PDA

Zobrazit normální verzi : [20.12.] Knife turnaj - diskuze



hofy
20-11-14, 14:22
Zde je prostor pro diskuzi nebo hledání/sdružování teamů.




Související vlákna:
[20.12.] Knife turnaj 5v5 - informace k průběhu (http://csko.cz/forum/showthread.php?34145-20-12-V%E1no%26%23269%3Bn%ED-knife-turnaj-5v5)
[20.12.] Knife turnaj - přihlašování (http://csko.cz/forum/showthread.php?34138-20-12-Knife-turnaj-p%26%23345%3Bihla%9Aov%E1n%ED)

re1ease
20-11-14, 16:58
Krasa Does uprimne ty umis delat nejlepsi turnaje n1ce akorat skoda ze se nehrajou mapy, 35hp a final ka_Acer :) bomba

DelteN
20-11-14, 17:58
Lepšie by bolo keby sa hra na 100hp mapách.

hofy
20-11-14, 18:07
Krasa Does uprimne ty umis delat nejlepsi turnaje n1ce akorat skoda ze se nehrajou mapy, 35hp a final ka_Acer :) bomba
Dík, snad se turnaj vydaří. :)


Lepšie by bolo keby sa hra na 100hp mapách.
Chtěl jsem, aby si každý mohl zahrát podle své preference, takže si mapu můžou určit sami hráči (pokud se teamy neshodnou, tak podle vítěze rozehry). Nabídka map je pestrá, 2 mapy pro každý druh podle HP, tedy: 1hp, 1hp_final, 35hp, 35hp_2, aim_knives, ka_acer_2

fattalstylez w
20-11-14, 18:48
Výborný nápad, ale nebol by lepší turnaj 3v3? Prihlásilo by sa viacej tímov. Je dosť náročné sa spoľahnúť na 5 ľudí. Myslím si, že veľa tímov bude diskvalifikovaných len kvôli tomu, že 1 alebo 2 hráči z tímu neprídu...

E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..

hofy
20-11-14, 19:04
Výborný nápad, ale nebol by lepší turnaj 3v3? Prihlásilo by sa viacej tímov. Je dosť náročné sa spoľahnúť na 5 ľudí. Myslím si, že veľa tímov bude diskvalifikovaných len kvôli tomu, že 1 alebo 2 hráči z tímu neprídu...
Těžko říct, netroufám si odhadovat zájem, podle kterého by to bylo nejlepší určit. Ale je to až za měsíc, tak můžu udělat anketu na pár dní, ať si rozhodnou hráči.


E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..
Tak můžu to upravit třeba na dva roky, hm?

Zoyer
20-11-14, 19:04
E: Toto pravidlo by som trochu pozmenil: Turnaje se nemohou zúčastnit hráči, kteří mají na tomto portálu permanentní ban za cheaty (aktivní i vypršený). Jiné aktivní bany jsou tolerovány. Viem, že nechceš na turnaji žiadnych cheaterov a pod.., ale je veľa hráčov, ktorým ten perma ban vypršal už pred rokom a na kotelne už hrajú rok bez toho aby mali cheaty. Tak nevidím dôvod, prečo by sa turnaju nemohli zúčastniť..

já s tím pravidlem souhlasím tak jak je. chtěl jsem to navrhnout i do ostatních turnaj, ale nakonec jsem to neudělal. už ani nevím proč

fattalstylez w
20-11-14, 19:17
Does: myslím si, že hráči, ktorí dostali ban napríklad v júni (6) minulého roku sa mohli dosť zmeniť a uvedomiť si, že už nebudú podvádzať. Ale je to tvoj turnaj, tak rob ako myslíš.. Budete tam mať ten Váš "prístroj" na zistenie kbotu, takže demo na kbotera stačí krátke a nevidím problém v tom hned celý tím diskvalifikovať a danému hráčovi dať permu aj na kotelnu. Predsa len toto nie je classic turnaj, kde je potrebné vypisovať veľa časov na dokázanie cheatu...

re1ease
22-11-14, 03:33
fattal? nevim co narazis na doese co se tyce turnaje? nema se Does podle tebe jeste zaridit aby mohli byvali kbotery jit na turnaj? Aspon si zahrajou lidi ktery to hrajou normalne, ciste a ne jako treba ostatni sasci, tak jak nekdo mel kb a dal to na you a psal ze to neni kb, At to Does necha tak a kdyz mas stym problemy tak nekomentuj Does mel a bude mit ty nejlepsi turnaje :)

fattalstylez w
22-11-14, 13:23
Tak ty "skiller" zoberme si napríklad hráča bastard. Dostal tu pred rokom aj niečo ban za wh a teraz nemôže hrať na turnaji lebo je kboter a je jasne, že niečo zapne? Je mi jasne, že keby sme ten turnaj hrali my, tak si bez šance ale to nie je môj problém a robiť turnaj pre nejakých botov je zbytočnosť. peace

E: skopíruj mi to, kde som napísal že ten turnaj stojí za h*vno. Len by som upravil niekolko pravidiel (1)..

E2: Ked sa už snažíte urobiť knife turnaj raz za rok, tak si myslím, že by na tom turnaji mali hrať najlepší hráči (nemyslím seba)

Majkulka
22-11-14, 13:47
Myslím si, že je to nefér vůči ostatním hráčům, kteří mají statickou IP + vypršený ban za jiný mód hry, než se má hrát na turnaji.
Hráči s dynamickou IP se turnaje budou moci zúčastnit, přitom třeba mají na tomhle portálu několik banu jak aktivních, tak vyprchaných.
Př.: Já se moct turnaje zúčastnit nebudu, protože tu mám vypršený ban za WH.. Hráč s DIP tu má tucet banu a turnaje se zúčastnit může, protože to nikdo nepozná.

hofy
22-11-14, 13:50
Je mi jasne, že keby sme ten turnaj hrali my, tak si bez šance ale to nie je môj problém a robiť turnaj pre nejakých botov je zbytočnosť. peace
E2: Ked sa už snažíte urobiť knife turnaj raz za rok, tak si myslím, že by na tom turnaji mali hrať najlepší hráči (nemyslím seba)
Pokud jsou nejlepší hráči (ex)cheateři, tak je to dost smutný. Pro mě má největší váhu jakýkoli hráč, který necheatoval a jde si zahrát pro zábavu.

Upravil jsem podmínky, takže to bude nefér a subjektivní, ale neféroví hráči nemohou čekat férové jednání.
Turnaj určitě není určen pro hráče tohoto (http://www.csko.cz/bans/findex.php?player_ip=88.212.36.198) charakteru. Nevidím důvod, proč by měl hrát někdo, kdo tady používal knifebot, kzh, wallhack a ještě nedávno cheatoval na Gamesites knife turnaji.


Myslím si, že je to nefér vůči ostatním hráčům, kteří mají statickou IP + vypršený ban za jiný mód hry, než se má hrát na turnaji.
(Ex)cheater se ohání tím, co je fér a co není. Bezvadný. :D

fattalstylez w
22-11-14, 13:59
Nechápem, čo proti mne stále máš. Tie bany, ktoré som dostal za blok/vlak, developer, tak som s knifom začínal a nevedel som vôbec, čo to znamená a pod... Na kotelne od toho banu za obchádzanie hrajem už 2 measice bez toho, aby som niečo zapol alebo porušil pravidlá... Čo sa týka toho banu na gs tak som nič nezapol... Admin, ktorý ma zabanoval za ten údajný knifebot nemal žiadne demo na ktorom by bolo jasne vidieť, že používam cheaty.. Na knife si nebol dosť dlhu dobu, takže o mne nič nevieš a opýtaj sa adminov, ktorí su aspoň trochu aktívni na tom knife, že so mnou nemajú žiadny problém. Ty si myslíš, že sa človek nemôže zmeniť za rok a pol?

E: Od toho banu, čo som dostal od zyxa za kb som kb nikdy nezapol, ani nezapnem, takže tak..

hofy
22-11-14, 14:12
Nechápem, čo proti mne stále máš. Tie bany, ktoré som dostal za blok/vlak, developer, tak som s knifom začínal a nevedel som vôbec, čo to znamená a pod... Na kotelne od toho banu za obchádzanie hrajem už 2 measice bez toho, aby som niečo zapol alebo porušil pravidlá... Čo sa týka toho banu na gs tak som nič nezapol... Admin, ktorý ma zabanoval za ten údajný knifebot nemal žiadne demo na ktorom by bolo jasne vidieť, že používam cheaty.. Na knife si nebol dosť dlhu dobu, takže o mne nič nevieš a opýtaj sa adminov, ktorí su aspoň trochu aktívni na tom knife, že so mnou nemajú žiadny problém. Ty si myslíš, že sa človek nemôže zmeniť za rok a pol?

E: Od toho banu, čo som dostal od zyxa za kb som kb nikdy nezapol, ani nezapnem, takže tak..
Netuším, jak jsi na tom teď, ale rok není až tak zásadní doba. Po předchozích zkušenostech s tebou jde jen o preventivní opatření. Sorry, ale nehodlám ztrácet další čas kvůli případným komplikacím, které by mohly vzniknout. Na to už jsem po tom, co jsem s tebou řešil asi pět hodin lži, rezignoval.

fattalstylez w
22-11-14, 14:20
Problém so mnou máš už iba ty. Mal som problém aj so zyxom, s ktorým už je všetko v pohode. Len ty nevieš pochopiť, že ja už niesom ten "s3pAr#" spred roka, ktorý cheatoval a kazil hru ostatným. Chcem sa zapojiť do turnaja ako každý iný hráč... Bez cheatol a podobných sračiek. Už som viac ako rok čistý. Každý si to všimol, len ty to nechceš vidieť. Je mi ľúto to, čo som ti urobil ale to už späť zobrať nemôžem. Chcem od Teba už len poslednú šancu dokázať Ti, že som sa zmenil. Teším sa na ten turnaj a nechcem sa zúčastniť preto, aby som Ti ho pokazil...

human
22-11-14, 15:10
E: Od toho banu, čo som dostal od zyxa za kb som kb nikdy nezapol, ani nezapnem, takže tak..

Ale zapol :console:Turnaja sa nezucastnis, tak sa s tym zmier.

re1ease
22-11-14, 17:40
fattal si jebnuty nebo ho ze sebe hrajes? kdo tady psal o skillu? ten turnaj hrali my, tak si bez šance ale to nie je môj problém a robiť turnaj pre nejakých botov je zbytočnosť. a ty si myslis ze si poberes bastyho a dalsi ze si proti vam nikdo neskrtne? :D kdyz ne ja skrtne si nekdo jiny proc pronejakych botu? ti co hrajou napriklad 2,3 roky ciste tak to jsou boti? a ti co mely KB atd tak jsou skill hraci? fattal urcite jsou lepsi hraci nez vy dohromady nepisu (zrovna ja) bez komentare.

fattalstylez w
23-11-14, 10:06
Jolo: :D Kde som prosím ťa zapol?
re1: Nepíšem, že tí, ktorí mali kb sú skill hráči. Ale keď hráč mal kb pred rokom a pol a stále si o ňom myslia, že je kboter tak to je na p*ču..

re1ease
23-11-14, 20:19
fattale? ja ani nevim, jak se pise jednou kboter navzdy kboter, jeden taky byl zabanovany za kb a potom dostal ub, po 3 rokach si zas pustil kb ja se ani nedivim adminum ze nikomu neveri bohuzel jak napsal jolo budes se stym muset zmirit ja hraju 3 roky na kotelne ciste a nechci ani zkouset to zasrane kb..

fattalstylez w
24-11-14, 14:17
Ja Vás chápem, že nechcete riskovať... Ale je to dosť blbé: "Raz cheater - navždy cheater"...

ZeMi7
24-11-14, 14:31
Jolo: :D Kde som prosím ťa zapol?
re1: Nepíšem, že tí, ktorí mali kb sú skill hráči. Ale keď hráč mal kb pred rokom a pol a stále si o ňom myslia, že je kboter tak to je na p*ču..

Když někoho zavraždíš, tak budeš vrahem nadosmrti. A určitě to nepřestane platit po roce cos nikoho nezabil.

Nic ve zlym, ale vždyť sám se kouknu na ten odkaz na banlist, jestli to je normální? To, žes začínal není omluva.
Každý jednou začínal a nemá takovýto sáhodlouhý záznam. Někdy dokonce žádný.

Majkulka
24-11-14, 18:14
Myslel sem že jsou turnaje dělané od toho, aby si "každý" člověk zahrál a zjistilo se, kdo je v tom fakt dobrý, ne že si admin bude vybírat slabé teamy, aby měl nějakou šanci ten turnaj uhrát.
Na co jsou potom na každém z těch serveru admini?

re1ease
24-11-14, 18:16
Ja Vás chápem, že nechcete riskovať... Ale je to dosť blbé: "Raz cheater - navždy cheater"...
Ser me na takovou debatu...

hofy
24-11-14, 18:42
Myslel sem že jsou turnaje dělané od toho, aby si "každý" člověk zahrál a zjistilo se, kdo je v tom fakt dobrý, ne že si admin bude vybírat slabé teamy, aby měl nějakou šanci ten turnaj uhrát.
Na co jsou potom na každém z těch serveru admini?
Admini tady opravdu nejsou od toho, aby složitě a zdlouhavě dokazovali knifebot pořád těm samým, provařeným hráčům. Kdyby to dokazování fungovalo stejně jako u WH nebo AB, tak je to jiná.
Pokud by se bany nerušily po roce kvůli sdíleným IP, tak byste neměli možnost hrát ani na veřejném serveru.
Nechápu, co chceš říct těmi "slabými teamy". Já sám hrát turnaj nebudu...

PS: Nechápu, kde pořád bereš, že (ex)cheateři jsou nejlepší hráči. :o)

Majkulka
24-11-14, 21:41
Nechápu proč by zapínal kb, když by věděl že se na něj dívají admini, stejně při pochybnostech druhého teamu se ten admin bude dívat na to demo a zjišťovat "zdlouhavě" jestli má nebo nemá kb.. Já neřekl že "ex cheateři" jsou nejlepší hráči, ale občas hráč který se poučí ze svých chyb může být pravým hráčem.
► Za slabé hráče považuji ty, kteří při hře moc logicky neuvažují a do všeho se hrnou bez logiky.

hofy
25-11-14, 10:27
Nechápu proč by zapínal kb, když by věděl že se na něj dívají admini
Takových už bylo... A znovu píšu, že jde i o princip.

re1ease
25-11-14, 15:39
Pred rokem byl turnaj, a ja nenahral demo :D a kdyz ho nekdo nenahraje tak co? budes si myslet Deos ze je podezdrely? :D

human
25-11-14, 15:42
Pred rokem byl turnaj, a ja nenahral demo :D a kdyz ho nekdo nenahraje tak co? budes si myslet Deos ze je podezdrely? :D

Nie... Ten, kto nebude mat k dispozicii demo bude automaticky disfkalifikovany aj s celym teamom.

fattalstylez w
25-11-14, 17:13
Ako napísal/a Majkulka... Veď máte predsa ten váš "prístroj" na zisťovanie kb a iných cheatov.. Nechápem kto by sa pokúšal zapnúť kb, ked musí točiť demo a pritom vie, že ho bude admin spectovat ked v minulosti zapol..

E: Zemi: Toto čo si napísal je úplne niečo iné. Nemôžeš porovnávať hru so životom. Ale už ked si to napísal, tak aj ten vrah sa môže zmeniť..
Čo sa týka mojich banov tak tie dosť ľutujem ale ja ked som začínal, tak som pri hre absolútne nerozmýšľal a ani ma nenapadlo si najprv prečítať pravidlá... Vôbec som sa v csku nevyznal a nevedel som čo to, že som dostal ban vôbec znamená.. Takže som to robil stále dokola a dokola až pokial som nato neprišiel... Developer som mal v cfg, ktoré som zapínal iba preto lebo som si myslel, že budem lepší hráč, ak budem mať cfg a nevedel som ako to dať na 0.. Viem, že Vás to vôbec nezaujíma, ale zato že som použil cheaty niekedy pred rokom a pol to zas neznamená, že Vám chcem d*j*bať turnaj...

DelteN
25-11-14, 21:13
Najde sa tu niekto schopný kto by šiel do teamu?

re1ease
25-11-14, 21:50
Drsne no...super..

UnGi
25-11-14, 22:25
Normalna vec, kto mal ban za cheaty, si turnaj nezahra, to ze povies ze si uz nezapnes, to tu nikoho nezaujima

re1ease
25-11-14, 22:32
UnGi tim narazis kam? stacilo kdyz mi to napsal Jolo nemusis to psat po 2, vetsi novinku si napsat nemohl

UnGi
26-11-14, 02:17
prepac, ocividne ty si tu sef :D

fnyy
26-11-14, 21:52
Kuchnu s nekym.

IKEA
26-11-14, 22:11
Já taky

S4L1M4N
27-11-14, 19:08
Zdravím, chtěl bych se přihlásit do turanje :)

Lukysek
29-11-14, 12:40
Tak se přihlaš ne? :D

Lukysek
30-11-14, 18:55
a muzou byt 2 hraci?

hofy
30-11-14, 18:58
a muzou byt 2 hraci?
Hraje se 3v3, takže v rámci teamu musí být 3 hráči.

Lukysek
30-11-14, 19:29
aha

re1ease
30-11-14, 22:41
Burak je mi te lito...:)

Burak1
01-12-14, 09:16
Proč?

re1ease
01-12-14, 11:39
To je jedno

Bruno
02-12-14, 21:03
Neviem či to tu bolo už spominane nechce sa mi všetko čítať ale nechcete dať šancu aj hráčom ktorí dostali v minulosti permu ? Ja osobne som ochotný točiť demo (záznam) cez fraps od toho ako zapnem csko až po koniec zápasu a nasledovne to prepošlem kompatibilnej osobe, pretože rád by som sa zúčastnil :)

hofy
02-12-14, 21:21
Neviem či to tu bolo už spominane nechce sa mi všetko čítať ale nechcete dať šancu aj hráčom ktorí dostali v minulosti permu ? Ja osobne som ochotný točiť demo (záznam) cez fraps od toho ako zapnem csko až po koniec zápasu a nasledovne to prepošlem kompatibilnej osobe, pretože rád by som sa zúčastnil :)
To by šlo.

fattalstylez w
19-12-14, 15:18
Chcem sa opýtať, že ak sluggy odohrá 2 zápasy a nebude mať čas odohrať tie zvyšné dve, tak môže namiesto neho hrať pyx?

hofy
19-12-14, 15:38
Chcem sa opýtať, že ak sluggy odohrá 2 zápasy a nebude mať čas odohrať tie zvyšné dve, tak môže namiesto neho hrať pyx?
Pokud máte v teamu uvedeného náhradníka, tak kdykoli může zastoupit libovolného hráče, ovšem po výběru mapy na serveru už nelze měnit hráče pro daný zápas. Takže může.

Do zítřejších 12 hod. půjde ještě upravovat hráče/náhradníky, pak už to nepůjde a hráč s jiným steamid než je v přihlášce se na server nepřipojí.

PS: Na serveru bude základní nastavení, tedy 10 aa, je to ok?

zyx
19-12-14, 15:48
Rad3i bzch 100aa :D

hofy
19-12-14, 15:52
Mě je to jedno, jak chcete vy, ale...ty jdeš na turnaj? :D

zyx
19-12-14, 16:03
Hm nejdu ten trotl Jolo nás zrušil :D

human
19-12-14, 16:10
Ani Smith uz nechcel ist, ked to tu zbadal. Nehadz to len na mna :D

E:

Po první připomínce jsem nastavil pravidla tak, abych maximálně vyhověl oběma stranám. Následovalo odhlášení bez jakéhokoli návrhu. Těžko nějak vyhovět, když nejste přístupní alespoň minimálnímu kompromisu.

Tak sorry, ze nechceme hrat s niekym, kto tu behal pol roka s kbotom. Najprv ich chytame a potom s nimi budeme hrat turnaj, nie? Tvoj turnaj, tvoja organizacia a nic ti nevycitame ale o ucast nemame zaujem.

hofy
19-12-14, 16:24
Ani Smith uz nechcel ist, ked to tu zbadal.
Po první připomínce jsem nastavil pravidla tak, abych maximálně vyhověl oběma stranám. Následovalo odhlášení bez jakéhokoli návrhu. Těžko nějak vyhovět, když nejste přístupní alespoň minimálnímu kompromisu. Smith mi pro jistotu ani nic nenapsal, takže si nemá na co stěžovat.


Tak sorry, ze nechceme hrat s niekym, kto tu behal pol roka s kbotom. Najprv ich chytame a potom s nimi budeme hrat turnaj, nie? Tvoj turnaj, tvoja organizacia a nic ti nevycitame ale o ucast nemame zaujem.
Však v pohodě, jen zdůrazňuji, že snaha vyhovět oběma stranám tady byla, ale odezva z vaší už trochu slabší. Zúčastnit se můžou jen hráči, se kterými hrajete na public serverech. Tady navíc hrají za velmi přísných podmínkách, po turnaji se můžete podívat na celý video záznam z jeho monitoru včetně externího časování proti možnosti střihu.

fattalstylez w
19-12-14, 19:20
Určite 100aa a ešte by som zmenil to, že tím ktorý vyhraje prvé kolo má právo si zvoliť mapu, ktorá sa bude hrať.. Upravil by som to na tím, ktorý vyhraje viac z 3 kôl... Ale to je už iba maličkosť.. .-)

hofy
19-12-14, 19:38
Určite 100aa a ešte by som zmenil to, že tím ktorý vyhraje prvé kolo má právo si zvoliť mapu, ktorá sa bude hrať.. Upravil by som to na tím, ktorý vyhraje viac z 3 kôl... Ale to je už iba maličkosť.. .-)
100aa teda nastavím. 3 kola je moc, protahovalo by se to, protože na jeden zápas je 20 minut, takže bude muset stačit jedno. :D

Jinak server automaticky loguje výsledky všechny zápasy, výsledky, teamy, hráče, atd., takže nemusíte nic hlásit, budu to doplňovat přímo z logu.

fattalstylez w
19-12-14, 20:11
Môžeme mať 2 náhradníkov? Lebo stále nemám istotu či niektorí hráči prídu... -.-

hofy
19-12-14, 20:16
Počet náhradníků není omezený, ale pak by měl nastoupit jen jeden z nich (v rámci zástupu za nějakého hráče). To lze kombinovat (např. přihlášení hráči: A, B, C, náhradníci: D, E, F, zápas1: A, B, D, zápas2: B, C, D, zápas3: A, D, C, za D lze dosadit i E nebo F).

fattalstylez w
19-12-14, 21:06
2. Náhradník: Anarchy STEAM_0:1:68854487

fnyy
20-12-14, 15:49
chceme vse od hrace Busted a Bastard fraps demo hlavne

Burak1
20-12-14, 16:15
Chceme demo od hráče Nuubik, děkuji. (Ze hry proti teamu Meno netreba)

FizzyBubble
20-12-14, 17:21
Chceme demo od hráče Fl4g.

Maximus
20-12-14, 18:15
chcem demo od bastarda? :D

Fl4g
20-12-14, 18:18
Je požadováno demo od Vesmir z turnaje proti
FASHIONALLOVE

Maximus
20-12-14, 18:34
démo od Vína. dik.

hofy
20-12-14, 19:12
Prosím o demo od busted? z 19:00 (hra proti Gamesites.cz).

FizzyBubble
20-12-14, 19:14
Chceme demo od hráče Bruno.

FizzyBubble
20-12-14, 19:15
Mě by fakt hrozně zajímalo, k čemu se točily ty dema když na to každej mrdá

Já všechny dema hráčů z mého týmu poskytnu až po ukončení turnaje. V tuto chvíli by se stejně neřešily z časových důvodů.

FizzyBubble
20-12-14, 19:42
Je požadováno demo od Vesmir z turnaje proti
FASHIONALLOVE

ZDE (http://leteckaposta.cz/257628398)

fattalstylez w
20-12-14, 19:43
OOOOOOOOOOk, cheater je tu.. Does: http://leteckaposta.cz/983630182

hofy
20-12-14, 19:44
To netvrdím, jen tam byly nějaké požadavky, takže se rád podívám. Dík.

fattalstylez w
20-12-14, 19:52
A inač mohli by ste napísať z ktorých zápasov chcete videa.. Nebudem tu jebať 500gb

Fl4g
20-12-14, 20:01
Takže za 1,Skončili jsme už hrát nebudeme.. i Kdyby se mi ty dema chtěli hledat.. Tak se ještě dobře rozmyslím jestli je se upnu nebo ne.
Za 2. Fizzy demo ti neposkytnu pač jsem netočil pač jsem to prostě spletl :)
na 1Hp ti budu dávat stejnej skill jako jsem dával vám.:)

FizzyBubble
20-12-14, 20:08
Takže za 1,Skončili jsme už hrát nebudeme.. i Kdyby se mi ty dema chtěli hledat.. Tak se ještě dobře rozmyslím jestli je se upnu nebo ne.
Za 2. Fizzy demo ti neposkytnu pač jsem netočil pač jsem to prostě spletl :)
na 1Hp ti budu dávat stejnej skill jako jsem dával vám.:)

Já knife nehraju. Nemusel jsi to sem psát už jsme to řešili ale hodil jsem to sem, aby to bylo platný požádání o demo.

fattalstylez w
20-12-14, 20:10
fnyy: video - http://leteckaposta.cz/654676138
demo - http://leteckaposta.cz/224496250

re1ease
20-12-14, 20:15
Ten turnaj stal za hovno, nekdo pise aby nahravali dema a potom se dozvim ze momentalne ne od zacatku jak blbci nahravame dema koho uznávám je brunov team jinak vše stalo za starou belu nevěřím že všichni nahrávali dema, lagy atd..hnus bez komentare

hofy
20-12-14, 20:19
Ten turnaj stal za hovno, nekdo pise aby nahravali dema a potom se dozvim ze momentalne ne od zacatku jak blbci nahravame dema koho uznávám je brunov team jinak vše stalo za starou belu nevěřím že všichni nahrávali dema, lagy atd..hnus bez komentare
Nechápu co je za problém - dema stačilo nahrávat od live, tak to funguje na každém turnaji a nerozumím tomu, jaký je rozdíl v tom, jestli začneš nahrávat ve 13:55 nebo ve 14:00. Lagovat nemělo co, servery byly úplně čisté, ping taky ok a hlavně je zvláštní, že si na lagy nikdo ve hře nestěžoval (až na jednu výjimku, která měla problém s PC). Připomínky považuji za irelevantní a myslím si, že umístění mimo očekávání se dá prezentovat i jinak.

Majkulka
20-12-14, 20:28
Zde jsou mé dema, až na 1. Zápas, to se omlouvám nevěděl sem že se to musí zapnout manuálně, při těchhle pluginech se vždy dema zapínaly samy, ale mám fraps nahrávku tu dodám o něco později, protože mám hodně pomalý upload.
http://ulozto.cz/xs2S8GrR/dema-rar

fattalstylez w
20-12-14, 20:30
Ty sa ideš sťažovať re1? My sme mali zapnutý fraps, nahrávali demo...Mali sme fps 60 a ping 30... A ešte Tebe sa niečo nepáči :console:

fattalstylez w
20-12-14, 20:48
Čo sa týka tých videí tak napríklad video zo zápasu s tímom "Ok" (17:00) - video č. 1 + demo - http://leteckaposta.cz/568385201 does nám povolil vypnúť nahrávanie z dôvodu dlhého čakania na tím Ok, čiže tu je video zo zápasu - http://leteckaposta.cz/648695663

A ešte jedno video z jediného "ťažšieho" zápasu na tomto turnaji (inak všetky boli ľahšie ako hrať proti botom) proti tímu "[KO.JE.UP.NA.PI]" - http://leteckaposta.cz/269110135

FizzyBubble
20-12-14, 21:09
A ešte jedno video z jediného "ťažšieho" zápasu na tomto turnaji(inak všetky boli ľahšie ako hrať proti botom)

Miluji lidi co hrají 10 let knife a píšou jaký jsou lidi nuly ale do ostatních turnajů se nepřihlásí, protože tam by šoupali nohama a lízali zem. Profíci :mml:

fattalstylez w
20-12-14, 21:18
Takto so mnou zaobchádzali "admini" na tomto portále tak prečo im to nevrátiť.. Nebudem sa predsa prihlasovať na nejaké aim turnaje ked som nikdy aim nehral a vypadol by som hned v prvom kole.. ;) A nehrajem knife 10 rokov :DD ako niektorí tu a stále nič nevedia :DD (2)

CMBR
20-12-14, 21:21
Nebudem sa predsa prihlasovať na nejaké aim turnaje ked som nikdy aim nehral a vypadol by som hned v prvom kole.. ;)

A proč ne? Ty chceš jenom vyhrávat nebo co?
PS: Na knife i CTF sem se přihlásil s bandou z Furienu a věděli sme, že nic nedáme, ale šli sme 4fun si zahrát..

fattalstylez w
20-12-14, 21:24
Veď v pohode bratu. Ja ti to neberiem, ale ja nemám čas pri pc sedieť 10h denne.. A keby som sa chcel zabávať tak idem s "bandou" von a nie na nejaký turnaj ;)

E: Riešte už tie dema, ktoré ste tak veľmi chceli nech sa už ten turnaj uzavrie.

E2: Čo sa týka toho prístupu tak to bolo myslene na "hráčov" z gs, ktorí mali silné reči pred turnajom.. Zle som to napísal.

FizzyBubble
20-12-14, 21:52
Turnaj už je uzavřený. Můžete jít domů.

zyx
20-12-14, 22:34
Njn GS :-D

Kdo tedy vyhrál?

hofy
20-12-14, 22:38
Analýza dem a videí chvilku potrvá, klidně to můžete dodat později, ale byl bych rád, kdybyste je dodali.

Pokud nedojde k nějakému problému, tak je výsledek:




Team
Body
Umístění


http://csko.cz/d/B1JtHKxz

SenecTus
5
1.


http://csko.cz/d/iHSDgnZo

[KO.JE.UP.NA.PI]
4
2.


http://csko.cz/d/pdrgD8S8

Gamesites.cz
3
3.




kotelňáci
2
4.




FASHIONALLOVE
1
5.




Kotel POWA
0
6.


Medaile a VIP kódy rozdám, až dořešíme ta dema.

fattalstylez w
20-12-14, 22:47
Dobrý turnaj, díky does. gg

FizzyBubble
20-12-14, 22:54
Oddechový sobotní odpoledne s RANDOM týpky. Turnajů se moc neúčastním ale tenhle byl maximálně v pohodě. Eventuální příští Knifezz turnaj může počítat s mojí účastí.

fattalstylez w
20-12-14, 23:00
Ja len dúfam, že ďalší knife turnaj nebude zas o rok -.-

hofy
20-12-14, 23:08
Oddechový sobotní odpoledne s RANDOM týpky. Turnajů se moc neúčastním ale tenhle byl maximálně v pohodě. Eventuální příští Knifezz turnaj může počítat s mojí účastí.
Tak, tak, byla to pohodička, takže ještě jednou díky všem za zcela bezproblémový turnaj. Určitě by mohly být častěji, pokud to bude probíhat ve stejném duchu, tak to bude super.

Majkulka
21-12-14, 00:25
Zde je můj video zaznám z 1. zápasu
http://ulozto.cz/xE6f2m7N/film-0001-wmv

Majkulka
21-12-14, 09:40
Další video záznam z 2. zápasu, proti teamu "2 admini a debil"
http://ulozto.cz/xjukuipE/film-wmv

fnyy
21-12-14, 09:47
turnaj probihal bez problemu,velke GJ pro Doesa,ktery to zvladnul bravurne.Me jen zarazilo ze zacatku proc hraji typci co maji bany za kbotm,aimbot apod sracky,taky sem se pri zapase s nima nechoval uplne jak bych mel.(protoze mam prislovi,ktereho se drzim,jednou cheater,na vzdy cheater)Za to se omlouvam.Sli sme hrat jen tak,ale ze budeme mit 0 bodu sem necekal :) blahopreji vitezum a ahoj.

Fhacker
21-12-14, 10:18
turnaj probihal bez problemu,velke GJ pro Doesa,ktery to zvladnul bravurne.Me jen zarazilo ze zacatku proc hraji typci co maji bany za kbotm,aimbot apod sracky,taky sem se pri zapase s nima nechoval uplne jak bych mel.(protoze mam prislovi,ktereho se drzim,jednou cheater,na vzdy cheater)Za to se omlouvam.Sli sme hrat jen tak,ale ze budeme mit 0 bodu sem necekal :) blahopreji vitezum a ahoj.

Aspoň sme si zahrali :D kebyže nepadáme toľko z tých mostov tak ak niečo uhráme :D dobrý turnaj dík :)

KOFOLAzGS
21-12-14, 10:57
A pokud KOFOLA neumřel, demo nedodal dodnes.


Omlouvám se, já nejsem kapitán týmu, nečetl jsem toto téma. Demo pro tebe je zde, můžeš si vychutnat ty fragy v ducku nebo se spinem :D

http://leteckaposta.cz/479682447

Děkuji za turnaj, bylo to dobře zorganizované, chválím a těším se na další.

hofy
21-12-14, 11:21
Díky za dema a videa. Medaile jsem rozdal, jen jsem u někoho nedohledal účet na fóru, tak se prosím hlaste. VIP kódy rozešlu kapitánům během dne.

Rony777
21-12-14, 12:41
Bude ešte niekedy knife turnaj?

hofy
21-12-14, 12:46
Určitě.

re1ease
21-12-14, 13:22
Nechápu co je za problém - dema stačilo nahrávat od live, tak to funguje na každém turnaji a nerozumím tomu, jaký je rozdíl v tom, jestli začneš nahrávat ve 13:55 nebo ve 14:00. Lagovat nemělo co, servery byly úplně čisté, ping taky ok a hlavně je zvláštní, že si na lagy nikdo ve hře nestěžoval (až na jednu výjimku, která měla problém s PC). Připomínky považuji za irelevantní a myslím si, že umístění mimo očekávání se dá prezentovat i jinak.
zajimave ze muj team mel pres 60 az 50 ping i semnou

re1ease
21-12-14, 13:24
fattal ty bys mel co nejmin psat, nam to proste lagovalo nedivim se ze i Jolo nesel na ten turnaj bohuzel jsme prisli jako zalagovany team, urcite by to pro vas neskoncilo 12:2 :)

fattalstylez w
21-12-14, 13:37
To máš pravdu, keby sme sa snažili celý zápas tak to mohlo skončiť aj 12:0 ;) Ty si myslíš, že lagy si mal iba ty a nikto iný. My s bastardom sme ešte k tým menším lagom servera museli natáčať frapsom a ten zápas si kľudne môžme zopakovať s tým nemáme ani najmenší problém.. Ale serme už na tie hádky...

Majkulka
21-12-14, 15:27
Děkuji za povedený turnaj, rád sem se zúčastnil.

CMBR
21-12-14, 17:12
fattal ty bys mel co nejmin psat, nam to proste lagovalo nedivim se ze i Jolo nesel na ten turnaj bohuzel jsme prisli jako zalagovany team, urcite by to pro vas neskoncilo 12:2 :)

Před turnajem si měl slušný kecy a teď si akorát neunes prohru a jestli si myslíš, že Fraps neovlivňuje lagy (Protože tvůj tým měl evidentně jedinej lagy.), tak se pleteš.

Bruno
22-12-14, 15:22
Pletieš sa, pretože po tom ako sa dohrali skupiny a začali sa nove zapasy server kde sa hralo lagoval neviem čo za hosting ste mali ale prve 2 zapasy mal každí o 10 - 20 ping vačší a každí sa sekal a plus niektorí jedinci nahravali cez fraps takže napríklad ja s pingom 50 - 60 a fps 60 som veľke hovno mohol odohrať ;)

fattalstylez w
22-12-14, 20:15
Je pravda, že na kotelne mám ping 15 a na tých serveroch som mal 30 ale nijak sa mi to nesekalo... Každý to mal ale inak :P

re1ease
23-12-14, 13:24
fattal ja se ani trochu nedivim ze te nemusi hraci jen machrujes v pohode pristi turnaj jak bude se samozrejme prihlasim a bude uz vse jinak jen jsem to bral na lehkou vahu, mel jsem team team na 2 veci :D ale nic jim vycitavat nehodlam snazili se prijdu z jinym teamem a to bude vypadat jinak, nebudu tu psat jako vyplakavaci decko co nedosahlo ani 3 mista buhuzel jsme prisli jako lagersky team co uz jinak v pohode ja chapu ze jste meli fraps ale rozhodne jste meli lepsi ping nez mi ale jak si psal nebudem se hadat.

re1ease
23-12-14, 13:26
No vidis ja to same, lagovali mi hraci jako kdyby jsem mel zapnuty fraps + v pc zajebane viry :D ale byl to pekny zapas to uznavam :D

CMBR
23-12-14, 13:28
fattal ja se ani trochu nedivim ze te nemusi hraci jen machrujes v pohode pristi turnaj jak bude se samozrejme prihlasim a bude uz vse jinak jen jsem to bral na lehkou vahu, mel jsem team team na 2 veci :D ale nic jim vycitavat nehodlam snazili se prijdu z jinym teamem a to bude vypadat jinak, nebudu tu psat jako vyplakavaci decko co nedosahlo ani 3 mista buhuzel jsme prisli jako lagersky team co uz jinak v pohode ja chapu ze jste meli fraps ale rozhodne jste meli lepsi ping nez mi ale jak si psal nebudem se hadat.

Neumíš si přiznat porážku od lepšího týmu a ještě si takhle na příště věříš? Všechno, co tady píšeš, sou jen trapný výmluvy.

re1ease
23-12-14, 13:29
Pokud vim ja jsem si stoho delal srandu tak nevim co mas za priblble kecy, a kdyz si to nepochopil tak bohuzel nemuzu za tvoji demencii :)

CMBR
23-12-14, 13:32
Pokud vim ja jsem si stoho delal srandu tak nevim co mas za priblble kecy, a kdyz si to nepochopil tak bohuzel nemuzu za tvoji demencii :)

Není se o čem bavit, s člověkem s takovym vyjadřováním to nemá smysl. Někdy se zamysli nad tim, co píšeš, pak postni.

E.: Kdyby sis z toho dělal srandu, tak teď neřešíš nějaký "nevýhody" a nemachroval do dalšího turnaje.

zyx
23-12-14, 14:22
re1 už teď si věříš do dalšího turnaje jo :-D být tebou už nic nepíšu :-D

Majkulka
23-12-14, 18:49
fattal si jebnuty nebo ho ze sebe hrajes? kdo tady psal o skillu? ten turnaj hrali my, tak si bez šance

Skoro ste nás dali, jen to chce pojest trochu chleba a určitě příště vyhrajete.

fattalstylez w
23-12-14, 21:14
Aký máš zase problém? Dostal si 12:1 si slabý jak čaj tak choď spať a už radšej nič nepíš. Nechápem, čo sa vyhováraš na hráčov v tíme keď si bol z nich najslabší ty -.- Ale ten chleba môžeš skúsiť :D

E: Machrujem, ale som aj niečo dokázal. Ty machruješ a pritom si nedokázal nič :-)

Fhacker
23-12-14, 22:53
Riešte si to cez PM :)