PDA

Zobrazit normální verzi : Classic- Náštěva



FreeShotCZ
23-01-15, 21:43
Dnes nás navštívil, známější YouTuber FattyPillow, a musím uznat že na server byla fronta jak prase :)
Viz Screen : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=380053883
Plný server : http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=380050954

Grakon2702
23-01-15, 22:50
Celkově jsem si všiml, že tam chodí bud nějací streameři nebo youtubeři a to pak je server dost plný. I tak to jsou ale dětska ze silveru :D.

Bezdak
24-01-15, 00:22
Jo chodí tam hrát už delší dobu. Vždy se server zaplní uplně naplno, ale jakmile odpojí on, tak už tam na další mapu bohužel nikdo není.

Ridik :D
24-01-15, 05:54
nejaka ns lama pf.

3k a Jerry
24-01-15, 09:42
To jako tenhle blázen ?
http://youtu.be/NJxcWo81U0Y?t=6m34s

ImGustak
24-01-15, 11:03
Jerry, yep přesně tenhle :D

Kebabko
24-01-15, 16:08
si teraz za tie penaze moze kupit predplatne do fitka na 2 roky aspon

Pikachu
27-01-15, 22:51
si teraz za tie penaze moze kupit predplatne do fitka na 2 roky aspon
může ale nemusí....nechápu proč se staráš jak vypadá...je to snad jeho věc jak vypadá :P :)


Jinak je super že známý a nejlepší steamer přiláká více lidí na csko.cz :)

KeYo
27-01-15, 23:36
NEJLEPŠI STREAMER :D:AD:AD:DA:D:D:D:D dobre teraz si ma odjebal na podlahu kamo

Charon35
27-01-15, 23:38
No tej matke teda nezávidím ho počúvať celý deň. A jemu ešte niekto posiela tolké peniaze tvle, to je na hlavu praštené.

KeYo
27-01-15, 23:41
No tej matke teda nezávidím ho počúvať celý deň. A jemu ešte niekto posiela tolké peniaze tvle, to je na hlavu praštené.

tej matke hlavne on dost nadava.. co sami nepaci.. nepaci sa mi co vo videach robi.. demencia uplna.. robi zo seba len kokotka.. a toto ludia cenia..

Cream.
28-01-15, 03:52
Majú ho radi iba preto lebo s jeho "fan army" sú na rovnakéj mentalne retardovanej úrovni... "najlepší streamer" Kappa

Kotel
28-01-15, 16:27
Nikdy jsem neviděl někoho kecat kraviny 3 hodiny v kuse a mezitím zpívat a rapovat (všechno improvizace). Může dělat z fleku moderátora na primě.

Charon35
28-01-15, 20:13
Všichni tu pičujete na to jak je trapnej a tlustej a přitom byste ze sebe z fleku dělali stejnýho kokota, za ty prachy :) Závist je zlo no

On robil debila už predtým, než tie prachy dostal...

Pikachu
28-01-15, 20:22
KeYo píšeš že ze sebe dělá kokota a přitom ty jsi větší... A nechápu když vás to nebaví nebo vám to přijde trapný tak na něj nekoukejte nikdo vás do toho nenutí dementi... -_- a to ze ze sebe dělá debila ti může být jedno Charone protože je to jeho život ne tvůj.. ;)

Charon35
28-01-15, 21:00
KeYo píšeš že ze sebe dělá kokota a přitom ty jsi větší... A nechápu když vás to nebaví nebo vám to přijde trapný tak na něj nekoukejte nikdo vás do toho nenutí dementi... -_- a to ze ze sebe dělá debila ti může být jedno Charone protože je to jeho život ne tvůj.. ;)

Ked ti vadí, alebo ti príde trápny náš komentár, tak sa na ne nepozeraj a nekomentuj..... To je to isté. Chceš vyjadriť svoj názor, my sme vyjadrili svoj. Je to jeho život, ja sa len čudujem, že mu ešte niekto len tak z riti dá 20k zato čo... kua ani napísat sa mi to nechce..."robí".

KeYo
28-01-15, 21:54
co mu zavidim? 200kg? ze robi debila pred 2 narodmi? ze sa bavi so svjou mamou jak s kurvou? ehm ano toto mu zavidm

Eust.
31-01-15, 12:34
Je to jen tlustej a sprostej blbeček ve virtuálním světě, co má pár virtuálních "fanoušků". Podle mě je smutný to, když si někdo vydělává tak, že celé dny sedí za pc a nějací tardi s úchylkou mu posílaj love, prostě mi to příjde na hlavu padlé. Hned bych ho hnal na stavbu tlusťocha.

Ridik :D
01-02-15, 03:07
jedna vec je delat lets play jako takovej ale tohle je humus.

ABRACADABRA
05-02-15, 18:19
No ale FattyPillow je srandovní, vím že nadáva a uráží svojí matku, ale neříkej že není někdy srandovní. Někomu se líbi, někomu prostě né :)

Kebabko
06-02-15, 14:01
neni srandovni , je to tlsty kokot z ktoreho by sa mal urobit balon no v podstate on uz je taky polotovar balonu uz len snurku onho obesit

ABRACADABRA
06-02-15, 16:22
Hele každý má svůj názor,
mě jeho videa baví,
ať uráží, ale fanoušky nikdy neurazil.
Nebudu tu nikoho přemlouvat že je to skvělý youtuber,
já si prostě stojím za svím názorem.
ABRACADABRA--

3k a Jerry
07-02-15, 09:34
Tam už se to asi nějakou dobu dědí viz jeho matka .. nebo kdo to je ..
https://www.youtube.com/watch?v=PqpsNvkAnJU
"Já myslela že spadl panelák"
to jo ..
Já mu fakt tu jeho slávu nezávidim za tuhle hodnotu že ho asi v 30 trefí ..

human
07-02-15, 10:28
V ktorom svete je tento clovek vtipny? Je fakt smutne, ked niekomu toto pride vtipne :D

FreeShotCZ
07-02-15, 15:57
Boužel, málo kdo má smysl pro humor, ale toto mi příjde spíše jako ubohost..

Kebabko
12-02-15, 11:29
kto by chcel videt jak to vlastne s tymto dementom je tak tu je mensie pravdive video
https://www.youtube.com/watch?v=0FC89rZpvOI


prepnite na 0:47 a pozerajte do konca

e/ fattyretard objavil videa howtobasic tak sa teraz snazi kopirovat a robi podobne picoviny na CZ/SK streame , gratulujem

KeYo
13-02-15, 09:06
kto by chcel videt jak to vlastne s tymto dementom je tak tu je mensie pravdive video
https://www.youtube.com/watch?v=0FC89rZpvOI


prepnite na 0:47 a pozerajte do konca

e/ fattyretard objavil videa howtobasic tak sa teraz snazi kopirovat a robi podobne picoviny na CZ/SK streame , gratulujem

ale prosim ta vsak fatty je uplny vyhajpovany kokot co ho zdiela kazda strankla ako you.bo , minecraftaka pdoobne.. bez zdielania by bol nikto.. a ovce tam chodia a bavi ich primitivny humor.. nenadavam na neho nech si tam aj vyhoni cicinu.. ja nadvaam na tych kokotov co tam chodia.. a robia z kokotov celebrity.. to iste je aj s rokom, metrixom a podobnymi pripadmi.. a tí ludia co mu tam chodia su obycajne ovce.. sak co povie to spravia.. stacilo mi ked chodia kravicke spamovat kokotiny kvoli nemu..

because
13-02-15, 10:22
kto by chcel videt jak to vlastne s tymto dementom je tak tu je mensie pravdive video
https://www.youtube.com/watch?v=0FC89rZpvOI


prepnite na 0:47 a pozerajte do konca

e/ fattyretard objavil videa howtobasic tak sa teraz snazi kopirovat a robi podobne picoviny na CZ/SK streame , gratulujem

Zverejnené 9.2.2015

Eso./digl
13-02-15, 10:29
kto by chcel videt jak to vlastne s tymto dementom je tak tu je mensie pravdive video
https://www.youtube.com/watch?v=0FC89rZpvOI


prepnite na 0:47 a pozerajte do konca

e/ fattyretard objavil videa howtobasic tak sa teraz snazi kopirovat a robi podobne picoviny na CZ/SK streame , gratulujem


Ty si nepochopil ze ten typek na tvojom videu si robi z fattyho srandu? :D

Kebabko
13-02-15, 11:51
no ved nech si robi , to nic nemeni celu situaciu

Eso./digl
13-02-15, 18:30
Nemeni to jedine nic na tom ze to obezne prasa je trapne ale na tvojom komente ze fatty kopiruje toho youtubera...

KeYo
13-02-15, 18:36
Nemeni to jedine nic na tom ze to obezne prasa je trapne ale na tvojom komente ze fatty kopiruje toho youtubera...

on nemyslel ze fatty kopiruje tohto chlapika.. ale howtobasic.. daj si do youtube howtobasic

Eso./digl
13-02-15, 21:22
on nemyslel ze fatty kopiruje tohto chlapika.. ale howtobasic.. daj si do youtube howtobasic


tak to sa mi duplom na fattyho nepodoba :D ak myslis to jak tam plieska s tym jedlom atd..

Volume
13-02-15, 21:23
Nechte špekounka být, ještě vás převálcuje jeho fattyarmy

Kebabko
13-02-15, 22:00
proste je to trapny retard no co viac dodat

Bezdak
13-02-15, 22:01
resite pakarny, faty na server natahne lidi a chvili se tam aspon hraje, takze pro me je to dobre

thread lockuju

Kotel
16-07-15, 21:54
Unlock. V čr momentálně lepší fun streamer neni. Moc lidí nestreamuje. Z těch, co nehrajou profi mě napadá jen Herdyn a ten se občas pokouší bejt vtipnej, ale neni. Ze Slovenska znam jen resta a ten jen hraje a mluví sprostě, nepokouší se nic vymyslet, ale Slovenština je vtipná sama o sobě, takže asi jo.

KeYo
16-07-15, 21:56
Unlock. V čr momentálně lepší fun streamer neni. Moc lidí nestreamuje. Z těch, co nehrajou profi mě napadá jen Herdyn a ten se občas pokouší bejt vtipnej, ale neni. Ze Slovenska znam jen resta a ten jen hraje a mluví sprostě, nepokouší se nic vymyslet, ale Slovenština je vtipná sama o sobě, takže asi jo.

v ČR a SR je najlepsi Restt ukazuje to aj to, kolko ma subov, to ze ma Fatty 5tisic ludi, ktorych ma z reklam neznamena ze je naj.. a nepokusa sa nic vymyslet? vzdy nieco vymysla ako ranne kavy, kde vstava rano aby ked ludia sa chystaju do roboty tak si s nim dali kavu.. pondelok je vzdy nejaka pribehovka.. byvaju subdaye.. a plno veci:D

Acid
16-07-15, 22:22
Fattyho už je plno všude a docela mě to sere už. Ale abych si nelhal, tak čemu se upřímně směju, jsou jeho historky, jak někdy byl a tak.

Kotel
16-07-15, 23:02
Se dá nějak zjistit počet subů?

KeYo
16-07-15, 23:04
Streamer si to vie sám zistit.. Restt ich ma 1007 :D a Fatty pochybujem ze má tolko ludi, ked ho sleduju ludia vo veku 12-16

Kotel
16-07-15, 23:37
ok :sad: