PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč měsíce - říjen/október: Nominace



Fhacker
27-10-14, 16:00
Je tady další kolo ankety.

Nominujte Hráče a admina měsíce za říjen/október

Porotu tvoří: matis, dhaaqu, Zoyer a NarutoO

Její členové se zavazují, že při hodnocení nebudou brát ohledy na osobní symapatie a jejich hodnocení bude vycházet z objektivních faktických dat a názoru dalších adminů.

V anketě můžete nominovat hráče v těchto dvou kategoriích:
- Hráč Měsíce
- Admin Měsíce


Spešl a CCH byl doposud zařazován jako hráč, protože vždy bylo více nominací na admina. Tato tendence přetrvává, takže zůstává i toto zařazení. Vytvářet další kategorii vzhledem k počtu spešlů nemá význam.


Cena pro hráče měsíce: Získá speciální černou barvu nicku na celý následující měsíc, VIP na měsíc a animovaný certifikát do podpisu.

Admin měsíce: Získá speciální barvu nicku na celý následující měsíc, VIP na měsíc a animovaný certifikát do podpisu.

Průběh ankety se bude skládat ze dvou veřejných částí. Je to toto vlákno nominace a bude následovat vlákno vyhlášení, kde podle svých možností napíšeme (porota) i krátce důvod, proč zrovna ten jeden dostal ocenění.


Pravidla nominací:

Člen fóra může v jednom měsíci nominovat jednoho admina a jednoho hráče. Není to jako v minulých kolech, kde byla možnost nominovat buď admina, nebo hráče. Ti, kdo chtějí editovat post, protože jim tato informace ušla, mohou. (Jinak jak je jednou v postu nominován hráč a admin, nemůžete editovat svojí nominaci.)
- který za tři uplynulé měsíce anketu nevyhrál (Listina adminů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21572-Listina-admin%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce), Listina hráčů měsíce (http://csko.cz/forum/showthread.php?21571-Listina-hr%C3%A1%C4%8D%C5%AF-m%C4%9Bs%C3%ADce))
- kandidaturu může získat pouze hráč, který nemá ban na fóru, ani ve hře
- kandidátem nemůže být člen poroty, protože by se jednalo o střet zájmů
- kandidaturu hráč nabývá pasivně (tzn. ať už o to stojí, nebo ne), v případě nezájmu o titul napíše do vlákna nominací, že o titul nestojí a porota ho nebude hodnotit.
- pokud porota mezi nominovanými nenajde nikoho, kdo by podle jejích členů byl hoden titulu, může sama navrhnout a vybrat vlastního kandidáta.


Pravidla, průběh nominace:

- vlákno neslouží k projevování nebo demonstraci názoru na admin team, nebo ostatní hráče.
- příspěvky, které nebudou obsahovat nominaci, ale jiný obsah nebudou schvalovány, stejně tak nebudou schvalovány příspěvky nominací do neexistujích kategorií.
- hráč nesmí nominovat sám sebe
- jakékoliv nepopsané, ale odhalené podvody mohou být vyhodnoceny moderátorem jako hrubý přestupek proti obecným pravidlům fóra a důvodem k banu na fóru a může též dojít k okamžité diskvalifikaci už nominovaného hráče.
- ovlivňování poroty jakýmkoliv způsobem se nedoporučuje především nominovaným hráčům. Naopak pokud porota bude váhat, či se bude jednat o člověka z nějakého obskurního módu, žádáme adminy toto módu o spolupráci při konzultaci.


Pravidla a podmínky by měly zůstat takto. Pokud některým bodům nerozumíte, napište mi to do PM a pokud vyhodnotím, že je to z tohoto příspěvku nepochopitelné, upravím formální stránku pravidel. Pokud uznáme za vhodné je někdy změnit, učiníme tak vždy s vyhlašováním dalších nominací. Některé důležité body si vyhrazujeme měnit v průběhu.. tak prosíme o shovívavost. Pokud máte nějaké připomínky k průběhu ankety, toto fórum k tomu neslouží. Pište soukromou zprávu přímo mě.


Nominovat admina a hráče můžete do 31. 10. do 20:00, vyhlášení bude 3. 11. během dne

J3ZUsSs*
27-10-14, 17:44
Nominujem Jerryho pretože je flejmer http://2i.sk/2i/i/544e838b/28c9b9d07db4d3a7da322306f2cf57bd/523a1c36e5.f.png

Byznis
27-10-14, 18:14
Jolo - pretoze je slapka , a aj ked ma vela praci na ulici chodi sem a sem ta nieco zabanuje a zhatuje :D

DarwiN
27-10-14, 19:11
Admin Dexter že sa stará o furien spolu s Delíkom (tiež ho nominujem ako hráča lebo je to chh)
Velmi dobre odvádzaná práca :-)

weken
27-10-14, 20:45
Nominujem matisa

- Asi najaktívnejší admin na Dm/Dm2
- Chodí na moje hlásenia
- Ma dobrý bind keď ho dá učupená lama :D


Ako hráča (chh) nominujem Bee

- Nato že je Chh krátko ma celkom dosť toho zabanovaného
- Tiež aktívny chh na Dm/Dm2
- Dá sa sním dobre popísať
- Dáva smiešne reasony :D
- Chodí na moje hlásenia
- Vie variť :D

Nakladana Okurka
27-10-14, 20:54
Jako admina nominuju Chemistryho, aktivní je, cheatery banuje :)
A jako Hráče Beeho, duvody už tu byly napsané :)

SGP_
28-10-14, 00:43
3k a Jerry
-
-
-

Bee
-
-
-

sypex
28-10-14, 02:23
Bee
- na to jakou chvíli má práva rozdál slušnej počet BANů.
- aktivní
- pohodář ;D.

UNHCZ
28-10-14, 10:47
Nominuji admina : Jola aka human
- aj když mě nemá rád zajde na hlášení
- má hodně času
- když hraju s ním gather má skill
- vždy sa nasere a odejde z TS





Nominuji hráče : Kuta
- fajn tejpek
- bez něj by si Kotelna neobešla
- poprosil mě o to abych ho navrhl
- je to skilla , vždy pomůže

Del!k98
28-10-14, 15:11
Ja bych nominoval admina Eust.
-Ked byl na furienu byl vždy frajer
-Vždy chodil na moje hlasenia
-Vždy vedel každemu pomocť
-riešil vždy všetko s chladnou hlavou

The Keox
28-10-14, 15:57
Nominuju admina Eusta.
-poradil mi v nejhorsim
-poradil vsem co se týče chování
-něco umí
-a je to pohodovej týpek,ale kdyby měl špatnou náladu nepište mu :D

Nominuji hráče Volume:
-možná pro někoho je de*il,ale pro mě je to pohodovej týpek
-sice někdy vybouchne ale hned se schladí
-má "brain"
-a co se týká JB tak se v tom orientuje jak v posteli

Emersen
28-10-14, 23:37
Nominujem ViRPa (admina)
- skill + brain
- vysoká aktivita ++
- biceps
- chodí na moje hlásenia
- ujo guardian

Nominujem KATa (hrač)
-planter
- nosič bomby

Eidam
28-10-14, 23:38
nominuju admina Virpo
-vysoká aktivita
-pravidelně chodí na hlášení
-huntí cheatery
-aktivní na foru

nominuju hráče Unihoc CZ
-smysluplné příspěvky
-skill, brain

Indian0
29-10-14, 08:15
Admin Eust.
Jeho príspevky na fóre maju hlavu aj pätu.
Pohodo chlapík.

Hráča Ress (Safe.config)
Taktiež pohodo chlapík, skillu má, a stálica Kotelni.

slender
29-10-14, 08:47
+velká aktivita na serverech a na forku
+pohár trpělivosti se rovná sudu
+obrovská práce na DR
+učí začátečníky jak hrát
+pohodář

Jedním slovem Does

Bager258
29-10-14, 14:17
Tiež nominujem Doesa...
dôvody vyššie

piratjo
29-10-14, 17:11
Zdravim. Nominujem Admina "fny"
- este som ho neokradol, ale chystam sa na to
- aktivitou si o to koleduje

d.
29-10-14, 18:57
ako admina nominujem flashiqa- pretoze sa sprava prikladne, banuje vsetko co mu poviem a je to super clovek na pokec
ako hraca nominujem ufa- da sa s nim dobre porozpravat, je plny pozitivnej energie s kazdym sa rad porozprava/poradi, ma rad ns hracov a vie dobre hrat hns :harhar:

oli221
29-10-14, 22:57
Nominujem Doesa
- stači sa pozrieť na aktivitu on snáď ani nieje offline.

kuto
01-11-14, 11:53
Navrhujem za hraca mesiaca hraca unihoc lebo je do stredne silny hrac