PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Bujak - je toho vela viac v texte



Walter_White
15-10-14, 19:29
Zdravím

Takže chcel by som podať sťažnosť na administrátora Bujaka, je tu par veci kore by mal vyšší orgán vedieť. Takže začalo to tým že teraz už bývalý admin FrontNoize mi dal na meno Walter_White gm chvilu som tak hral až nadišiel deň keď mi ho bujak vypol najprv som to bral pohode ale raz som prišiel na server a pustil som sa doňho (moja chyba) začal som hovoriť že staviam mesto pre hráčov a on povedal že to nejde keď som napísal že Knox dal frontovi gm na výstavbu mesta nemal ani čo napísať a tak som písal nadávky a tak mi udelil mute, išiel som na druhe meno kde som písal ďalej a neprešlo ani 5 minút a dal mi perma BAN za mute/nadávky. A keď som tak o tyžden neskôr pozeral v škole dynamapu tak cele mesto ktoré som budoval mi rollbackol , mohol si to dovliť ? Tvrdil mi že to bolo stavene s gm no nie, jediná vec ktorá bol s gm bol vrtuľník nad budovou a interiér reštauracie, keď som to riešil tu na fóre tak moju tému vymazal. Prosím o spravodlivosť. Ďakujem


S pozdravom Walter_White

ZeMi7
15-10-14, 21:16
Všechno co udělal bylo správně.

Jinak si pěknej zmetek podle mě. Žádáš o UB, který ti ani nechtěl dát, ale já jsem mu napsal ať ti dá ještě poslední šanci.
Místo toho, aby jsi držel jazyk za zuby a potichu přihlížel a nesnažil se na sebe příliš upozornit, tak založíš stížnost.



Stížnost neoprávněná podle mě.




Jinak nevím co si tu řešil. Navíc Bujak ti nic nesmazal, protože na to nemá pravomoce.
Nehledě na to, že žádná žádost nebyla tebou vytvořena, takže ještě lžeš.

Walter_White
15-10-14, 22:05
Nehovorim že som vytovril stiažnosť ale temu v dotazoch a ked som to tam rozoberal tak ptm to zmizlo ved sa sám pozri

AlternativníPravda
15-10-14, 22:17
Zdravím

Takže chcel by som podať sťažnosť na administrátora Bujaka, je tu par veci kore by mal vyšší orgán vedieť. Takže začalo to tým že teraz už bývalý admin FrontNoize mi dal na meno Walter_White gm chvilu som tak hral až nadišiel deň keď mi ho bujak vypol najprv som to bral pohode ale raz som prišiel na server a pustil som sa doňho (moja chyba) začal som hovoriť že staviam mesto pre hráčov a on povedal že to nejde keď som napísal že Knox dal frontovi gm na výstavbu mesta nemal ani čo napísať a tak som písal nadávky a tak mi udelil mute, išiel som na druhe meno kde som písal ďalej a neprešlo ani 5 minút a dal mi perma BAN za mute/nadávky. A keď som tak o tyžden neskôr pozeral v škole dynamapu tak cele mesto ktoré som budoval mi rollbackol , mohol si to dovliť ? Tvrdil mi že to bolo stavene s gm no nie, jediná vec ktorá bol s gm bol vrtuľník nad budovou a interiér reštauracie, keď som to riešil tu na fóre tak moju tému vymazal. Prosím o spravodlivosť. Ďakujem


S pozdravom Walter_White

Nevím na co si stěžuješ, první mu začneš nadávat, on ti dá mute, založíš si druhý účet (obcházíš mute, to je to samé jako kdybys obcházel ban) a znovu mu začneš nadávat. Tak on ti ban. Díky ZeMimu dostaneš unban a první co uděláš je, že tu vytáhneš něco na Bujáka. Máš být rád, že jsi dostal třetí šanci a né tu tahat na někoho špínu, které je do jisté míry překroucená. To jest k tvému chování.

A teď k tomu rollbacku - do jisté míry je to trochu moc, vymazat někomu celou resku (aspoň podle dynmapy to tak vypadá :D) a já osobně bych to asi neudělal, ale Bujak měl velké a opodstaněné podezření, že jsi stavěl s gm (což jsi i potvrdil) a nemohl zjistit (ani to nejde) co přesně si postavil, tak to rollbacknul celé. Mohl jsi mít někde ukryté chestky plné dia, ale taky nemusel. Pochybuji, že byses přiznal. Svoje pravomoce nepřekročil.

A jaké je poučení pro tebe ? Přestaň lidem nadávat a dělej to co máš. Když jsi od Fronta dostal gm na stavbu Frontknox City (=mesto pre hráčov), tak jsi měl stavět tam a né na svém písečku.

Walter_White
16-10-14, 16:50
ano ? a ked si ty dal Frontovi gm a celemu serveru rozdaval veci , to sa neriešlio a ake mohol mat tušenie tu vežu čo sme tam mali sme mali psotavane skor než arenu sme postavali prvy tyžden hrania tak ako to mohlo byt z gm ale arenu ? tu nevymazal vobec lebo je to pre prospech ostatnych

mc-kiko
16-10-14, 17:39
no takže takto.. ten sklad ozaj existuje ale nevytvoril ho walter.. ja som sem tam hrával na jeho účte ked on momentálne nemohol a o sklade som mu povedal ale neukazal kde je.. walter za nič nemôže tak by sme sa mohli dohodnuť že by som vám ukázal kde ten sklad je a vratili by ste spať rezku gfg.. tam vám presne aj ukážem čo bolo postavené s GM.. ide len o to že ste zbytočne zničili rezku na ktorej sme makali len aby slúžila pre hráčov na serveri.. keby sa dalo tak aspon povolte hrať walterovi na inom účte alebo mu dajte unban a beriem to vlastnú zodpovednosť že ked niečo spraví alebo bude obchádzať bany tak vám to osobne nahlásim a môžte dať perma mne.. myslím že ja v tom mám viac risku ked je aréna postavená na moje meno.. díky moc hoši ;)

AlternativníPravda
16-10-14, 17:48
ano ? a ked si ty dal Frontovi gm a celemu serveru rozdaval veci , to sa neriešlio a ake mohol mat tušenie tu vežu čo sme tam mali sme mali psotavane skor než arenu sme postavali prvy tyžden hrania tak ako to mohlo byt z gm ale arenu ? tu nevymazal vobec lebo je to pre prospech ostatnych

Aale taky se to řešilo, měl s tím hodně problémů a ty přerostly až k odebrání práv. Jinak se domluv z Bujak jestli by to šlo rollbacknout zpět

Bujak
16-10-14, 22:44
Ako som uz pisal. Rozhodol som sa ze Walterovy dam UB. Rollback asi nie lebo to bolo davnejsie. 1-2 tyzdne. Mozem ti maximalne pomôct to postavit spät. Nejake suroviny mas v cheastkach a ine ti dam. Preco som neznicil celu resku? Dal som prec iba cast lebo ked som pozeral tak to bolo stavane z gm. Trosku som sa unahlil a budes sa snazit ti pomôct pri stavani.

KeYo
16-10-14, 22:50
tak on si obide ban.. nadava ti.. este ta znemozni na forku ked dostane UB.. a ty mu este ides pomahat.. ten chalan si z vas robi peknu velku pi*u :).. pamatam sa ked som MC hraval ja.. s nim boli dost rpoblemy.. furt niecim provokoval.. myslim ze ten ban si zasluzil uz len tou jeho debilitou.. a to ze si mu dal unban bolo uz len tvoje dobro.. a este mu ides pomahat stavat.. tak to je ppci

Bujak
17-10-14, 13:27
tak on si obide ban.. nadava ti.. este ta znemozni na forku ked dostane UB.. a ty mu este ides pomahat.. ten chalan si z vas robi peknu velku pi*u :).. pamatam sa ked som MC hraval ja.. s nim boli dost rpoblemy.. furt niecim provokoval.. myslim ze ten ban si zasluzil uz len tou jeho debilitou.. a to ze si mu dal unban bolo uz len tvoje dobro.. a este mu ides pomahat stavat.. tak to je ppci

Njn som dobra dusa. :) Ale mam pokazeny PC tak toho vela neurobim.

Walter_White
17-10-14, 16:11
keyo a tebe o čo ide ? ja som ban neobišiel ani raz a UB kedy som preboha ja dostal ub otvtedy jak mi dal ban som tam nebol lebo mam ban tak kde bereš taketo veci ? mna najviac naštvalo že nam rollbackol ten zvyšok resky na základe podozrenia ved jak sme mohly mat vežu postavanu z gm ked to bola prva stavba ked som začal hravať ? Ani bujak vtedy nebol admin tak nechapem jak to mohlo byt stavane z gm a pokial ide o ten ostatok tak som tam mal velku budovu s ktorej bola postavana len mala časť s gm ktoru som mohol pekne zničiť a pokial ide o UB nikdo som onho nežiadal len za jedno obidanie mute a par nadavok sami zdalo byt perma dost prisne a mojim cielom (pokial už si tam nezahram) je zničiť aj moje stavby somnou a na mysli mam tu arenu, ked je preč aj zvyšok

Bujak
17-10-14, 16:28
On hovoril o tom ze obchadzenie mute je to iste ako obchadzanie banu. A tu arenu ked sa nemylim si staval pre server tak to ostane majetkom servera. A Adminom budem uz rok a bol som vtedy admin ked si to staval.

Walter_White
17-10-14, 17:20
nenapisal že toje ako ale napisal "on si obide ban" a arenu som staval pre server ??? aaa jak zrazu hlavne ked som staval mesto pre server tak som ho rollbackol tak neviem kde berieš taketo sprostosti a čo keď ti poviem že arena je stavana z gm , a material je darovany tiež ? takže pekne rollback

ZeMi7
17-10-14, 18:05
Arenu si stavěl s Knoxíkem. Sebral sem ti GM. Ty si pičoval co dělám, že ti GM dal Knox, že ti to dal, protože to není pro tvé účely, ale že to má být server budova.
To samé mi Knox připomněl i následující den.


Pokud s tím máš takový problém, tak arénu můžu smazat.

Walter_White
17-10-14, 19:09
Prosííím ?? knox mi nedal nikdy GM my sme spolu nikdy dobre nevychadzali ale najviac ma dostalo to s tu arenu knox sa za cely čas ani len neuakzal pochybujem že vedel že stavam arenu nikdy mi ani len nenapisal nič o nej a nie že pomahal

ZeMi7
17-10-14, 20:14
Tak si to možná pletu ale vím, že někdo ti tam pomáhal, možná to nebyl Knox.

Bujak
17-10-14, 23:07
nenapisal že toje ako ale napisal "on si obide ban" a arenu som staval pre server ??? aaa jak zrazu hlavne ked som staval mesto pre server tak som ho rollbackol tak neviem kde berieš taketo sprostosti a čo keď ti poviem že arena je stavana z gm , a material je darovany tiež ? takže pekne rollback

Vies co?? Aby si bol rad ze mas UB tak tu vyskakujes. Raz nato doplatis.

Walter_White
18-10-14, 11:33
Zemi tak ty si to pleteš teda dobre ale naozaj moc a bujak ja vobec neviem o čom točíš ked ja žiaden ub nemam jediny rat som dostal ban a otvtedy som ub nemal vobec

Bujak
18-10-14, 12:18
Vcera som ti dal UB.

Walter_White
18-10-14, 12:58
jak si mi mohol dať včera ub ked som sa skušal pripajať tak isto ako aj dnes a stale pisalo že mam ban

ZeMi7
18-10-14, 13:06
Chyba banlistu. Během dneška se na to podívám.

KeYo
18-10-14, 13:18
Nevďačný idiot ktorý by na MC a ani tu na forku už nemal ćo robiť.. moj názor..:)

Walter_White
18-10-14, 14:16
Nevďačny ? sa nepodlizuj ty socka jak by si reagoval nato keby ti niekto zmaže celu velkú resku na základe tušenia

KeYo
18-10-14, 14:19
ja nemam za potrebne sa podlizovat :) aj tak mas mat ban cize ti to moze byt jedno

Bujak
18-10-14, 17:41
Nevďačny ? sa nepodlizuj ty socka jak by si reagoval nato keby ti niekto zmaže celu velkú resku na základe tušenia

Tusenie to nebolo a nie je to cela reska. Mal si smolu ze tam kde som pozeral bolo GM.

Walter_White
18-10-14, 21:34
a ktorú časť si presne pozeral ?

ZeMi7
18-10-14, 22:12
Stížnost se už řešila. A nic víc k řešení tu není.


Zkus, jestli ti už jde napojit do hry.

ZeMi7
19-10-14, 00:33
Ok stížnost vyřešena. Můžeš být rád za ty suroviny.
Do žádosti o UB napiš, jestli ti už jde připojit.


LOCK