PDA

Zobrazit normální verzi : Minecraft server 1.8.1



Latins
06-12-14, 12:29
Čao, chtěl jsem se zeptat a tak zjistit, kdy by měl být na MC serveru 1.8.1?
Myslím, že by to znova přilákalo hráče, protože je tam dost zajímavých věcí (přes nové bloky až po podvodní chrámy).
Vím. Kotel asi nemá čas starat se asi už o 100 serveru, ale přece 1.8.1 je už od září? (aspoň myslím)

Dík za odpověď.

AlternativníPravda
06-12-14, 13:11
Ahoj, ještě není bukkit ani spigot na 1.8.0/1.8.1

E: kdyby byl server jen pro origo hráče, tak už tam 1.8.1 dávno je. Jde o to že se musí přespat server soubor od mojangu tak, aby se tam mohli připojit i warezaci. Od toho tu jsou dvě "společnosti" - bukkitdev a spigot. Bukkitdev byla koupena mojangem před dvouma rokama a nyní je prej vývoj bukkitu zastaven, sice psal jejich hlavní koder, že vývoj 1.8 bukkitu pokračuje, ale progres nikde. Spigot je, aspoň myslím, soukromý. Nedávno vydali novou verzi, který umožňuje připojit se na server s 1.7.9 hráčům s verzí 1.8+. Prej už maj hotovou beta verzi spigotu na 1.8. Proběhl nějak test a teď to dalaďují, já osobně doufám, že na Vánoce už to vydají.

ZeMi7
06-12-14, 13:22
Viz Knoxův post...

Latins
06-12-14, 13:51
Ok dík

Mocho
06-12-14, 18:02
Až by byl tak by mohl být WIPE :gg:

ZeMi7
06-12-14, 18:05
Pokud bude update na 1.8 (jestli bude), tak žádný wipe/rr světa nebude.

Bujak
06-12-14, 18:34
Ahoj, ještě není bukkit ani spigot na 1.8.0/1.8.1

E: kdyby byl server jen pro origo hráče, tak už tam 1.8.1 dávno je. Jde o to že se musí přespat server soubor od mojangu tak, aby se tam mohli připojit i warezaci. Od toho tu jsou dvě "společnosti" - bukkitdev a spigot. Bukkitdev byla koupena mojangem před dvouma rokama a nyní je prej vývoj bukkitu zastaven, sice psal jejich hlavní koder, že vývoj 1.8 bukkitu pokračuje, ale progres nikde. Spigot je, aspoň myslím, soukromý. Nedávno vydali novou verzi, který umožňuje připojit se na server s 1.7.9 hráčům s verzí 1.8+. Prej už maj hotovou beta verzi spigotu na 1.8. Proběhl nějak test a teď to dalaďují, já osobně doufám, že na Vánoce už to vydají.

Spigo že vraj je od stredy.

AlternativníPravda
06-12-14, 20:20
bujak ma pravdu, nevšiml jsem si. Sorry a díky.
tady to je http://www.spigotmc.org/threads/bukkit-craftbukkit-spigot-1-8.36598/ tak KOTLE dej to na server

Latins
06-12-14, 23:08
Tak to je dobře, že už to tu máme. Zase bych mohl začít hrát.

Bujak
07-12-14, 00:38
bujak ma pravdu, nevšiml jsem si. Sorry a díky.
tady to je http://www.spigotmc.org/threads/bukkit-craftbukkit-spigot-1-8.36598/ tak KOTLE dej to na server

Noo tak povedal mi to jeden hráč :) Takže ja ďakujem :-)

Kotel
08-12-14, 09:53
Server jsem updatl na 1.8.1. Ted budu hledat pluginy. Vetsina asi funguje. Kromě residence, která už ani není ve vývoji. Takže místo ní dám worldguard.

Don KartagenaCZ
08-12-14, 11:02
A jak se s tím pracuje ? Worldguard slyším prvně a jaksi nejsem zběhlej s tím pracovat :D. Ale počítám že by to mělo fungovat na stejným způsob, teda myslím si to :-).

Kotel
08-12-14, 11:35
Dřevěnou sekerou vybereš 2 body. Pak napíšeš //expan vert - tím vybereš oblast od spoda nahoru a pak /region define mujpozemek mujnick
Tím vytvoříš region, kde jsi majitel. Další hráče přidáš /region addmember mujpozemek dalsinick

Don KartagenaCZ
08-12-14, 11:42
Děkuji za osvětlení :-). Princip je vlastně stejnej akorát jinačí příkazy :-). Aspoň bude jednoduší přidávání další háčů do residence a nebudu jim muset všechno postupně nastavovat :-).

Edit:A ještě bych se rád zeptal kdy bude tak hratelná verze serveru ? :-)

Kotel
08-12-14, 14:09
Až najdu funkční essentials.

Bujak
08-12-14, 14:54
Kotel daj na server WhiteList lebo to laguje a asi este treba nieco nastavovat a hod mi OP a group. Nesu rezidncie a bude sa asi griefovat :(

Neviem ci to je 1.8 alebo si niekto kupil MC na moje meno, ale mam skin :D

Kotel
08-12-14, 18:49
Tam psali, že to má lagovat o hodně míň.

Latins
08-12-14, 18:52
Takže server funguje? Nebo si počkáme zhruba do Vánoc?

Don KartagenaCZ
08-12-14, 19:24
Takže server funguje? Nebo si počkáme zhruba do Vánoc?

Momentálně je vypnutej. Možná že do vánoc bude v provozu. Teď nechci kritizovat něčí práci ale správa serveru není jednoduchá takže to může trvat i déle.

ZeMi7
08-12-14, 19:51
Kotel na tom intenzivně pracuje.

Don KartagenaCZ
08-12-14, 20:00
ZeMi naprosto jsem si toho vědom, a váží si toho že se na tom pracuje :-). Jinej na jeho místě by to nechal bejt, když má na starosti tolik serverů :-). A obdivuju ho že si najde čas se s tím prát :-).

Bujak
08-12-14, 20:12
A mate aj vy taký iný skin?? Zapinal som si MC na staršej verzii a mam klasickeho steva, ale na 1.8 mam niečo iné :((

Don KartagenaCZ
08-12-14, 20:15
A mate aj vy taký iný skin?? Zapinal som si MC na staršej verzii a mam klasickeho steva, ale na 1.8 mam niečo iné :((


Já mám defaultní skin z resource packu kterej jsem si stáhnul. Ale jinak mám defaultní.

Bujak
08-12-14, 20:24
Já mám defaultní skin z resource packu kterej jsem si stáhnul. Ale jinak mám defaultní.

Tak na 1.7.10 mam defaultni, ale na 1.8 mam nejaky dievčensky skin. Pozeral som net a tam nebol na moje meno skin.

Don KartagenaCZ
08-12-14, 20:34
Tak na 1.7.10 mam defaultni, ale na 1.8 mam nejaky dievčensky skin. Pozeral som net a tam nebol na moje meno skin.

Jo tobě jde o tohle :D. Stím si nelam hlavu :-) co jsem slyšel tak to má většina lidí co má warez účet :-). Teď jak si mi to tady psal tak jsem si pustil singl a taky mám holčičí skin :-).

Bujak
08-12-14, 20:59
Jo tobě jde o tohle :D. Stím si nelam hlavu :-) co jsem slyšel tak to má většina lidí co má warez účet :-). Teď jak si mi to tady psal tak jsem si pustil singl a taky mám holčičí skin :-).

Dal som ine meno na 1.8.1 a mam defaultni :(( Ja tomu nerozumiem

http://s8.postimg.org/k4prk1829/2014_12_08_19_53_34.jpg (http://postimg.org/image/k4prk1829/)

Toto je klasicky.

Don KartagenaCZ
08-12-14, 21:05
Že by Mojang upravoval defaultní skin ? . Je možné že si slečny stěžovali že musejí hrát za chlapa :-). Možná že to byly feministky :D.

Mocho
08-12-14, 21:27
Že by Mojang upravoval defaultní skin ? .

Há Mojang nic neudělá sim tě :D

Bujak
08-12-14, 21:37
Že by Mojang upravoval defaultní skin ? . Je možné že si slečny stěžovali že musejí hrát za chlapa :-). Možná že to byly feministky :D.
Nemyslim. Na inom mene mam Steva.

Don KartagenaCZ
09-12-14, 09:27
Tak to teda nechápu co s tím je. Ale je pravda že když jsem hral na 1.7.9 singl tak jsem taky takovej skin. Původně jsem myslel že to dělá resource pack, ale když to máš i ty tak nevím čím to je.

Edit:Co se týče těch lagů tak je problém s mapu, 1.8.1 si neumí poradit s mapou z 1.7.10 až po starší verze.
A co se týče toho nového skinu. Mojang upravil defaultní skin. Ten skin co máš tak je Alex. To je skin který dostaneš pokud je server online.

Edit:: To stou mapou je můj odhat, protože co jsem četl, tak některé servery se starou mapou mají problémy. A zrovna vyhlídka na restart mapy by se mi moc nelíbila.

Kotel
09-12-14, 10:54
Tak uz asi vsechno funguje. Jen je treba vytvorit regiony ve worldguardu. Na spawnu jsem ho udělal. Restart mapy jsem předpokládal, pokud jsou tam nové bloky atd. Stejně bude třeba posunout spawn někam dál.

Don KartagenaCZ
09-12-14, 11:18
Ohledně těch bloků nedal by se vytvořit jinačí svět na 1.8.1 kde by to bloky byly ? Teda za předpokladů že by to zbytečně nezatěžovalo server.

AlternativníPravda
09-12-14, 13:51
Zrušil bych hranice světa nebo je posunul aspoň o 20k bloku. Spawn bych nechlal jak je, jen bych přidal jeden port do nove krajiny.

Don KartagenaCZ
09-12-14, 15:44
Zrušil bych hranice světa nebo je posunul aspoň o 20k bloku. Spawn bych nechlal jak je, jen bych přidal jeden port do nove krajiny.

Já bych je nerušil. Akorát by zbytečně až moc zvětšovala a žralo by to víc server. To zvětšení je dobrej, a s tím portem bych udělal. Kdyby se měla resetovat mapa tak by to hodně hráčů naštvalo jen co je pravda.

bobo19
09-12-14, 15:52
Hram na tom servery uz nejaky ten piatok no vobec by mi nevadilo ak by bol reset worldu... ale to je iba moj nazor .... :)

Bujak
09-12-14, 16:03
Podľa mňa by bolo lepšie pridať ešte 1 svet a stary nechat.
A keď nie tak posunu hranice, nastavit /rlt go na vačši region.

E: A furt to laguje

Don KartagenaCZ
09-12-14, 16:58
souhlasím s tebou Bujak to by mohlo být lepší. To lagování může být mapu některé servery s tím měli problémy když chtěli spustit na 1.8.1 mapu z 1.7.9 tak se to lagovalo. Já jenom doufám že to nebude problém i zde.

Bujak
09-12-14, 18:11
souhlasím s tebou Bujak to by mohlo být lepší. To lagování může být mapu některé servery s tím měli problémy když chtěli spustit na 1.8.1 mapu z 1.7.9 tak se to lagovalo. Já jenom doufám že to nebude problém i zde.

Keď bude problem s mapou tak bohu žiaľ ju asi zrušime. (Potom by sa dala mapa stiahnuť)

Don KartagenaCZ
09-12-14, 18:15
Osobně bych udělal zálohu mapy a zkusil bych dát novou mapu a uvidělo by se jestli je to mapou nebo nikoliv.

Kotel
09-12-14, 19:00
Resetnul jsem svět, tak zkuste, jak to laguje.

Bujak
09-12-14, 19:13
Resetnul jsem svět, tak zkuste, jak to laguje.

Zalohu dufam maš :)

E. Uz sa to nelaguje, aspon som ziadne lagy nespozoroval. Treba vygenerovat cely svet, a dať cedulku na port po mape. Spawn postavim. Ešte neviem ako, kde a ako bude vyzerat, ale pokusim sa. ( Možno bude rovnaky. )

Latins
09-12-14, 19:22
Na jak dlouho bude na serveru whitelist?

Don KartagenaCZ
09-12-14, 19:27
Resetnul jsem svět, tak zkuste, jak to laguje.

Já bych to rád zkusil ale jaksi nejsem zapsanej na whitelistu :D. Teda pokud to není určený pouze pro adminy :-)

Bujak
09-12-14, 19:38
V akom biome chcete spawn??

Bujak
09-12-14, 19:39
Já bych to rád zkusil ale jaksi nejsem zapsanej na whitelistu :D. Teda pokud to není určený pouze pro adminy :-)

Pridal som tam iba teba na test.
DonKartagenaCZ

Don KartagenaCZ
09-12-14, 19:50
Já bych dal spawn někde do forestu.
A ještě dodatek: Děkuji za zapsání na whitelist.

Edit: Nedari se mi se prihlasit na server.Hlasi mi to ze nejsem zapsanej na whitelistu.

Pikachu
09-12-14, 20:16
asi v lese někdě :) ale snad ten spawn bude pěkně udělaný :) :O

Bujak
09-12-14, 21:25
Já bych dal spawn někde do forestu.
A ještě dodatek: Děkuji za zapsání na whitelist.

Edit: Nedari se mi se prihlasit na server.Hlasi mi to ze nejsem zapsanej na whitelistu.

Videl som. asi som dal zle meno.

Don KartagenaCZ
09-12-14, 21:37
Tak člověk se může splést :-).

Kotel
09-12-14, 21:42
Takže na serveru je multiworld. Vytvořil jsem 1 mapu na stavění a druhou na těžení. Stará mapa tam bude ještě nějakou dobu, aby si každý mohl přendat věci. Ještě se otestujou nějaké věci a může se otevřít.

Bujak
09-12-14, 22:04
Takže na serveru je multiworld. Vytvořil jsem 1 mapu na stavění a druhou na těžení. Stará mapa tam bude ještě nějakou dobu, aby si každý mohl přendat věci. Ještě se otestujou nějaké věci a může se otevřít.

nie je lepšie mať 1 mapu aj s ťažením?? A ako to myslis preniest veci?? Zo stareho worldu do noveho a stary zrusis??

ZeMi7
09-12-14, 22:06
[INFO] CONSOLE: Removed DonKartagenaCZ from white-list

Až se server otevře napojí se jako všichni ostatní hráči. Nevidím žádný důvod, proč by měl mít přístup na server. Server je ve fázi nastavování. Tudíž by tam měli mít přístup jen administrátoři.

Bujak
09-12-14, 23:12
[INFO] CONSOLE: Removed DonKartagenaCZ from white-list

Až se server otevře napojí se jako všichni ostatní hráči. Nevidím žádný důvod, proč by měl mít přístup na server. Server je ve fázi nastavování. Tudíž by tam měli mít přístup jen administrátoři.

Len som chcel testnut, ale aj tak ten white-list sa buguje takze je to zbytocne.

Kotel
09-12-14, 23:39
nie je lepšie mať 1 mapu aj s ťažením?? A ako to myslis preniest veci?? Zo stareho worldu do noveho a stary zrusis??

Ano. Na staré mapě budou bugy atd.

Bujak
09-12-14, 23:44
Ano. Na staré mapě budou bugy atd.

Ok, ale bud treba dať nejake oznamko a časoví limit nech si to "poupratuju". Nebude sa im to veľmi ľúbit, ale naša chyba nie je že od 1.8 sa to proste buguje.

bobo19
10-12-14, 12:14
Nemyslím si že doly sú to čo tam chýba.... Stráca to už význam vanila serveru.... Podľa mňa keď už tak treecapitator by sa tam viac hodil.... Moj názor :D #nohate #peace

Don KartagenaCZ
10-12-14, 13:01
Nemyslím si že doly sú to čo tam chýba.... Stráca to už význam vanila serveru.... Podľa mňa keď už tak treecapitator by sa tam viac hodil.... Moj názor :D #nohate #peace

Ty doly tam jsou z důvodu že se zatím pojede na staré mapě (můj odhad). Podle mě vanilla serveru nechybí nic, ale hráči chtějí převážně servery kde je co. To už podle mě není MC. Tvůj názor ti neberu :D.

bobo19
10-12-14, 13:45
Ok ale stale nechapem prečo musia byť doly na starej mape... :)

Don KartagenaCZ
10-12-14, 13:51
Na serveru jsou momentálně dvě mapy. První mapa je na které se hrálo do 1.7.9. Druhá mapa je těžební z důvodu že na staré mapě nejsou vygenerované nové bloky. Proto je přidaná mapa na těžení aby si mohli hráči natěžit a prohlídnout mapu která je vygenerovaná ve verzi 1.8.1, než se stará mapa odstraní a pojede se na nové mapě :-). To jsem pochopil z příspěvků víz víše :-).

Kotel
10-12-14, 14:40
Je tam Vegas, vegas nether, vegas end - staré mapy
staveci - na stavění nových domů
tezebni - na tezeni, ktery se muze kdykoli mazat

AlternativníPravda
10-12-14, 16:38
Nemyslím si že doly sú to čo tam chýba.... Stráca to už význam vanila serveru.... Podľa mňa keď už tak treecapitator by sa tam viac hodil.... Moj názor :D #nohate #peace

+1

Bujak
10-12-14, 16:53
Je tam Vegas, vegas nether, vegas end - staré mapy
staveci - na stavění nových domů
tezebni - na tezeni, ktery se muze kdykoli mazat

Ešte raz. Ako už pisal kotel bude ťažobna mapa, ale to neznamena doly. To znamená že na stavebnej mape nebudu ore a brenchmine sa bude dať iba na tažobnej mape.

Kotelovi: Myslim že stavebnu mapu resetovať nebude treba. Ore tam bude dosť a asi každý chce mať svoj brenchmine.

bobo19
10-12-14, 16:59
Aha bujak konecne si mi to objasnil :D a hrat server s dvoma mapami? Pricomz na jednej budem stavat a na druhej kopat? Ako nechcem byt drzy ale to uz nestraca vyznam vanily ale rovno celeho MC... :(

Bujak
10-12-14, 17:15
Aha bujak konecne si mi to objasnil :D a hrat server s dvoma mapami? Pricomz na jednej budem stavat a na druhej kopat? Ako nechcem byt drzy ale to uz nestraca vyznam vanily ale rovno celeho MC... :(

Nemám na výber, mne sa to tiež nepáči, lebo mam radšej ked je všetko po starom, ale od 1.8 ten MC blbne. Najlahsi sposob by bolo vsetko restartovat.

Don KartagenaCZ
10-12-14, 17:22
Nemám na výber, mne sa to tiež nepáči, lebo mam radšej ked je všetko po starom, ale od 1.8 ten MC blbne. Najlahsi sposob by bolo vsetko restartovat.

Asi jsem mu to původně blbě vysvětlit :D.
Já sice nejsem pro restart ale když vidím jaké s tím jsou problémy, tak bych byl radši pro restart.Jestli stejně počítám dobře tak bych potom stejně přišel o to co jsem postavil, tak by se stejně nic nezměnilo :D.

ZeMi7
10-12-14, 17:24
Když by byl jen jeden svět, tak to budete chtít za měsíc restartovat a pak zas budete brečet, že vám zmizne domeček.
Takže tohle je takový ideální kompromis. :D

Don KartagenaCZ
10-12-14, 17:28
Když by byl jen jeden svět, tak to budete chtít za měsíc restartovat a pak zas budete brečet, že vám zmizne domeček.
Takže tohle je takový ideální kompromis. :D

No já teď nevím kdo minule vymejšlel restart mapy kterej se stejně nekonal takže tohle bych neřešil :D.Nehledě na to nevím proč by někdo chtěl dejme tomu po měsíci restart mapy :D. Ten by musel jedině spadnout z višně :D.
Jako kompromis je to ideální pokud by se zase něco takového objevilo :D.

bobo19
10-12-14, 17:29
Aky jeden svet? My chceme resp. ja som za restart a mat jeden svet ako vzdy.... Teraz tam su dva svety a toto co tam mas postavene ajtak musis postavit na tom svete na ktorom sa bude len stavat a je novy a smies si tam preniest veci ale kopat nie.... Teda ak som to pochopil :D

Mocho
10-12-14, 18:15
Skvělé doufám že budu jeden z nejbohatších hráčů na 1.8.1 ☺ :thanks:

PS: Kdo se ke me chce přidat tak mi pište do PM :bye:

Kotel
10-12-14, 18:50
Vysvětlím to. Je tam stará mapa, kde si můžete dělat, co chcete, která se někdy zruší.
Pak je tam nová mapa s názvem staveci, kde si muzete taky delat, co chcete, ale bude omezena velikost nejakym kruhem treba 10000 bloku jako doted.
Pak je tam mapa tezebni, kde si muzete delat, co chcete, ale neni jisty, jak dlouho vydrzi.

bobo19
10-12-14, 19:10
Ok... a ako sa mam dostat z jednej mapy na dalsiu ? :) cize ta na ktorej sme hrali doteraz sa coskoro zrusi .... tazobna je tam pridana ale tiez sa po urcitom case zrusi a je tam pridana nova mapa ktora je obmedzena ako bola aj ta predosla ale ta nova (teda ta stavacia) sluzi na stavanie a neda sa tam kopat :D tak snad som to pobral dobre :D

Bujak
10-12-14, 19:50
Ok... a ako sa mam dostat z jednej mapy na dalsiu ? :) cize ta na ktorej sme hrali doteraz sa coskoro zrusi .... tazobna je tam pridana ale tiez sa po urcitom case zrusi a je tam pridana nova mapa ktora je obmedzena ako bola aj ta predosla ale ta nova (teda ta stavacia) sluzi na stavanie a neda sa tam kopat :D tak snad som to pobral dobre :D

Viac-menej si to pochopil.

bobo19
11-12-14, 17:22
Ešte jeden dotaz :D ako sa dostanem na iny svet ? :D snazim sa to rozlusknut ale nejako to nejde :D asi som uz cisto slepy (teda ak to niekde pise :D)

AlternativníPravda
11-12-14, 17:45
/world nazev

bobo19
11-12-14, 17:54
Tak som to skusil ale na tuto akciu nemam opravnenie... :D

AlternativníPravda
11-12-14, 18:11
Tak to seš teda pěkná lama

bobo19
11-12-14, 18:41
:D alebo len niesom admin :D

Bujak
12-12-14, 15:53
Neviem ci len mne, ale laguje to. Najradšej by som to reštartoval cele a urobil to tak ako to bolo do teraz.

bobo19
12-12-14, 17:59
Suhlasim s Bujakom ;)

Don KartagenaCZ
12-12-14, 18:43
Takže bude restart ? :)

Bujak
12-12-14, 20:43
Takže bude restart ? :)

Neviem, ale bolo by to najlahšie riešenie.

Don KartagenaCZ
12-12-14, 20:58
Pokud se server seká (což i já celkem pociťuju větší lagy) tak já bych byl pro restart. Sice bych přišel o věci ale co,ty se dají znova získat :).

bobo19
12-12-14, 21:05
Taky predvianocny restart by bol fajn :) presne ako poznamenal don kartagenacz veci sa daju ziskat znovu ale ked uz raz laguje server preto ze tam je stara mapa/alebo dalsie 2.... :D s tym sa uz nic moc robit neda....

Don KartagenaCZ
12-12-14, 21:16
Já bych normálně založil anketu zde na foru ohledně restartu, a nahnal bych sem lidi :D. Ikdyž je mi jasný že by našlo hodně lidí co by bylo proti restartu.

ZeMi7
12-12-14, 21:19
Anketa o tom, jestli restartovat mapu?

Don KartagenaCZ
12-12-14, 21:31
Anketa o tom, jestli restartovat mapu?

Ano a nebo že by se rovnou přešlo na novou mapu když jsou s tím problémy (teď je samožrejmě otázka jestli se to seká jenom mě a Bujakovi a nebo i ostatním), ale to mě tak napadlo aby se nemohlo říct že se jich nikdo neptal. Takhle by měli možnost říct svůj vlastní názor.

ZeMi7
12-12-14, 22:01
Na PC nechodím, takže až budete chtít, tak mi napište a anketu sem hodim ;)

Bujak
12-12-14, 22:31
Mozes ju sem hodit.

3k a Jerry
13-12-14, 08:17
Nevím jak to tam je tedka na MC, ale pokud to budete restartovat udělejte to uplně nejjednoduší co to ide .. malou mapku, žadne creativ stavby a třeba at lidé bývaju ve mestech a nestaví baráky jinde ..

bobo19
13-12-14, 10:25
:D jerry ved to zase straca podstatu MC...

Bujak
13-12-14, 10:40
Nevím jak to tam je tedka na MC, ale pokud to budete restartovat udělejte to uplně nejjednoduší co to ide .. malou mapku, žadne creativ stavby a třeba at lidé bývaju ve mestech a nestaví baráky jinde ..

O to sa uz raz pokúšali a nefungovalo to. A ludí by to nebavilo. Prides na server hneď máš kde bývat a nemozes nic stavat.

Teraz to bolo OK. Mapa bola síce obmedzená, ale hráči mali volnost, vlastne domy atď. Všetci boli spokojný. ( Až na ten end. Proste nepochopia ze ked postavia end farmu pri inom tak to pokazia sebe aj jemu)

Don KartagenaCZ
13-12-14, 11:32
Jerry to mysle dobře ale problém je v tom že je těch to serverů s městy atd je mnoho. Hráči jsou zvyklí, že když jsou na serveru města tak tím pádem že tam jsou další pluginy, které MC kazej. Jakmile zjistěj že tam nic takového není tak odejdou (je pravda že se našli někteří kteří odcházeli i tak, ale ty co chtěli vanilla server tak zůstali).
A co se týče toho Endu, tak Bujak má pravdu. Jsou lidi kteří jsou tak stupidní a prostě si to farmu musejí postavit a je jim jedno jestli je v okolí jiná farma.

Don KartagenaCZ
13-12-14, 11:34
Jerry to mysle dobře ale problém je v tom že je těch to serverů s městy atd je mnoho. Hráči jsou zvyklí, že když jsou na serveru města tak tím pádem že tam jsou další pluginy, které MC kazej. Jakmile zjistěj že tam nic takového není tak odejdou (je pravda že se našli někteří kteří odcházeli i tak, ale ty co chtěli vanilla server tak zůstali).
A co se týče toho Endu, tak Bujak má pravdu. Jsou lidi kteří jsou tak stupidní a prostě si to farmu musejí postavit a je jim jedno jestli je v okolí jiná farma.

Edit: Já bych zůstal při starém. Resetovat mapu, nechat vanilla Minecraft server, postavit spawn a nazdar. :D

AlternativníPravda
13-12-14, 19:52
Jsem pro jeden svět, zase ho omezit, ale tak aby tam byly všechny biomy, snažit se podpořit myšlenku multiplayeru (města, obchody, společné akce pořádané i hrači).

Prostě to udělat tak, aby myšlenka multiyplayeru nevyprchala a ze serveru se nestal jen další singleplayer

Bujak
13-12-14, 22:40
Jsem pro jeden svět, zase ho omezit, ale tak aby tam byly všechny biomy, snažit se podpořit myšlenku multiplayeru (města, obchody, společné akce pořádané i hrači).

Prostě to udělat tak, aby myšlenka multiyplayeru nevyprchala a ze serveru se nestal jen další singleplayer

Noo to by som chcel aj ja, ale ide o to že môžeš robit eventy keď ludia ignoruju oznamenie že je event.
Jedina možnost by bola robit oznami o evente par dni skôr a mozno by sa pripojilo viacej ludi. Ceny by boli zaujimavejsie nie len veci do MC, ale aj VIP alebo nejake steam hry.

ZeMi7
13-12-14, 22:49
Bujak, plány hezké... Ale pak ti budou chodit jen na ten event pro VIP a hrát nebudou vůbec.
A když nebude odměna? Nebudou chodit vůbec.

Snad si ještě pamatuješ Building Fridays ne? :)

Bujak
13-12-14, 22:58
Bujak, plány hezké... Ale pak ti budou chodit jen na ten event pro VIP a hrát nebudou vůbec.
A když nebude odměna? Nebudou chodit vůbec.

Snad si ještě pamatuješ Building Fridays ne? :)

Njn, ale niektore Building Fridays bolo dobre ked tam boli normalny hráči, ale tych najsť ťazko. Nebudu hrať nebude odmena. Nebudu chodit, tak nech neplacu ze neni event.

ZeMi7
13-12-14, 23:01
Building Fridays byly tak 3x :D

Jinak když sem se snažil před měsícem cca, když narostl počet hráčů na serveru (skoro furt 10 a více hráčů) , tak sem chtěl dělat eventy. Zaspamoval sem, dal sem jim /tpahere a stejně vůbec nikdo nepřišel. Asi po 5-ti pokusech sem na to ztratil chuť.

Bujak
13-12-14, 23:18
Building Fridays byly tak 3x :D

Jinak když sem se snažil před měsícem cca, když narostl počet hráčů na serveru (skoro furt 10 a více hráčů) , tak sem chtěl dělat eventy. Zaspamoval sem, dal sem jim /tpahere a stejně vůbec nikdo nepřišel. Asi po 5-ti pokusech sem na to ztratil chuť.

Asi tak. Uz mi par ludi pisalo preco nesu eventy, ale jak mozu byt bez hracov.

Latins
21-12-14, 15:48
Jak dlouho bude na MC serveru whitelist?

AlternativníPravda
21-12-14, 16:10
Dnes večer se to spustí, doufám, že kolem 21:00 to bude vše nastavené atd atd atd

Latins
21-12-14, 16:33
ok

Kotel
25-12-14, 18:29
Server trochu modifikujeme, aby tam hralo vic lidi.