PDA

Zobrazit normální verzi : Walter_White --> Bujak



Walter_White
12-10-14, 19:37
zdravím mam otazku na Bujaka ktorý mi dal BAN, chcel by som sa spytat len do kedy ho mám , za odpoved vopred dakujem

Fighter
12-10-14, 21:51
Mas to napsane vo vypise

vikernes
13-10-14, 13:38
Mas to napsane vo vypise

Asi z konzole né ?:D

ZeMi7
13-10-14, 13:49
Bujak má problém s PC, ale měl by dnes/zítra dojít, tak ti sem napíše.

Nevíš, jestli si původně dostal ban/tempban?

Bujak
13-10-14, 20:52
Ban mas trvaly. Nadavanie/Spam/givovanie/zneuzivanie gm/ obchadzanie mute a opetovne nadavanie a iné veci . Svedok konzola + hrači na servery

+sam si mi napisal nech ti dam ban a priznal si sa cheatu x-ray

ZeMi7
13-10-14, 22:50
Givovani a zneuzivani GM neni jeho vec... dostal to od Fronta a mohl si s tim vpodstate dělat co chtěl.

A za zbytek bych mu osobně dal ještě jednu šanci.

Ale záleží na Bujakovi, jak se rozhodne. :)

Bujak
14-10-14, 10:36
Ale myslim ze ma svoj rozum a vie ze givovat nema. Hraci horili ze napisali: pokial hrajem na servery tak sa tu tazit nebude a ked bol na servery tak povedal ze nie je na svojom mene lebo by som mu zobral gm.

+ ziadne doly, vela surovin. Skoda ze uz nemam screen kde si ma beacony polozene na ploche 60x60

AlternativníPravda
14-10-14, 15:34
Givovani a zneuzivani GM neni jeho vec... dostal to od Fronta a mohl si s tim vpodstate dělat co chtěl.

A za zbytek bych mu osobně dal ještě jednu šanci.

Ale záleží na Bujakovi, jak se rozhodne. :)

Walter už jednu šanci dostal a jak tady čtu tak se nepoučil.

Walter_White
14-10-14, 16:20
Ach jaj bujak si trápny, x-ray som nemal napísal som zo srandy ked tak napríklad hrač zoyer to tiež napisal a nikto nič mam aj screen, a to givovanie je dobra hlupost ban si mi dal zato že sme sa pohadali a jedine čo som obchádzal bol mute ked si mi dal som išiel na ine meno a ked si nam už zničil celu resku tak znič aj tu arenu, a navyše give ? ja som nikdy nikomu nič nedal ukažmi svedka ktormu som niečo dal

Bujak
14-10-14, 20:26
x-ray som napisal ako dodatok. Neviem ci si ho mal. Napisal som to co si napisal ty. Viem ze to bolo zo srandy, ale mohol som to pochopit ako priznanie :P :O Ja som sa s tebov nehadal. Prisiel som na server si zahrat a zacal si mi tam spamovat ze som koko* a podobne hluposti. A Ako vies ze som vyregenoroval cast resky?? Vyregeneroval som ju lebo bola zbytocne velka a tvorena s gm. Nic podstatne az na 2 budovy tam nebolo. Sklad je tam kde si ho mal.

Mal som ta za rozumneho cloveka,vychadzali sme spolu a dokonca som ta aj obhajoval, ale to co si potom zacal robit ma prekvapilo.

Walter_White
14-10-14, 20:39
Takže jedine čo bolo s gm tvorene bol vrtulnik a vnutro reštauracie nič ine . A že je to prečo som videl v škole cez dynampau. Jedine začo si mi dal ban bolo mute a nadavky zato perma ??? šak ked to tak chceš, ale šak kludne serem aj na taky server tak či tak sa postaram aby ta arena zmizla prečm kedže si nam dal preč zvyšok resky...

Bujak
15-10-14, 14:01
Rozhodol som sa ze ti dam poslednu sancu. Cast rezidencie si mal zregenerovanu to je pizza a ta veza. Suroviny ktore si tam pouzil mas ciastocne v sklade pri arene. Nejake ti potom este dam. UB dostanes dnes alebo zajtra. Este nieco preverime.

ZeMi7
21-10-14, 11:16
Měl by ses moct připojit. Pokud by byl nějaký problém, tak mi napiš PM.

LOCK