PDA

Zobrazit normální verzi : Minecraft server



CZfada
09-10-14, 20:45
Čaute, chtěl bych se zeptat, jestli by jste neudělali server na minecraft SkyBlock a to ten originální bez obchodů, VIP atd... Myslím že by to mělo celkem úspěch, protože se teď nedá najít skyblock server, kde by nebyli obchody a ty VIPčka. Díky

DelteN
09-10-14, 21:13
No určite by to malo väčší úspech ako vanilla server ale ten obchod by som tam dal a to na itemy, ktoré na sky blocku nemôžeš získať.

CZfada
12-10-14, 16:03
tam jde o to, aby tam ty předměty, které nemůžeš sehnat nebyli, prostě obyčejný skyblock, kde máš jen hlínu, cobble, dřevo... říkám obyčejný MC sbyblock server a ještě bez kitů

ZeMi7
12-10-14, 16:37
Chystá se novinka na MC serveru, takže bych nic nového nedělal.

Navíc SkyBlock serverů je nekonečně mnoho. Já ani žádný takový server nechci. :)

DelteN
12-10-14, 16:37
Jo, asi máš pravdu ale hocijaký server by bol úspešnejší ako momentálne vanilla server.

CZfada
13-10-14, 21:01
máš pravdu, je nekonečně mnoho skyblock serverů, ale žádný ten originální bez obchodů, shopů, VIPček, kitů a takových blbostí, takže toto kdyby jste udělali, tak by to bylo fakt super a bylo by to populární, protože moc lidí hledá originální skyblock server

Schugie
21-10-14, 19:43
len tak btw kedy bude server na 1.8 ??? nechem prist o resky :)

ZeMi7
21-10-14, 19:49
On vyšel bukkit? :)

Až se bude přecházet na 1.8, tak nikdo o resku nepřijde. Je to snad vymýšlené dostatečně.

Bujak
21-10-14, 22:29
On vyšel bukkit? :)

Až se bude přecházet na 1.8, tak nikdo o resku nepřijde. Je to snad vymýšlené dostatečně.

Hmm co ja viem tak bukkit je uz dlhsie :D a o resku by nemal nikto prist a ani o nic ine. Ked bude vsetko ako má tak to bude šľapať :D

ZeMi7
21-10-14, 22:49
Co vím já, tak bukkit na 1.8 ještě není.

Bujak
22-10-14, 19:23
Co vím já, tak bukkit na 1.8 ještě není.

Njn máš pravdu. Pozeral som na nete a nie je. Sorry

CZfada
30-10-14, 09:15
a teď z5 k tomu serveru skyblock :D uděláte ho nebo ne

ZeMi7
30-10-14, 10:13
Ne, ono nestačí jen zapnout skyblock server. Musí se tam nastavit plno pluginů atd. A na to teď Kotel nemá čas.
Navíc já už nechci popáté budovat nový server během jednoho roku, který bude sloužit 4 hráčům.

Bujak
01-11-14, 09:01
Skyblock nebude, pretože Kotel na to nemá čas a na MC ostali už len admini na baterky, ktorý si myslia že keď si vedia nastaviť gamemode sú kvalifikovaní a vedia robiť s pluginami. O konfigurácii Bukkitu nehovoriac.

Kotel ma vela starosti s CSkom a na MC nema cas a admini. Zemi je aj CSko admin a chodi hlavne tam. Ja mam pokazeny PC a je v oprave tak sam na PC mozno raz za tyzden.
Nikde sa nepise ze MC admin musi vediet programovat a nastavovat pluginy.

ZeMi7
01-11-14, 11:48
Já jsem to už někde psal. Doba kdy jsem hrál MC často je pryč a už mě to ani tolik nebaví. Takže tam chodím tak jednou za dva až tři dny se podívat. Plus ještě řeším stížnosti a věci ohledně FTP, protože není nikdo kdo by to dělal.

ZeMi7
27-11-14, 22:52
Není nikdo kdo by to udělal. Ani v tom nevidím kdejaký potenciál.

Lock.