PDA

Zobrazit normální verzi : Vánoce



Giussepe
29-11-11, 21:16
Tak jelikož je toho všude plno a minulý týden už byla první adventní neděle, Tak Vám všem přeji veselé Vánoce (doufejme že něco nasněží a nebudou na blátě, zatím teda s tím sněhem nic moc) pěkně si užijte silvestra, a přeji Kotelně do dalšího roku hodně hráčů, co nejméně cheaterů, a pokud už není tak ať se vyšvihne na vrchol CZ/SK non-steam CS 1.6 scény. A Kotlovi a všem adminům pevné nervy při jejich další činnosti. S pozdravem Destiny

Charon35
29-11-11, 22:47
Tak to sa teda pridávam a keďže ani sa nenazdáme a bude po vianociach, chcem vám popriať veselú Veľkú noc a veľa vody. :D

Ty si nejak popredu nemyslíš? ;)

btw hrávaš na MegaPube?

TheFinrod
29-11-11, 23:05
Taky bych se chtěl přidat k blahopřáním :) Tak všechno nejlepší do Nového roku a hodně dárečků pod stromeček od Ježíška :)

Giussepe
29-11-11, 23:09
Tak to sa teda pridávam a keďže ani sa nenazdáme a bude po vianociach, chcem vám popriať veselú Veľkú noc a veľa vody. :D

Ty si nejak popredu nemyslíš? ;)

btw hrávaš na MegaPube?


Možná, že jsem trochu popředu, ale když se podíváš do TV tak tam straší s Vánocema pomalu už od října, takže si myslím že zas tak špatně na tom nebudu.

Jinak k tomu MegaPubu, dnes jsem tam byl poprvé konkrétně tuším že to byla dvojka, a to proto že jsem byl na War3ft dlouho ve spectu a koplo mě to tam. Ale docela se mi to tam zamlouvá a asi ho začnu hrát častěji. :)

Pikii :D
30-11-11, 16:10
Ja sa na 100% pridám šetkým prajem Veselé Váanoce a šťastný Nový rok.

Mr.Egg
02-12-11, 01:23
Jediné pozitivum na vánocích je,že nemusím do práce.