PDA

Zobrazit normální verzi : Jiné mapy než nabízíte



fearone
27-10-14, 13:02
Ahoj,

hraje nás dycky málo a chtělůi bychom hrát klasické malé mapy co si pamaztujeme z dřívějška. Jedná se o OPEN_OFFICE nebo klasický MANSION Co mohu kde udělat, aby tyhle mapy byly v nabídce a nebo šly prostě hrát? Jde to? nějaké tipy? Moc děkujem

hofy
27-10-14, 13:34
Ahoj, pokud je vás málo a všichni byste chtěli hrát nějakou konkrétní mapu, kterou nejde nominovat, tak se stačí obrátit na nějakého admina.
Pokud napíšeš název mapy do chatu, napíše ti to nějakou reakci?

fearone
28-10-14, 13:10
Píše to že nenalezeno...třeba assault jde...není v nabídce, ale napíšeš ho a jede.Ale klasický hry jako MANSION nebo OPEN_OFFICE by byly super kdyby byla možnost je hrát. Tybys to mohl nějak pořešit pomoct nám?? díky

fearone
29-10-14, 12:32
Tak admin nám napsal: na serveru je nekolik tisic map, takze nevim, na classic se urcite nic pridavat nebude......................ja teda nevím, ale v nabídce když měníme kolo jich je asi 40...rozhodně ne několik tisíc...nevím teda co už dál. Je to tak těžký borci? Dát tak klasický kola co se hrály před 14 lety?Nevím na čem ste začínali vy..ale bylo fajn si zahrát klasiky.Díky předem

hofy
29-10-14, 12:39
Tím byly asi myšleny celkově mapy pro všechny servery. Bohužel cs_openoffice ani cs_manison vůbec nejsou na serveru, takže by se musely nejdřív nahrát, aby je mohl admin ručně spustit na serveru. Ale na oficiálním maplistu pro classic jsou jenom klasické cw mapy.

Já na classicu nehraju a tyhle mapy neznám, takže ti s tím nepomůžu. Zkus se optat nějakého admina z classicu nebo Kotla, jestli by šly přidat na server a pak by se třeba mohly hrát mimo špičku, když by chtěli změnu všichni hráči.

//EDIT: Aha, pochopil jsem, že by šlo o mapy na classic..na rezervačku by to neměl být určitě problém.

fearone
29-10-14, 13:17
No my hrajeme rezervace..ne nějaký public nebo něco.Nevím zda to pomůže.Já se v tom už nevyznám.)) Máme na výběr asi 40 map..ale když se nás sejde málo..sme odkázaní na 2-3 mapy dokola..Je tam třeba MANSION NIGHT..OK..ale to je ryba..kdyby šel klasický MANSION třeba...to by byla pecka...

Bezdak
29-10-14, 18:41
Stačí napsat Kotlovi soukromou zprávu (http://csko.cz/forum/private.php?do=newpm&u=1) a on ty mapy na rezervační servery určitě přidá.