oslepuje flash jen nepřítele a můj a nemusí mě oslepovat ještě nějací moji vlastní v týmu. Jestli se vám tento způsob nelíbí, máte tu classic server, kde je méně slotů, je tam víc brain hráčů, tam chodte hrát a je to. Ale aby mě tu na 28 slotovým serveru oslepilo 10 lidí z mého týmu je trochu off. Kdyby se zvedla laťka více schopných hráčů, tak pro mě za mě, at to tam je, ale dokud tam budou hrát boti co děrujou s mp5, střílí po vlastních a pod nohy hážou fleše, tak jsem proti.

Pravda. Hraje tam dosť schopných hráčov, ale ešte stále prevažujú "boti", takže nechať to tak ako to je.



Nechal bych to tak,neni vela hracu ktery to vyuziva,vacsinou aj ked im napisem at tam flushnou tak se nic nedeje

Rush???Velmi malo T rushuju jedine ked hras za ct a oni nemaju rushovat ale strazit.

Chces aby si celu dobu hral slepy???Uz aj teraz polovicu casu stravime s cumenim do steny a este aby zacaly aj nasi :wall::wall::wall:

Prosim? Veď tam T rushujou skoro vždy, teda keď som tam ja - čiže skoro vždy :)

Neviem čo všetci máte proti T teamu, ja zásadne chodím k T, lebo je to väčšia sranda - pokiaľ sa nenájde awper na mide no alebo rovno 4

Garrett
25-12-14, 11:11
Co tam hraju, tak vždycky Tčka vyhrávají celou mapu třeba i o 10. CT over v žádným případě neni.
Anti TF tam nechte, hrajou tam boti, kteří to stejně nemají mozek na to, aby ten bug využili. Je to trošku jinej styl hry a na public to uplně vyhovuje :)