PDA

Zobrazit normální verzi : Admin



Oyeeeb
11-11-14, 15:19
Počujte otvorte nábor na server furien je tam malo adminov mam pocit ,že si aktvni adminovia Login a Dexter nikto iný -_-.

matis
11-11-14, 15:24
Počujte otvorte nábor na server furien je tam malo adminov mam pocit ,že si aktvni adminovia Login a Dexter nikto iný -_-.

ok

Oyeeeb
11-11-14, 16:25
Ja nehrám Furien 2 dni ,že neviem ako sa privolava admin :) A vieš čo odvec by nebolo prihodiť 2 adminov na Furien lebo aj ja by som chcel vyskusať o práva požiadať a mam pocit ,že aj ChambeR by chcel :)

Charon35
11-11-14, 18:27
http://csko.cz/forum/showthread.php?30611-Leo-(AB-obch%E1zen%ED)-gt-Cip3r-Eust&p=296225#post296225

5 postov na fóre, z toho zaujímavá žiadosť o UB.

Rail
11-11-14, 18:39
Je pravda, že na Furienu nikdo moc není.
Já vím že je tam dost Loginek a Dextera vidím někdy také.
Ale stejně Furienů je dost serverů a ohlídat se to moc dobře nedá...
Tak máš aspoň o důvod víc točit a dávat je sem na Forko.
Ikdyž po tomhle:


http://csko.cz/forum/showthread.php?30611-Leo-(AB-obch%E1zen%ED)-gt-Cip3r-Eust&p=296225#post296225

5 postov na fóre, z toho zaujímavá žiadosť o UB.

Už asi práva opravdu nedostaneš..

Charon35
11-11-14, 18:42
Drvivá väčšina hlásení z furienu sú blbosti. Už na tie hlásenia rezignovala drvivá väčšina adminov, proste nikto nemá náladu behať na každé hlásenie vola, ktorý dostane 1 hedu od CT a hneď musí mať AB. Dokonca nie je neobvyklé, že hlásia SpeedHack...až potom si asi uvedomia, aký mód vlastne hrajú.

marsoun
11-11-14, 18:56
Drvivá väčšina hlásení z furienu sú blbosti. Už na tie hlásenia rezignovala drvivá väčšina adminov, proste nikto nemá náladu behať na každé hlásenie vola, ktorý dostane 1 hedu od CT a hneď musí mať AB. Dokonca nie je neobvyklé, že hlásia SpeedHack...až potom si asi uvedomia, aký mód vlastne hrajú.

amen

Oyeeeb
11-11-14, 21:48
Robte tak ako uznáte zavhodné ja chaetrov hlasim Loginovi a pár ich už aj kôli mne zabanoval ;) ale tak budem dávať aj sem dema. A inak k tej perme čo som mal ja za ab to bola minulosť tak neviťahujte sem minulosť čo bolo to bolo :))

matis
12-11-14, 06:36
Robte tak ako uznáte zavhodné ja chaetrov hlasim Loginovi a pár ich už aj kôli mne zabanoval ;) ale tak budem dávať aj sem dema. A inak k tej perme čo som mal ja za ab to bola minulosť tak neviťahujte sem minulosť čo bolo to bolo :))

tak to si zabil...:D

DarwiN
12-11-14, 07:26
Robte tak ako uznáte zavhodné ja chaetrov hlasim Loginovi a pár ich už aj kôli mne zabanoval ;) ale tak budem dávať aj sem dema. A inak k tej perme čo som mal ja za ab to bola minulosť tak neviťahujte sem minulosť čo bolo to bolo :))

Minulosť ma každý inú lenže niekto z "cheat minulosťou" sa adminom stať nemože :-)

Oyeeeb
12-11-14, 22:56
Ciper a ADIO ako ,že sa stali ? asi nikto nema pravo na zmenu ,že ? :-)

DarwiN
12-11-14, 22:59
Ciper a ADIO ako ,že sa stali ? asi nikto nema pravo na zmenu ,že ? :-)

Ciper nezapal a ty máš od adia daleko.
Alebo tak povedz že čo NÁM máš ponuknuť alebo prečo by si mal byť admin ty ? hmm?

Oyeeeb
12-11-14, 23:07
Tak ja pravidelne nahlasujem cheatrov a ,keď aj malé priestupky ale aj tak nahlasujem všetko kludne sa spýtajte Loginovi všetko jemu nahlasujem :)) a tak chcel by som aj ja vypomahať v odchyte cheatrov ale sak uvidím ja o práva požiadam a tak vy sa rozhodnete ale svoju permu fakt ľutujem a ľutujem ju dodnes :(( ale tak čo už...viac krát sa to určite nestane :))

DarwiN
12-11-14, 23:18
Otázočka...pod akým nickom hraješ ?
Už teraz ti viem povedať že ťa nevezmú, pokial sa tu zaten čas nezmenia pravidla prijmu nových adminov. A dúfam že nie ...

CMBR
12-11-14, 23:34
Otázočka...pod akým nickom hraješ ?
Už teraz ti viem povedať že ťa nevezmú, pokial sa tu zaten čas nezmenia pravidla prijmu nových adminov. A dúfam že nie ...

Leo'
Dwarf^^
Pod timhle by měl hrát.

DarwiN
13-11-14, 00:46
Leo'
Dwarf^^
Pod timhle by měl hrát.

No aha viem kto, večný skajlor s pestrým slovníkom

Oyeeeb
13-11-14, 07:23
no hej ale uz len na Dwarf^^ nevadi ale budem nahlasovat aspon cheatrov:)

Novic
03-12-14, 21:40
Ak treba Admina hlásim sa. Výhodou je moja Každodenná aktivita, sebaovládanie :) a komunikatívnosť. Za moje obdobie hrania 1 BAN za "podobné meno v hre" na 2 hod.
Momentálne hrám za Meno "Novic"
Aktivita 100% , na všetkých serveroch furien.
Niečo o mňe keď tak som Slovák 19 rokov. Študujem SŠ elektorechnickú mechanik PC sietí. Pomimo školy pomáham v Net-firmách prípadne otázok z chybou obráťte sa rád sa posnažím pomôcť. Vízia do budúcna vysoká škola. A popri nej programovať podobnú FUN Games hru akou je CS 1.6. Nehrám cez steam ale mám ho ak by bol s týmto problém nainštalujem na počkanie.
Porušovanie pravidiel "Cheaterov" som zaťial na fóre nenahlasoval iba počas hrania napísal čo si myslím a poprosil o overenie.
Dôvod mojej žiadosti - za cca 3-4 hod hrania sa stretnem na serveri 1-2 krát s adminom. Hra patrí k tomu a preto sa nedá všetko odsledovať. Preto chcem pomôcť tímu Kotelna.
Za odpovede nech sú akékoľvek ďakujem

Zoyer
03-12-14, 21:50
Žádosti o práva na serveru - nábor uzavřen (http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?45-%C5%BD%C3%A1dosti-o-pr%C3%A1va-na-serveru-n%C3%A1bor-uzav%C5%99en)
Než sem napíšete žádost o práva, přečtěte si pravidla žádostí a podmínky přijetí. Momentálně je adminů dost, takže další žádosti nemůžete zakládat.




Pravidla žádostí, podmínky přijetí a informace k náboru (http://csko.cz/forum/showthread.php?954-Pravidla-%C5%BE%C3%A1dost%C3%AD-podm%C3%ADnky-p%C5%99ijet%C3%AD-a-informace-k-n%C3%A1boru-%C4%8CT%C4%9ATE!)sam jsi napsal ze vlastne polovinu bodu nesplnujes.

Novic
03-12-14, 21:59
Dakujem za odpoveď. Nepísal som to podla šablóny "pravidla žádostí" . Píšem vlastnými slovami vlastnou hlavou a faktami. Ešte raz ďakujem za názor.
Ak by niečo budem na "príme". Uvoľnilo sa miesto a chýbali adminovia rád pomôžem. Pretože chcem sa priučiť niečomu novému admina na Hre akou je Cs 1.6 som ešte nerobil a určite by som si to chcel vyskúšať.

professional
03-12-14, 22:19
Nábor je uzavřen 1) Admin je už nový tam jméno : ChambeR je to admin který podlemě to tam uadminuje s pár adminama neni potřena podle mě další adminy na f zatím,,,,, a když tak podle mě nemáš asi moc nahlášeno cheatrů,,, takže Cheathunter také nebudeš ,, a jak napsal Zoyer,, ze polovinu podmínek nesplnuješ takže ,,

Novic
03-12-14, 22:22
Je to fér. A pridávam na F2 Hráč menom Head shot +18 AB .. Demo môžem poslať na e-mail poprípade stačí si ho spectnúť ako mu zbraň tahá na HS vlastných hráčov

CMBR
03-12-14, 23:47
Je to fér. A pridávam na F2 Hráč menom Head shot +18 AB .. Demo môžem poslať na e-mail poprípade stačí si ho spectnúť ako mu zbraň tahá na HS vlastných hráčov

Co ho na foře nahlásit a hodit demo? :laugh:

ZeMi7
04-12-14, 00:59
Je to fér. A pridávam na F2 Hráč menom Head shot +18 AB .. Demo môžem poslať na e-mail poprípade stačí si ho spectnúť ako mu zbraň tahá na HS vlastných hráčov

Jo, ty budeš dobrý admin.

DarwiN
04-12-14, 01:10
Je to fér. A pridávam na F2 Hráč menom Head shot +18 AB .. Demo môžem poslať na e-mail poprípade stačí si ho spectnúť ako mu zbraň tahá na HS vlastných hráčov

Isto máš 19rokov ?

matis
04-12-14, 08:11
Nábor je momentálne uzavretý

Lock