PDA

Zobrazit normální verzi : Nová class KENTAUR a další připomínky k COD:MW



Aladin_MUDAFUKA
01-12-14, 15:29
Takže čaute,

v prvom rade chcem podotknúť že niektoré veci v tejto téme môžu vyznieť urážlivo a preto prosím podradných poloretardovaných botov ktorých sa to dotkne nech neodpovedajú a nech to radšej vypnú ;) PS:. Nadávkam sa nevyhýbam.

Takže :D Nová class KENTAUR je úplne odveci a olimu by som dal facku za to že sem je*e OP shity ...
Malá rada oli : rovno sem už na*eb naspäť špicla, nano, no cooldown na rakety u fs tak isto aj u itemu, sappovi +100 dmg k mínam, taktiež rovno daj nové classy zo statmy 50+ čo po smrti vybuchujú majú 2 normál míny , nášlapné míny + 4 rakety a 8 dynamitov alebo classu čo má všetky zbraňe , áno to by bolo super.

A ďalej, nechcem uraziť kotla a ľudí čo sa stýmto srali ale fakt toto čo sa za posledný rok spravilo na COD je totálna pi*ovina a keď niekto povie že sú classy vyvážené tak mi môže oblízať žaluď pretože keď mi lv 30 ss bez int dá hlavu za 160 a ja mu dám zo ss lv 128 ( full int ) hlavu za 98 tak je to trošku trápne. A nieje to len u ss pretože hocijaký lv bez itemu a akákoľvek class mi dá hocikedy kill na 3-4 rany.

JEMIEDNO čo kto povie na toto ale COD ide do hlbokých sračiek a to ja tým že ľudia , normálny ľudia s ktorými som tam hrával, odišli len kvôli tým je*lým zmenám a taktiež kvôli tomu že tam síce chodia nový ľudia ale najviac 10 ročných od ktorých nepočujem niť iné ako "aladin WH" alebo "aladin AB" ...

PS:. Tiež viem že nikto nikdy nevyhovie nikomu na 100% ale fakt toto už je moc.

Prajem pekný deň.
S pozdravom Váš nenávidený Aladin

J3ZUsSs*
01-12-14, 15:42
Pomaly chlapečku lebo ti praskne žilka.

Edit: To je v pohode z toho vyrastieš.

Aladin_MUDAFUKA
01-12-14, 15:45
Metju na trápne odpoveďe nemám čas :) A chlapečku si hovor niekomu inému dobre ? ^.o
Edit: ako vidím niekto komu sa IQ rovná s vekom niečo nepochopil :) Choď si radšej aj ďalej fajčiť zubné kefky a nefalus mi tu. :)

Rejko
01-12-14, 16:10
Tiež niesom spokojný s tými zmenami čo tam sú, tiež patrím medzi tých, čo zažili ešte napr. že FS mohlo mať raketomet, špicl a jeho granát apod.
Všetko má svoje + aj - no ja som sa už nejako s tým vyrovnal.
No keď tam pribudla obrana namiesto sily tak to bola katastrofa =D, nič v zlom, ale proste mi chýba to staré COD, i keď som si už zvykol i na toto, ale len 1 ITEM =D.
Ak si pamätám, tak tieto míny čo má kentaur, mal dáááááávno ešte sapper, akurát že nemal galila, asi len 5dní a potom to zmizlo =D.
Ďalšie -, ktoré tu chcem napísať i keď to sem nepatrí je RUSHER. To je tak na (s prepáčením) pi*u classa, že to proste tam nemá čo hľadať. Sám ho mám na 85 ale totálne ma nudí, nehrávam ho, pretože zoberte si to takto, ono to je vlastne viac class-iek dohromady: 1. Commando = kondícia, nedobehnem ho ani keby sa mám posrať a kým vytiahnem glock tak mi napálí do hlavy atómové náboje.
2. FS = dmg z brokády sa rovná rakete a môže flusnúť až 8x z tej brokády.
3. Protector = z toho má obranu aj HP
Rusher tam podľa mňa nemá miesto, totálny blud je to, očakávam kritiku od tých čo ho hrajú, to je jasné, lebo oni to nevidia keď ho sami hrajú, aký to je OP class.
Trebalo by mu aspoň jeden zo statov rapídne znížíť, podľa mňa obranu, lebo ho zabijete max 2x za mapu a to tiež keď ste 50+lvl.
Pozrite sa na tieto staty, ktoré môže mať na 150 lvl:
Inteligencia: 0+80
Zdravie: 30+50
Obrana: 30+100
Kondícia: 40+70
Samozrejme, dá sa to aj inak rozdeliť, no pozrite sa na toto, ako toto zabiť??? jedine čakať za rohom s commandom a dúfať že ho trafíte a keď nie, tak môžte ísť loj kopať+ to nehovorím keď dostane rangeky.
DMG tiež znížíť na 80%-90%, lebo aby mi 7lvl napálil hoci kde do tela + je to veľký rozptyl a ubere mi 40-50HP na ranu? 7lvl? to som commando a mám nad 100 obranu + 200HP. tento 7lvl sa dá ešte zabiť ale nad 100lvl rusher je moc.
Niečo mu treba ubrať, aspoň jedna vec.
Súhlasím s Aladinom tento krát, i keď som bol väčšinou vždy proti jeho návrhom, no teraz musím súhlasiť. Tí hráči, ktorí tam boli, (mali rozum resp. mali aspoň nad 15) tam už nehrajú, česť výnimkám, ešte tam hrávajú niektorí z tých starších hráčov, oni budú vedieť o kom píšem.
Tak, vylial som si srdiečko, rozumnú kritiku prijímám. Bol by som rád, ak by sa k tomu vyjadrili ešte tí, ktorí sú tu ešte zo starého CODka.

E: Ten kentaur mi tam nevadí, podľa mňa je ZATIAĽ v pohode, nehrávam ho, ale ani mi nevadí.

Aladin_MUDAFUKA
01-12-14, 16:29
s Rejkom súhlasím , tak isto aj za toho rushera ktorého som zabudol zmieniť :)

oli221
01-12-14, 17:21
Aladinko ak si mal preblem s kentaurom mal si kopu času napísať na forum, ale ako chceš môžem jebať o cod sa už starať nebudem. Budete chcieť nejaký item tak si spamujte forum, ale ja už do codu nič nespravím. Kotlovi napíšem nech class zmaže.

J3ZUsSs*
01-12-14, 17:29
Metju na trápne odpoveďe nemám čas :) A chlapečku si hovor niekomu inému dobre ? ^.o
Edit: ako vidím niekto komu sa IQ rovná s vekom niečo nepochopil :) Choď si radšej aj ďalej fajčiť zubné kefky a nefalus mi tu. :)

Hlavne že ty máš IQ velké. Všetko sa tu dá napísať bez nadávok a nieže napíšeš polovičku threadu koko* p*ca j*be, zbytočne to tu zaberá vela miesta a potom sa to nikomu nechce čítať. Som si myslel že si v pohode, aj ked som s tebou hral si bol v pohode, ale si iba potkan. Zdúr.

Grakon2702
01-12-14, 18:08
Jednou jsem tu zmiňoval, že mě Rusher s lvlem 8 dával commanda na lvlu 60+ vždy na jednu nebo dvě rány. Je to normální? Když to vezmu obecně, největším problémem na CODu je komunita. Dalo by se říct, že je to něco jako školka bez vychovatelky. Dokážete si to představit? Klasy jsou +/- vyvážené. To, že je někdo silnější je způsobeno tím, že má dobrý item. Neznám filosofii COD, ale slyšel jsem, že je to hlavně o itemech a ne o lvlu. Menší lvly mají větší šanci na drop "luxusnějšího" itemu oproti větším lvlům (alespon myslím, že to tak je...). No a pokud to tak je, tak jsem si i odpověděl na svou první otázku.

shootradar
01-12-14, 18:56
Jednou jsem tu zmiňoval, že mě Rusher s lvlem 8 dával commanda na lvlu 60+ vždy na jednu nebo dvě rány. Je to normální? Když to vezmu obecně, největším problémem na CODu je komunita. Dalo by se říct, že je to něco jako školka bez vychovatelky. Dokážete si to představit? Klasy jsou +/- vyvážené. To, že je někdo silnější je způsobeno tím, že má dobrý item. Neznám filosofii COD, ale slyšel jsem, že je to hlavně o itemech a ne o lvlu. Menší lvly mají větší šanci na drop "luxusnějšího" itemu oproti větším lvlům (alespon myslím, že to tak je...). No a pokud to tak je, tak jsem si i odpověděl na svou první otázku.

Stačí aby měl malej level notes5 a jakejkoliv prospěšnej off item, trochu aimu, a i velké levely bez def itemů dá jako nic :)
To co psal rejko s tím mohu jen souhlasit, ale já jsem rád, že se tu tenkrát dokopala ta Obrana aby fungovala a rakety, miny a dynamit dávali díky tomu nepřítelům s obranou menší dmg. Co se týče rushera, nemá cenu snižovat dmg, protože se snižoval už jednou, a kdyby se zase snížil už by tu remcali zase zastánci rushera a takhle by to bylo pořád dokola a nikdy by nebyli všichni spokojení :)

Aladin_MUDAFUKA
01-12-14, 19:16
Metju mysli si čo chceš ;) rýpeš do mňa za horúca tak pozor aby si sa nepopálil :)

Mocho
01-12-14, 22:07
JEMIEDNO čo kto povie na toto ale COD ide do hlbokých sračiek a to ja tým že ľudia , normálny ľudia s ktorými som tam hrával, odišli len kvôli tým je*lým zmenám a taktiež kvôli tomu že tam síce chodia nový ľudia ale najviac 10 ročných od ktorých nepočujem niť iné ako "aladin WH" alebo "aladin AB" ...

A ty myslíš že se na ostatních serverech nic nemění? Všechno se jednoho dne mění pamatuju si že se dříve hral jenom FS kvuli raketám..... . Ty myslíš že by měli furt dělat podle 5 nebo 10 lidíí co nadávaj na adminy co se tu snaží udělat nějaký lepší server.


10 ročných od ktorých nepočujem niť iné ako "aladin WH" alebo "aladin AB"
Řeknu ti to tahkle máš používat /mute a nevšímat si jich. Tim sem domluvil a neštvi tady adminky nebo uvidíš jakej tanec ti tu můžou udělat. :tongue:
E: Sam to znám když sem na nonsteamu štvával Listena

Aladin_MUDAFUKA
01-12-14, 23:53
Ehm , snažil som sa len povedať že teraz je to na ko*ot ... a ja si ich nevšímam len ma to serie keď mi to niekto napíše -.- A môžem tu štvať koho chcem za to že má práva neni o nič lepší ako ja , a môžem to kľudne prísť povedať aj priamo do ksichtu ak sa mu nebude páčiť že mi to píše tu takže zapamätaj si, nech má somnou problém aj Kotel, tak mu poviem svoj názor priamo a môže sa aj horkokotom postaviť ;)

Kto tancuje posledný , tancuje najlepšie :)

PS:. hlavne si to ty nemusíš brať osobne mňaukáč, teba mám rád :D

Kotel
02-12-14, 10:03
Sila v cod nikdy nebyla. Vzdycky to byla obrana, ale byla spatne pojmenovana a nefungovala (celý plugin byl polsky, takze vyznat se v nem byl ze zacatku problem).
Kentaur je tam na zkousku. Je to v podstate puvodni sapper jen s jinou zbrani.
Rusher ma opravdu velke staty, tak trochu snizim armor. Kdyz to na forum nikdo nenapise, tak se to ani nemuze resit. Předtím se nehrál, takže potřeboval vylepšit.


keď mi lv 30 ss bez int dá hlavu za 160 a ja mu dám zo ss lv 128 ( full int ) hlavu za 98 tak je to trošku trápne.

Stejný item, stejné staty? Těžko. Asi jede obranu a měl nějaký item. Pokud ti vadí tohle, tak nechápu, proč hraješ na cod.

Aladin_MUDAFUKA
02-12-14, 11:46
Teraz tam hrám už len s princípu ... Predtým som tam hrával kvôli ľudom ktorí tam boli a ktorý tam teraz niesú ... a item nemal žiadny , hociktorý lv mi dá na 3-5 rán 170+ dmg a môžem mať aj kevlar ... PS:. každú class si začínam obranou a to že mám full obranu a lvl do 50 nie a dá mi viac dmg ako ja jemu neni normálne ;)

WaXaR
02-12-14, 12:37
Ja tu síce veľké slovo nemám, ale podľa mňa je toto COD asi najlepšie aké som kedy hral... Áno, s tou komunitou máš pravdu, v poslednej dobe je to len samé krivé obvinenie o AB/WH atď. ale čo sa týka ostatného...
To že ťa zabije nižší level ? A čo teraz, padol mu dobrý item a konečne môže expiť. Práve že takto by to malo byť nie ako na iných nemenovaných serveroch, kde príde niekto nový a je tam terorizovaný hráčmi s vyšším lvl (ty medzi nich očividne patríš, keď plačeš že ťa sem tam zabije malý lvl).
KENTAUR - nevidím v tom problém, každý si nájde svoju obľúbenú class, a ty by si si mal ceniť to, že oli mal tú snahu spestriť server novým classom.
Toť môj názor a ty sa radšej drž toho svojho "Koľko hlúpostí vyslovia ľudia len preto, že chcú povedať niečo múdre ...". Pretože tento tvoj príspevok hovorí o všetkom ;)
Haters gonna hate :)
S pozdravom WaXaR.

Aladin_MUDAFUKA
02-12-14, 13:06
Ehm, zabije ma nižší lv aj bez itemu ... a o ostatnom nehovorím , hráš tu mesiac nevieš o tom ani toľko čo sa ti pod nechcet zmestí a ideš tu niečo rozprávať ... A je pekné že sa to snaží spestriť ale nie classou ktorá je OP viac jak FS a SAPP dokopy ... Hrám jeden tiež nemenovaný COD a tam sú aspoň vyrovnané classy na akomkoľvek lv.

+ môj príspevok hovorí o všetkom čo ma tu serie :) nepoznáš ma ani trochu a ideš niečo písať :) choď sa schovať ešte na nejakú dobu a až ma budeš poznať osobne tak ma môžeš súdiť ;)

Prajem príjemný zvyšok dňa ;)

Martin17CZ
02-12-14, 17:03
Ja na COD hraji celkem dlouho a nemam problem az na par blbustek ... ale s 1 veci souhlasim ... kentaur je epik clasa ovsem co me tam fakt vadi je ze ma nejake mini ... to uplne kazi tu hru .... to snad je celkem blby abych se 10x za mapu zabil na mine rakete a mine na zdi ..... to je moc .. na kentovy bych zrusil mini . Proste FS a Sapp staci . Jinak bych pridal klido I dalsi klasi ale bez takovych vyhod (rakety a mini) .

Grakon2702
02-12-14, 18:01
Infaravize vyřeší miny od sapera i kentaura. Hrajte mozkem, ne lvlem.

Aladin_MUDAFUKA
02-12-14, 18:13
Radšej SWAT , ktorý mi na kenta nefunguje ;) dávam like (y)

Kotel
03-12-14, 10:58
Infravize neresi miny od Kentaura. Neni to prakticky mozne, proto jsem tyhle miny zrusil u sapera.

Aladin_MUDAFUKA
03-12-14, 17:39
A tiež by si mohol spraviť ten swat lebo stále mi to nefunguje na kentove míny ...

shootradar
04-12-14, 10:29
A tiež by si mohol spraviť ten swat lebo stále mi to nefunguje na kentove míny ...

Tak to by chtělo opravit, aby fungoval i swat, ale baví mě jedna věc. Když se položí kentaurovi miny, stačí vystřelit 1 kulku do miny a ona zmizí aniž by třeba bouchla narozdíl od min, co má sapper nebo co jsou v batohu sapera. Jinak souhlasím s tím, že je to dost nepříjemné furt šlapat na zemi někde na miny zvlášť, když je to s těma kentaurama teď taková mánie a hraje ji polovina. To pak na hunticu směrem k plantu dávají ct kentauři třeba i 4 miny nebo pokud jich je víc k sobě, to máte pak minové pole.
Jediná výhoda je, že ještě nemají max INT 130 mnozí.

shootradar
04-12-14, 13:07
Tak dnes jsem si všimnul, že spoluhráči, který tam dá ty kentaur miny je de zničit, a další věc je ta, že prot sice má odolnost vůči sap minám, ale nemá vůči kentaur minám takže k ničemu .. :D

Bobr159
07-12-14, 13:47
Ale je to pravda mam 200 snipra a dáky lvl 15 do mňa strel a som dead a on je živí ked strelim do nho a nemá ani nts

Grakon2702
07-12-14, 14:47
Ale je to pravda mam 200 snipra a dáky lvl 15 do mňa strel a som dead a on je živí ked strelim do nho a nemá ani nts

V tom případě jsi špatný sniper...

Bujak
17-12-14, 01:11
Na COD som dlhši nebol a neviem o jakom Kentaurovi hovorite, ale COD som zacal hrat pomerne od zaciatku. Musím daď za pravdu obydvom stránam.

Komunita je aká je a to už nezmeníš. Mňa tiež naštve ked ma davju napr. iba raketami, ale je to súčasť hry a teraz nebudem pisať ze "lama iba rakety vies a nic ine" , " lama iba notes " atď. Keď som začinal hrať COD tak tam proste boli rozumný ludia. Keď som prisiel na server tak sa dalo hrať a aj pokecať. Teraz sa akurat naštveš a zkaziš si naladu.

Pôvodny COD bol dobrý a nikto sa nesťažoval. Prečo?? Lebo nebola ina varianta ako to upravit a ľudia boli spokojny. Itemi boli dobre a bol iba 1 item. Potom sa odstranil spicl co ma naštvalo a do teraz neviem dôvod prečo sa to urobilo, ale zmieril som sa stým a hral som ďalej. Potom sa pridal 2 item. Myslel som si. Ok, pre nás lepsie. Možeš mat off aj deff item. Bola na to veľa kritika a ľudia chceli iba 1 item. Kotel to rozdelil na 1-2 server a vsetci su spokojný. Myslim ze obydva servery maju svojich hracov. Bolo tu x navrhov na nove class a ani 1 nepresiel. Maximalne sa tu upravovali staty a itemi. Nano. Bol to item ako každy iny. Ludia nemohli vydrzat to, ze niekomu padne 3 kola za sebou a mne nepadne za cely den ani 1. Nano bolo zrusene. Furt tu su témy typu. Comandu je silne, FS je silne atď.
Ano napr. Rusher je dost silny a povodne ked mohol ma FS 4 rakety, sapper 4 miny, comando ranger, tak to bolo dost naprd. Vsetci hrali FS a nedalo sa nič zabit lebo iba vykukol pustil raketu a si mrtvy.

Nadavky do kidov(deti). Nemám rad ked niekto nadava niekomu do deti-kidov nadava na male IQ a somariny okolo toho. Keby si ludia dokazali priznat vinu nikto by na nikoho nenadaval. Treba trosku rozmyslat pri tej hre a nehadzat flashe na vlastnych a potom nadavat ze nehraju. Trepa pozerat na chat ked sa pise ze rush b a ist rush na b a nie kempit niekde. Trosku som odbocil od tych nadavok. Deti sme všetci. Je jedno ci máš 18 , 9, 30. Vek je len cislo. Dolezitý je rozum a nazor.


Trosku som odbocil od celkovej temy fora, ale chcel som tým povedať že komunitu nezmeniš, komunita sa musi zmenit sama a uvedomit si co je spravne.
Classi by potrebovali doladenie a aj Kotel a aj Aladin maju pravdu. Keď mas lvl 160 a zabije tak nejake FS s lvlom 40 tak to nasere, lebo ty sa dlho expiš a pride nejaky zaciatocnik a dari sa mu lepsie ako tebe co tu hrajes dlho a pritom statz ma o nicom.