PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva na knife serveru



Majkulka
15-11-11, 19:57
Zdravím adminy, ale i především hráče, chtěl bych zažádat o práva na knife serveru.
Adminem chci být proto, protože mne už unavují neustálí blokeři jak v 1hp mapách, tak v 35hp mapách. Mám dostatek skušeností S Amx, už jsem adminoval na některých serverech.
Na serveu hraji už více jak měsíc a jsem tam co každý druhý den.
Steam jsem koupil před nedávnem mám na něm nahráno 98hodin, ale hráči mě už dávno znají ještě jak jsem tam hrál na non-steamu.
Ve hře mně určitě znájí pod jménem Knife*[Pr0]*.
Je mi rozhodně více než-li 14 let jestli vás to až tak zajímá mohl bych vám to později napsat na steamu.
STEAM ID: STEAM_0:0:45260242
Acc: danand30

Zda-li je toto téma nedostačující nebo je v něm málo informací tak jej ignorujte. :bye:

Ciper
15-11-11, 20:00
Tak tu neblud okolo horké kaše a řekni věk nie?
Asi ne

shrkn
15-11-11, 20:00
Nevim co vás pořád táhne na ty knife servery...

Pikii :D
15-11-11, 20:03
Ja ho dobre poznám dene tam hrám 3hod minimálne,ale poslednú dobu ťa tam moc nevídam.

ParaKnock
15-11-11, 20:09
Poznám ta (možno ty mna ne) si tam často .. videť že to aj hrať vieš neviem čo mám ešte napísat :D som ZA ANO

Majkulka
15-11-11, 20:12
Ano, nemůžeš mě tam moc vídat, poněvadž hraju sem tam pod jiným jménem, jestli tě zajímá pod jakýma, tak při hře stiskni Tabulator[Tab] a mrkni na dobré scóre.

ParaKnock
15-11-11, 20:13
:D áno , to meno nepoznám :)

apach29
15-11-11, 20:13
Ano, nemůžeš mě tam moc vídat, poněvadž hraju sem tam pod jiným jménem, jestli tě zajímá pod jakýma, tak při hře stiskni Tabulator[Tab] a mrkni na dobré scóre.
Samochvala smrdi. To te doma nenaucili?

Pikii :D
15-11-11, 20:15
Ale nejde o score alebo rank,ale o to ako by si to zvládal.

ParaKnock
15-11-11, 20:16
Piki ani oto nejde :D
Ide o FUN!

Majkulka
15-11-11, 20:18
Ano, ale jen jsem mu nejjednodušším způsobem vysvětlil jak mě při hře najde, když tam zrovna nejsem. :)
Být na classicu adminem je dřina už jsem to zažil, dlouhé hodiny spectování 1-vícé hráčů při čemž si za den skoro nezahraješ na knifu serveru stači je napomenout hráče, když např. bude blokovat a když neuposlechne, tak už je to jeho věc. :)

Pikii :D
15-11-11, 20:20
Nechem tu písat ako cez "CHAT" ok ked si len hráč hraj FUN ale admin FUN? Tam je aj zodpovednosť.

dtr
15-11-11, 20:24
Na GS má žádost kde má 17.5 let. Na nějakým v-gaming má 18.5 a tady nám radši ani neřekne kolik.

snowrider
15-11-11, 20:27
Určite nie, kopíruješ NICK ozajstnému Knife PRO a kazíš mu tam reputáciu.
Podla toho ako sa správaš typujem že máš tak 12 maximálne 14 rokov.
Zokapujem ešte raz za mňa NIE.

Majkulka
15-11-11, 20:29
v-gaming ? ano je pravda že mam 17 na gs me vybiral KOFOLA a pri pohovoru jsem odmitnul ale na v-gamingu jsem snad ani nebyl prosím předlož zde přesný odkaz.

Majkulka
15-11-11, 20:32
Ano je mi 17 na gs me vybiral kofola ale pri pohovoru jsem odmitnul. a na v-gamingu jsem jeste ani nepachl takže bych rad videl link.

Majkulka
15-11-11, 20:34
Ano je mi 17 na gs me vybiral kofola ale pri pohovoru jsem odmitnul a na v-gaming jsem jeste ani nepachnul takze predloz link dekuji.

AnnoyingGreg
15-11-11, 20:34
Tak toto je dámy a pánové krásný příklad arogance v sedle. Přijede na bílém koni..věk vám přece neřeknu smradi..je přece podle skore naprosto jasný s kým tu máte čest. Čichám, čichám Paradoxův syndrom.

EDIT: NE, z knife tě sice znám.. ale na foru mi těch 10 příspěvků o tobě fakt nic neřekne.

dtr
15-11-11, 20:35
v-gaming ? ano je pravda že mam 17 na gs me vybiral KOFOLA a pri pohovoru jsem odmitnul ale na v-gamingu jsem snad ani nebyl prosím předlož zde přesný odkaz.

Vypsal mě to strýček gůgl. Jinak jsem v chat loggu našel jen toto:
00:02:30 <STEAM_0:0:45260242><109.224.64.229> batsards? : jzs zmente mapu...

Jak dlouho tady hraješ ?

Majkulka
15-11-11, 20:37
Tady asi 6měsícu možná víc nevím fakt to denooddeně nepočítám.

dtr
15-11-11, 20:44
Ják už řekl greg, smrdí tu ego. Přesto ti dám své pro, protože na knife je teď admin třeba.

Majkulka
15-11-11, 20:50
Zda-li mi nevěříte že mi je opravdu 17 :D což mě zaskočilo... Tak ať si semnou někdo schopný promluví přez Skype, TeamSpeak či já už nevím co.
Anonyinggreg věk jsem neřekl jen protože chce každy na knife serveru slyšet muj věk nevím proč tak jsem ho tu nechtěl psat, bohužel někteří lidé nepochopí podstatu věci, tím to neber jako urážku je to jen argument proti argumentu.

AnnoyingGreg
15-11-11, 20:56
Dělal jsem zástupce admina na obdobném portálu od třinácti let. Takže jsem to vážně nepochopil. Nejsem zvyklej zatajovat svůj věk..a proto se mi to zdá příliš arogantní jak jsi to podal. Pokud máš na svůj věk něco v hlavě, což předopkládám podle přihlášky že asi jo, tak ti dojde, že pokud ti je už patnáct..nemá věk na tvojí úspěšnou žádost prakticky vliv.

MARTiii
15-11-11, 21:09
...

rad se prevlekas za zeny?

Majkulka
15-11-11, 21:13
Víš i kdybych tu napsal svůj věk jako že už se stalo, tak byste to stejně museli bádat a dávat mi otázky v různých hádánkách nebo mě něak pokusit znervóznit či rozčílit jestli mi není tlk. a tlk. let
Pamatuji si jak jsem hrál na jednom serveru že: jeden hráč se ptal druhého klk je muj let ten odpovedel a ostatni mu stejne neverili, tak proč se jej potom ptal?
Někdy to nemá smysl odpovídat na otázku stačí jen ignorovat nebo složitě potvrdit ale čeho bychom potom dosáhli?
Nemusíte nikdo odpovídat na otázky.

Majkulka
15-11-11, 21:16
MArtii "Nerozumím"...

Majkulka
15-11-11, 21:50
Nechápu :) ve hře se obvykle hraje, víš tam není co zkazit, ale tady se to snažím docela ztručnit. Ano a na Valve také hraju, :) protože když přijdu se steamem tak mi moc lidi nevěří, že jsem pravý Knife, protože od kdy ma Knife pro steam vždycky jsem ho viděl hrát na ns tak proto jestli jsi myslela tohle. :)

AnnoyingGreg
15-11-11, 23:59
Víš i kdybych tu napsal svůj věk jako že už se stalo, tak byste to stejně museli bádat a dávat mi otázky v různých hádánkách nebo mě něak pokusit znervóznit či rozčílit jestli mi není tlk. a tlk. let
Pamatuji si jak jsem hrál na jednom serveru že: jeden hráč se ptal druhého klk je muj let ten odpovedel a ostatni mu stejne neverili, tak proč se jej potom ptal?
Někdy to nemá smysl odpovídat na otázku stačí jen ignorovat nebo složitě potvrdit ale čeho bychom potom dosáhli?
Nemusíte nikdo odpovídat na otázky.
Tohle vážně nechápu. Jsme si věkově dost blízko a nikdo mi tady nedával žádné hloupé otázky a ani se mě nesnažil rozčílit. (to dělají někteří blboni až dnes) Tady seš na seriozním foru. A pokud forum navštěvuješ, jistě víš koho slovo tu ostatní hráči považují za přínosné a kdo je naprostý outsider. Děláš, jako kdyby tu admini museli skládat nějaký test odvahy. To je vtipný..

chmod a+x /bin/laden
16-11-11, 01:26
Za prvé - na knife nechodím, hráče neznám, nevím, jestli je na knife potřeba další admin a jestli se tam pořád vláčkuje. Vyjadřuju se pouze k žádosti o admin práva, nikoliv k hráčským kvalitám či k těm sebevědomým plkům o pár příspěvků výš.

Za druhé:

Mám dostatek skušeností S Amx, už jsem adminoval na některých serverech.

Na serveu hraji už více jak měsíc a jsem tam co každý druhý den.

Je mi rozhodně více než-li 14 let jestli vás to až tak zajímá mohl bych vám to později napsat na steamu.
Takové tajnosti pro nic, to i jako admin budeš psát reasony morzeovkou? Já myslím, že tu něco smrdí (a teď nemyslím samochválu), mám niterný pocit, že mlží, aby na něj něco neprasklo. Proč s námi nejedná na rovinu?

Za třetí:

Zda-li je toto téma nedostačující nebo je v něm málo informací tak jej ignorujte. :bye:
To je dost zbabělé, předem se vyhýbat negativním reakcím, nemyslíš?

Majkulka
16-11-11, 16:15
No... řeknu to takhle na knife serveru nejsou žádné výhody :) no... jedině že můžeš na server i když je tam plno tzn. že tu nejsem kvůli výhodám ale jen chci obětovat svůj volný čas pomoci na knife serveru adminováním a jestli pro vás nejsem dostačující tak už opravdu nevím koho by jste potřebovali :)

tronix.
19-11-11, 18:47
ale snowrider nevíš viď třeba toje on.. ;)

snowrider
20-11-11, 16:01
ale snowrider nevíš viď třeba toje on.. ;)

Ozajstný PRO sa nespráva ako on, každého nazýva ,,LAMOU´´ aj za to, že ho zabijú (dajú mu KILL) spredu.
Ozajstný KNIFE PRO má MUTE na každého hráča, a ich štýl hry je odlišný.

:D Dal Ta Bhoper:D
20-11-11, 16:55
Som Proti

r1ver
20-11-11, 19:43
Ozajstný PRO sa nespráva ako on, každého nazýva ,,LAMOU´´ aj za to, že ho zabijú (dajú mu KILL) spredu.
Ozajstný KNIFE PRO má MUTE na každého hráča, a ich štýl hry je odlišný.

A podle toho tvrdíš, že to není pravý Knife Pro? Haha. Ho ani neznáš a hned píšeš, že to není on. Radši si to ověř, než napíšeš nějaký nesmysly. Jinak je to pravý Knife Pro..

K žádosti; Knife Pro je na serveru velmi známý mezi hráči a hraje tam dlouho. Je to klidný, neproblémový hráč. Nikdy jsem ho neviděl, že by nadával a "brečel". Já ho znám takhle, nemám s ním nějaké problémy..

snowrider
20-11-11, 19:53
A podle toho tvrdíš, že to není pravý Knife Pro? Haha. Ho ani neznáš a hned píšeš, že to není on. Radši si to ověř, než napíšeš nějaký nesmysly. Jinak je to pravý Knife Pro..

K žádosti; Knife Pro je na serveru velmi známý mezi hráči a hraje tam dlouho. Je to klidný, neproblémový hráč. Nikdy jsem ho neviděl, že by nadával a "brečel". Já ho znám takhle, nemám s ním nějaké problémy..

Ja píšem nezmysli?
Na KNIFE PRO mam kontakt, ak si myslíš že tento človek je KNIFE PRO tak si na omyle.

Love or Hate
20-11-11, 19:57
Knife hrajes dobre to se musi uznat a blokeri me taky nekdy stvou. ja davam tak 0,75 ano:D

tronix.
20-11-11, 22:31
tak rider asi máš teda pravdu :D

r1ver
23-11-11, 00:39
Ja píšem nezmysli?
Na KNIFE PRO mam kontakt, ak si myslíš že tento človek je KNIFE PRO tak si na omyle.

Když máš na něho kontakt, tak se ho zeptej :). Pak se mi neomlouvej, že jsem měl pravdu.. Víš velký kulový a rozhlašuješ nesmysly jako, že to není pravý Knife Pro..

zyx
26-11-11, 00:55
Zdarec, jestli nevadí, tak bych se také rád vyjádřil.

Na knife serveru je naprostá potřeba aktivního admina. Nechci se nijak dotknout současných adminů na knife serveru, ale jejich aktivita je téměř nulová. Byť přijdou na server na 5 minut, napíšou pár upozornění o zákazu blokování (mezitím se blokuje dál) a pak odejdou, ale to přeci nestačí! (Nemluvím konkrétně o někom, proto množné číslo) Mít pořádného admina, který by banoval to, co měl, tak je 3/4 hráčů zabanována.
A protože se Vám tu nabízí jeden z aktivnějších hráčů na serveru, tak ho radši zkritizujete a máte kecy. ;)

Jinak Snowridere, Knife hraje na jednom steamID a dvou nonsteamID :)

snowrider
26-11-11, 06:57
Veď práve to, KNIFE PRO mám na Steame, a nikdy keď vidím hrať KNIFE PRO, tak mi to neukáže že bi bol Online, a vôbec KNIFE PRO hráva skoro stále Ligu.
Na Kotolňu si nájde čas tak 4 krát za týždeň a aj to sa zdrží jednu mapu.
Ďalej mi nesedí ani ten vek, pretože KNIFE PRO ma 25 rokov ;-).

Edit:

Je mi rozhodně více než-li 14 let jestli vás to až tak zajímá mohl bych vám to později napsat na steamu.

Nechcem špekulovať ale mne sa zdá že to napísal preto pretože sám nevedel koľko rokov má KNIFE PRO, mňa si nepresvedčil.
Ak si vážne KNIFE PRO ospravedlňujem sa ti, ale chcem ti povedať že si sa zo dňa na deň zhoršil tak o polovicu :-).

Tino
26-11-11, 11:28
Určite pro,na knife si dosť často a vieš zachovať chladnú hlavu.
btw:Je to pravý knife pro.

1488.6
26-11-11, 11:55
super aspoň další funny žádost;) :DD

1. Herní nick: Knife[mAstEr*]*
2. Steam Login: danand30
3. Steam ID: STEAM_0:0:45260242
4. Věk: 17
5. Aktivita na serveru: každý druhý den 3 hodiny.
6. Jak dlouho hraji CS: 4,5-6 let (Přesnější odpověd nevím nikdy jsem nad tym nepřemýšlel).
7. Proč právě já: Jsem skušený hráč, jak v AMX, tak ve hře.

1. Herní nick: Gigi
2. Steam Login: Gigi30
3. Steam ID: STEAM_0:0:45260242
4. Věk: 18
5. Aktivita na serveru: Aktivní
6. Jak dlouho hraji CS: 4,5-6 let (Přesnější odpověd nevím nikdy jsem nad tym nepřemýšlela).
7. Proč právě já: Jsem skušený hráč, jak v AMX, tak ve hře.

Tak jak nám vysvětlíš svůj věk? Když tamty tvoje žádosti jsou si podobny až stejny:p

snowrider
26-11-11, 12:07
v-gaming ? ano je pravda že mam 17 na gs me vybiral KOFOLA a pri pohovoru jsem odmitnul ale na v-gamingu jsem snad ani nebyl prosím předlož zde přesný odkaz.

http://gamesites.cz/profil/zobrazit/4889-knife
http://www.gamesites.cz/counter-strike-1-6/Forum/post/639-nabor-adminu-na-knife-server-1-2-3?page=2
http://www.v-gaming.eu/forum/viewthread.php?thread_id=363

Stačí?

Edit: Viem prečo si nejednal na rovinu, mne to ukazuje že na tej prvej žiadosti si mal 18, a zrazu si mladší o pol roka? Na servery píšeš že máš 15, rozhodni sa už!
Stačí si prečítať komentáre k tvojej žiadosti na v-gaming:

pride na web žiada prava. priede na server zapne si nonsteam potom WH a chce odomna prava a vravi že ma steam.,.aje to normalne? a ešte nieje to dievča...čiže klamstvami len tak hiiiri..inde o neho nemali zaujem a tu sa prišiel vyplakať.

klamať vieš a nadavať taktiež..&lock. stači si dať do gogle a viem že si chlap.alebo chlapec 17r s iq ako radiator...

Som zakomplexovaný debil. By Gigina/Majkulka.
Asi to tak naozaj je, keď si to priznáš.

Z toho čo som vyčítal mi prišlo že si cheater, a klamár.
Kotolňa tu cheaterov v Admin Teame nechce, bohvie či tu nemáš nejaký ban na Ns ;-).
Za mňa NIE.


PS: Rád sa vydávaš za ženy/ dievčatá?